این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اعلام نتایج سردفتری 1401

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اعلام نتایج سردفتری 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱ در اوایل بهمن

  رئیس کانون سردفتران و دفتریاران از اعلام نتایج آزمون سردفتری سال ۱۴۰۱ در اوایل بهمن‌ماه خبر داد.

  اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱ در اوایل بهمن

  ۱۰ دی ۱۴۰۱۶

  7,705 کمتر از یک دقیقه

  پایگاه خبری اختبار- رئیس کانون سردفتران و دفتریاران از اعلام نتایج آزمون سردفتری سال ۱۴۰۱ در اوایل بهمن‌ماه خبر داد.

  به گزارش اختبار به نقل از ایسنا، علی خندانی در نشست خبری که به مناسبت گرامیداشت روز دفاتر اسناد رسمی برگزار شده است، علی خندانی درباره آزمون سردفتری سال ۱۴۰۱ گفت: در این آزمون ۵۲ هزار نفر شرکت کردند.

  وی با بیان اینکه ملاک قبولی در آزمون نمره تراز است گفت: نتایج آزمون تا ۵ بهمن ماه اعلام می شود.

  گفتنی‌ست آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی صبح روز جمعه ۲۵ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ۳۱ شهرستان برگزار شده است.

  پیش‌تر معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور گفته بود که نتایج آزمون تا اواخر دی‌ماه منتشر  خواهد شد.

  آزمون سردفتری ۱۴۰۱ اختبار کانون سردفتران نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  ابطال مقرره عدم احتساب خدمت سربازی برای دریافت مزایای پایان کار

  ۵ بهمن ۱۴۰۱

  شمارش معکوس برای اعلام نتایج آزمون سردفتری ۱۴۰۱

  ۵ بهمن ۱۴۰۱

  طرح نمایندگان مجلس برای کنترل فعالیت‌ها و اظهارنظرهای افراد مشهور (سلبریتی‌ها)

  ۵ بهمن ۱۴۰۱

  استخدام فارغ‌التحصیلان حقوق در سازمان بازرسی کل کشور

  ۵ بهمن ۱۴۰۱

  ‫۶ دیدگاه ها

  هدف از تصویب قانون تسهیل، کوتاه کردن دست کسانی بود که هزاران فارغ‌التحصیل رشته حقوق را، بیکار نگه داشته بودند و با مصاحبه هایی که هیچ سنخیتی با مشاغل نداشت، حق استفاده از مدرک و شغل را برای این فارغ‌التحصیلان ، به گروگان گرفته بودند.

  حالا نیز ، متأسفانه ، به قانون تمکین ندارند و بدنبال راهی هستند که باز هم امید جوانان تحصیلکرده این رشته را به یاس تبدیل کنند و بازار کار این رشته را محدود و تحت کنترل نگه دارند.

  از مسیولین عالی کشور خواهشمند و انتظار مندیم که در مقابل این قانون شکنی واضح ایستادگی کنند.

  پاسخ

  سلام خدمت دوستان عزیز

  این نگرانی های شما دوستان بی مورد هستش اون عزیزانی که با داشتن شغل های مغایر با سردفتری در آزمون شرکت کرده اند حتی در صورت قبولی در روز مصاحبه مردود اعلام خواهند شد چون تحت هیچ شرایطی سامانه صدور مجوزها اجازه فعال بودن دو جواز شغلی فعال و مغایر با یکدیگر را نخواهد داد اما جواز شرکت در آزمون توسط این دوستان به جهت درآمد زایی برای نهاد مربوطه و برگزار کننده هستش وگرنه هیچ جای نگرانی نیستش

  پاسخ

  هردم از این باغ بری میرسد….

  یعنی مصاحبه و اختبار و بی خیال شدن انشاالله …..

  پاسخ

  با سلام این مساله باید حتما از مجاری قانونی پیگیری شود در این صورت حق سایر داوطلبان تضییع می شود.

  پاسخ

  با این تخلف گسترده که در زمان ثبت نام صورت گرفته و افراد شاغل و حتی وکلای دادگستری در آزمون شرکت نموده و مفاد مواد۳ و ۱۵ آیین نامه را نقض نموده اند چه پاسخی برای این مساله دارند!!!!!

  پاسخ

  لطفا قانون رعایت کنید وقتی میخواستیم ازمون بدیم چند تا شاغل تورشته وکالت ومشاور حقوقی و..هم کنار ما داشتن ازمون میدادن مگه وکیل میتونه ازمون سردفتری شرکت کنه

  پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  منبع مطلب : www.ekhtebar.com

  نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  در این مقاله دینا توضیحاتی در خصوص نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۱۴۰۱، زمان اعلام جواب آزمون و نحوه دریافت نتیجه آزمون سردفتری سال 1401 ارائه شده است.

  نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی

  نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ در مرحله اولیه، حدود 1 الی دو ماه پس از برگزاری آزمون اعلام شده و داوطلبان بایستی پس از انتشار نتایج اولیه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و در صورت قبولی برای مصاحبه آماده شوند. اسامی پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی سردفتری 1401 در اوایل بهمن ماه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

  برای مشاوره دریافت نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401

  برای مشاوره دریافت نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401

  آزمون سردفتری همچون سال های گذشته، در دو مرحله کتبی و عملی برگزار می شود. داوطلبانی که در آزمون کتبی شرکت نموده اند، بایستی در زمان های مقرر، نتیجه اولیه خود را دریافت و سپس در یک مصاحبه حضوری شرکت کنند. پذیرفته شدگان در مرحله مصاحبه، در یک دوره کارآموزی شرکت کرده و به عنوان سردفتردار استخدام می شوند.

  در رابطه با این آزمون، نکته مهمی که باید مورد توجه شرکت کنندگان قرار گیرد، اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ بوده که دارای زمان و نحوه مشخصی است و داوطلبان به منظور قبولی نهایی در آزمون، باید از آخرین تغییرات آن، اطلاع داشته باشند.

  در این مقاله دینا به منظور اطلاع رسانی بهتر به شرکت کنندگان در آزمون سردفتری اسناد رسمی به بررسی کامل زمان اعلام نتایج، سایت و راهنما و نحوه دریافت نتیجه آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 1401  پرداخته شده است.

  زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  آزمون سردفتری به منظور گزینش افرادی دارای صلاحیت استخدام در این شغل، هر چند سال یکبار برگزار می شود. در سال جاری نیز فراخوان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی اعلام شد. برای این منظور، یک مهلت شش روزه در اواسط آذرماه تعیین و متقاضیان می توانستند در این مهلت، مراحل نام نویسی را انجام دهند.

  همچنین، مقرر شد تا آزمون کتبی سردفتری در اواخر آذرماه برگزار شود تا آن دسته از شرکت کنندگانی که مجاز به کسب نمره حد نصاب شده اند، مصاحبه عملی را نیز بگذرانند. از این رو، اطلاع از زمان اعلام جواب آزمون سردفتری در هر دو مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است که در ادامه به توضیحاتی در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ پرداخته شده است.

  زمان اعلام نتایج اولیه آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  همانطور که اشاره شد، اولین مرحله آزمون سردفتری را یک آزمون کتبی تشکیل می دهد که از طریق سازمان سنجش برگزار می شود. این آزمون که در آذرماه برگزار شد، شامل سوالات ادبیات فارسی، عربی، احکام شرعی، اطلاعات عمومی، حقوق، حقوق مدنی، حقوق جزا، حقوق تجارت، و قانون دفاتر اسناد رسمی و آیین نامه و ... می باشد. لازم به ذکر است که منابع آزمون سردفتری اسناد رسمی، در مقاله ای جداگانه، معرفی شده است.

  متقاضیانی که در این آزمون موفق به کسب نمره قبولی شوند، بایستی خود را برای شرکت در مصاحبه عملی آماده نمایند. با توجه به این موضوع، داوطلبان بایستی نتیجه آزمون سردفتری اسناد رسمی اولیه خود را در اسرع وقت دریافت کرده و برای مصاحبه آماده شوند. زمان اولیه اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ اوایل بهمن ماه سال جاری اعلام شده است.

  با این حال، آزمون سردفتری که در سال های گذشته برگزار شد، جواب آزمون سردفتری اولیه حدود 20 روز بعد منتشر گردید. از این رو، انتظار می رود که نتایج آزمون سال 1401 نیز در همین حوالی یعنی 20 روز تا یک ماه پس از برگزاری آزمون در اختیار متقاضیان قرار بگیرد. به محض مشخص شدن تاریخ دقیق این امر، اطلاعیه های مربوطه از طریق این مقاله انتشار خواهد شد.

  زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱

  بعد از انتشار نتیجه اولیه، نوبت به شرکت در مصاحبه حضوری آزمون سردفتری می رسد. در این مصاحبه، یک سری سوالات عمومی و تخصصی مربوط به شغل سردفتری پرسیده می شود که عمده ترین آن ها شامل سوالات احکام اسلامی، عقیدتی سیاسی، تاریخی، مناسبتی، حقوق مدنی، حقوق ثبت، حقوق جزا، حقوق کیفری، و ... می باشد.

  علاوه بر این، از شرکت کنندگان گزینش هایی به عمل خواهد آمد تا در صورت داشتن شرایط لازم، پذیرفته شوند. عدم حضور بموقع داوطلب در زمان و ساعت مقرر شده برای این مرحله، به منزله انصراف تلقی شده و هیچ گونه حقی برای وی در نظر گرفته نمی شود.

  در مورد زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401 که بسیاری از داوطلبان به دنبال آگاهی از آن هستند، هنوز نمی توان تاریخ خاصی را برای این منظور اعلام کرد. اما مطابق با آزمون های گذشته، معمولا چند ماه طول می کشد تا این نتایج اعلام شود. تعداد این ماه ها نیز دقیقا مشخص نیست و سازمان سنجش آن را به اطلاع متقاضیان می رساند.

  حتما بخوانید: زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی

  سایت اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی 1401

  سازمان سنجش به عنوان متولی برگزار کننده آزمون سردفتری، انجام مراحل مهم این آزمون همچون نام نویسی، انتشار دفترچه راهنما، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج را برعهده داشته و تمامی اطلاعات مهم در این خصوص را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید