این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  آنفالو یعنی چه

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  آنفالو یعنی چه را از این سایت دریافت کنید.

  آنفالو کردن در اینستاگرام به چه شکلی است و بعد از آن چه می‌شود؟

  آنفالو کردن در اینستاگرام هنگامی مورد نیازتان می شود که دیگر نمی خواهید پست ها و استوری های یک شخص را ببینید و کلا از او دیگر خوشتان نمی آید

  آنفالو کردن در اینستاگرام به چه شکلی است و بعد از آن چه می‌شود؟

  توسط البان

  نوشته شده توسط البان

  این روزها که برای همه‌ی ما زندگی با موبایل به شکل روزافزونی آمیخته شده است، اصطلاحاتی مانند فالو و آنفالو کردن در اینستاگرام کلماتی هستند که دیگر شاید برای کمتر کسی ناآشنا باشند. فالو کردن یعنی دنبال کردن و آنفالو کردن یعنی به نوعی فرد یا پیج را ترک کردن! البان برایتان توضیح می دهد که وقتی شخص یا پیجی را آنفالو می کنید چه اتفاقی می افتد و اینکه چه مواردی تغییر می کنند.

  آنفالو کردن در اینستاگرام دقیقا چیست و چگونه انجام می‌شود؟

  آنفالو کردن متضاد فالو کردن است. وقتی شما شخصی را فالو می کنید، در صفحه شما پست ها و استوری هایش را می توانید ببینید و با آنفالو کردن، دیگر پست ها و استوری هایش برایتان نمایان نمی شود.

  برای آنفالو کردن در اینستاگرام دو راه وجود دارد. هم داخل تایم لاین یا فید خودتان، وقتی پست شخص مورد نظر را دیدین، روی سه نقطه مقابل نامش زده و گزینه unfollow را بزنید. و هم می توانید به پیج شخص یا شرکت خاص بروید و روی گزینه Following زیر بیو و بالای پست های فرد بزنید و بعد گزینه unfollow که قرمز رنگ هست را انتخاب کنید.

  اتفاقاتی که بعد از آنفالو کردن در اینستاگرام می افتند

  ملاحظه کردین که آنفالو کردن کار سختی نیست. اما سوال اینجاست که آیا باز هم می توانید پست هایش را با رفتن به صفحه اش ببینید؟ آیا او متوجه می شود که شما آنفالواش کردین؟ آیا پیام های دایرکت شما پاک خواهند شد؟ اینها مواردی هستند که می خواهیم در ادامه به آنها پاسخ دهیم.

  آیا می توان پست های فرد را بعد از آنفالو کردن دید؟

  بعد از آنفالو کردن فرد یا شرکت، پست های او دیگر در فید (feed) یا تایم لاین شما دیده نخواهد شد. اما اینکه آیا می توانید به صفحه او رفته و همانجا پست ها و استوری هایش را ببینید به این بستگی دارد که صفحه اش خصوصی (private) یا عمومی (public) باشد.

  اگر صفحه فرد آنفالو شده، خصوصی باشد، شما مانند حالت عادی نمی توانید پست هایش را ببینید و اگر هم عمومی باشد می توانید ببینید. درواقع پاسخ به این سوال ربطی به آنفالو کردن فرد ندارد!

  آیا بعد از آنفالو کردن در اینستاگرام طرف مقابل می تواند پست های شما را ببیند؟

  آنفالو کردن امری یک طرفه هست. یعنی شما او را آنفالو می کنید و ممکن است او همچنان شما را فالو کند. بنابراین اگر شما هم او را آنفالو کنید، باز هم او پست ها و استوری های شما را خواهد دید، اما شما نمی بینید.

  برای اینکه دسترسی او برای دیدن پست هایتان را محدود کنید یا باید او را بلاک کنید و یا باید به بخش فالوورهای خودتان بروید و او را Remove کنید.

  لایک ها و کامنت های شما چه می شوند؟

  اگر پست های آن فرد را لایک کرده باشید و یا کامنت هایی نوشته باشید، با آنفالو کردن پاک نمی شوند! همه سر جایشان می مانند.

  آیا دایرکت ها هم پاک می شوند؟

  پیام های دایرکت مستقل از فالو کردن و نکردن شخص هستند. یعنی شما حتی می توانید به شخصی که فالو نمی کنید هم دایرکت بدهید.

  بنابراین آنفالو کردن شخصی در اینستاگرام دایرکت شما با او را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

  آیا امکان فالو کردن مجدد شخص وجود دارد؟

  امکان فالو کردن مجدد شخص یا پیج شرکتی وجود دارد. البته او متوجه می شود که شما دوباره فالو اش کردید.

  آیا شخص متوجه آنفالو کردن ما می شود؟

  خیر! شخص متوجه نمی شود که شما او را آنفالو کرده اید. اما اگر شخص فعالی بودید که همیشه پست هایش را لایک کرده و کامنت می گذاشتید، ممکن است نبود شما را متوجه شود.

  در ادامه می گوییم چگونه می توان آنفالو کردن دیگران را فهمید.

  چگونه می توان متوجه آنفالو کردن در اینستاگرام شد؟

  با رفتن به لیست افرادی که شما را فالو می کنند، ندیدن فرد یعنی او شما را آنفالو کرده است. اگر به نام خاصی شک دارید، سرچش کنید. اگر پیدا نشد که یعنی شما را آنفالو کرده و اگر دیده شد یعنی هنوز شما را فالو می کند!

  حال بعد از اینکه با موارد مختلف و مرتبط با آنفالو کردن در اینستاگرام آشنا شدید، در ادامه ترفندهایی در همین زمینه برایتان خواهیم گفت.

  بدون آنفالو کردن، پست های یک شخص خاص را نبینید

  زمانی هست که از پست های یک فرد خاص خسته شده اید و نمی خواهید مدتی پست هایش را در فید خود ببینید و یا آن شخص اکانت خصوصی دارد و نمی خواهید دسترسی خودتان را از پست هایش محدود کنید و یا نمی خواهید در آینده با فالو کردن مجدد، او را متوجه آنفالو کردن خود کنید. تمام اینها یعنی می خواهید پست هایش را نبینید ولی بدون آنفالو کردن. راه حلش را برایتان داریم.

  امکان ساکت یا mute کردن، امکانی است که به شما اجازه می دهد پست یا استوری های شخص مورد نظر را در فید خود نبینید! این امکان به صورت مجزا برای استوری و پست مهیا هست و می توانید آن ها را جداگانه mute کنید.

  برای mute کردن پست ها کافی است در یکی از پست های فرد مورد نظر روی سه نقطه مقابل نامش بزنید و گزینه Mute را بزنید و برای mute کردن استور هایش، کافی است انگشتتان را روی دایره استوری او نگه دارید و بعد گزینه Mute را بزنید!

  اجبار دیگری به آنفالو کردن شما

  هر آنچه تا اینجا گفته شد، مربوط بود به اینکه شما شخصی را آنفالو کنید، حال سوال اینجاست که چکار کنیم تا شخص دیگری را وادار به آنفالو کردن خودمان بکنیم.

  بصورت اشاره ای این موضوع را در بندهای قبلی نیز گفتیم اما حالا مفصل تر در موردش خواهیم گفت. اگر می خواهید شخصی شما را دیگر فالو نکند، کافی است وارد بخش فالوورهای خودتان شوید، نامش را پیدا کرده و گزینه Remove جلوی نامش را بزنید.

  با این کار او متوجه نخواهد شد، مگر آنکه بعد از مدتی که چیزی از شما نمی بیند کنجکاوی کرده و به پیحتان بیاید و متوجه شود که دیگر شما را فالو نمی کند. اگر اکانت شما خصوصی هم باشد که برای فالو کردن مجدد باید از خودتان هم اجازه بگیرد!

  رفع مشکل آنفالو کردن در اینستاگرام

  ممکن است شما شخصی را آنفالو کنید، اما همچنان در فالووینگ های شما باشد.

  اول اینکه ممکن است هنگام آنفالو کردن او، نت شما ضعیف بوده باشد و این مورد ضبط نشده باشد. مجدد و در شرایطی که از اینترنت خود مطمئن هستید او را آنفالو کنید.

  دوم هم اینکه اگر مشکل از نت نبود، یک بار از اکانتتان لاگ اوت و سپس لاگ این کنید.

  منبع مطلب : blog.elbaan.com

  معنی انفالو در اینستا چیست + روش آنفالو کردن در اینستاگرام

  انفالو در اینستا یعنی چی ؛ چگونه بفهمیم چه کسانی فالو بک نداده اند ؛ چگونه انفالو کنیم در اینستا ؛ دانلود برنامه followmeter for instagram ؛ استفاده از وبسایت برای بررسی آنفالوها در اینستاگرام ؛

  معنی انفالو در اینستا چیست + روش آنفالو کردن در اینستاگرام

  سپیده کمالگرا 1 سال پیش

  حتما تا به حال واژه های فالو و آنفالو در اینستاگرام را شنیده اید. اگر می خواهید بدانید که آنفالو در اینستاگرام یعنی چی و چگونه در اینستا انفالو کنیم. این مطلب از سلام دنیا را مشاهده کنید.

  امروزه زندگی همه افراد به شبکه های اجتماعی وابسته شده است. پیام رسان اینستاگرام با بیش از 40 میلیون نفر کاربر یکی از محبوب ترین پیام رسان های اجتماعی در ایران محسوب می شود. اگر شما هم از کاربران اینستاگرام هستید یا با افرادی آشنا هستید که در این شبکه اجتماعی عضو هستند، حتما تا به حال واژه های فالو و آنفالو در اینستاگرام را شنیده اید. فالو به معنی دنبال کردن و آنفالو به معنی ترک کردن است. در این مقاله از وبسایت سلام دنیا قصد داریم در خصوص فالو و آنفالو در اینستاگرام ، انفالو در اینستا یعنی چی صحبت کرده و به هر گونه سوال تان در این خصوص پاسخ دهیم. با ما همراه باشید.

  دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام

  انفالو در اینستا یعنی چی؟

  آنفالو در واقع متضاد فالو کردن است. وقتی شما شخصی را فالو می کنید، می تواند در صفحه شما پست ها و استوری ها را مشاهده کند. با آنفالو کردن آن شخص، دیگر پست ها و استوری هایتان برای آن شخص نشان داده نمی شود.

  چگونه می توان فرد را در اینستاگرام آنفالو کرد؟ ( چگونه انفالو کنیم در اینستا )

  جهت آنفالو کردن در اینستاگرام دو راه وجود دارد. وقتی که داخل تایم لاین یا فیلد خودتان پست شخص مورد نظر را مشاهده کردید، روی سه نقطه مقابل نامش ضربه زده و بر روی گزینه Unfollow کلیک کنید. روش دیگر اینکه می توانید به پیج شخص یا شرکت خاص مراجعه کرده و روی گزینه following زیر بیو و بالای پست های فرد کلیک کنید و سپس گزینه Unfollow که قرمز رنگ است را انتخاب نمایید.

  چگونه بفهمیم چه کسانی فالو بک نداده اند؟

  در اینستاگرام شما برای دیدن مطالبی که کاربران دیگر ارسال می کنند، باید آنها را فالو کنید. از سوی دیگر کاربران طرف مقابل نیز برای دیدن مطالب ارسالی تان باید شما را دنبال کنند. اما گاهی اوقات برخی از افراد شما را فالوبک نمی کنند و این مساله ممکن است منجر به ناامیدی تان شود؛ زیرا تعداد دنبال کنندگان شما کمتر از تعداد کسانی می شود که شما آنها را دنبال می کنید. اینستاگرام به خودی خود به کاربران اجازه نمی دهد که بتوانند آنفالوکنندگان خود را در اینستاگرام بررسی کنند. در این قسمت قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید آنفالوکنندگان خود را در اینستاگرام بررسی کنید:

  حتما بخوانید:  دانلود بهترین آنفالویاب اینستاگرام

  استفاده از وبسایت برای بررسی آنفالوها در اینستاگرام

  وبسایت های زیادی در اینستاگرام وجود دارد که به شما اجازه بررسی آنفالوکنندگان تان را می دهد. برای این منظور تنها کافی است به این وبسایت ها مراجعه کرده و نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید. به وبسایت اجازه دهید تا حساب کاربری اینستاگرام تان را بررسی کرده تا لیست کسانی که شما را آنفالو کرده اند، به شکل رایگان در اختیارتان قرار دهد. در این قسمت، می خواهیم مرحله به مرحله این کار را با وبسایت Crowdfire به شما آموزش دهیم:

  ابتدا وارد وبسایت Crowdfire شوید.

  بر روی گزینه Login with Instagram کلیک کنید.

  اکنون باید نام کاربری و رمز عبورتان را وارد کرده و بر روی دکمه Login کلیک کنید.

  با کلیک کردن بر روی گزینه Authorized به وبسایت اجازه دسترسی به حساب تان را بدهید.

  پس از وارد شدن، می توانید با کلیک بر روی گزینه Non-followers افرادی که شما آنها را فالو کرده اید، اما شما را فالو نمی کنند مشاهده کنید.

  گزینه Fans به شما لیستی از افرادی را نشان می دهد که شما را دنبال می کنند، اما شما متعاقبا آنها را فالو نکرده اید.

  گزینه The recent Unfollowers به شما لیستی از افرادی را نشان می دهد که اخیرا شما را آنفالو کرده اند.

  در خصوص نرم افزار followmeter for Instagram چه می دانید؟ ( دانلود برنامه followmeter for instagram )

  نرم افزار اندرویدی followmeter for Instagram یکی از نرم افزارهای جانبی شبکه اجتماعی اینستاگرام و از بهترین برنامه ها برای افزایش میزان محبوبیت تان در اینستاگرام است. این نرم افزار شامل آپشن هایی است که این نرم افزار اندرویدی را از سایر نرم افزارهای جانبی اینستاگرام متمایز کرده است. مثلا به شما گفته می شود که چگونه محبوبیت خود را افزایش داده و میزان آن را مشاهده کنید.

  حتما بخوانید: اموزش گام به گام حذف اکانت اینستاگرام

  با این برنامه همچنین می توانید تعداد فالورها، آنفالوها و فالوبک های خود را مشاهده کنید. به علاوه می توانید لیست افرادی که شما را می پسندند، اما شما را فالو نکرده اند و همچنین افرادی که شما را بلاک کرده اند را مشاهده کنید. همه این ویژگی ها با یک نرم افزار محبوب به نام followmeter for Instagram امکان پذیر است. مهم ترین ویژگی های این نرم افزار به شرح زیر است:

  مشاهده برترین فالوورها

  سنجش میزان محبوبیت در اینستاگرام

  امکان یافتن فالوور و کاربران جدید

  تشخیص فالوبک به شکل آنی

  مشاهده افرادی که شما را بلاک کرده اند

  مشاهده فهرستی از برترین کامنت دهنده های شما

  بنابراین، این برنامه امکانات خاصی را در اختیارتان قرار می دهد. برنامه followmeter for Instagram را می توانید از طریق پلی استور یا با جست و جو در گوگل یافته و نصب کنید.

  دانلود برنامه followmeter for instagram

  سخن آخر

  در این مقاله از وبسایت سلام دنیا سعی کردیم در خصوص آنفالو در اینستاگرام صحبت کرده و به هر گونه سوال تان در این خصوص پاسخ دهیم. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید. اگر هر گونه سوالی در خصوص آنفالو در اینستاگرام یا برنامه های مشاهده آنفالوکنندگان در اینستاگرام داشتید، لطفا در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

  منبع مطلب : salamdonya.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید