این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ارتباط با وزارت صمت

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ارتباط با وزارت صمت را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه پاسخگویی وزارت صمت www.124.ir

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه پاسخگویی وزارت صمت www.124.ir، نحوه ثبت شکایت و پیگیری آن در سامانه ۱۲۴ وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه شود.

  سامانه پاسخگویی وزارت صمت www.124.ir

  برای مشاوره ورود به سامانه پاسخگویی وزارت صمت 124

  برای مشاوره ورود به سامانه پاسخگویی وزارت صمت 124

  برای ورود مستقیم به سامانه پاسخگویی وزارت صمت کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه پاسخگویی وزارت صمت به نشانی www.124.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  سامانه 124 چیست

  نحوه ورود به سامانه پاسخگویی وزارت صمت www.124.ir

  نحوه ثبت شکایت در سامانه پاسخگویی وزارت صمت www.124.ir

  نحوه پیگیری شکایت در سامانه پاسخگویی وزارت صمت www.124.ir

  سوالات متداول

  وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اینکه بتواند خدمات متنوع و گسترده خود را به با سرعت و کیفیت بیشتر ارائه دهد، تصمیم به ساخت سامانه ای گرفت که این امکان را برای مردم و واحدهای صنفی فراهم کند تا آن ها بتوانند علاوه بر آگاهی از اطلاعیه های این وزارت خانه، به خدمات مورد نیاز خود مانند اطلاع از قیمت کالاها و ثبت و پیگیری شکایت دسترسی داشته باشند.

  به همین جهت در این مقاله سعی شده است تا به معرفی سامانه پاسخگویی وزارت صمت پرداخته شود و جزئیات بیشتری از آن شامل نحوه ورود، ثبت شکایت و پیگیری آن در سایت www.124.ir وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه شود.

  سامانه 124 چیست

  وزارت صنعت، معدن و تجارت وظایف و مسئولیت های گوناگونی از قبیل سیاست گذاری، پشتیبانی، نظارت و رسیدگی به مسائل کلان ذینفعان را به عهده دارد. با دستوری که وزیر صمت در آبان 1400 صادر کرد، سامانه پاسخگویی وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازی شد تا ارائه خدمات به مردم با سرعت و کیفیت بیشتری انجام شود و به مرجعی برای دریافت اطلاعات صحیح و مشاهده بخشنامه و دستورالعمل ها تبدیل گردد.

  با توجه به موارد فوق و تنوع خدمات قابل ارائه به مردم از ابتدای آبان ماه سال 1400 با دستور وزیر صنعت،معدن و تجارت سامانه پاسخگویی وزارت صمت با هدف ارائه خدمات با کیفیت و پر سرعت به مردم ، همسو سازی مناسب تر فرآیندهای کسب و کار با نیازهای شهروندان و دریافت بازخورد از ذینفعان و در دسترس قراردادن اطلاع صحیح و بروز از بخشنامه ها، دستورالعمل ها و قوانین عملکردی بدون نیاز به داشتن دانش و تخصص خاص ساماندهی و در دسترس ذینفعان و شهروندان  قرار گرفته است .

  سامانه پاسخگویی وزارت صمت به نشانی www.124.ir امکانات کاربردی و متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد که شامل مواردی مانند مشاهده قیمت کالا و خدمات، ثبت و پیگیری شکایت های صنفی و غیر صنفی و استعلام گارانتی می شود. محدودیتی برای استفاده از خدمات این سایت وجود ندارد و کاربران می توانند بدون واسطه از آن ها بهره مند شوند. سایت پاسخگویی وزارت صنعت، معدن و تجارت یا همان سامانه 124 به درخواست ها و شکایت های ثبت شده کد رهگیری اختصاص می دهد تا کاربران امکان پیگیری داشته باشند.

  بیشتر بخوانید : سامانه جامع تجارت

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  نحوه ورود به سامانه پاسخگویی وزارت صمت www.124.ir

  کاربرانی که قصد استفاده از امکانات و خدمات ارائه شده در سامانه پاسخگویی صمت و یا سامانه 124 را دارند می توانند بدون نیاز به وارد شدن به سایت و حساب کاربری، به آن ها دسترسی داشته باشند. اما در این سایت بخشی برای ورود کارشناسان قرار داده شده که در ادامه این بخش، نحوه ورود به سامانه پاسخگویی وزارت صمت www.124.ir برای کارشناسان توضیح داده شده است.

  نحوه ورود به سامانه پاسخگویی وزارت صمت

  ابتدا در مرورگر خود آدرس سامانه ۱۲۴ به نشانی www.124.ir را بنویسید تا به صورت مستقیم به سایت پاسخگویی وزارت صمت هدایت شوید.

  به پایین صفحه باز شده بروید و روی گزینه ورود کارشناسان کلیک نمایید.

  اکنون نام کاربری، رمز عبور و کد امنیتی را بنویسید و روی گزینه ورود به سامانه کلیک نمایید.

  وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف بهبود محیط کسب و کارهای ایرانی و با هدف ارائه خدمات با کیفیت بیشتر، اقدام به راه اندازی سامانه بهین یاب نموده که در مقاله زیر توضیح داده شده است.

  بیشتر بخوانید : سایت بهین یاب

  نحوه ثبت شکایت در سامانه پاسخگویی وزارت صمت www.124.ir

  همان طور که توضیح داده شد، یکی از خدمات اصلی سایت پاسخگویی صمت، امکان ثبت شکایت از واحدهای صنفی و غیر صنفی می باشد. از آنجایی که امکان مشاهده قیمت کالاها در این سامانه فراهم می باشد، چنانچه کاربران اختلافی میان قیمتی که بابت آن کالا پرداخت کرده اند و قیمت اصلی آن مشاهده نمایند و به این دلیل از ارائه دهنده شکایت داشته باشند، می توانند آن را در سایت پاسخگویی ثبت و پیگیری کنند. همچنین امکات ثبت شکایت در مورد سایر موضوعات نیز وجود دارد که در ادامه، نحوه ثبت شکایت در سامانه ۱۲۴ و یا سامانه پاسخگویی وزارت صمت www.124.ir ارائه شده است.

  نحوه ثبت شکایت در سامانه پاسخگویی وزارت صمت

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  سامانه پاسخگویی وزارت صنعت، معدن و تجارت

  سامانه استعلام قیمت کالا و خدمات

  قیمت مرجع قیمت محصولات ثبت و پیگیری شکایت استعلام گارانتی

  فروش خودروهای وارداتی

  هموطنان گرامی میتوانند از طریق تماس با شماره 124 از سراسر کشور از خدمات پاسخگویی یکپارچه بهره مند شوند

  منبع مطلب : 124.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید