این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اعلام نتایج المپیاد

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اعلام نتایج المپیاد را از این سایت دریافت کنید.

  اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی 1401 + دریافت کارنامه المپیاد

  اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی 1401 + برای کسب اطلاع از زمان و نحوه مشاهده اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی کلیک کنید و با ما در تماس باشید.

  اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی 1401 + زمان و نحوه مشاهده

  دسته بندی مدارس دیدگاه ها ۸

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  المپیادهای علمی، در رشته های مختلی همچون: زیست شناسی، فیزیک، شیمی، ریاضی، جغرافیا و… برگزار می گردد. این المپیاد به عنوان بزرگ ترین رقابت علمی جهان مابین دانش آموزان شناخته شده است و آن ها برای کسب نمره قبولی در این المپیاد ها، سال ها تلاش می کنند. این المپیادهای دارای 4 مرحله هستند که دانش آموزان پس از قبولی در مرحله اول، باید خود را برای شرکت در المپیاد مرحله دوم، آماده کنند. دانش آموزان باید مدتی پس از شرکت در المپیاد مرحله اول، منتظر اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی باشند و در صورت انتشار فورا نتیجه تلاش خود را مشاهده نمایند.

  دانش آموزان پس از اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی باید به سایت oly.medu.ir مراجعه کرده و نتیجه کار خود را مشاهده نمایند. برای مشاهده نتیجه، باید در زمان مقرر به سایت مذکور مراجعه نموده و مراحلی را طی کنند.

  اگر شما هم جز این دانش آموزان هستید و می خواهید از زمان اعلام نتایج مراحل مختلف آزمون المپیاد، آگاه شوید. در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آن چه که باید در رابطه با زمان اعلام نتایج، نحوه مشاهده آن و …. بدانید را به طور مفصل و کامل برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.

  اطلاعیه:

  نتایج بررسی درخواست تجدید نظر و رسیدگی مجدد به نتیجه اعلام شده داوطلبان آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی 1401-1401، از تاریخ 28/01/1401 در سامانه www.oly.medu.ir قابل مشاهده می باشد.

  فهرست محتوا [نمایش]

  زمان اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی 1401 در مراحل مختلف

  المپیادهای علمی در هر کشوری از اهمیت خاصی برخوردار است، چرا که نخبگان شرکت کننده و پذیرفته شده می توانند، نقش بزرگی در پیشرفت آن کشور داشته باشند. در ایران نیز، سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در طی برنامه خاصی، وظیفه ثبت نام، برگزاری و اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی را برعهده دارد. به طور کلی، المپیادهای کشور ما به 12 رشته، اعم از کامپیوتر، حغرافیا، علوم زمین شناسی، تفکر و کارآفرینی، شیمی، نجوم و اختر فیزیک، سلول های بنیادی و پزشکی باز ساختی، فیزیک، زیست شناسی، ریاضی، اقتصاد و مدیریت، و ادبی اختصاص دارد. هر کدام از این رشته ها در روز و زمان خاصی برگزار می شود.

  جهت آشنایی با تمامی رشته های آزمون المپیاد بر روی لینک کلیک کنید.

  لازم به ذکر است تا بدانید که المپیادهای دانش آموزی در 4 مرحله برگزار می شوند و هر کدام از شرکت کنندگان تنها در صورت کسب رتبه در یک مرحله، می تواند به مرحله بعد صعود نماید. در ادامه مقاله تمامی مراحل را به طور مفصل برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.  اما اجمالا جدول زمان اعلام نتایج مراحل مختلف آزمون المپیاد 1401 را در زیر ذکر می کنیم.

  مراحل مختلف المپیاد زمان اعلام نتایج هر مرحله

  مرحله اول اسفند 1401

  مرحله دوم خرداد 1401

  مرحله سوم(دوره آموزشی تابستان) شهریور 1401

  مرحله چهارم(دوره آموزش طلایی) اواسط اسفند 1401

  آزمون المپیاد مرحله اول

  همانطور که در بخش اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی نیز توضیح داده شد، المپیادهای علمی دانش آموزشی در چند مرحله برگزار می شود. مرحله اول که مربوطه به حوزه های داخل و خارج از کشور می باشد، به صورت همزمان بوده و مختص به دانش آموزان پایه دهم و یازدهم است. اسامی افرادی که در مرحله اول پذیرفته شده اند، به صورت کتبی به اداره آموزش و پرورش استان و مرکز امور بین المللی و مدارس خارج از کشور، جهت ورود به مرحله دوم ارسال می گردد. نتایج این مرحله در اسفند 1401 منتشر شده است.

  آزمون المپیاد مرحله دوم

  در این مرحله نیز علیرغم آنکه زمان اعلام نتایج مراحل مختلف آزمون المپیاد متفاوت است، اما تمام شرکت کنندگان مرحله دوم به صورت هماهنگ آزمون می دهند. ماهیت المپیاد مرحله دوم به صورت کتبی، چند گزینه ای، سوالات با پاسخ کوتاه می باشد. طبق روند معمول، حدود 40 تا 50 نفر در هر کدام از گروه های علمی به دوره تابستانی باشگاه دانش پژوهان جوان معرفی می شوند. متقاضیان و رقابت جویان آزمون المپیادهای تفکر و کار آفرینی، کامپیوتر و فیزیک که در مرحله دوم پذیرفته شده اند، به مرحله سوم راه می یابند. نتایج این مرحله در خرداد 1401 منتشر خواهد شد.

  اطلاعیه:

  به گزارش روابط عمومی سمپاد، منابع آزمون المپیادهای کشوری، مرحله دوم در سایت باشگاه دانش پژوهان به نشانی ysc-sampad.medu.ir بارگذاری شده است.

  آزمون المپیاد مرحله سوم( دوره آموزشی تابستان ) 

  دانش آموزان پس از کسب نمره قبولی در مرحله دوم، باید در مرحله سوم یعنی دوره آموزشی تابستان شرکت نمایند. دانش آموزان در این مرحله در یک بازه زمان بسیار کوتاه در محل باشگاه دانش پژوهان و به طور کاملا رایگان، آموزش خواهند دید. پس از اتمام آموزش ها، از آن ها آزمون های تئوری و عملی مختلفی گرفته می شود. در صورت دریافت نمره قبولی در این آزمون ها، دانش آموزان به مرحله چهارم و نهایی راه خواهند یافت. نتیجه آزمون های مرحله سوم در شهریور ماه سال 1401اعلام خواهد شد.

  آزمون المپیاد مرحله چهارم( دوره جهانی و یا دوره آموزش طلایی ) 

  دانش آموزانی که در دوره سوم، مدال طلا کسب کرده اند و یا نمره قبولی را دریافت کرده اند، وارد مرحله چهارم می شوند. در واقع، برگزیدگان دوره های اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی قبلی که دارای مدال کشوری می باشند، می توانند در گروه های ریاضی، کامپیوتر، شیمی، فیزیک، علوم زمین و نجوم و اخترفیزیک، زیست شناسی، جغرافیا شرکت کنند. در این مرحله، طی چند ماه( پاییز و زمستان) دانش آموزان به طور مکرر مورد ارزیابی قرار می گیرند. پس از ارزیابی های متعدد،در اواسط اسفند نتیجه تلاش های خود را مشاهده خواهند کرد. لازم به ذکر است تا بدانید که اگر داوطلبی در هر یک از مراحل ذکر شده نسبت به نمره خود اعتراضی داشت، می توانند در زمان مقرر نسبت به نمره خود اعتراض نماید. ما در مقاله ای جداگانه و مفصل در رابطه با زمان اعتراضی به هر یک از مراحل و نحوه ثبت اعتراض، به شما عزیزان توضیح داده ایم.

  منبع مطلب : irantahsil.org

  نتایج المپیاد

  در این مقاله به بررسی زمان ، سایت و نحوه مشاهده نتایج المپیادهای علمی دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ پرداخته شده و راهنمای تصویری مشاهده جواب المپیاد ارائه شده است.

  اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی

  نتایج المپیاد دانش آموزی از طریق سایت my.medu.ir اعلام می شود. دانش آموزانی که در این آزمون ها شرکت کرده اند، پس از برگزاری آزمون هر مرحله از آزمون برای مشاهده اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ خود می بایست به صفحه شخصی خود در سایت my.medu.ir مراجعه و نتایج خود را مشاهده نمایند. اعلام نتایج مرحله اول این المپیاد در اسفند ماه اعلام می شود.

  برای مشاوره اعلام نتایج آزمون المپیاد علمی دانش آموزی 1401 - 1402

  برای مشاوره اعلام نتایج آزمون المپیاد علمی دانش آموزی 1401 - 1402

  هر ساله المپیادهای علمی دانش آموزی 1401 - 1402 در رشته های ادبی، اقتصاد و مدیریت، تفکر و کارآفرینی، جغرافیا، ریاضی، زیست شناسی، سلول های بنیادی، شیمی، علوم زمین، فیزیک، کامپیوتر، نانو فناوی، نجوم و اختر فیزیک برگزار می شود. آن دسته دانش آموزانی که در این آزمون ها ثبت نام و شرکت کرده اند، مدتی پس از برگزاری آزمون می بایست به سایت المپیاد دانش آموزی به نشانی my.medu.ir مراجعه کرده و از نتایج آزمون خود مطلع گردند.

  المپیادهای علمی دانش آموزی در سه مرحله برگزار می شود و دانش آموزانی که حدنصاب قبولی در مرحله اول را کسب کنند می توانند در مرحله دوم این المپیاد شرکت کنند. پذیرفته شدگان مرحله دوم نیز به دوره آموزشی تابستان و در نهایت به دوره آموزشی طلای کشور راه پیدا خواهند کرد. با توجه به اهمیت اطلاع از اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ در ادامه این مقاله به توضیحاتی در خصوص زمان، سایت و نحوه مشاهده نتایج المپیاد پرداخته شده است.

  زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

  شرکت کنندگان در آزمون های المپیادهای علمی دانش آموزی برای مشاهده نتایج المپیاد خود تا سال گذشته می بایست به سایت oly.medu.ir مراجعه می کردند، اما با توجه به بخشنامه المپیادهای دانش آموزی در سال جاری، اعلام نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ در سایت my.medu.ir منتشر می شود.

  دانش آموزانی که در این المپیادها ثبت نام کرده اند و در زمان برگزاری المپیاد دانش آموزی 1401 - 1402 در جلسه آزمون حضور داشته اند می توانند مطابق با جدول زمان بندی ارائه شده که در ادامه آمده است، می بایست به سایت مذکور مراجعه کرده و با وارد نمودن كدملی و رمز عبور از نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی مطلع شوند. توجه داشته باشید که نتایج فقط به صورت اینترنتی از طریق سایت مذکور اعلام خواهد شد بنابراین از مراجعه حضوری به مراکز مربوطه خودداری نمایید.

  جدول زمان بندی اعلام نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی

  مرحله / دوره تاریخ اعلام نتایج اعلام نتایج اعتراضات

  مرحله اول اسفند 1401 اسفند 1401

  مرحله دوم تیر 1402 تیر 1402

  دوره آموزشی تابستان شهریور 1402

  شهریور 1402

  شرکت کنندگانی که در المپیاد دانش آموزی پذیرفته نشده اند، می توانند كارنامه ای بر اساس وضعيت پاسخگويی به سوالات (تعداد صحيح، غلط و نزده) منتشر می شود را دریافت کرده و در صورت عدم اطمینان نسبت به نتایج خود به سایت my.medu.ir مراجعه نمایند و پس از ورود به پنل کاربری شخصی خود، ضمن ثبت و ذخیره فرم الکترونیکی، خواستار بررسی مجدد نسبت به نتیجه آزمون خود باشند.

  دانش آموزانی که قصد اعتراض به نتایج آزمون المپیاد علمی دانش آموزی خود را دارند، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان و نحوه اعتراض به نتایج می توانند مقاله زیر را به صورت کامل مطالعه کنند.

  بیشتر بخوانید: اعتراض به نتایج آزمون المپیاد علمی دانش آموزی

  راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

  دانش آموزان برای مشاهده نتایج المپیاد دانش آموزی می بایست سایت المپیاد دانش آموزی به نشانی my.medu.ir را در نوار آدرس مرورگر خود وارد نموده و سپس با ورود به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی، جواب آزمون المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲را مطابق تصاویر زیر مشاهده نمایند.

  ابتدا آدرس my.medu.ir را مطابق تصویر زیر جستجو کرده و بر روی گزینه "پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش" کلیک کنید.

  در کادرهای مشخص شده کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد نموده و به صفحه شخصی خود وارد شوید.

  با توجه به اینکه نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی منتشر نشده است، راهنمای تصویری مشاهده نتایج در دسترس نمی باشد. به محض انتشار نتایج، راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی 1401 - 1402 قرار داده می شود.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید