این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ازمون هدف گذاری قلمچی چیست

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ازمون هدف گذاری قلمچی چیست را از این سایت دریافت کنید.

  فواید شرکت در آزمون‌های هدف‌گذاری چیست؟

  امسال با توجه به وضعیت پیش‌آمده و وجود بیماری همه‌گیر کرونا، کانون ابتکار جدیدی به نام آزمون‌های هدف‌گذاری ایجاد کرده است که پنج‌شنبه‌ی هر هفته، به‌صورت آنلاین و در صفحه‌ی شخصی شما برگزار خواهد شد.

  فواید شرکت در آزمون‌های هدف‌گذاری چیست؟

  فواید شرکت در آزمون‌های هدف‌گذاری چیست؟ امسال با توجه به وضعیت پیش‌آمده و وجود بیماری همه‌گیر کرونا، کانون ابتکار جدیدی به نام آزمون‌های هدف‌گذاری ایجاد کرده است که پنج‌شنبه‌ی هر هفته، به‌صورت آنلاین و در صفحه‌ی شخصی شما برگزار خواهد شد.

  13,262

  امسال با توجه به وضعیت پیش‌آمده و وجود بیماری همه‌گیر کرونا، کانون ابتکار جدیدی به نام آزمون‌های هدف‌گذاری ایجاد کرده است که پنج‌شنبه‌ی هر هفته، به‌صورت آنلاین و در صفحه‌ی شخصی شما برگزار خواهد شد. سؤالات از سه درس اصلی ریاضی و علوم و فارسی و درمجموع 30 سؤال با مدت‌زمان پاسخ‌گویی 40 دقیقه خواهد بود.

  در پنج‌شنبه‌ی هفته‌ی اول 30 سؤال جدید و طراحی‌شده خواهید داشت و کارنامه‌تان به‌صورت چند از ده و دهک خواهد بود. دهک از لحاظ اعداد و ارقام برعکسِ چند از ده است؛ یعنی هرچه دهک شما کمتر باشد، یعنی در آن درس عملکرد بهتری داشته‌اید. پس از مشاهده‌ی وضعیت خود در درس‌ها با انتخاب خودتان و گفت‌وگو با پشتیبان و پدر و مادر، یک یا دو درسی را که در آن‌ها ضعیف‌تر بوده‌اید، انتخاب می‌کنید و برای پیشرفت در آن‌ها هدف‌گذاری می‌کنید. آزمون پنج‌شنبه‌ی هفته‌ی دوم، یعنی یک روز قبل از آزمون اصلی، شامل سؤالات مشابه آزمون سال قبل خواهد بود و کارنامه به‌صورت تراز و رتبه ارائه خواهد شد. با شرکت در آزمون‌های هدف‌گذاری می‌توانید:

  1. در هفته‌ی اول یادگیری‌های ناقص خود را شناسایی کرده و برای هفته‌ی دوم برنامه‌ریزی کنید؛

  2. انگیزه‌تان را افزایش دهید؛

  3. به‌تدریج پیشرفت کنید و به تراز دلخواهتان برسید؛

  4. مباحث هر درس را برای مطالعه و برنامه‌ریزی اولویت‌بندی کنید؛

  5. در جلسه‌ی آزمون، زمان را مدیریت کنید و اشتباهات خود را کاهش دهید.

  در این میان دانش‌آموزی موفق خواهد شد که پیوسته و بدون وقفه در این آزمون‌ها شرکت کند.

  منبع مطلب : www.kanoon.ir

  آزمون هدف گذاری چیست؟ » به پاسخ ❤️

  سلام و عرض ادب بی‌نظیر عزیزی هستم از سایت به پاسخ، با توجه به وضعیت پیش‌آمده و وجود بیماری کرونا، کانون یک راهکار جدید به نام آزمون‌های هدف‌گذاری ایجاد کرده

  آزمون هدف گذاری چیست؟

  بی‌نظیر عزیزی 27 بهمن 1400 بدون دیدگاه راهنمای مطالعه

  مزیت شرکت در آزمون‌های هدف‌گذاری چیست؟

  سلام و عرض ادب بی‌نظیر عزیزی هستم از سایت به پاسخ، با توجه به وضعیت پیش‌آمده و وجود بیماری کرونا، کانون یک راهکار جدید به نام آزمون‌های هدف‌گذاری ایجاد کرده است. این آزمون هدف گذاری پنج‌شنبه‌ هر هفته، به‌صورت آنلاین و در صفحه‌ شخصی هر داوطلب برگزار خواهد شد. سؤالات این آزمون از سه درس اصلی ریاضی، علوم و فارسی که در مجموع 30 سؤال با مدت‌زمان پاسخ‌گویی 40 دقیقه خواهد بود.

  در آزمون پنج‌شنبه‌ هفته‌ اول 30 سؤال جدید خواهید داشت و کارنامه‌ به‌ صورت چند از ده و دهک خواهد بود. دهک از لحاظ اعداد و ارقام برعکسِ چند از ده است.

  یعنی هرچه دهک شما داوطلبان کمتر باشد، یعنی در آن درس عمل‌کرد بهتری داشته‌اید. پس از مشاهده‌ وضعیت خود در درس‌ها با انتخاب خود شما و صحبت با پشتیبان و والدین، دروسی را که در آن‌ها ضعیف‌تر بوده‌اید، انتخاب و برای پیشرفت در آن‌ها هدف‌گذاری می‌کنید.

  آزمون پنج‌شنبه‌ هفته‌ دوم، یعنی یک روز قبل از آزمون اصلی، شامل سؤالات مشابه آزمون سال قبل خواهد بود و کارنامه به‌صورت تراز و رتبه ارائه داده خواهد شد.

  مزیت شرکت در آزمون‌های هدف‌گذاری چیست؟

  در آزمون هفته‌ اول یادگیری‌های ناقص خود را شناسایی و برای هفته‌ دوم برنامه‌ریزی کنید.

  به‌ تدریج پیشرفت کنید و به تراز دلخواه خود برسید.

  مباحث هر درس را برای مطالعه کردن و برنامه‌ریزی اولویت‌بندی کنید.

  در جلسه‌ آزمون، زمان را مدیریت کنید و اشتباهات خود را کم کنید. در این بین داوطلبی موفق خواهد بود که پیوسته و بدون توقف در این آزمون‌ها شرکت کند.

  نظر شما در مورد آزمون های هدف گذاری قلمچی چیه؟ خوشحال می‌شویم نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

  5/5 - (1 امتیاز)

  این مطلب رو برای دوستات بفرست!

  منبع مطلب : behpasokh.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید