این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  استخدام بانک ملت سال 1401

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  استخدام بانک ملت سال 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  استخدام بانک ملت ۱۴۰۱

  در این مقاله بانک استخدام به آزمون استخدامی بانک ملت ۱۴۰۱، زمان ثبت نام آزمون استخدامی، مدارک، شرایط استخدام بانک ملت ۱۴۰۱ و نحوه ثبت نام آزمون پرداخته شده است.

  استخدام بانک ملت

  برای مشاوره استخدام بانک ملت

  برای مشاوره استخدام بانک ملت

  عناوین اصلی این مقاله

  زمانبندی آزمون استخدامی بانک ملت ۱۴۰۱

  دفترچه آزمون استخدامی بانک ملت 1401

  شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت ۱۴۰۱

  رشته های مورد نیاز استخدام بانک ملت 1401

  مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت ۱۴۰۱

  نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت 1401

  سوالات متداول

  هر ساله بانک ملت با برگزاری آزمون استخدامی به جذب تعداد محدودی نیرو می پردازد. بنابراین آزمون استخدامی بانک ملت 1401 نیز مانند سنوات گذشته برگزار می شود و داوطلبان می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند. نام نویسی برای آزمون استخدامی نیاز به برخورداری از یک سری شرایط عمومی و اختصاصی است که متقاضی باید از آن ها برخوردار باشد.

  بدیهی است که افراد برای استخدام در بانک ملت ۱۴۰۱ باید حد نصاب نمره قبولی را کسب کرده و دارای شرایط عمومی و اختصاصی باشند. در این مقاله قصد داریم به بررسی زمانبندی آزمون استخدامی بانک ملت 1401، همچنین شرایط استخدام بانک ملت ۱۴۰۱​ و نحوه ثبت نام این آزمون بپردازیم.

  زمانبندی آزمون استخدامی بانک ملت ۱۴۰۱

  بانک ملت هر ساله آزمون کتبی جهت استخدام متقاضیان در تاریخ های متفاوتی برگزار می کند. استخدام بانک ملت 1401 به گونه ای است که افراد باید در آزمون استخدامی بانک ملت ثبت نام نمایند و منتظر اعلام نتیجه اولیه آزمون کتبی باشند. سپس داوطلبانی که حد نصاب قبولی را کسب کردند، برای مصاحبه حضوری پذیرفته می گردند. زمان برگزاری مصاحبه ها پس از اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک ملت ۱۴۰۱ بوده و در سایت این بانک اطلاع داده می شود.

  همانگونه که اشاره شد، اولین مرحله جهت استخدام در بانک ملت، شرکت در آزمون کتبی است. داوطلبان آزمون کتبی باید در موعد مقرر به سایت اینترنتی ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت به نشانی bankmellat.iran-azmoon.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت نامشان را در این سامانه تکمیل کنند.

  تاریخ مراحل آزمون استخدامی بانک ملت ۱۴۰۱ 

  زمان ثبت نام 15 تا 25 آذرماه

  تمدید مهلت ثبت نام تا 4 دی

  زمان کارت ورود به جلسه 13 تا 15 دی ماهزمان برگزاری 16 دی ماهزمان اعلام نتایج اولیه اعلام نشده است.زمان مصاحبه اعلام نشده است.زمان نتایج نهایی اعلام نشده است.زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت 1401 به طور دقیق مشخص نیست. در بعضی از سال ها ثبت نام آزمون این بانک همزمان با آزمون سایردستگاه های اجرایی برگزار می گردد. در بعضی اوقات نیز ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت جداگانه از دستگاه های دیگر برگزار می شود. متقاضی برای شرکت در این آزمون باید آمادگی های لازم را داشته باشد تا بتواند ثبت نام را انجام دهد.

  بیشتر بخوانید : استخدام بانک ملی

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  دفترچه آزمون استخدامی بانک ملت 1401

  با توجه به نیاز هر یک از بانک های ملت در کل کشور، آزمون استخدامی بانک ملت ۱۴۰۱ برگزار می گردد و ضرورت دارد که متقاضیان برای ثبت نام در این آزمون استخدامی، حتما نکات و شرایط لازم را از طریق دفترچه آزمون این بانک مطالعه کنند.

  در دفترچه استخدام بانک ملت می توان کلیه اطلاعات مربوط به ثبت نام را مشاهده کرد. همچنین می توان از موازین، شرایط استخدام بانک ملت ۱۴۰۱، زمانبندی ثبت نام، نحوه برگزاری آزمون استخدامی و شرایط پذیرش و غیره اطلاع پیدا کرد.

  در حال حاضر، دفترچه ثبت نام استخدامی بانک ملت 1401 منتشر شده است. کلیه شرایط و ضوابط پذیرش بانک ملت، در قالب یک خبر و اطلاعیه در سایت بانک ملت منتشر شده که چنانچه افراد به ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملت علاقه مند باشند می توانند کلیه اطلاعیه ها و شرایط و ضوابط ثبت نام را از سایتbankmellat.ir  یا bankmellat.iran-azmoon.ir پیگیری کنند. در جدیدترین اطلاعیه منتشر شده، دفترچه این آزمون شامل تغییراتی شده و چندین گرایش تحصیلی به آن اضافه شده است.

  برای دانلود دفترچه آزمون استخدامی بانک ملت 1401 کلیک کنید.

  برای دانلود دفترچه آزمون استخدامی بانک ملت همراه با اصلاحیه کلیک کنید.

  مطابق سنوات گذشته دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت 1401 در نیمه دوم سال منتشر شد و از طریق سایت بانک قابل دریافت می باشد. بنابراین متقاضیان جهت اطلاع از قوانین و مقررات ثبت نامی، مواد آزمون، رشته های مورد نیاز، شرایط عمومی و اختصاصی داوطلب و غیره برای ثبت نام آزمون استخدامی ۱۴۰۱ باید دفترچه را دانلود نمایند و سپس آن را مطالعه کنند.

  منبع مطلب : www.bankestekhdam.com

  استخدام بانک ملت سال 1401(اصل سوالات رایگان)

  خبر 15 آذر ۱۴۰۱ - بانک ملت در رده شغلی بانکدار و کاردان در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد از تاریخ 15 الی 4 دی ماه سال 1401 دعوت به همکاری می نماید.

  استخدام بانک ملت

  اخبار و استخدام‌های بانک ملت به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع‌رسانی می‌شود. بدیهی است شما با مراجعه روزانه به این صفحه می‌توانید علاوه بر مطالعه اخبار و استخدام‌های بانک ملت، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام بانک ملت و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک از فهرست مطالب، به بخش مربوطه هدایت می‌شوید.

  برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی‌های استخدام بانک‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

  فهرست مطالب مهم

  جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

  دریافت کارت آزمون استخدام بانک ملت در سال ۱۴۰۱

  بسته‌های ویژه «ای استخدام»

  شرایط عمومی و اختصاصی

  آخرین اخبار استخدامی بانک ملت

  منابع و سوالات مفید برای استخدام بانک ملت

  منابع مطالعاتی برای مصاحبه استخدامی بانک ملت

  لینکهای مفید و کاربردی استخدام بانک ملت

  آرشیو مطالب پیشین استخدام بانک ملت

  مشاهده نظرات کاربران

  خبر ۱۲ دی ۱۴۰۱ - دریافت کارت آزمون استخدام بانک ملت در سال ۱۴۰۱

  ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک ملت به اطلاع میرسانیم، دریافت کارت حضور در جلسه داوطلبان ، از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۲ دی ماه ، از طریق همین سایت و انتخاب گزینه "پیگیری ورویت مشخصات " فراهم خواهد بود.موفق باشید.

  زمان آزمون: ۱۶ دی ۱۴۰۱

  برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک کنید

  بسته‌های ویژه «ای استخدام»

  کتاب جامع تست «ای استخدام»

  شامل آزمون‌های استخدامی ۸۹ تا پایان ۹۹

  برای خرید کلیک کنید

  کتاب جامع مصاحبه «ای استخدام»

  شامل هفت فصل آموزش مصاحبه و گزینش

  برای خرید کلیک کنید

  سوالات و بسته‌های ویژه آزمون بانک ملت

  شامل نمونه سوالات عمومی و تخصصی بانک ملت

  برای خرید کلیک کنید

  لینک ها و صفحات مرتبط با اعلام نتایج

  زمان دریافت کارت آزمون استخدام بانک ملت در تاریخ ۱۲ الی ۱۵ دی ماه ۱۴۰۱ ادامه  خواهد  داشت و شما می‌توانید با مراجعه به بخش دریافت کارت در آزمون استخدام بانک ملت نسبت به دریافت کارت آزمون اقدام کنید.

  جهت آمادگی برای  آزمون استخدام در بانک ملت، مطالعه و مشاهده بهترین منابع مطالعاتی می‌توانید از منابع مطالعاتی برای آزمون  استخدامی بانک ملت استفاده کنید.

  شرایط عمومی و اختصاصی و لینک ثبت نام

  شرایط عمومی

  ۱-تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

  ۲-متدین بودن به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

  ۳-دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا داشتن کارت معافیت دائم قانونی

  ۴-عدم اشتغال (رسمی یا پیمانی) و عدم تعهد خدمت به سازمانها، دستگاهها و یا سایر موسسات دولتی و غیردولتی

  ۵-تندرستی و توانائی کامل جسمی‏/ روانی برای انجام شغل محوله، طبق تائید پزشک معتمد بانک

  ۶- عدم محکومیت و نداشتن سوءپیشینه کیفری با تایید مراجع ذیصلاح

  ۷- عدم اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان

  ۸- دارا بودن یکی از مقاطع تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشدجهت رده شغلی بانکدار و کاردان (حقوقی،ساختمان و IT )

  برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام بانک ملت به صفحه «شرایط استخدام بانک ملت» مراجعه نمایید.

  شرایط اختصاصی

  ۱۰-حداقل معدل کل برای مقطع تحصیلی کارشناسی ۱۴ و برای کارشناسی ارشد ۱۵ در نظر گرفته شده است.

  ۱۱-شرایط سنی جهت مقطع کارشناسی حداکثر ۳۰ سال و کارشناسی ارشد حداکثر ۳۲ سال (تا تاریخ برگزاری آزمون) می-باشد.

  ۱۲-متقاضیان می بایست ساکن و بومی شهر مورد تقاضا (مطابق شهرهای مندرج در جدول شماره۱) باشند.

  برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام بانک ملت به صفحه «شرایط استخدام بانک ملت» مراجعه نمایید.

  دریافت کارت

  کاربران گرامی، جهت دریافت کارت آزمون استخدامی بانک ملت ۱۴۰۱ از لینک زیر اقدام نمایید.

  دریافت کارت دفترچه آزمون

  برای مشاهده دفترچه آزمون روی لینک زیر کلیک کنید

  دفترچه آزمون منابع مطالعاتی

  شرکت کنندگان در آزمون استخدامی بانک ملت پس از بررسی شرایط عمومی و اختصاصی و انجام موفق ثبت نام برای شرکت در این آزمون می‌توانند برای دروس عمومی کتاب جامع تست و درسنامه آزمون‌های استخدامی «ای استخدام» را تهیه نمایند. همچنین سوالات اختصاصی ویژه بانک ملت نیز برای تهیه موجود بوده که به کمک آنها می‌توان تا حدی مناسبی با سوالات آزمون آشنا شد.

  همچنین کتاب الکترونیکی از آگهی شغلی تا مصاحبه و گزینش «ای استخدام» نیز در مراحل بعدی پس از آزمون می‌توانند به خوبی فضا و سوالات مصاحبه و گزینش را تداعی کنند.

  اصلاحیه اول

  مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران جزئیات سهمیه ایثارگران در فراخوان اسـتخدامی بانک ملت را طی نامه‌ای به مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان‌ها اعلام کرد.

  مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

  مشاهده اصلاحیه

  آخرین اخبار استخدامی بانک ملت

  خبر ۱۲ دی ۱۴۰۱ - اعلام تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک ملت سال ۱۴۰۱

  به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک پیرو آگهی استخدامی منتشره در ارتباط با تامین نیروی مورد نیاز در رده های شغلی بانکدار و کاردان اعلام کرد که امکان اخذ کارت ورود به جلسه متقاضیان آزمون استخدامی مزبور از روز سه شنبه ۱۳ دی ماه تا روز پنج شنبه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۱ برای متقاضیان استخدام فراهم شده است و آزمون استخدامی صبح جمعه ۱۶ دی ماه امسال برگزار خواهد شد.

  بر اساس این گزارش، متقاضیانی که ثبت نام خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده اند، می توانند در تاریخ های یادشده برای دریافت کارت ورود به جلسه در رده شغلی بانکدار و کاردان به سایت اینترنتی بانک ملت به نشانی www.bankmellat.ir مراجعه کنند.

  خبر ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - تمدید مجدد ثبت‌نام آزمون استخدام سراسری بانک ملت سال ۱۴۰۱

  ضمن آرزوی موفقیت تیم «ای استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک ملت سال ۱۴۰۱به اطلاع میرسانیم، مهلت ثبت نام تا ساعت ۱۶ تاریخ چهارم دیماه ۱۴۰۱ تمدید گردید

  برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

  در ضمن تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان رده شغلی کاردان حوزه IT، می بایست تا پایان بهمن ماه سالجاری باشد.

  منبع مطلب : www.e-estekhdam.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید