این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  استعلام خسارت درمان بیمه رازی با کد ملی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  استعلام خسارت درمان بیمه رازی با کد ملی را از این سایت دریافت کنید.

  سایت بیمه رازی razi24.ir

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سایت بیمه رازی razi24.ir، استفاده از برنامه همراز بیمه رازی، استعلام خسارت و مراکز درمانی طرف قرارداد پورتال رازی ارائه شده است.

  سایت بیمه رازی razi24.ir

  برای مشاوره استفاده از امکانات سایت بیمه رازی

  برای مشاوره استفاده از امکانات سایت بیمه رازی

  برای ورود مستقیم به سایت بیمه رازی کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سایت بیمه رازی به نشانی razi24.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سایت بیمه رازی razi24.ir

  راهنمای ورود به پورتال سایت رازی razi24.ir

  سامانه همراز بیمه رازی

  خدمات الکترونیک بیمه رازی

  مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه رازی

  سوالات متداول

  در جامعه رو به گسترش امروز نیاز به یک مجموعه تضمین کننده احساس می شود. شرکت های بیمه یکی از اصلی ترین شرکت های تضمین کننده هستند که اموال و دارایی های مادی، غیر مادی، سلامتی، حوادث و موارد بسیاری را تحت پوشش خود قرار می دهند. بیمه رازی از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را شروع کرد و تا به امروز با ۳۶ شعبه، ۱۵۰۶ نمایندگی عمومی و بیش از ۸۷۰ کارگزار قدم های بزرگی در جلب رضایت کاربران خود برداشته است. این شرکت سابقه همکاری با برند های معتبر را در کارنامه خود دارد.

  در این مقاله قصد داریم به معرفی سایت بیمه رازی و خدماتی که به کاربران خود ارائه می دهند بپردازیم. همچنین، راهنمای ورود به پورتال سایت رازی به نشانی اینترنتی razi24.ir، استفاده از برنامه همراز، خدمات الکترونیک، استعلام خسارت و مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه رازی ارائه شده است.

  معرفی سایت بیمه رازی razi24.ir

  بیمه رازی خدمات مختلفی را در حوزه انواع بیمه نامه های ارائه می دهد. این بیمه گر نیز مانند شرکت های دیگر، برای معرفی خود و ایجاد بستری برای خدمات غیر حضوری و آنلاین، اقدام به ایجاد سایتی به آدرس razi24.ir کرده است. در نتیجه، بیمه گذاران دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شعب و نمایندگی های بیمه رازی برای انجام امور بیمه ای خود نخواهند داشت. در این سایت خدمات الکترونیکی، انواع بیمه نامه ها، آموزش، اخبار، پذیرش نمایندگی، تماس با ما، مراکز درمانی طرف قرارداد، روزنامه، ماهنامه و تلویزیون رازی قابل مشاهده است که می توان با توجه به نیاز خود، یکی را انتخاب کرد.

  همچنین، بیمه رازی سایت دیگری نیز طراحی کرده است تا ارائه دهنده خدمات الکترونیکی بیمه باشد. سامانه همرازبیمه رازی، امکاناتی مانند تمدید بیمه نامه شخص ثالث و صدور آنلاین بیمه نامه را به کاربران ارائه می دهد. نمایندگان بیمه رازی نیز می توانند از طریق این سامانه لیست بیمه نامه های تمدیدی خود را مشاهده کنند و شعب هم، گزارش عملکردشان را دریافت کنند. به علاوه، داشتن اپ گوشی، یکی از مزایای سامانه همراز است.

  بیشتر بخوانید : سایت سازمان بیمه تامین اجتماعی

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به پورتال سایت رازی razi24.ir

  کاربران برای بهره مندی از خدمات وب سایت بیمه رازی، دو راه پیش روی دارند؛ یک، استفاده از وب سایت خدمات بیمه رازی و دو، بهره مندی از برنامه همراز که اپلیکیشن آن نیز برای گوشی های هوشمند طراحی و تولید شده است. بیمه گذاران می توانند در سایت اصلی بیمه رازی razi24.ir، به بخش کارتابل بیمه گذاران بروند و از طریق آن وارد سایت شوند. در ادامه، راهنمای ورود به پورتال سایت رازی ارائه شده است.

  راهنمای ورود به پورتال سایت رازی

  وارد سایت بیمه رازی به آدرس razi24.ir شوید و در بالای سایت، روی گزینه خدمات الکترونیکی کلیک کنید.

  در منو باز شده، روی عبارت پنل های ویژه بروید تا منویی دیگر باز شود و در آن "ویژه بیمه گذاران را انتخاب کنید.

  روی گزینه کارتابل بیمه گذاران کلیک کنید.

  در صفحه باز شده، کد بیمه گذار، کد ملی و کد امنیتی را وارد کنید و روی مرحله بعدی کلیک کنید تا وارد پنل خود شوید.

  بیمه مرکزی با توجه به اهداف و وظایف خاصی که دارد، اقدام به راه اندازی سایت بیمه مرکزی نموده است تا کلیه مردم بتوانند از طریق آن از خدمات ارائه شده به صورت غیر حضوری استفاده کنند که توضیحات بیشتر در این خصوص، در مقاله زیر ارائه شده است.

  بیشتر بخوانید : سایت بیمه مرکزی

  سامانه همراز بیمه رازی

  همراز بیمه رازی، سامانه ای است که خدمات الکترونیک و غیرحضوری بیمه رازی را ارائه می دهد. تمامی کاربران می توانند با ورود به این سامانه، فعالیت هایی مانند پرداخت اقساط بیمه عمر، پرداخت اعلامیه بدهکار بیمه های غیر عمر، بررسی اصالت بیمه نامه، چاپ بیمه بدنه ثالت و موارد دیگر را انجام دهند. همچنین نمایندگان نیز می توانند با استفاده از برنامه همراز بیمه رازی، لیست بیمه های تمدیدی را مشاهده کنند و شعب هم امکان مشاهده عملکرد خود و دسترسی به سامانه مناقصات را از طریق سایت همراز دارند.

  این سامانه علاوه بر نسخه وب، دارای دو دوسخه دیگر به صورت اپلیکیشن و خط تلفن است که از طریق آن ها نیز می توان به اکثر خدمات اشاره شده دسترسی داشت. با استفاده از اپ همراز می توان نزدیک ترین مرکز درمانی، نمایندگی و شعب بیمه رازی را پیدا کرد. در ادامه، لینک دانلود این برنامه ارائه شده است تا متقاضیان بتوانند به راحتی آن را دانلود و نصب کنند؛ اما این برنامه در حال حاضر فقط در سیستم عامل اندروید قابل نصب است.

  منبع : www.samanehha.com

  Hamraz!

  بیمه گری دیجیتال بیمه رازی

  بیشتر بخوانید دسترسی سریع

  سرویس‌های همراز شامل خدمات بیمه‌ای و سایر خدمات ارزش افزوده است که به زنجیره ارزش بیمه رازی خدمت ارائه می‌نماید

  پرتال ویژه بیمه عمر

  پرداخت اعلامیه بدهکار(غیر عمر)

  بررسی اصالت بیمه نامه

  صدور بیمه نامه آنلاین

  تمدید بیمه نامه شخص ثالث

  چاپ بیمه بدنه ثالث معرفی وبسایت همراز

  بیمه‌های من

  بیمه‌گذاران می‌توانند با استفاده از این خدمت، لیست بیمه‌نامه‌های خود را به همراه شماره کامل بیمه‌نامه، تاریخ و وضعیت اعتبارشان مشاهده کنند.

  پیگیری خسارت‌های درمانی

  روند پردازش خسارت درمانی بیمه‌گذاران از طریق این بخش قابل مشاهده است. در این بخش علاوه بر وضعیت پرداخت هر درخواست، سایر اطلاعات تکمیلی مثل مبلغ تایید شده توسط کارشناس، فرانشیز، مبلغ پرداختی و... به کاربر نشان داده می‌شود.

  پرداخت سریع

  در این بخش بیمه‌گذاران می‌توانند کلیه اقساط عمر و غیر عمر خود را با توجه به دسته‌بندی موجود در وبسایت پرداخت نمایند. پرداخت اقساط بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری به صورت مستقیم و از بخش "بیمه‌های من" نیز قابل پرداخت است.

  استعلام اصالت بیمه نامه

  با استفاده از این امکان، بیمه‌گذاران می‌توانند از اصالت بیمه‌نامه‌های خود مطمئن شوند. استعلام اصالت بیمه نامه از سه طریق شماره کامل بیمه‌نامه، کد یکتای بیمه‌نامه و QRکد درج شده بر روی بیمه‌نامه قابل انجام است.

  صدور بیمه نامه رازمان (ویژه نمایندگان)

  بیمه نامه رازمان یکی از محصولات آتش سوزی بیمه رازی است که به صورت کاملا آنلاین در وبسایت همراز پیاده سازی شده و 15 طرح متنوع دارد. این بیمه نامه بلافاصله و پس از پرداخت حق بیمه، صادر شده و معتبر می باشد.

  مشاهده لیست بیمه نامه های تمدیدی (ویژه نمایندگان)

  یکی از دغدغه های همیشگی شبکه فروش، حفظ بیمه گذاران و یادآوری زمان تمدید بیمه نامه به این افراد است. این بخش از سیستم به نماینده ها کمک می کند که به طور مستقیم لیست بیمه نامه هایی که موعد تمدید آن ها نزدیک است را مشاهده و پیگیری نمایند.

  مشاهده عملکرد شعبه (ویژه شعب)

  با استفاده از این سرویس، رؤسای شعب می توانند وضعیت کسب و کاری خود را به عنوان یک واحد استراتژیک کسب و کاری مستقل مشاهده و کنترل نمایند. در این بخش صورت سود و زیان هر شعبه به تفکیک قابل مشاهده است.

  سامانه مناقصات (ویژه شعب و ستاد)

  این سامانه به منظور افزایش دقت و سرعت فرآیند شرکت در مناقصات و تعامل بالاتر شبکه فروش و ستاد راه اندازی شده است. این فرآیند از ابتدا تا انتها در سامانه مناقصات همراز قابل ردیابی و پیگیری می باشد.

  معرفی موبایل اپلیکیشن همراز

  ارائه خدمات مناسب در بستر موبایل یکی از عوامل متمایزکننده سازمان ها برای مشتریان است. در این راستا شرکت بیمه رازی با هدف افزایش رضایت مشتریان خود، همراز را طراحی و پیاده سازی نموده است. از جمله سرویس های ارائه شده در این نرم افزار می توان به مشاهده لیست بیمه نامه های مشترک، استعلام حق بیمه و صدور بیمه نامه، اطلاع از وضعیت خسارت های درمانی و یافتن نزدیکترین مرکز درمانی، نمایندگی و شعبه اشاره نمود.

  دیگر سرویس های همراز

  کشف تقلب

  سامانه کشف تقلب همراز با استفاده از الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی، به کارشناسان کمک میکند تا میزان مشکوک بودن پرونده های خسارت را ارزیابی کرده و از وقوع آن ها پیشگیری نمایند.

  هوش تجاری

  راهکار هوش تجاری همراز، روشی است که ابتدا با شناخت دقیق اطلاعات سازمان و بعد با تجمیع، یکپارچه سازی و دیداری سازی داده ها بستری را فراهم می کند تا مدیران سازمان بتوانند در کمترین زمان ممکن به دقیق ترین اطلاعات دست پیدا کرده و بر آن اساس تصمیم گیری نمایند

  خانه نوآوری همراز

  یکی از اصلی ترین اجزای اکوسیستم همراز، خانه همراز است که در واقع مغز متفکر این اکوسیستم و مرکز نوآوری همراز به شمار می آید. هدف اصلی از ایجاد چنین مرکزی حمایت از ایده های خلاقانه و نوآورانه جهت ارائه محصولات نوین بیمه ای می باشد.

  USSD

  در حال حاضر با شماره گیری #81942*500* سرویس اطلاع از مراکز درمانی و معرفی اکوسیستم همراز به صورت پیامک برای مشتریان ارسال می گردد. سایر سرویس ها به منظور ارائه در این پلتفرم در حال توسعه هستند و به زودی بهره برداری می شوند.

  معرفی تلفن بیمه همراز

  دامنه خدمات اکوسیستم همراز بسیار متنوع است و تلاش شده است برای آن دسته از مشتریان بیمه رازی که به اینترنت دسترسی ندارند هم خدماتی ارائه گردد. در همین راستا، سرویس تلفن بیمه همراز راه‌اندازی شده و مشتریان می‌توانند تنها با گرفتن شماره 8287-021 از خدماتی مانند استعلام اصالت بیمه‌نامه، استعلام اندوخته بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری و استعلام اقساط عمر و سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند.

  داستان همراز

  همراز، اردیبهشت ماه 1398 متولد شد و از آن پس اجزای این اکوسیستم زنده، گام به گام رشد و توسعه یافتند ...

  اردیبهشت 1398

  تولد همراز

  خرداد 1398

  راه‌اندازی هوش تجاری همراز

  شهریور 1398

  راه‌اندازی موبایل اپلیکیشن همراز

  مهر 1398

  ارائه محصول مهراز بر روی موبایل اپلیکیشن همراز

  دی 1398

  تأسیس خانه نوآوری همراز

  بهمن 1398

  ارائه محصول عتبات بر روی موبایل اپلیکیشن همراز

  تیر 1399

  رونمایی از سامانه مناقصات همراز

  شهریور 1399

  رونمایی از محصول رازمان

  آذر 1399

  رونمایی از سرویس نرخ دهی هوشمند آتش سوزی

  بهمن 1399

  رونمایی از تولید لینک بازاریابی برای نمایندگان

  بهمن 1399

  رونمایی از ماژول عملکرد شعب

  اسفند 1399

  رونمایی از امکان مشاهده لیست بیمه نامه های تمدیدی برای نمایندگان

  منبع : hamraz24.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 5 روز قبل
  0

  باسلام واحترام

  چرا سایت خسارت بیمه تگمیلی اینجانب را نشان نمی دهد

  نرگس 8 روز قبل
  0

  چند روزه استعلام خسارت درمان را می خوام پیگیری کنم سایت بیمه رازی (همراز) قطعه؟

  نرگس 8 روز قبل
  0

  چند روزه استعلام خسارت درمان را می خوام پیگیری کنم سایت بیمه رازی (همراز) قطعه؟

  محمد علی کیش حضرت سلطان 16 روز قبل
  0

  دوبار پیام دادم باز چرا این صفحه میاد من سر گیجه کرفتم

  محمد علی کیش حضرت سلطان 16 روز قبل
  0

  حدود ۱۰ روز پیش نسخه های درمانی را درسایت بار گذاری کر دم هنوز خبر نشده چون هنوز مسلط نشدم دو بار نسخه ها رابار گذاری کردم بی زحمت اگه اشکال داره رانمایی نمایید با سپاس بیکران از محبتی که میکنید

  پرویز همتیان محمد نژاد 5 ماه قبل
  0

  مشاهده خسارات درمانی

  محمد احمدی 5 ماه قبل
  0

  میخواهم بدانم من و خانواده ام عضو بیمه راضی هستیم

  0
  سید عبدالحسین میرجعفری 3 ماه قبل

  استعلام خودم و خانواده ام عضو بیمه تکمیلی رازی هستیم

  انیس نبی زاده 5 ماه قبل
  0

  سلام دیماه ۱۴۰۰مدارک پزشکی جهت خسارت دادم ولی تاکنون جوابی نگرفتم خواهشمندم شفاف سازی سوپ

  انیس نبی زاده 5 ماه قبل
  0

  انیس نبی زاده

  دربیمه رازی شوشنر بیمه تکمیلی پرداخت می کنم ودردیماه سال ۱۴۰۰مدترک خسارت دادم ولی تاکنون بیمه برایم خسارت پرداخت نشد

  محمد نوری 5 ماه قبل
  2

  نتیجهفاکتورهای ارسالی

  مهدی 7 ماه قبل
  5

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید