این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  افزایش قیمت سایپا

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  افزایش قیمت سایپا را از این سایت دریافت کنید.

  محصولات سایپا و ایران خودرو گران شدند

  نگاهی به بازار خودرو نشان می‌دهد که محصولات ایران خودرو در بازار تا 25 میلیون تومان افزایش قیمت داشته‌اند و خودروهای شرکت سایپا نیز 3 میلیون تومان گران شده‌اند.

  کد خبر: 580570 ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ ۱۵:۴۶:۳۵

  محصولات سایپا و ایران خودرو گران شدند+ جدول قیمت

  نگاهی به بازار خودرو نشان می‌دهد که محصولات ایران خودرو در بازار تا 25 میلیون تومان افزایش قیمت داشته‌اند و خودروهای شرکت سایپا نیز 3 میلیون تومان گران شده‌اند.

  اعتمادآنلاین|

  بررسی روند قیمت محصولات پرتیراژ خودروسازان در ۱۰ روزی که از آبان ماه گذشته است، نشان می‌دهد قیمت پرتیراژهای خودروسازان اکثرا روند افزایشی داشته است.

  به گزارش ایسنا، این افزایش بهای قیمت خودروها به گونه‌ای است که قیمت محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو حداقل یک میلیون تومان و حداکثر ۲۵ میلیون تومان افزایش داشته، اما قیمت محصولاتی نظیر ۲۰۶ V۸، دنا و دناپلاس توربو ثابت مانده‌اند.

  در محصولات گروه خودروسازی سایپا نیز در این بازه ۱۰ روزه، قیمت اکثریت محصولات ثابت باقی مانده و تنها تیبا۲ سه میلیون تومان افزایش بها داشته است.

  مقایسه آخرین قیمت‌های ثبت شده در بازار امروز (۱۰ آبان) و اولین روز آبان ماه و میزان افزایش/کاهش قیمت‌ محصولات به شرح زیر است:

  آیا این خبر مفید بود؟

  ایران خودرو خودرو بازار خودرو

  منبع مطلب : www.etemadonline.com

  سایپا درباره افزایش قیمت محصولات خود شفاف‌سازی کرد

  با توجه به اینکه این گروه خودروسازی با نماد «خساپا» در بورس حضور دارد، به جهت اطلاع سهامداران و ذینفعان باید شفاف سازی درباره افزایش قیمت محصولات این گروه خودرو سازی انجام شود.

  خانه مطالب سايت اخبار سایپا سایپا درباره افزایش قیمت محصولات خود شفاف‌سازی کرد

  سایپا درباره افزایش قیمت محصولات خود شفاف‌سازی کرد

  بروزرسانی در: چهارشنبه 19 آبان 00 ساعت 13:33

  با توجه به اینکه این گروه خودروسازی با نماد «خساپا» در بورس حضور دارد، به جهت اطلاع سهامداران و ذینفعان باید شفاف سازی درباره افزایش قیمت محصولات این گروه خودرو سازی انجام شود.

  در این زمینه سید جواد سلیمانی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا در نامه‌ای به انصاری مهیاری مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس اوراق بهادار اعلام کرد، عطف به نامه مورخ ۱۷ آبان سال جاری معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بدین وسیله نرخ پایه محصولات این شرکت در مورد خودروهای پیش‌فروش شده قبلی با موعد قبلی تا پایان سال ۱۴۰۰ به شرح جدول زیر اعلام می‌شود:

  نام محصولقیمت پایه قبلی (هزار ریال)قیمت پایه جدید (‌هزار ریال)

  تیبا صندوقدار ۸۶۷،۹۷۹ ۱،۰۰۷،۷۲۳ تیبا ۲ هاچبک ۹۲۰،۵۵۳ ۱،۰۶۸،۷۶۲ ساینا دستی ۹۰۳،۸۶۴ ۱،۰۴۸،۴۸۲ ساینا S ۱،۲۴۲،۱۴۱ ۱،۴۴۰،۸۸۳ کوئیک دستی ۱،۲۲۸،۹۶۹ ۱،۴۲۳،۱۴۶ کوئیک R ۱،۳۵۳،۳۷۵ ۱،۵۶۵،۸۵۵ کوئیک S ۱،۳۵۳،۳۷۵ ۱،۵۶۵،۸۵۵ کوئیک اتومات مثبت ۲،۰۵۰،۰۰۰ ۲،۳۴۱،۱۰۰ شاهین ۲،۵۷۵،۴۸۵ ۳،۰۱۵،۸۹۳

  * نرخ های فوق، قیمت پایه کارخانه بدون محاسبه مالیات ، شماره گذاری و ... می باشد.

  شورای رقابت اعلام کرد: خودروسازان همچنان موظفند خودروهای مورد تعهد را براساس جدول و زمان بندی تعهد شده و با قیمت‌های مصوب شورای رقابت به خریداران تحویل دهند.

  به گزارش ایران جیب، شورای رقابت در اطلاعیه ای اعلام کرد: از آنجا که هرگونه اظهار نظر اشخاص حقیقی و حقوقی خصوصا در رابطه با وضعیت بازار خودرو و نحوه قیمت‌گذاری و فروش خودروهای داخلی و انحصاری، لزوما ‌باید منطبق بر قوانین مصوب و با تاکید بر ملاحظات مربوط به حفظ آرامش در بازار و توجه به شرایط خاص کشور و پرهیز از آثار و تبعات منفی آن صورت گیرد، قطعا طرح مباحث غیر مصوب و یا اظهارات غیر مسئولانه می‌تواند موجب بروز تبعات سوء در بازار خودرو و نهایتا منجر به تلاطم در بازار و تشدید برخی عدم تعادل‌ها شود.

  در ادامه این اطلاعیه آمده است‌: متاسفانه اظهارنظر برخی اشخاص حقیقی و حقوقی، موجب ایجاد تلاطم در بازار و بعضا افزایش قیمت انواع خودرو در کشور شده است بنابراین به اطلاع هم‌میهنان عزیز می‌رساند: خودروسازان کماکان موظف هستند که خودروهای مورد تعهد را براساس جدول و زمان بندی تعهد شده و با قیمت‌های مصوب شورای رقابت تحویل خریداران کنند و همه مصوبات شورا باید توسط خودروسازان اجرا شود و هرگونه اظهارنظرِ معطوف به افزایش قیمت خودروهای انحصاری طبق قانون، منوط به مصوب شدن آن در شورای رقابت خواهد بود.

  لازم به ذکر است که آخرین تغییرات قیمتی شورا در چارچوب دستورالعمل تنظیمی مصوب شورای رقابت در نیمه اول سال ۱۴۰۰ بوده است.

  قیمت محصولات سایپا

  منبع مطلب : z4car.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید