این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  استخدام دستگاه اجرایی 1402

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  استخدام دستگاه اجرایی 1402 را از این سایت دریافت کنید.

  آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

  این مطلب راهنمای آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ می باشد و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 1402 را آموزش داده است.

  آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

  اگر در مورد ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ سوالی دارید

  اگر در مورد ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

  ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۲

  دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

  رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ هر ساله از سوی سازمان سنجش برگزار می شود. آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ فرصتی مناسب برای آن دسته از افرادی است که تمایل به استخدام در دستگاه های دولتی دارند. از سال های گذشته به منظور کمک به کاهش بیکاری افراد فارغ التحصیل و ماهر، یک سری آزمون های استخدامی برگزار گردیده و افراد واجد شرایط می توانند در این آزمون ها شرکت کنند. با توجه به وجود مشکل بیکاری جوانان و فارغ التحصیلان کشور که در مدت زمان اخیر رشد چشم گیری هم داشته است، برنامه ای برای رفع این مشکل طراحی شده است. این برنامه شامل انتخاب افراد شایسته و ماهر در رشته های مختلف برای اشتغال در دستگاه های دولتی است. هر ساله دستگاه های مختلف به دلیل بازنشستگی برخی از کارمندان خود و هم چنین نیاز به نیروهای جدید در بخش های مختلف درخواست جذب نیرو خود را ارائه می دهند. به این ترتیب، برای جایگزینی این افراد و هم چنین جذب نیروهای جدید، آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار می گردد.

  با توجه به این که مانند دوره های قبل، برگزاری نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال 1402 توسط سازمان سنجش کشور انجام می گیرد، داوطلبان شرکت در این آزمون باید از طریق سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را انجام دهند. ما در این جا نحوه ثبت نام در این آزمون را به طور مفصل برای شما بیان خواهیم کرد تا مشکلی برای انجام این کار نداشته باشید. نکته مهم دیگر در مورد ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ توجه به زمان آن می باشد. داوطلبان باید در زمان اعلام شده برای ثبت نام در این آزمون اقدامت لازم را انجام دهند. در صورتی که فردی در این زمان تعیین شده ثبت نام خود را انجام ندهد، در ادامه امکان شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را نخواهد داشت. در ادامه توضیحات کاملی در مورد زمان و مهلت ثبت نام در این آزمون هم برای شما ارائه خواهیم داد تا بتوانید در فرصت مناسب ثبت نام خود را انجام دهید. پس با ما همراه باشید.

  لینک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۱

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

  همان طور که گفتیم، نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی​ ۱۴۰۱ هم مانند سال های گذشته برگزار خواهد شد تا افراد علاقه مند به اشتغال در دستگاه های دولتی بتوانند در این آزمون شرکت کنند. نکته مهم در این باره توجه به زمان ثبت نام آن می باشد. زیرا سازمان سنجش به عنوان برگزار کننده این آزمون یک بازه زمانی را جهت ثبت نام در نظر می گیرد و داوطلبان باید در این زمان تعیین شده نسبت به انجام امورات مربوط به ثبت نام خود اقدام کنند. تاریخ آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ از طریق اطلاعیه در سایت سنجش اعلام می شود. افرادی که به هر دلیل در بازه تعیین شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نکنند، در ادامه امکان شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 را نخواهند داشت. پس توجه به این زمان و پیگیری اطلاعیه های که در سایت سنجش منتشر می شود، برای علاقه مندان به استخدام در سازمان های دولتی الزامی است.

  با توجه به این که تا کنون سازمان سنجش هم اطلاعیه ای در خصوص آغاز زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ منتشر نکرده است، نمی توان زمان دقیقی برای آن در نظر گرفت. اما زمان ثبت نام نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی​ سال قبل از روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ آغاز و روز دوشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ پایان پذیرفت و طبق آخرین اخبار ثبت نام دهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در نیمه دوم سال 1401 برگزار می شود و زمان برگزاری آزمون اسفند ماه سال جاری یا اردیبهشت سال 1402 می باشد  البته باز هم باید بگوییم که برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی 1402 لازم است مرتب سایت سازمان سنجش را چک کرده تا به محض انتشار اطلاعیه این آزمون، از زمان دقیق آن آگاه شوید. در ادامه راهنمای تصویری ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ را هم برای شما بیان خواهیم کرد تا در صورت آغاز ثبت نام، مشکلی در انجام این کار نداشته باشید.

  بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۲

  افرادی که تمایل به ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۲ ​ داشته باشند، باید به طور کامل از نحوه ثبت نام در این آزمون هم مطلع باشند. از آن جایی که این آزمون به دلیل در اختیار قرار دادن یک فرصت استخدامی مناسب، سال به سال از محبوبیت بالا تری برخوردار گشته، داوطلبان بیش تری هم برای ثبت نام در آن اقدام می کنند. برخی از داوطلبان ممکن است تا کنون با سامانه ثبت نام کار نکرده و روش انجام این کار را ندانند. به همین دلیل، ما در این قسمت نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 1401 را به طور مفصل برای شما بیان خواهیم کرد. به این ترتیب، شما اطلاعات کاملی برای انجام ثبت نام داشته و از این نظر با مشکلی مواجه نخواهید بود. در ادامه ابتدا توضیحاتی در مورد مهلت این ثبت نام ارائه داده و سپس به روش انجام این کار از طریق سامانه سنجش کشور خواهیم پرداخت.

  راهنمای تصویری نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ 

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  آزمون استخدامی ۱۴۰۲

  در این مقاله هیوا نکات ثبت نام در آزمون استخدامی ۱۴۰۲ از جمله زمان ثبت نام دهمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی، شرایط ثبت نامی و راهنمای تصویری ارائه شده است.

  ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

  آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۲ به منظور استخدام نیروهای مجرب و متخصص مورد نیاز سازمان ها و ادارات دولتی برگزار می شود. زمان ثبت نام دهمین آزمون برای استخدام متمرکز سازمان هایی از جمله وزارتخانه ها، سازمان های اجرایی و دولتی و ... از سوی سازمان جهاد دانشگاهی اعلام شده و از 15 فروردین ماه 1402 آغاز می شود.

  برای مشاوره ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی 1402

  برای مشاوره ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی 1402

  فارغ التحصیلان مقطع دیپلم و بالاتر که جویای کار بوده و علاقه مند به اشتغال در دستگاه های اجرایی و دولتی کشور هستند، می توانند در آزمون استخدامی ۱۴۰۲ ثبت نام کرده و پس از موفقیت در مراحل آزمون و مصاحبه، در سازمان مورد نظر و انتخابی خود استخدام شوند.

  دهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال 1402 مانند دوره های قبلی تحت نظارت سازمان اداری و استخدامی کشور و توسط جهاد دانشگاهی برگزار می شود. متقاضیان این آزمون می توانند پس از انتشار اطلاعیه ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سال جاری و با رعایت شرایط و ضوابط استخدام ارگان های دولتی، در مهلت مقرر در این آزمون نام نویسی کنند.

  لذا به منظور آگاه سازی متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۲ در ادامه این مقاله اطلاعات جامعی از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام آزمون متمرکز استخدامی ادارات دولتی و دستگاه های اجرایی کشور در سال 1402 را ارائه داده ایم.

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

  همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است، مرکز جهاد دانشگاهی وظیفه برگزاری فرآیند ثبت نام دهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی 1402 را بر عهده دارد. معمولا در هر دوره از برگزاری این آزمون پس از تدوین و اعلام دستورالعمل استخدام توسط سازمان ادارای و استخدامی کشور، جهاد دانشگاهی با انتشار اطلاعیه ای جزئیات نام نویسی آزمون متمرکز استخدامی را به داوطلبان اعلام کرده است.

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نیز از سوی مرکز جهاد دانشگاهی تعیین و با انتشار اطلاعیه ای به داوطلبان اطلاع رسانی می شود. در حال حاضر اطلاعیه ای از طرف جهاد دانشگاهی در خصوص تاریخ و مهلت ثبت نام آزمون استخدامی ۱۴۰۲ منتشر شده و زمان ثبت نام 15 تا 27 فروردین ماه اعلام شده است.ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه اجرایی 1402 از 15 تا 27 فروردین ماه آغاز می شود.

  دفترچه دهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی که جزئیات ثبت نام در آن نوشته می شود، جهت راهنمایی داوطلبان این آزمون همزمان با شروع ثبت نام منتشر شده و علاقه مندان به شرکت در آزمون سال 1402 موظف به مطالعه و بررسی دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲ پیش از مراجعه به سایت و انجام پروسه ثبت نام هستند. در مقاله زیر جزئیات بیشتری راجع به آن نوشته شده است.

  بیشتر بخوانید: دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  شرایط ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ۱۴۰۲

  داوطلبان متقاضی شرکت در ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 1402 باید قبل از ثبت نام در این آزمون از شرایط عمومی استخدام دستگاه های دولتی و شرایط اختصاصی تعیین شده برای استخدام هریک از دستگاه های اجرایی مطلع شده و در صورت دارا بودن این شرایط برای شرکت در این آزمون ثبت نام کنند.

  داوطلبان باید دقت داشته باشند که در صورتی که بدون رعایت شرایط ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۲ در این آزمون نام نویسی و شرکت کنند، در صورت آگاهی مجری و مسئولان استخدام در هر مرحله از پذیرش، داوطلب از ادامه مراحل پذیرش محروم شده و قبولی وی لغو خواهد شد.

  لذا در ادامه برخی از مهم ترین شرایط تعیین شده برای ثبت نام رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1402 را ارائه داده ایم. این شرایط بر اساس دفترچه راهنمای سال گذشته ارائه شده و به محض انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی ۱۴۰۲ بروزرسانی خواهد شد.

  دارا بودن تابعیت ایران و التزام عملی به قانون اساسی کشور

  اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی شناخته شده در قانون اساسی کشور

  دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت قانونی از خدمت سربازی

  عدم اعتیاد به مواد مخدر و نداشتن سوء سابقه کیفری

  عدم محرومیت از استخدام در دستگاه های اجرایی

  عدم استخدامی رسمی و یا پیمانی در سایر دستگاه های اجرایی

  رعایت تجانس رشته و مقطع تحصیلی مطابق با شرایط احراز تحصیلی ذکر شده

  داشتن حداقل 20 سال تمام برای تمامی داوطلبان (با هر نوع مدرکی)

  داشتن حداکثر 25 سال برای دارندگان مدرک دیپلم / حداکثر 30 سال برای دارندگان مدرک کاردانی / حداکثر 35 سال برای دارندگان مدرک کارشناسی / حداکثر 40 سال برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد / داشتن حداکثر 45 سال برای دارندگان مدرک دکتری

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید