این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  استیکر برای اینستاگرام

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  استیکر برای اینستاگرام را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اینستاگرام

  در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اینستاگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

  آموزش اینستاگرام آموزش برنامه

  آموزش اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اینستاگرام

  برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید.

  اینستاگرام به موجب آخرین به روز رسانی که برای اپلیکیشن اینستاگرام ارائه کرده، امکان اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز را فراهم آورده است. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اینستاگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

  مقدمه

  اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی کنونی موجود به شمار می‌رود که روز به روز در حال افزایش کاربران و همچنین افزایش قابلیت‌هایش هستیم. تیم اینستاگرام به طور مداوم این اپلیکیشن را آپدیت می‌کنند و قابلیت‌های جدیدی را به آن می‌افزایند. یکی از قابلیت‌های نویی که چندی پیش به اینستاگرام اضافه شد، قابلیت استوریز (Stories) بود که به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آن می‌توانید به مطالعه مقاله “استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) و نکات استفاده از آن“ بپردازید.

  بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

  حال اینستاگرام قابلیت جدیدی را به بخش استوریز اپلیکیشن خود اضافه کرده است. این قابلیت مربوط به امکان اضافه کردن استیکر و اموجی در پست‌های استوریز می‌شود. هم اکنون شما می‌توانید استیکرها و اموجی‌های خاصی را پیش از اشتراک گذاری پست‌های مورد نظرتان در استوریز اینستاگرام به آن‌ها اضافه کنید. در ادامه نحوه اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اینستاگرام به شما عزیزان آموزش داده می‌شود. چنانچه در مورد مراحل نامبرده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طرق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

  آموزش اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اینستاگرام

  اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اینستاگرام به راحتی امکانپذیر است. بدین منظور باید مراحل پیشین مورد نیاز در راستای ارسال یک استوریز را طی کنید. این مراحل به شرح زیر هستند:

  ابتدا با لمس آیکون شبیه به خانه موجود در منوی زیرین و سمت چپ اپلیکیشن اینستاگرام وارد لیست پست‌های ارسالی فالویینگ‌های خود شوید.

  حال از منوی فوقانی صفحه گزینه Your Story را لمس کنید تا بتوانید یک استوری جدید برای اکانت خود ایجاد نمایید.

  در این مرحله با استفاده از دوربین گوشی، عکس مد نظرتان را ضبط کنید. در این شرایط یک آیکون مربع مانند در بخش فوقانی و سمت راست صفحه نمایان می‌شود که مربوط به بخش اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اینستاگرام است. بنابراین این آیکون را لمس کنید.

  حال می‌توانید استیکرها و اموجی‌های مورد نظرتان را از لیست ارائه شده انتخاب و به عکس مد نظر اضافه کنید.

  نهایتا و پس از اضافه کردن استیکر و اموجی‌های مورد نظرتان کافیست که آیکون فلش موجود را لمس کرده و سایر مراحل پیشین را به منظور اشتراک‌گذاری پست خود در استوریز اینستاگرام طی کنید.

  با طی کردن مراحل فوق قادر به استفاده از قابلیت اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اینستاگرام خواهید بود. در حال حاضر استیکرهای محدودی برای استفاده در استوریز اینستاگرام ارائه شده‌اند اما تنوع اموجی‌های ارائه شده بیشتر است.  شاید در آینده تنوع استیکرهای ارائه شده در این بخش بیشتر شود.

  بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران

  امکان اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اینستاگرام ارائه شد + آموزش ویدئویی

  امکان اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اینستاگرام ارائه شد + آموزش ویدئویی جمع‌بندی

  همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اینستاگرام پرداختیم. قابلیت نامبرده شده، قابلیت جدیدی است که با به روز رسانی اخیر اینستاگرام به آن اضافه شده است. چنانچه در مورد مراحل نامبرده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طرق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

  بیشتر بخوانید:

  خرید موبایل

  قیمت ال سی دی آیفون 11

  قیمت ال سی دی Samsung Note 20 Ultra

  قطعات گوشی Samsung A3 2017

  برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید.

  منبع مطلب : mobilekomak.com

  130 کد های استیکر های اینستا ideas

  Jan 27, 2021 - Explore Abodi Ammar's board "کد های استیکر های اینستا", followed by 130 people on Pinterest. See more ideas about instagram creative, instagram photo ideas posts, instagram gift.

  کد های استیکر های اینستا

  137 Pins 1y A Collection by Abodi Ammar

  منبع مطلب : www.pinterest.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید