این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  استخدام سازمان ملی استاندارد

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  استخدام سازمان ملی استاندارد را از این سایت دریافت کنید.

  استخدام سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۱

  در این مقاله جزئیات استخدام سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۱ از قبیل زمان ، نحوه ثبت نام و شرایط عمومی و اختصاصی و زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی توضیح داده شده است .

  استخدام سازمان ملی استاندارد

  ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد، در زمان مناسبی با مراجعه به سایت ثبت نام و طی کردن مراحل و ارائه مدارک مورد نیاز ثبت نام انجام می شود. داوطلبان باید پیش از فرا رسیدن تاریخ ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد از شرایط و نحوه ثبت نام در این آزمون آگاهی داشته باشند.

  برای مشاوره استخدام سازمان ملی استاندارد 1401

  برای مشاوره استخدام سازمان ملی استاندارد 1401

  آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد از جمله آزمون های مهم کشوری است که توسط سازمان ملی استاندارد ایران برای کسب نیروهای ماهر و واجد شرایط در جهت تکمیل نیرو‌های انسانی این سازمان برگزار می شود. مانند دیگر آزمون های برگزار شده در کشور، علاقمندان شرکت در این آزمون نیز باید در زمان مشخص شده جهت تکمیل مراحل ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد اقدام نمایند.

  سوالاتی از قبیل زمان، نحوه، شرایط، مدارک لازم و رشته های مورد پذیرش برای ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۱، اقدامات و مراحل لازم برای ثبت نام آزمون سازمان ملی استاندارد ایران و ... ذهن بسیاری از داوطلبان علاقمند به مشاغل این سازمان را به خود مشغول کرده است. برای آشنایی با شرایط و نحوه ثبت نام این آزمون در این مقاله به بررسی تمامی موارد گفته شده پرداختیم.

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۱

  داوطلبان برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۱ باید در اولین فرصت ممکن از بازه زمانی که برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد اعلام می شود جهت ثبت نام خود در این آزمون اقدام کرده و فرصت را از دست ندهند.

  در حال حاضر زمان مشخصی به عنوان مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 و زمان استخدام سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۱ اعلام نشده است و مشخص نیست که در چه بازه زمانی قرار است این آزمون برگزار شود. آخرین دوره از برگزاری آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی به سال گذشته بر می گردد.زمان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد 1401 هنوز اعلام نشده است

  آشنایی با مراحل و نحوه ثبت نام در این آزمون به افراد کمک می‌کند تا در زمانی سریع و بدون مشکل ثبت نام خود را انجام دهند که این مورد بسیار مهم است. چرا که در طی بازه زمانی تعیین شده برای ثبت نام در این آزمون، ممکن است یک سری مشکلات رخ داده و ثبت نام شما با مشکل مواجه شود. در نتیجه بهتر است پس از اعلام تاریخ ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد، در اولین فرصت اقدام کرده و کار را به تاخیر نیندازید.

  بیشتر بخوانید: آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  نحوه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ۱۴۰۱

  آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد ایران یکی از آزمون های فراگیر دستگاه های اجرایی کشور است. در نتیجه علاقمندان ثبت نام در این سازمان باید برای تکمیل مراحل ثبت نام خود، اطلاعیه های مرتبط به جذب و تجدید نیرو در دستگاه های اجرایی را دنبال کرده و اطلاعات لازم در ارتباط با زمان، شرایط و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی را به دست آورند.ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد 1401 به صورت آنلاین در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت سنجش و آموزش کشور به آدرس sanjesh.org انجام می شود. هر یک از متقاضیان واجد شرایط شرکت در آزمون سازمان ملی استاندارد باید طبق مراحل زیر جهت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد اقدام نمایند:

  در ابتدا لازم است آدرس سایت ثبت نام در آزمون (sanjesh.org) را جستجو کرده و وارد سایت شوید.

  پس از ورود به سایت ثبت نام باید از منویی که در سمت راست سایت قرار دارد، گزینه استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی کشور را انتخاب کنید.

  با دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از تمامی شرایط ذکر شده در این دفترچه مطلع شده و برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد اقدام نمایید.

  برای ثبت نام به یکسری مدارک نیاز خواهید داشت که بهتر است پیش از هر کاری این مدارک را جمع آوری نمایید تا زمان ثبت نام آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی 1401 با مشکلی مواجه نشوید.

  مورد مهم دیگری که باید بدانید این است که ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد نیز مانند سایر آزمون های استخدامی که در سطح کشور برگزار می‌شوند هزینه بر بوده و لازم است در حین ثبت نام خود را پرداخته و شماره سریال ثبت نام را دریافت نمایید. (این کد را نزد خود نگه دارید زیرا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی، دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده نتایج آزمون به این کد نیاز پیدا خواهید کرد).

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  استخدام سازمان ملی استاندارد ایران در سال 1402

  اخبار استخدامی سازمان ملی استاندارد ایران با توجه به مجتمع بودن اخبار “استخدام سازمان ملی استاندارد ایران” و “منابع مطالعاتی” در این صفحه، در صورتی که شما...

  بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ 1k نظر «نمایش»

  استخدام سازمان ملی استاندارد ایران

  دانلود سوالات استخدامی سازمان ملی استاندارد ایران

  اطلاعات بیشتر

  اخبار استخدامی سازمان ملی استاندارد ایران 

  با توجه به مجتمع بودن اخبار “استخدام سازمان ملی استاندارد ایران” و “منابع مطالعاتی” در این صفحه، در صورتی که شما به دنبال دریافت "آخرین اخبار" و "منابع استخدامی" سازمان ملی استاندارد ایران هستید، می توانید با مراجعه روزانه به این صفحه و بررسی اخبار منتشر شده در آن از آخرین اخبار پیرامون استخدام سازمان ملی استاندارد ایران مطلع شوید.

  ✉️ در صورتی که مایل هستید در سامانه اطلاع رسان پیامکی و یا ایمیلی آگهی های استخدام کشور عضو شوید اینجا کلیک نمایید

  ✉️ در صورتی که مایل به دریافت اخبار استخدامی از طریق پیام رسانها هستید اینجا کلیک نمایید

  اطلاعیه ها و لینک های مفید:

  – جهت دانلود رایگان سوالات هشتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی سال 99 اینجا کلیک نمایید

  – جهت مشاهده سوالات و پاسخنامه ارسالی کاربران از هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی سال 99 اینجا کلیک نمایید

  – جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

  – جهت مشاهده سوالات مصاحبه استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

  – جهت مشاهده تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

  – جهت مشاهده آرشیو اطلاعیه های هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

  – جهت شرکت در نظر سنجی از داوطلبان شرکت کننده هشتمين آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 اینحا کلیک نمایید

  اطلاعیه ثبت‌نام دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

  خبر 27 اسفند 1401: اطلاعیه ثبت‌نام دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ در اجرای ماده 44 قانون مدیریت خدمات كشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی كشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از 15 فروردین‌ماه 1402 شروع خواهد گردید.

  اسامی دستگاه های اجرایی عبارتند از:

  وزارت راه و شهرسازی - پست بانک - شرکت ارتباطات زیرساخت - گمرک جمهوری اسلامی ایران - سازمان پزشکی قانونی کشور - سازمان تبلیغات اسلامی - سازمان تحقیقات، آموزش و توسعه کشاورزی - سازمان ثبت اسناد و املاک کشور - سازمان شیلات ایران - سازمان ملی استاندارد - سازمان ملی بهره وری - پژوهشکده علوم زمین - برخی دستگاه های اجرایی استان سیستان و بلوچستان

  مشاهده اطلاعیه

  خبر 21 شهریور 1400: اعلام نتایج نهایی هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی در سال 1399 (منبع: سایت سازمان سنجش)

  به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (در تاریخ های 11 و 99/10/12) می‌رساند، نتایج نهایی دستگاه های اجرایی کشور شامل: سازمان انتقال خون ایران، سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان قضایی نیروهای مسلح، سازمان ملی استاندارد و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سیستان و بلوچستان شامل دستگاه‌های اجرایی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل انتقال خون استان سیستان و بلوچستان و اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش كشور امروز شنبه مورخ 1400/06/20 قرار می گیرد.

  دستگاه اجرایی

  آدرس درگاه اطلاع رسانی

  سازمان ملی استاندارد

  www.isiri.gov.ir

  در صورت مشاهده ناقص، به راست بکشید

  جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

  خبر 26 خرداد 1400: برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام اداره کل استاندارد یزد (منبع: سایت استاندارد یزد)

  جلسه مصاحبه استخدامی پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدامی اداره کل استاندارد استان یزدبرگزار شد. معرفی شدگان از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور، 16 نفرهستند که  از بین داوطلبین موجود تعدادهفت نفر پس از پشت سرگذاشتن رقابت های لازم به عنوان کارشناس امور استاندارد، جذب اداره کل استاندارد استان یزد می شوندو در حوزه های مختلف مشغول می گردند.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

  خبر 27 اردیبهشت 1400: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان ملی استاندارد ایران (منبع: سایت سازمان ملی استاندارد ایران)

  با آرزوی صحت و سلامتی و اطمینان بخشی از رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی در فرآیند مصاحبه تخصصی حضوری توسط این سازمان و همچنین تقاضای رعایت نکات بهداشتی توسط داوطلبان ، حسب الزامات مقرر در انجام فرآیند مصاحبه تخصصی به این وسیله  نکات حائز اهمیت به شرح زیر را به منظور رعایت عدالت، شفاف سازی ، امانتداری و برقراری نظم و ترتیب در انجام مصاحبه به آگاهی می رساند :

  1- حسب هماهنگی معمول و کسب نظر از امور آمار ، برنامه ریزی و تأمین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور  انجام مصاحبه بر اساس فرمهای مربوطه مشتمل بر سه عنوان با تعیین مصادیق و حداکثر امتیاز به تفکیک فرم زیر صورت می پذیرد:

  الف ) سوابق آموزشی و پژوهشی ( حداکثر30 امتیاز )

  ب ) دانش و مهارت شغلی (حداکثر40 امتیاز )

  پ) روانشناسی (حداکثر 30 امتیاز)

  2- استقرارگروههای  مصاحبه بر اساس لیست مصاحبه شوندگان و تاریخ و زمان حضور آنان به ترتیب    مشتمل بر :

  الف) گروه کارشناسی جهت بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی

  ب ) گروه روانشناسی جهت انجام مصاحبه روانشناسی

  پ) گروه مصاحبه جهت طرح سوالات مربوط به دانش شغلی و مهارت پذیری

  3- نظارت بر حسن انجام امور در گروه های فوق توسط نماینده / نمایندگان سازمان اداری و استخدامی کشور  سازمان بهزیستی کشور ، بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره کل توسعه منابع انسانی و امور پشتیبانی انجام می پذیرد .

  4- مکان مصاحبه ( که با نصب تابلو وعلامت مشخص خواهد شد) واقع در کرج – شهر صنعتی سازمان ملی استاندارد ایران – سالن شهید صفاریان تعیین شده است .

  از پذیرفته شدگان درخواست می شود؛

  1- پذیرفته شدگان مندرج در لیست ارایه شده در سایت سازمان ملی استاندارد ایران مکلفند با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی- شناسنامه) حداقل یک ساعت قبل از زمان تعیین شده در محل انجام مصاحبه حضور یابند.

  منبع مطلب : iranestekhdam.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید