این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ارسال کد پیشواز همراه اول

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ارسال کد پیشواز همراه اول را از این سایت دریافت کنید.

  روش های مختلف برای فعال و غیرفعالسازی آهنگ پیشواز همراه اول

  شنیدن یک آهنگ بجای بوق های تلفن، چند سالی هست که به عنوان یک امکان جالب توسط اپراتور ها به مشترکین ارائه می شود. اینکه وقتی با شما تماس می گیرند، یک ترک...

  بلاگ | راهنماي سرويس ها

  روش های مختلف برای فعال و غیرفعالسازی آهنگ پیشواز همراه اول

  انتشار ۱۳۹۵/۸/۲۲ . بروز رسانی ۱۳۹۹/۳/۳ ۱۰:۳۷ . ۴۱۶۶۱۱ بازدید

  شنیدن یک آهنگ بجای بوق های تلفن، چند سالی هست که به عنوان یک امکان جالب توسط اپراتور ها به مشترکین ارائه می شود. اینکه وقتی با شما تماس می گیرند، یک ترک از خواننده محبوبتان پخش شود یا یک موسیقی بی کلام یا حتی سخنرانی و مداحی و ... گاهی به یک دغدغه تبدیل می شود! اپراتور اول نیز برای رفع این دغدغه و افزایش جذابیت تماس ها سرویس آهنگ پیشواز همراه اول را راه اندازی کرد. آهنگ پیشواز اولین بار توسط ایرانسل ارائه شد و خیلی زود اپراتور اول هم این سرویس را برای مشترکینش فعال کرد و نام آن را آوای انتظار نهاد.

  آهنگ پیشواز همراه اول چیست؟

  همانطور که گفته شد همراه اول نام سرویس آهنگ پیشواز خود را آوای انتظار نهاده است. پس از اینکه آوای انتظار را فعال نمودید، مخاطبین شما به جای صدای بوق، موسیقی یا هر آوایی که شما انتخاب کرده باشید را می شنوند.

  نکته جالب توجه این است که شما می توانید چند آهنگ پیشواز مختلف برای سیم کارت همراه اول خود فعال نمایید. بدین شکل مخاطبان شما هر بار که با شما تماس بگیرند، آهنگ پیشواز متفاوتی را خواهند شنید و به این شکل تماس با شما یک مزیت خواهد بود!

  چگونه کد آهنگ پیشواز همراه اول را پیدا کنم؟!

  سایت مای رند این امکان را برای شما مخاطبان دوست داشتنی فراهم کرده است که می توانید با مراجعه به صفحه آهنگ پیشواز مای رند، کد آوای انتظار همراه اول مورد نظرتان را به راحتی جستجو کرده و بیابید و فعال نمایید. برای ورود به صفحه آهنگ پیشواز مای رند کلیک کنید.

  روش های فعالسازی سرویس آوای انتظار همراه اول

  خوب است بدانید که مشترکین همراه اول می توانند آهنگ پیشواز خود را از سه روش فعال نمایند.

  فعالسازی پیشواز همراه اول از طریق ارسال پیام کوتاه

  فعالسازی آوای انتظار همراه اول از طریق تلفن گویا

  فعالسازی سرویس پیشواز همراه اول از طریق کد دستوری (USSD)

  در ادامه به معرفی و بررسی تمام این گزینه ها می پردازیم.

  فعالسازی آهنگ پیشواز همراه اول از طریق پیام کوتاه

  برای فعال نمودن سرویس آوای انتظار همراه اول از طریق پیام کوتاه کافی است کد آهنگ مدنظرتان را به شماره 8989 پیامک کنید. پس از کسر هزینه ی مربوطه پیشواز شما فعال می شود.

  فعالسازی آهنگ پیشواز همراه اول از طریق تلفن گویا

  در این روش از طریق سیم کارت دائمی یا سیم کارت اعتباری خود با شماره گویا همراه اول 9990 تماس گرفته و مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید:

  انتخاب عدد 2 ، منوی سرویس های ویژه همراه اول

  مجددا انتخاب عدد 2 ، دریافت سرویس های ویژه

  انتخاب عدد 1 ، فعال سازی یا تغییر سرویس های همراه اول

  انتخاب عدد 2 ، سرویس آوای انتظار (آهنگ پیشواز)

  انتخاب عدد 2 ، فعالسازی پیشواز همراه اول

  انتخاب عدد 1 ، تایید هزینه سرویس

  حالا کد پیشواز مورد نظرتان را وارد کرده و دکمه # فشار دهید.

  پس از چند ثانیه فعال شدن آوای انتظار همراه اول با پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

  فعالسازی سرویس پیشواز همراه اول از طریق کد دستوری (USSD)

  کدهای دستوری USSD همیشه یک پای هر اتفاقی در مورد سیم کارت ها و ارتباطشان با مشترکین هستند. آهنگ پیشواز هم از جمله سرویس هایی است که با کد دستوری می توانید آن را فعال نمایید.

  برای این منظور بعد از یافتن کد پیشواز مدنظرتان، کد دستوری زیر را از سیم کارت همراه اول (دائمی یا اعتباری) خود شماره گیری نمایید.

  #کد آهنگ پیشواز مورد نظر*221*10*

  آیا می توان آهنگ پیشواز همراه اول را تغییر دهیم؟!

  بله، طبق قوانین همراه اول شما می توانید همیشه آهنگ پیشواز خود را تغییر داده و با یک آوای دیگر جایگزین نمایید. البته توجه داشته باشید که تغییر آوای انتظار همراه اول تا 15 روز بعد از خرید آهنگ بصورت رایگان انجام می شود. اما پس از آن اگر بخواهید پیشواز خود را تغییر دهید باید هزینه آن را بپردازید.

  برای تغییر آهنگ پیشواز خود می توانید کد دستوری روبرو را شماره گیری نمایید.  #کد آهنگ پیشواز جدید*222*10*

  روش دیگر این است که کد آوای انتظار جدید را به شماره 8989 پیامک نمایید و آن را به راحتی تغییر دهید.

  چگونه سرویس آوای انتظار همراه اول را غیرفعال سازی کنیم؟!

  اما اگر به اشتباه یک آهنگ پیشواز را فعال کردید و مورد انتقاد دوستانتان قرار گرفتید، یا اصلا دیگر از آن خواننده و آهنگش خوشتان نمی آید و بخواهید آهنگ پیشوازتان را غیرفعال کنید چه باید کرد؟ این موضوع چندان سخت نیست و به راحتی می توانید از شر یک آهنگ پیشواز مزاحم و یا قدیمی راحت شوید.

  اول از همه به سراغ سامانه پیامکی همراه اول بروید. سرشماره 8989 آماده است که با دریافت یک پیامک از گوشی شما، اهنگ پیشوازتان را غیرفعال کند! فقط کافی است عدد 5 را به این شماره اس ام اس کنید تا دیگر آهنگ پیشواز روی خط شما فعال نباشد.

  کد دستوری نیز برای غیرفعال سازی آوای انتظار در نظر گرفته شده است که #223*10* می باشد. فقط آن را شماره گیری کنید. خواهید دید که دیگر پس از اینکه با شما تماس گرفته می شود، همان بوق قدیمی دلنشین پخش خواهد شد!

  هزینه سرویس آهنگ پیشواز همراه اول چقدر است؟

  هزینه و قیمت هر بار استفاده از آهنگ پیشواز و اشتراک آن برای یک ماه 300 تومان است که در همه اپراتورها یکسان می باشد. این سرویس در پایان هر ماه به صورت خودکار تمدید می شود و یک 300 تومان دیگر برایتان آب می خورد. البته اگر درسیم کارت اعتباری شارژ نداشته باشید این سرویس غیرفعال خواهد شد. البته بهتر است بدانید برای مشترکین سیم کارت اعتباری مبلغ ۹% مالیات ارزش افزوده در زمان فعالسازی سرویس از حسابشان کم می شود.

  منبع مطلب : www.myrond.com

  راهنمای فعال‌ سازی آهنگ پیشواز همراه اول و ایرانسل

  دوست دارید به جای بوق، کسانی که با شما تماس می‌گیرند، آهنگ گوش بدهند؟ با فعال‌سازی سرویس آوای انتظار همراه اول و یا آهنگ پیشواز ایرانسل به دوستانتان حس خوب هدیه دهید.

  راهنمای فعال‌ سازی آهنگ پیشواز همراه اول و ایرانسل

  1400/02/01

  سرویس آهنگ پیشواز برای نخستین بار توسط اپراتور ایرانسل انجام شد و با گذشت زمان، اپراتور همراه اول نیز از ایده آهنگ پیشواز استقبال کرد. آوای انتظار همراه اول نیز مانند اپراتور ایرانسل بعد از فعال‌سازی و انتخاب آهنگ اجرا می‌شود. در ادامه به نحوه فعال‌سازی آهنگ پیشواز همراه اول و آهنگ پیشواز ایرانسل می‌پردازیم.

  آهنگ پیشواز همراه اول

  هر آهنگ پیشواز همراه اول (سیم کارت همراه اول ۰۹۱۲ ارزان) با یک کد تعریف شده و شناخته می‌شود. شما باید کد آهنگ پیشواز همراه اول مورد علاقه خود را بدانید تا بتوانید سرویس آوای انتظار همراه اول را فعال کنید.

  فعال‌سازی آهنگ پیشواز همراه اول

  اولین روش در فعال‌سازی آهنگ پیشواز سیم کارت همراه اول، استفاده از تلفن گویا است. برای این روش لازم است تا با سیم کارت خود شماره 9990 را در تلفن همراه خود درج کرده و شماره‌گیری کنید. بعد از شماره‌گیری، تلفن گویا اطلاعات لازم را اعلام کرده و شما با انجام مراحل، آهنگ پیشواز خود را فعال خواهید کرد؛ اپراتور همراه اول بعد از مدت زمانی کوتاه با ارسال پیامک، فعال شدن آهنگ پیشواز را به شما اعلام می‌کند.

  روش دوم، فعال کردن آوای انتظار همراه اول توسط پیام کوتاه است. کد آهنگ مورد نظر خود را به سرشماره 8989 ارسال کرده و این سرویس فعال خواهد شد. توجه داشته باشید ارسال پیامک برای فعال‌سازی، با کسر هزینه همراه است.

  روش آخر نیز مربوط به کدهای دستوری است. یکی از آسان‌ترین و رایج‌ترین روش‌های فعال‌سازی آهنگ پیشواز و همچنین انتقال اعتبار، استفاده از کد دستوری است. برای فعال‌سازی آوای انتظاری که انتخاب کرده‌اید، کافی است کد دستوری (#کد آهنگ پیشواز*221*10*) را در تلفن همراه خود وارد کنید. استفاده از کدهای دستوری برای فعال‌سازی آهنگ پیشواز همراه اول در سیم کارت اعتباری و دائمی، تفاوت یا محدودیت خاصی ندارد.

  تغییر آهنگ پیشواز همراه اول

  تغییر کد آهنگ پیشواز همراه اول به راحتی امکان‌پذیر است. تا پانزده روز بعد از فعال‌سازی اولین کد آهنگ پیشواز همراه اول، این امکان وجود دارد تا به صورت رایگان، تغییر آهنگ پیشواز را انجام دهید. در غیر این صورت با پرداخت هزینه می‌توانید کد آهنگ پیشواز همراه اول را تغییر دهید.

  با استفاده از کد دستوری (#کد آهنگ پیشواز جدید*222*10*) می‌توانید آوای انتظار خود را تغییر داده و آهنگی جدید جایگزین کنید. همچنین با درج کد آهنگ پیشواز جدید در پیامک و ارسال به سرشماره 8989 نیز امکان تغییر آهنگ پیشواز سیم کارت دائمی همراه اول وجود دارد.

  از کجا سیم کارت 0912 همراه اول بخریم؟ {معرفی خرید خط ۰۹۱۲ از جاهای مطمئن}

  غیرفعال کردن آهنگ پیشواز همراه اول

  برخی از افراد به سرعت از سرویس آوای انتظار خسته شده و ترجیح می‌دهند این سرویس را غیرفعال کنند. برای غیرفعال کردن آهنگ پیشواز همراه اول از دو روش می‌توانید استفاده کنید.

  در روش اول باید کد دستوری #223*10* را شماره‌گیری کرده و آهنگ پیشواز را لغو کنید. در روش دوم نیز می‌توانید عدد 5 را به سرشماره 8989 پیامک کرده و منتظر غیرفعال شدن سرویس آوای انتظار باشید.

  هزینه فعال‌سازی آهنگ پیشواز همراه اول

  سرویس آهنگ پیشواز سیم کارت همراه اول اعتباری به صورت یک ماهه است که شما بابت این یک ماه باید 300 تومان پرداخت کنید. بعد از اتمام بازه زمانی یک ماهه، سرویس به صورت اتوماتیک تمدید خواهد شد. این هزینه برای تمامی سیم کارت‌های همراه اول یکسان می‌باشد.

  آهنگ پیشواز ایرانسل

  اپراتور ایرانسل برای سرویس آهنگ پیشواز، نرم‌افزاری تحت عنوان آهنگ پیشواز طراحی کرده است. شما با نصب این برنامه می‌توانید قبل از فعال‌سازی آهنگ پیشواز ایرانسل، آوای مورد نظر خود را شنیده و تصمیم بهتری بگیرید.

  همچنین این امکان وجود دارد که از طریق شماره‌گیری کدهای دستوری مختلف، آهنگ‌های مختلف پیشواز را مشاهده کرده و انتخاب کنید. به عنوان مثال کد دستوری #4*777* بهترین آهنگ‌های پیشواز را در اختیار شما قرار می‌دهد.

  روش دیگر برای فعال‌سازی آهنگ پیشواز سیم کارت ایرانسل، استفاده از کد دستوری #777* است. همچنین با ارسال پیامک و درج کد آهنگ پیشواز ایرانسل به سرشماره 7575 نیز می‌توانید این سرویس را فعال کنید.

  همراه اول بهتره یا ایرانسل {راهنمای خرید سیم کارت}

  غیرفعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل

  برای حذف آهنگ پیشواز ایرانسل می‌توانید به روش‌های مختلفی آهنگ پیشواز خود را لغو کنید:

  لغو آهنگ پیشواز ایرانسل با درج کلمه END و ارسال به شماره 7575

  درج حروف انگلیسی HZ به همراه کد آهنگ و ارسال به سرشماره 7575

  شماره‌گیری کد دستوری #کد آهنگ پیشواز ایرانسل *5*777*

  ارسال پیام خالی به سرشماره 77100

  برای استفاده از روش آخر باید کد آهنگ پیشواز خود را حفظ باشید. در واقع شما باید کد آهنگ را به شماره 77100 اضافه کرده و پیامکی خالی توسط این سرشماره ارسال کنید. به عنوان مثال اگر کد آهنگ پیشواز ایرانسل شما 43033 است باید پیامک خالی را به این شماره «7710043033» ارسال کنید.

  در صورتی که کد آهنگ مورد نظر خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری #2*777* از کد آهنگ پیشواز سیم کارت ایرانسل خود مطلع شوید.

  تعویض آهنگ پیشواز ایرانسل

  برای تغییر کد آهنگ پیشواز ایرانسل باید از کد آهنگ جدیدی استفاده کنید که با قیمت آهنگ فعلی شما یکسان باشد. به این ترتیب می‌توانید به صورت رایگان آهنگ پیشواز خود را تعویض نمایید. برای تغییر کد آهنگ پیشواز ایرانسل نیز باید از کد دقیق آهنگ‌ها مطلع باشید.

  برای این تعویض شما باید کد آهنگ فعلی را در یک پیامک بعد از درج کلمه TV قرار داده و بعد از این کد نیز کد آهنگ جدید را درج کنید. توجه داشته باشید که بین این دو کد و واژه انگلیسی TV حتماً فاصله‌گذاری رعایت شود. این پیامک به شماره 7575 ارسال شده و آهنگ پیشواز ایرانسل شما تغییر خواهد کرد.

  هزینه فعال‌سازی آهنگ پیشواز ایرانسل

  آهنگ پیشواز ایرانسل در دو محدوده زمانی یک هفته و سی روزه ارائه می‌شود. شما می‌توانید برای فعال‌سازی آهنگ پیشواز در بازه زمانی سی روزه مبلغی برابر با 300 تومان و در بازه زمانی یک هفته‌ای، 126 تومان هزینه کنید.

  منبع مطلب : simkhan.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید