این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ادگار داویدس

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ادگار داویدس را از این سایت دریافت کنید.

  ادگار داویدس

  معنی ادگار داویدس - معانی، لغت نامه دهخدا، فرهنگ اسم ها، فرهنگ معین و عمید، مترادف و متضاد و ... در فرهنگ لغت آبادیس - برای مشاهده کلیک کنید

  ادگار داویدس

  دانشنامه عمومی

  ادگار استیون داویدس (به هلندی: Edgar Steven Davids) (تلفظ هلندی:  ( بشنوید); (زاده ۱۳ مارس ۱۹۷۳ در سورینام) بازیکن فوتبالی حرفه ای و هلندی است. پست اصلی او در فوتبال هافبک دفاعی است.وی از سال ۱۹۹۹، پس از جراحی بر روی چشم راست به دلیل بیماری گلوکوم، از عینک های محافظت کننده در هنگام بازی استفاده می کرد.

  داویدس در شهر پاراماریبو پایتخت سورینام، مستعمره هلند در آمریکای لاتین، از پدری آفریقایی تبار و مادری یهودی به دنیا آمد. والدینش از کودکی به هلند مهاجرت کردند و ادگار بقیه زندگی خود را در هلند ادامه داد. داویدز فوتبال حرفه ای را از سال ۱۹۹۱ در آژاکس آغاز کرد و از سال ۱۹۹۶ در تیم های ایتالیایی آث میلان، یوونتوس و اینترمیلان و تیم انگلیسی تاتنهام هاتسپرز بازی کرد و برای مدتی به طور قرضی برای بارسلونای اسپانیا توپ زد. وی در فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۸ دوباره به آژاکس برگشت. وی در سال های ۱۴-۲۰۱۲ بازیکن-مربی باشگاه فوتبال بارنت در لیگ دو فوتبال انگلستان (دسته چهارم) بود.

  او بازیکنی سرعتی به حساب می آمد و در تمام تیم هایی که بازی کرد به عنوان نقطه اتکای مهمی برای مربیان به حساب می آمد. او در طول دوران بازیگری خود بازیکن کم حاشیه و با اخلاقی به حساب می آمد.

  داویدس قهرمانی جام باشگاه های اروپا در فصل ۵-۱۹۹۴، قهرمانی جام بین قاره ای و سوپرکاپ یوفا در سال ۱۹۹۵ و قهرمانی جام یوفا در فصل ۲-۱۹۹۱ و سه بار قهرمانی سری آ ایتالیا همراه با یوونتوس و دو بار قهرمانی جام حذفی ایتالیا همراه با یوونتوس و اینترمیلان را در کارنامه دارد. داویدس ۷۴ بازی ملی و ۶ گل ملی برای تیم ملی فوتبال هلند را در کارنامه خود دارد و در جام جهانی ۱۹۹۸ و جام ملت های اروپا ۲۰۰۰ در ترکیب تیم منتخب تورنمنت قرار گرفت.

  wiki: ادگار داویدس

  گزارش تخلف یا اشتباه در معنی

  معنی یا پیشنهاد شما

  + افزودن عکس و لینک

  منبع : abadis.ir

  ادگار داویدس

  ادگار داویدس

  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  ادگار داویدز

  شناسنامه

  نام کامل ادگار استیون داویدسزادروز ۱۳ مارس، ۱۹۷۳ (۴۹ سال)زادگاه پاراماریبو، سورینامقد ۱٫۷۰ متر

  اطلاعات باشگاهی

  باشگاه کنونیپُست هافبک دفاعی

  باشگاه‌های جوانان ۱۹۸۵–۱۹۹۱ آژاکس باشگاه‌های حرفه‌ای

  سال‌ها باشگاه‌ها بازی (گل)

  ۱۹۹۱–۱۹۹۶ ۱۹۹۶–۱۹۹۷ ۱۹۹۷–۲۰۰۴ ۲۰۰۴ ۲۰۰۴–۲۰۰۵ ۲۰۰۵–۲۰۰۷ ۲۰۰۷–۲۰۰۸ ۲۰۱۰ ۲۰۱۲–۲۰۱۴

  مجموع آژاکس

  آث میلان یوونتوس بارسلونا(قرضی) اینتر میلان تاتنهام آژاکس کریستال پالاس بارنت ۱۰۶ (۲۰) ۱۹ (۰) ۱۵۹ (۸) ۱۸ (۱) ۱۴ (۰) ۴۰ (۱) ۲۵ (۱) ۶ (۰) ۳۶ (۱)

  ۴۲۳ (۳۲)

  تیم ملی

  ۱۹۹۴–۲۰۰۵ هلند ۷۴ (۶)

  ادگار استیون داویدس (به هلندی: Edgar Steven Davids) (تلفظ هلندی: [ɛtɣər dɑfɪtz] ( شنیدن); (زاده ۱۳ مارس ۱۹۷۳ در سورینام) بازیکن فوتبالی حرفه‌ای و هلندی است. پست اصلی او در فوتبال هافبک دفاعی است. وی از سال ۱۹۹۹، پس از جراحی بر روی چشم راست به دلیل بیماری گلوکوم، از عینک‌های محافظت‌کننده در هنگام بازی استفاده می‌کرد.

  داویدس در شهر پاراماریبو پایتخت سورینام، مستعمره هلند در آمریکای لاتین، از پدری آفریقایی‌تبار و مادری یهودی به دنیا آمد. والدینش از کودکی به هلند مهاجرت کردند و ادگار بقیه زندگی خود را در هلند ادامه داد. داویدز فوتبال حرفه‌ای را از سال ۱۹۹۱ در آژاکس آغاز کرد و از سال ۱۹۹۶ در تیم‌های ایتالیایی آث میلان، یوونتوس و اینترمیلان و تیم انگلیسی تاتنهام هاتسپرز بازی کرد و برای مدتی به‌طور قرضی برای بارسلونای اسپانیا توپ زد. وی در فصل ۲۰۰۷–۲۰۰۸ دوباره به آژاکس برگشت. وی در سال‌های ۱۴–۲۰۱۲ بازیکن-مربی باشگاه فوتبال بارنت در لیگ دو فوتبال انگلستان (دسته چهارم) بود.

  او بازیکنی سرعتی به حساب می‌آمد و در تمام تیم‌هایی که بازی کرد به عنوان نقطه اتکای مهمی برای مربیان به حساب می‌آمد.

  داویدس قهرمانی جام باشگاه‌های اروپا در فصل ۵–۱۹۹۴، قهرمانی جام بین‌قاره‌ای و سوپرکاپ یوفا در سال ۱۹۹۵ و قهرمانی جام یوفا در فصل ۲–۱۹۹۱ و سه بار قهرمانی سری آ ایتالیا همراه با یوونتوس و دو بار قهرمانی جام حذفی ایتالیا همراه با یوونتوس و اینترمیلان را در کارنامه دارد. داویدس ۷۴ بازی ملی و ۶ گل ملی برای تیم ملی فوتبال هلند را در کارنامه خود دارد و در جام جهانی ۱۹۹۸ و جام ملت‌های اروپا ۲۰۰۰ در ترکیب تیم منتخب تورنمنت قرار گرفته بود.

  منابع[ویرایش]

  در ویکی‌انبار پرونده‌هایی دربارهٔ ادگار داویدس موجود است.

  مشارکت‌کنندگان ویکی‌پدیا. «Edgar Davids». در ، بازبینی‌شده در ۶ فوریه ۲۰۱۰.

  گسترش نبو فیفا ۱۰۰ گسترش ترکیب هلند گسترش نبو

  تیم منتخب جام ملت‌های اروپا ۲۰۰۰

  گسترش نبو

  تیم منتخب جام جهانی فوتبال ۱۹۹۸

  این یک مقالهٔ خرد یک بازیکن فوتبال است. می‌توانید با گسترش آن به ویکی‌پدیا کمک کنید.

  رده‌ها: افراد زندهاهالی پاراماریبوبازیکنان باشگاه آ.ث. میلانبازیکنان باشگاه آژاکسبازیکنان باشگاه اینتر میلانبازیکنان باشگاه بارسلونابازیکنان باشگاه بارنتبازیکنان باشگاه تاتنهامبازیکنان باشگاه کریستال پالاسبازیکنان باشگاه یوونتوسبازیکنان برنده لیگ قهرمانان اروپابازیکنان تیم ملی فوتبال زیر ۲۱ سال هلندبازیکنان تیم ملی فوتبال هلندبازیکنان جام جهانی فوتبال ۱۹۹۸بازیکنان جام ملت‌های اروپا ۱۹۹۶بازیکنان جام ملت‌های اروپا ۲۰۰۰بازیکنان جام ملت‌های اروپا ۲۰۰۴بازیکنان سری آبازیکنان فوتبال اهل هلندبازیکنان فوتبال دور از وطن در اسپانیابازیکنان فوتبال دور از وطن در انگلستانبازیکنان فوتبال دور از وطن در ایتالیابازیکنان فوتبال لیگ فوتبال کنفرانسبازیکنان فوتبال مهاجر اهل هلندبازیکنان فوتبال یهودیبازیکنان لا لیگابازیکنان لیگ برتر فوتبال انگلستانبازیکنان لیگ برتر فوتبال هلندبازیکنان لیگ فوتبال انگلستاندور از وطن‌ها در اسپانیا اهل هلنددور از وطن‌های اهل هلند در انگلستاندور از وطن‌های اهل هلند در ایتالیازادگان ۱۹۷۳ (میلادی)سورینامی‌های مهاجرت‌کرده به هلندفیفا ۱۰۰مربیان باشگاه فوتبال بارنتمربیان فوتبال اهل هلندمربیان فوتبال دور از وطن اهل هلندمربیان فوتبال کنفرانسمربیان لیگ فوتبالمربیان مهاجر در انگلستانموارد تأیید شده دوپینگ در فوتبالورزشکاران اهل پاراماریبوورزشکاران اهل هلند در میان موارد تاییدشده دوپینگورزشکاران دور از وطن اهل هلند در انگلستانورزشکاران دور از وطن اهل هلند در ایتالیاهافبک‌های فوتبالهلندی‌های یهودی‌تباریهودیان اهل سورینامیهودیان اهل هلندبازیکنان برنده جام یوفا

  منبع : fa.wikipedia.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید