این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اسم کره ای دختر

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اسم کره ای دختر را از این سایت دریافت کنید.

  زیباترین اسم کره ای برای دختر. نام های غیر معمول کره ای مرد و زن

  زیباترین اسم کره ای برای دختر. نام های غیر معمول کره ای مرد و زن

  طبق آمار دولت کره، 9،925،949 نفر در کره نام خانوادگی 金 دارند که در هانگول به صورت 김 نوشته می شود و معمولاً به عنوان روسی کیم خوانده می شود.

  علیرغم اینکه جمعیت کره جنوبی 48 میلیون نفر است، فقط 300 نام خانوادگی در کره وجود دارد.

  بر اساس آمارهای دولتی در سال 2000، 54 درصد از جمعیت یکی از پنج نام خانوادگی را دارند: کیم (김)، لی (이)، پارک (박)، چوی (최)، یا چونگ (정). در میان ده نام خانوادگی رایج، کانگ (강)، چو (조)، یون (윤)، چنگ (장) و لیم (임) قرار دارند. برخی از کمیاب‌ترین نام‌های خانوادگی تنها در اختیار افراد معدودی هستند. همچنین حدود دوازده نام خانوادگی دوتایی وجود دارد که از دو هجا و دو حرف چینی تشکیل شده است. رایج‌ترین آنها هوانگبو (황보)، جاگال (제갈)، ساکونگ (사공)، سانوو (선우) و غیره هستند. این نام‌های خانوادگی می‌توانند خارجی‌هایی را که برای اولین بار به کره سفر می‌کنند گیج کنند، زیرا به عنوان یک قاعده، آنها انتظار دارند که کره‌ای‌ها اینگونه باشند. نام از دو هجا، و نام خانوادگی از یک، که در واقع همیشه اینطور نیست.

  برای برخی از نام‌های خانوادگی، گزینه‌های تلفظ زیادی وجود دارد، زیرا سیستم رومی‌سازی ممکن است همیشه قابل اجرا نباشد، زیرا برخی صداها به سادگی نمی‌توانند با املای لاتین منتقل شوند.

  رومی‌سازی و روسی‌سازی نام‌های خانوادگی:

  김 (کیم، گیم) - کیم

  이 (لی، یی، من) - LEE، NOR، AND، LIGAY، NIGAY

  박 (پارک، پاک، باک) - بسته بندی

  최 (چوی، چو) - چوی، چای، چوی

  정 (یونگ، چانگ، جئونگ) - TEN

  강 (گنگ، کانگ) - می توان

  조 (چو، جو) - CHE، CHE

  윤 (یون، یون) - YUN

  장 (جانگ، چانگ) - TYAN

  임 (Lim, Im) - IM، LIM

  한 (هان) - خان

  신 (شین، سین) - لاستیک، آبی

  서 (سوه، سئو) - او، شگی

  권 (کوون، گوون) - KVON

  손 (پسر) - رویا

  황 (وانگ، هوانگ) - HWAN

  송 (آهنگ) - رویا 안 (آهن، آن) - AN 유 (یو، یو) - یوگای 홍 (هنگ) - HON

  اما به یاد داشته باشید که همه کیم ها یکسان نیستند. نام‌های خانوادگی بسته به مرکز قلمرو قبیله یا مبدا، بر اساس قبیله‌های منطقه‌ای (بونام) تقسیم می‌شوند. بنابراین کیم ها از Gimhae، Kims از Gyeongju، Kims از Gwangsan، و Kims از Kimneyong وجود دارند. به همین ترتیب با نام خانوادگی لی و همکاران. مدت زمان طولانیدر خاک کره، قانونی وجود داشت که ازدواج افراد یک قبیله را ممنوع می کرد، اما در حال حاضر دیگر اجرا نمی شود.

  همه نام‌های خانوادگی کره‌ای با حروف چینی نوشته می‌شوند، زیرا علیرغم این واقعیت که کره از نظر تاریخی سیستم نام‌گذاری خاص خود را داشت، در قرن پنجم، اشراف کره‌ای سیستم نام‌گذاری کنفوسیوس را از چین همسایه اتخاذ کردند. از آن زمان، نام‌های خانوادگی چینی در سراسر کشور گسترش یافته و کاملاً کره‌ای شده‌اند.

  نام خانوادگی در کره شمالی و جنوبی یکسان است، اگرچه تفاوت هایی در تلفظ وجود دارد. برخلاف کشورهای اروپایی، زن پس از ازدواج نام خانوادگی شوهر خود را دریافت نمی کند، تنها فرزندان این نام خانوادگی را به ارث می برند.

  یک نام به درستی انتخاب شده تأثیر مثبت قوی بر شخصیت، هاله و سرنوشت یک شخص دارد. به طور فعال به رشد کمک می کند، ویژگی های مثبت شخصیت و شرایط را شکل می دهد، سلامتی را تقویت می کند، انواع مختلف را از بین می برد برنامه های منفیناخودآگاه اما چگونه می توان نام کامل را پیدا کرد؟

  علیرغم این واقعیت که در فرهنگ تفسیرهایی از معنای نام های مردانه وجود دارد، در واقع تأثیر نام بر هر پسر فردی است.

  گاهی اوقات والدین سعی می کنند قبل از تولد نامی انتخاب کنند و از شکل گیری کودک جلوگیری می کنند. طالع بینی و شماره شناسی انتخاب نام تمام دانش جدی در مورد تأثیر یک نام بر سرنوشت را در طول قرن ها هدر داد.

  تقویم های کریسمس، مردم مقدس، بدون مشورت با یک متخصص بینا و حکیم، هیچ کمک واقعی در ارزیابی تأثیر نام ها بر سرنوشت کودک ارائه نمی دهند.

  و لیست های ... نام های مردانه پرطرفدار، شاد، زیبا، آهنگین کاملاً چشم بر فردیت، انرژی، روح کودک می بندد و روند انتخاب را به بازی غیر مسئولانه والدین تبدیل به مد، خودخواهی و نادانی می کند.

  زیبا و مدرن نام های کره ایقبل از هر چیز باید با کودک مطابقت داشته باشد، نه معیارهای خارجی نسبی زیبایی و مد. کسانی که به زندگی فرزندتان اهمیت نمی دهند.

  ویژگی های مختلف طبق آمار - ویژگی های مثبتنام، صفات منفینام، انتخاب حرفه با نام، تأثیر نام بر تجارت، تأثیر نام بر سلامت، روانشناسی نام تنها در چارچوب تحلیل عمیق قابل بررسی است. طرح های ظریف(کارما)، ساختار انرژی، وظایف زندگی و نوع یک کودک خاص.

  موضوع سازگاری نام ها (نه شخصیت افراد) پوچی است که از درون به تعاملات می پردازد. مردم مختلف مکانیسم های داخلیتأثیر نام بر وضعیت صاحب آن. و کل روان، ناخودآگاه، انرژی و رفتار مردم را باطل می کند. همه چند بعدی بودن تعامل انسانی را به یک ویژگی نادرست کاهش می دهد.

  معنی اسم تاثیر تحت اللفظی ندارد. مثلاً دانگ (شجاع) به این معنا نیست که جوان قوی باشد و حاملان نام های دیگر ضعیف باشند. این نام می تواند سلامتی او را تضعیف کند، مرکز قلب او را مسدود کند و او نتواند عشق بدهد و دریافت کند. برعکس، او به پسر دیگری برای حل مشکلات عشق یا قدرت کمک می کند، زندگی را تا حد زیادی تسهیل می کند و به اهداف می رسد. پسر سوم ممکنه اصلا تاثیری نداشته باشه که اسمه که نیست. و غیره. علاوه بر این، همه این کودکان می توانند در یک روز به دنیا بیایند. و دارای همان ویژگی های نجومی، عددی و غیره باشند.

  محبوب ترین نام های پسر کره ای نیز گمراه کننده هستند. 95 درصد از پسران نام هایی را صدا می زنند که سرنوشت را تسهیل نمی کند. شما فقط می توانید روی شخصیت ذاتی کودک تمرکز کنید، دید معنویو خرد یک حرفه ای با تجربه.

  راز نام مرد، به عنوان یک برنامه ناخودآگاه، یک موج صوتی، ارتعاش با دسته گلی خاص، قبل از هر چیز در شخص آشکار می شود، نه در معنای معنایی و ویژگی های نام. و اگر این نام کودک را از بین ببرد، آنگاه نوعی زیبا، آهنگین با نام میانی، دقیق نجومی، سعادتمند است، باز هم آسیب، تخریب شخصیت، عارضه زندگی و بار سرنوشت خواهد بود.

  منبع : maddy-murk.ru

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 ماه قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید