این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  آسه تجارت آسیا

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  آسه تجارت آسیا را از این سایت دریافت کنید.

  استخدام آسه تجارت آسیا

  آگهی های استخدام آسه تجارت آسیا در تهران و شهرستان ها،فرصت های شغلی استخدام آسه تجارت آسیا به صورت تمام وقت و پاره وقت

  درباره شرکت فرصت‌های شغلی (28) سال تاسیس 1391 صنعت تولیدی | صنعتی تجارت | بازرگانی نوع مالکیت خصوصی نوع فعالیت

  شرکت ایرانی دارای مشتریان داخلی و خارجی

  آدرس وبسایت asehtejaratasia.co درباره ما

  ما به عنوان آسه تجارت آسیا، با بیش از 20 سال فعالیت بازرگانی در زمینه تامین تجهیزات، قطعات و انواع کمپرسور در صنعت برودت و تهویه مطبوع، همواره سعی بر آن داشته ایم تا از طریق همکاری با برترین برندهای بین المللی از جمله بیتزر، امبراکو، کوپلند، دانفوس و... امکان خرید کالاهای با کیفیت را برای مشتریان مان فراهم کنیم. در گام های بعدی، در راستای هدف والای خود که حضور موثر و قدرتمند در بازار در عین "مسئولیت پذیری " است تصمیم گرفتیم، که با راه اندازی واحد تعمیرات، خدمات و مشاوره مهندسی، حامی و همراه مشتریان باشیم. همچنین در سالهای اخیر نیز تولید انواع تجهیزات سرمایشی شامل درب های سردخانه ، کندانسینگ یونیت، اواپراتور وکوئل با به کارگیری آخرین تکنولوژی، تجهیزات پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت، در صدر فعالیتهای ما قرار گرفته است. باور ما بر این است تا با پایبندی به تعهدات در برابر مشتریان، توجه به ارزشهای اخلاقی و حفظ اصل صداقت و شفافیت، تجربه متفاوت و ماندگاری را برای مشتریان خود رقم بزنیم و همواره با پویایی در جهت رشد و اعتلای این صنعت گام برداریم.

  توضیحات بیشتر فرصت‌های شغلی سرپرست انبار - آقا آسه تجارت آسیا شریف اباد دیروز ارسال رزومه سرپرست تولید - آقا آسه تجارت آسیا پاکدشت دیروز ارسال رزومه

  کارشناس انبارداری - آقا

  آسه تجارت آسیا پاکدشت دیروز ارسال رزومه

  نیروی پذیرایی و تشریفات - خانم

  آسه تجارت آسیا تهران،دروازه دولت دیروز ارسال رزومه نگهبان - آقا آسه تجارت آسیا پاکدشت دیروز ارسال رزومه نیروی خدماتی آسه تجارت آسیا پاکدشت دیروز ارسال رزومه سرپرست انبار - آقا آسه تجارت آسیا پاکدشت دیروز ارسال رزومه

  مدیر حراست کارخانه - آقا

  آسه تجارت آسیا شریف اباد 2 روز پیش ارسال رزومه

  سرپرست برنامه ریزی تولید - آقا

  آسه تجارت آسیا پاکدشت 2 روز پیش ارسال رزومه سرپرست تولید آسه تجارت آسیا پاکدشت 2 روز پیش ارسال رزومه نقشه کش صنعتی - آقا آسه تجارت آسیا پاکدشت 2 روز پیش ارسال رزومه

  سرپرست کنترل کیفیت - آقا

  آسه تجارت آسیا پاکدشت 2 روز پیش ارسال رزومه سرپرست خدمات عمومی آسه تجارت آسیا پاکدشت 11 روز پیش ارسال رزومه

  کارشناس حسابداری پیمانکاری

  آسه تجارت آسیا تهران،دروازه شمیران 11 روز پیش ارسال رزومه

  کارشناس بازاریابی و تبلیغات

  آسه تجارت آسیا تهران،دروازه دولت 12 روز پیش ارسال رزومه

  کارشناس اداری - منابع انسانی

  آسه تجارت آسیا پاکدشت 18 روز پیش ارسال رزومه کارمند اداری آسه تجارت آسیا پاکدشت 31 روز پیش ارسال رزومه سرپرست منابع انسانی آسه تجارت آسیا پاکدشت 31 روز پیش ارسال رزومه

  مسئول دفتر واحد حسابداری - خانم

  آسه تجارت آسیا تهران،دروازه شمیران 32 روز پیش ارسال رزومه

  کارشناس ارشد بهای تمام شده

  آسه تجارت آسیا پاکدشت 36 روز پیش ارسال رزومه مهندس فروش آسه تجارت آسیا تهران،دروازه شمیران 45 روز پیش ارسال رزومه

  کارشناس برنامه ریزی و کنترل تولید - آقا

  آسه تجارت آسیا پاکدشت 45 روز پیش ارسال رزومه کمک آشپز - آقا آسه تجارت آسیا تهران،دروازه شمیران 51 روز پیش ارسال رزومه

  انباردار پروژه های در حال ساخت - آقا

  آسه تجارت آسیا پاکدشت 57 روز پیش ارسال رزومه

  کارشناس ارشد حقوق و دستمزد

  آسه تجارت آسیا تهران،دروازه دولت 57 روز پیش ارسال رزومه تنخواه دار آسه تجارت آسیا تهران،دروازه دولت 57 روز پیش ارسال رزومه

  کارشناس ارشد دریافت و پرداخت خزانه

  آسه تجارت آسیا تهران،دروازه دولت 57 روز پیش ارسال رزومه

  کارشناس ارشد حسابداری انبار

  آسه تجارت آسیا پاکدشت 57 روز پیش ارسال رزومه

  سوابق ارسال رزومه برای این شرکت

  منبع مطلب : jobvision.ir

  شرکت آسه تجارت آسیا

  شرکت بازرگانی آسه تجارت آسیا وارد کننده و تولید کننده محصولات خانگی و صنعتی، در حوزه تهویه مطبوع و برودت

  ASEH

  ارائه خدمات نوین در صنعت برودت

  گروه تولیدی و بازرگانی آسه تجارت آسیا در زمینه تامین تجهیزات و ارائه خدمات دقیق، سریع و با کیفیت با همکاری بهترین تولید کنندگان جهان در زمینه صنایع برودتی و تهویه مطبوع در کشور همواره تلاش دارد تا بهترین خدمات را در کشور ارائه دهد.

  ماموریت ما

  آسه تجارت آسیا رسالت خود را ارائه خدمات ارزشمند و متمایز برای مشتریان از طریق به کارگیری آخرین تکنولوژی های نوین و تامین کالای متنوع و با کیفیت با قیمت مناسب در زمینه صنایع برودتی می داند.

  هدف ما

  ما این باور را داریم که با پایبندی به تعهدات، توجه به ارزش های اخلاقی و حفظ اصل صداقت می توانیم تجربه متفاوت و ماندگاری را برای مشتریان خود رقم زده و با پویایی در جهت رشد این صنعت گام برداریم.

  40 سال سابقه

  خدمات نوین

  رسالت ما ارائه خدمات ارزشمند و متمایز برای مشتریان

  ارائه بهترین خدمات

  آسه تجارت آسیا

  تامین تجهیزات و ارائه خدمات دقیق، سریع و با کیفیت با همکاری بهترین تولید کنندگان جهان

  در زمینه صنایع برودتی و تهویه مطبوع در کشور

  خدمات مهندسی

  ارائه خدمات مهندسی جهت راه‌اندازی و بهینه‌سازی سیستم‌های برودتی توسط کارشناسان آسه تجارت آسیا، جهت مشاوره می توانید با کارشناسان متخصص ما در ارتباط باشید.

  بازرگانی و فروش

  واردات و فروش بهترین و معتبرترین برندهای صنایع برودتی جهان آسه تجارت آسیا را تبدیل به بزرگترین شرکت بازرگانی صنایع برودتی ایران نموده است.

  محصولات تولیدی

  ما در کنار تولیدات خود برای ساخت و تامین کالای متنوع و با کیفیت، با قیمت مناسب در صنایع برودتی، تهویه مطبوع، سردخانه های صنعتی با بهترین تولید کننده‌های جهان نیز همکاری می‌کنیم.

  آخرین رویداد ها

  حضور گروهی از مدیران آسه تجارت آسیا در نمایشگاه تهویه مطبوع نورنبرگ (Chillventa)

  نمایشگاه تهویه مطبوع نورنبرگ (Chillventa) از ۱۹ الی 13 اکتبر 2022 در شهر نورنبرگ کشور آلمان برگزار شد که در این رویداد متخصصان و فعالان حرفه ای در بخش های تهویه مطبوع و سیستم های تبرید، بروزترین دستاوردهای خود را ارائه کردند. تیمی منتخب از آسه تجارت آسیا در این رویداد بعنوان شناخته ترین مرجع جهت آشنایی و تجارت با بزرگان این حوزه حضور فعال داشت.

  22 مهر 1401

  بهره برداری از کارخانه درب سازی سردخانه

  با توجه به پیشرفت فیزیکی ساخت و تکمیل سازه کارخانه درب سازی سردخانه، این پروژه در فضایی با وسعت بیش از 4000 متر مربع به زودی آماده بهره برداری خواهد بود.

  1 شهریور 1401

  برگزاری دوره های آموزشی حوزه مدیریت کسب و کار DBA و MBA

  موفقیت یا شکست سازمان‌ها در عرصه رقابت جهانی، متأثر از نقش کارکنانی می‌باشد که از دانش، مهارت و توانمندی بالایی برخوردارند. آسه تجارت آسیا با برگزاری دوره های مدیریت کسب و کار به توسعه فردی کارکنان جهت تعالی ایشان و سازمان کمک می نماید.

  25 مرداد 1401

  حضور آسه تجارت آسیا در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران اگروفود

  نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته (ایران اگروفود) از 27 مهر الی 30 خرداد 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شد و شرکت آسه تجارت آسیا در این نمایشگاه حضور فعال داشت. اطلاعات بیشتر …

  30 خرداد 1401 آخرین اطلاعیه ها

  مشاهده همه اطلاعیه ها

  اطلاعیه در خصوص کمپرسور های کوپلند و منیروپ

  25 مهر 1401

  همکاران گرامی با توجه به تغییر لیست قیمت کمپرسور های کوپلند و منیروپ از تاریخ 1401/07/25، لطفا جهت استعلام قیمت های جدید و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

  اطلاعیه در خصوص قیمت گاز های مبرد آیسکن

  02 شهریور 1401

  مشتریان گرامی: با سپاس از همراهی و همکاری شما عزیزان قیمت های جدید گاز های مبرد در راستای تنظیم قیمت در بازار روز شنبه مورخ 1401/06/05 اعلام خواهد شد.

  اطلاعیه در خصوص کمپرسور های سایز کوچک بیتزر

  05 مرداد 1401

  مشتریان گرامی: به اطلاع می رساند کسری موجودی برخی از مدل های کمپرسور سایز کوچک بیتزر به جهت تنظیم قیمت و موجودی در بازار، به زودی و طی سه هفته آینده توسط آسه تجارت آسیا تامین خواهد شد. لذا متقاضیان محترم می توانند جهت اعلام میزان درخواست خرید خود و اطلاع از قیمت های مصوب، با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

  واردات گاز مبرد آیسکن توسط شرکت آسه تجارت آسیا

  25 تیر 1401

  شرکت آسه تجارت آسیا با توجه به نیاز بازار تصمیم گرفته تا گاز های فرویونی R134A | R404A | R407A | R410A را وارد و به زودی به بازار عرضه خواهد کرد.

  آسه تجارت آسیا

  در مسیر پیشرفت و توسعه

  تکمیل فرآیند احداث بیش از 50 هزار متر فضای تولیدی در سال 1401 و تبدیل شدن به بزرگترین واحد تولیدی و صادر کننده تجهیزات سردخانه ای در ایران و خاورمیانه

  منبع مطلب : asehtejaratasia.co

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید