این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  افزایش سرمایه فملی 1401

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  افزایش سرمایه فملی 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  افزایش سرمایه چند نماد بورسی و فرابورسی

  طی روز‌های گذشته شرکت‌های متعددی طی انتشار اطلاعیه‌های مختلف سهامداران را نسبت هریک از مراحل فرآیند افزایش سرمایه خود مطلع کردند که در ادامه به تشریح جزئیات چندی از این اطلاعیه‌ها پرداخته شده است

  افزایش سرمایه چند نماد بورسی و فرابورسی | افزایش سرمایه فملی در چه مرحله ای است؟

  ۰۹:۳۷ - ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

  ۳ پ

  طی روز‌های گذشته شرکت‌های متعددی طی انتشار اطلاعیه‌های مختلف سهامداران را نسبت هریک از مراحل فرآیند افزایش سرمایه خود مطلع کردند که در ادامه به تشریح جزئیات چندی از این اطلاعیه‌ها پرداخته شده است

  به گزارش نبض بورس، طی روز‌های گذشته شرکت‌های متعددی طی انتشار اطلاعیه‌های مختلف سهامداران را نسبت هریک از مراحل فرآیند افزایش سرمایه خود مطلع کردند که در ادامه به تشریح جزئیات چندی از این اطلاعیه‌ها پرداخته شده است

  مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام سامان

  بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ و صورتجلسه هیئت مدیره مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت بانک سامان  از مبلغ ۳۴,۲۷۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۴۸,۲۷۰,۰۰۰ میلیون ریال  (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۸,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال، از محل سود انباشته مبلغ ۶,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال)، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ لغایت تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ تعیین شده  ست.

  پیشنهاد هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه وتبار

  گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری تبار ثامن از مبلغ ۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور سرمایه گذاری در بازار سهام که در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

  پیشنهاد هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه غگلپا

  گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان از مبلغ ۱۶۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳۶۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی، استفاده از معافیت مالیاتی ناشی از افزایش سرمایه و همچنین جلوگیری از خروج نقدینگی که در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

  اظهارنظر حسابرس در خصوص افزایش سرمایه شپنا

  اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه شرکت پالایش نفت اصفهان از مبلغ ۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۲۲۸,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور جبران مخارج سرمایه‌ای انجام شده در مجموعه طرح‌های بهبود فرآیند و بهینه سازی پالایشگاه، اصلاح ساختار مالی ناشی از مخارج سرمایه‌ای انجام شده طی سال‌های گذشته و جلوگیری از خروج نقدینگی جهت تأمین مالی پروژه‌های در دست تکمیل و سرمایه در گردش ارائه گردید.

  اظهارنظر حسابرس در خصوص افزایش سرمایه فملی

  اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه شرکت ملی صنایع مس ایران از مبلغ ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور تامین بخشی از منابع مورد نیاز جهت تکمیل طرح‌های توسعه در دست اجرا ارائه گردید.

   ثبت افزایش سرمایه لبوتان

  بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۲  افزایش سرمایۀ شرکت گروه صنعتی بوتان  از مبلغ ۷۰۱,۴۵۲ میلیون ریال به‌مبلغ ۲,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل سود انباشته مبلغ ۱۷۹۸۵۴۸ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

  اظهارنظر حسابرس در خصوص افزایش سرمایه حکشتی

  اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از مبلغ ۲۱,۵۶۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۶۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور جبران مخارج سرمایه‌ای ارائه گردید.

  ثبت افزایش سرمایه خاهن

  بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۹  افزایش سرمایۀ شرکت آهنگری تراکتور سازی ایران از مبلغ ۱۴,۴۱۸,۶۰۷ میلیون ریال به‌مبلغ ۱۹,۹۱۸,۶۰۷ میلیون ریال (از محل سود انباشته مبلغ ۵۵۰۰۰۰۰ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

  پیشنهاد هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه  فجر

  گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه شرکت فولاد امیر کبیر کاشان از مبلغ ۲,۴۵۸,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۴,۴۰۸,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور دستیابی به اهداف بلندمدت به شرح:احداث واحد اسیدشویی شماره ۲ به ظرفیت ۵۰۰ هزار تن درسال و احداث واحدنوردسرد ۲ به ظرفیت ۵۰۰ هزار تن درسال که در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

  مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام وبیمه

  بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ با توجه به افزایش سرمایهُ  شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه از مبلغ ۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال  (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال، از محل سود انباشته مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریال)، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ لغایت تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ وجوه تعیین شده  ست.

  اظهارنظر حسابرس در خصوص افزایش سرمایه  زکشت

  اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت از مبلغ ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور ایجاد شرایط برای ادامه رشد طبیعی دام مولد - جلوگیری از خروج منابع (تقسیم سود) ارائه گردید.

  پیشنهاد هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه شستان

  گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه شرکت صنایع پتروشیمی گلستان از مبلغ ۴۷۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی به منظور سرمایه گذاری در طرح توسعه احداث کارخانه تولید اوره و امونیاک که در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

  منبع مطلب : nabzebourse.com

  اعلام زمان افزایش سرمایه ملی مس در مجمع

  قائم مقام و عضو هیات عامل ایمیدرو، شرکت ملی صنایع مس را به عنوان موفق ترین شرکت صنایع معدنی کشور اعلام کرد و گفت: عملکرد این شرکت طی سال گذشته در تولید و فروش...

  تبلیغ بورس24 تبلیغ بورس24

  اعلام زمان افزایش سرمایه ملی مس در مجمع

  صفحه اصلی اخبار

  قائم مقام و عضو هیات عامل ایمیدرو، شرکت ملی صنایع مس را به عنوان موفق ترین شرکت صنایع معدنی کشور اعلام کرد و گفت: عملکرد این شرکت طی سال گذشته در تولید و فروش مطلوب بوده و این روند در سال ٩٩ نیز ادامه خواهد داشت. عباس نعیمی که عصر امروز در مجمع عادی سالانه شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان رییس مجمع سخن می گفت: پیش بینی کرد که ‌افزایش سرمایه شرکت از محل سود انباشته تا...

  31 تیر 1399 ساعت 20:26 در لحظه با مجامع

  بورس24 : قائم مقام و عضو هیات عامل ایمیدرو، شرکت ملی صنایع مس را به عنوان موفق ترین شرکت صنایع معدنی کشور اعلام کرد و گفت: عملکرد این شرکت طی سال گذشته در تولید و فروش مطلوب بوده و این روند در سال 99 نیز ادامه خواهد داشت.به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، عباس نعیمی که عصر امروز در مجمع عادی سالانه شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان رییس مجمع سخن می گفت،‌ با اشاره به گزارش مدیر عامل شرکت، عملکرد این مجموعه را مطلوب توصیف و از هیات مدیره، بدنه کارشناسی و سایر کارکنان مس قدردانی کرد.

  این عضو هیات عامل ایمیدرو، پیش بینی کرد که ‌افزایش سرمایه شرکت از محل سود انباشته تا دو ماه آینده اجرایی شود.

  گفتنی است، در این مجمع پس از ارایه گزارش حسابرس مستقل، صورت های مالی شرکت به اتفاق آرا به تصویب رسید. همچنین سود هر سهم نیز به میزان 25 تومان اعلام شد.

  اخبار مرتبط با: افزایش

  این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :

  نظرات :

  شما می توانید اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید.

  شما هم نظر دهید

  برای ارائه نظر خود وارد حساب کاربری خود شوید

  فهرست مجامع فروردین 1402

  در اولین ماه از سال جدید، تعدادی از شرکت ها به مجمع خواهند رفت.

  28 اسفند 1401 - 17:03 ادامه خبر

  مجمع شیران 135 تومان سود تقسیم کرد

  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران امروز با...

  27 اسفند 1401 - 10:53 ادامه خبر

  اخبار مجمع فزر را اینجا بخوانید

  تشریح دستاوردهای ««فزر» در سالی که گذشت اعلام برنامه های آتی شرکت...

  25 اسفند 1401 - 20:40 ادامه خبر

  مدیر عامل شرکت ملی مس در مجمع: فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه معدن، نصب‌ العین ماست

  هیچ صنعتی مانند مس سود آور نیست دکتر علی رستمی با بیان این مطلب اف...

  25 اسفند 1401 - 20:28 ادامه خبر

  برگزاری مجمع وهور به وقت پنج شنبه

  تقسیم سود 56 درصدی رقم خورد بورس 24 - امروز پنجشنبه (25 اسفند)، مج...

  25 اسفند 1401 - 13:50 ادامه خبر

  اولین مجامع سال 1402

  طی روزهای آتی برخی از شرکت ها مجامع خود را برگزار می کنند.

  24 اسفند 1401 - 16:22 ادامه خبر

  تقسیم سود 600 ریالی در مجمع گلتاش

  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گلتاش با نماد شگل با مشارکت بیش از  ۷۸.۴۶...

  24 اسفند 1401 - 13:26 ادامه خبر

  تصویب افزایش سرمایه «فولاد» در مجمع

  امروز مجمع عمومی فوق العاده شرکت فولاد مبارکه اصفهان با حضور اکثریت سه...

  24 اسفند 1401 - 10:09 ادامه خبر

  تبلیغ بورس24 تبلیغ بورس24 تبلیغ بورس24 تبلیغ بورس24 تبلیغ بورس24 تبلیغ بورس24 تبلیغ بورس24 تبلیغ بورس24 تبلیغ بورس24 تبلیغ بورس24 تبلیغ بورس24 آخرین اخبار آخرین مقالات

  در سال 1401 سرمایه گذاران کدام بازارها بیشترین بازدهی را گرفتند؟

  «کساپا» در اسفند چقدر فروش داشت؟

  «فروی» در خصوص معاملات خود شفاف سازی کرد

  فهرست مجامع فروردین 1402

  «کروی» در اسفند چه کرد؟

  «پترول» اوراق بدهی منتشر می کند

  مزایده «وبانک» بی نتیجه بود

  «فاراک» در نیمه اول پر درآمد بود

  توضیحات «شفن» در خصوص عملکرد

  بررسی تغییرات پرتفوی «وساپا»

  «وتجارت» در خصوص تعیین نرخ ارز شفاف سازی کرد

  باما ماشین آلات خرید

  «ولبهمن» از عملکرد خود گفت

  «سپ» از معاملات خود گفت

  عملکرد نیمه نخست «اتکام» بررسی شد

  «وسبحان» اسفند ماه خوبی داشت

  «سیستم» در خصوص عملکرد شرکت های فرعی شفاف سازی کرد

  «بورس» قرارداد مشارکتی بست

  اختتامیه سبز بورس در سال 1401

  «وامیر» از افزایش سرمایه شرکت فرعی خبر داد

  منبع مطلب : www.bourse24.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید