این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  آمار ثبت نام کنندگان سامانه یکپارچه خودرو

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  آمار ثبت نام کنندگان سامانه یکپارچه خودرو را از این سایت دریافت کنید.

  تعداد ثبت نام کنندگان طرح یکپارچه اسفند ۱۴۰۱ + جزییات – ایران چطور

  اخبار

  تعداد ثبت نام کنندگان طرح یکپارچه اسفند ۱۴۰۱ + جزییات

  3 روز پیش

  تعداد ثبت نام کنندگان طرح یکپارچه اسفند ۱۴۰۱ + جزییات | لیست خودرو های سامانه یکپارچه | esalecare | سامانه یکپارچه تخصیص خودرو داخلی | قیمت لاماری کارخانه

  با گروه خبری ایران چطور همراه باشید

  سخنگوی وزارت صمت، ضمن اشاره به آغاز فرآیند ثبت‌نام مرحله دوم برای خرید خودروهای داخلی در قالب طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، اعلام کرد که متقاضیان می‌توانند از فردا (۲۶ اسفندماه) با مراجعه به سامانه نسبت به ثبت‌نام خودروی مورد نظر اقدام کنند.

  بر اساس اعلام امید قالیباف به خبرنگار ما در حوزه خرید و فروش اتومبیل، زمان ثبت‌نام سه روز خواهد بود و در پایان روز ۲۸ اسفند به اتمام می‌رسد.

  سخنگوی وزارت صمت خاطرنشان کرد: ۹ شرکت خودروساز داخلی در طرح تخصیص یکپارچه خودرو مشارکت دارند و ۵۱ مدل خودرو برای متقاضیان قابل خرید است.

  وی افزود: در طرح یکپارچه تخصیص خودرو که از پیش اعلام شده بود بدون  قرعه‌کشی به همه متقاضیان خودرو داده می شود، کمتر از ۹۰۰ هزار نفر حساب وکالتی برای خرید خودرو اعلام کردند. این موضوع می‌تواند ثابت کند آمارهای چندین میلیونی ثبت‌نام های گذشته تقاضای واقعی نبوده است.

  سخنگوی وزارت صمت تصریح کرد: با فرض اینکه تمام ۹۰۰ هزار نفری که حساب وکالتی اعلام کرده‌اند واجد شرایط باشند و با لحاظ تعهدات قبلی خودروسازان در سال ۱۴۰۲ که حدود ۴۰۰ هزار دستگاه است، توان تولید خودرو از مجموع این دو رقم در سال ۱۴۰۲ به مراتب بیشتر است؛ بنابراین احتمال اینکه تحویل خودرو به سال ۱۴۰۳ بکشد، تقریبا صفر است.

  قالیباف اعلام کرد: ۵۰ درصد عرضه خودرو در طرح یکپارچه تخصیص خودرو به مادران مشمول قانون جوانی جمعیت تخصیص خواهد یافت که البته برای این متقاضیان نیز داشتن حساب وکالتی الزامی است.

  وی افزود: متقاضیان از فردا می‌توانند برای ثبت درخواست خودروی خود از طریق سامانه http://www.esalecar اقدام کنند.

  همچنین بخوانید:

  ثبت نام خودروهای بدون قرعه کشی اسفند ۱۴۰۱ | ثبت نام ماشین…

  شانس برنده شدن در قرعه کشی ایران خودرو 1401 | تعداد ثبت نام…

  راهنمای ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو ۱۴۰۱ | نحوه ثبت نام…

  ثبت نام طرح ملی مسکن تهران اسفند 1401

  ثبت نام کنندگان انتخابات ریاست جمهوری 1401

  منبع مطلب : iranchetor.com

  آمار ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو

  مرحله دوم ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ساعت 17 روز سه شنبه 28 تیرماه به پایان رسید.

  خانه مطالب سايت اخبار خودرویی ایران آمار ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو

  آمار ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو

  چهارشنبه 29 تیر 01 ساعت 08:48

  مرحله دوم ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ساعت ۱۷ روز سه شنبه ۲۸ تیرماه به پایان رسید.

  شنبه ۲۵ تیرماه مرحله دوم ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به مدت سه روز آغاز و تا ساعت ۱۷ سه شنبه ۲۸ تیرماه انجام شد.

  در این مرحله حدود ۷۶ هزار و ۷۰۰ خودرو توسط خودروسازان عرضه شد. نتایج قرعه کشی هم حداکثر تا یک هفته اعلام می‌شود زمان بر بودن اعلام نتایج به این دلیل است که  تطبیق اطلاعات و داده‌های ثبت نام کنندگان با طرح جوانی جمعیت و کنترل واجدان شرایط باید انجام شود.

  متقاضیان  در مرحله دوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه می‌توانستند با مراجعه به صفحه اصلی سامانه sale.iranecar.com و مشاهده لیست خودروهای قابل عرضه، اقدام به ثبت درخواست کنند.

  به گفته "امید قالیباف" سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، در این دوره در مجموع ۶ میلیون و ۵۷ هزار و ۵۵۵ نفر در طرح‌های مختلف فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش و مشارکت در تولید خودروسازان ثبت‌نام کردند.

  وی گفت: در واقع ۵۰‌ درصد رشد، در تعداد متقاضیان نسبت به دور قبل به ثبت رسید؛ در حالی که در دور نخست متقاضیان یک هفته برای ثبت‌نام مهلت داشتند، اما در این دوره به سه روز محدود شده بود.

  ایران جیب

  منبع مطلب : z4car.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید