این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  آلودگی هوای بندرعباس

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  آلودگی هوای بندرعباس را از این سایت دریافت کنید.

  آلودگی هوا شهر بندرعباس را تعطیل کرد

  استانداری هرمزگان اعلام کرد: با توجه به افزایش غلظت گرد و غبار در شهر بندرعباس و پیش بینی ادامه این وضعیت در روز پنجشنبه، فردا همه ادارات و نهادهای دولتی و عمومی، مدارس و دانشگاه‌های شهر بندرعباس تعطیل است.

  استان هرمزگان

  چهارشنبه / ۴ خرداد ۱۴۰۱ / ۲۳:۰۲

  دسته‌بندی: هرمزگان

  کد خبر: 1401030403526

  منبع : نمایندگی هرمزگان

  آلودگی هوا شهر بندرعباس را تعطیل کرد

  ایسنا/هرمزگان استانداری هرمزگان اعلام کرد: با توجه به افزایش غلظت گرد و غبار در شهر بندرعباس و پیش بینی ادامه این وضعیت در روز پنجشنبه، فردا همه ادارات و نهادهای دولتی و عمومی، مدارس و دانشگاه‌های شهر بندرعباس تعطیل است.

  برپایه این اطلاعیه آمده است:

  بر این اساس بانک‌های شهر بندرعباس نیز فردا (۵ خردادماه) تعطیل است و امتحان‌های مدارس و دانشگاه‌های شهر بندرعباس نیز به زمان دیگری موکول می شود. همچنین ادارات و نهادهای خدمت رسان مانند بیمارستان‌ها فردا خدمت رسانی دارند و مشمول این تعطیلی نمی‌شوند.

  بنا بر اعلام مرکز سنجش محیط زیست هم اکنون کیفیت هوای شهر بندرعباس با شاخص ۳۷۰ در وضعیت خطرناک قرار دارد. امروز نیز سه شهرستان بندرعباس، بندرخمیر و جاسک در وضعیت خطرناک آلودگی هوا قرار داشتند.

  انتهای پیام دبیر امیرحسین طالبی

  نظرات

  منبع : www.isna.ir

  بندرعباس, هرمزگان, ایران شاخص کیفیت هوا

  Localized Air Quality Index and forecast for بندرعباس, هرمزگان, ایران. Track air pollution now to help plan your day and make healthier lifestyle decisions.

  امروز ساعتی روزانه رادار MINUTECAST ماهیانه

  کیفیت هوا

  کیفیت هوا کیفیت هوای فعلی

  دوشنبه 3/30 52 شاخص کیفیت هوا نامناسب

  آلودگی هوا به سطح بالایی رسیده و برای گروه‌های حساس ناسالم است. در صورت دچار شدن به مشکل تنفس یا ناراحتی گلو، مدت فعالیت در محیط باز را کاهش دهید.

  بر اساس آلاینده‌های فعلی

  اطلاعات بیشتر در

  آلاینده‌های فعلی

  آلاینده‌های فعلی مقیاس کیفیت هوا

  PM 2.5 نامناسب 52 26 µg/m³

  «ذرات ریز» به ذرات آلاینده تنفس‌پذیر با قطر کمتر از 2.5 میکرومتر گفته می‌شود که می‌توانند وارد ریه و جریان خون شوند و سبب بروز مشکلات جسمی جدی شوند. ریه و قلب بیشترین تاثیر را از این آلاینده می‌پذیرند. قرار گرفتن در معرض این ذرات ممکن است سبب سرفه یا تنگی‌نفس، تشدید آسم و بیماری تنفسی مزمن شود.

  ...بیشتر

  PM 10 متوسط 44 44 µg/m³

  «ذرات ریز» به ذرات آلاینده تنفس‌پذیر با قطر کمتر از 10 میکرومتر گفته می‌شود. ذرات بزرگتر از 2.5 میکرومتر ممکن است در مجرای تنفس انباشته شود و مشکلات جسمی ایجاد کند. قرار گرفتن در معرض این ذرات ممکن است سبب ناراحتی چشم و گلو، سرفه یا تنگی‌نفس، و آسم شدید شود. قرار گرفتن مکرر و مفرط در معرض این ذرات ممکن است مشکلات جسمی شدید ایجاد کند.

  ...بیشتر

  SO 2 متوسط 22 26 µg/m³

  قرار گرفتن در معرض دیوکسید گوگرد ممکن است سبب ناراحتی چشم و گلو، تشدید آسم و بروز برونشیت مزمن شود.

  O 3 عالی 18 46 µg/m³

  «ازن سطح زمین» می‌تواند مشکلات تنفسی موجود را تشدید کند و سبب ناراحتی گلو، سردرد و درد سینه شود.

  مشاهده بیشتر

  بندرعباس کیفیت هوای فعلی

  عالی خطرناک

  پیش‌بینی کیفیت هوای 24-ساعته

  دوشنبه سه‌شنبه سه‌شنبه 8 AM 12 PM 4 PM 8 PM 12 AM 4 AM 8 AM 300 250 200 150 100 50 متوسط 48 AQI 19 O3 41 PM10 48 PM2_5 6 NO2

  پیش بینی روزانه هواشناسی

  دوشنبه 3/30 48 شاخص کیفیت هوا متوسط

  کیفیت هوا به طور کلی برای بیشتر افراد مناسب است. البته، گروه‌های حساس ممکن است بر اثر فعالیت بلند-مدت دچار نشانه‌های جزیی تا متوسط شوند.

  سه‌شنبه 3/31 50 شاخص کیفیت هوا متوسط

  کیفیت هوا به طور کلی برای بیشتر افراد مناسب است. البته، گروه‌های حساس ممکن است بر اثر فعالیت بلند-مدت دچار نشانه‌های جزیی تا متوسط شوند.

  چهارشنبه 4/1 48 شاخص کیفیت هوا متوسط

  کیفیت هوا به طور کلی برای بیشتر افراد مناسب است. البته، گروه‌های حساس ممکن است بر اثر فعالیت بلند-مدت دچار نشانه‌های جزیی تا متوسط شوند.

  پنجشنبه 4/2 43 شاخص کیفیت هوا متوسط

  کیفیت هوا به طور کلی برای بیشتر افراد مناسب است. البته، گروه‌های حساس ممکن است بر اثر فعالیت بلند-مدت دچار نشانه‌های جزیی تا متوسط شوند.

  همه داده‌های خام و اطلاعات کیفیت هوا از Plume Labs دریافت شده است. با این که AccuWeather خواستار ارائه اطلاعات دقیق درباره کیفیت و پیش‌بینی هواست، داده‌ها و اطلاعات ممکن است مشمول بازبینی تضمین کیفیت و بررسی دقت نشده باشد. اطلاعات مرتبط با نقشه‌های کیفیت هوا تا حد ممکن به‌روز است و بلافاصله پس از انتقال به ما نمایش داده می‌شود؛ مانند داده‌های شاخص جاری، پیش‌بینی، روزانه و ساعتی کیفیت هوا. همه داده‌ها و اطلاعات فقط برای منفعت عمومی نمایش داده می‌شود و به هیچ عنوان نباید نهایی محسوب شود. پایش کیفیت هوا مشمول محدودیت‌های تجهیزات و حسگر است و نوسانات متناوب ممکن است اعتبار یا دقت مقادیر را مخدوش کند. همه داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا از مجموعه مستقلی از مقادیر داده‌های پایش هوا و بر اساس غلظت‌های ثبت‌شده آلاینده‌های اصلی هر روز استخراج می‌شود. مقادیر خام سپس از طریق Plume Labs به مقادیر شامل شاخص کیفیت هوا (AQI) تبدیل می‌شود. این کار بر اساس استانداردها و رهنمودهای «اداره محافظت از محیط زیست» (EPA) و سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مطالعات علمی Plume Labs انجام می‌گیرد. داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا ممکن است هر لحظه تغییر کند. AccuWeather در زمینه دقت، کامل بودن یا درست بودن داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا مسئولیت قانونی ندارد و صراحتاً مسئولیت هر نوع زیان یا خسارتی را که ممکن است به دلیل استفاده از اطلاعات استخراج‌شده از داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا به شما یا اشخاص ثالث تحمیل شود، از خود سلب می‌کند. استناد به داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا برای استفاده از دستگاه‌ها، از جمله دستگاه‌های پزشکی، اکیداً ممنوع است. AccuWeather بدین وسیله مسئولیت هر نوع ضمانت و تضمین مرتبط با داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا، از جمله -و نه محدود به- ضمانت‌های ضمنی دقت، تناسب برای استفاده، و دادوستدپذیری، را از خود سلب می‌کند. همه داده‌ها و اطلاعات کیفیت هوا مشمول «ضوابط و شرایط عمومی» Plume Labs است که در اینجا بیان می‌شود. https://tutorial.plumelabs.com/post/terms_of_use/

  در کل جهان

  توفند

  رادار و نقشه

  ویدئو

  جهان خاورمیانه ایران هرمزگان بندرعباس

  © 2021 AccuWeather, Inc. AccuWeather و طرح خورشید نشان‌های تجاری ثبت شده شرکت AccuWeather است. همه حقوق محفوظ است.

  شرایط استفاده | سیاست حریم خصوصی | سیاست کوکی | افشای TAG

  منبع : www.accuweather.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید