این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  امسال چه سالی هست

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  امسال چه سالی هست را از این سایت دریافت کنید.

  حیوان سال 1402 یا حیوان سال 2023 چیست؟ طالع حیوان سال 2023

  حیوان سال 1402یا حیوان سال 2023 چیست؟🤔 |چگونه حیوان سال را انتخاب میکنند!!😮 [طالع عجیب] حیوان سال 2023 را میدانید؟؟ مجله وقت مد (https://vaghtemod.ir/)

  راهنمای مطالعه [نمایش]

  با نزدیک شدن به نوروز سال 1402، همه شما منتظرید تا بدانید که طالع بینی چینی؛ حیوان سال 1402 یا حیوان سال 2023 را اعلام کند. حتما برایتان سوال شده که چرا و چگونه حیوان سال را انتخاب می‌کنند؟! طالع حیوان سال 2023 چیست و چه حقایقی را برایمان روشن میسازد؟ حیوان سال 1402 چیست!؟ بر چه اساسی این حیوان را انتخاب و به عنوان جانور ترند سال 2023 اعلام می‌کنند!؟

  طالع جالب و جذاب حیوان سال 2023 را در مجله وقت مد (https://vaghtemod.ir/) بدانید.

  بنا بر تقویم چینی، خرگوش؛ حیوان سال 1402 یا 2023 است. خرگوش به عنوان حیوان سال 2023 میلادی نام گذاری شد و در سال 2023 یا 1402، سال خرگوش آغاز می‌شود. به نظر شما چگونه حیوان یا نماد هر سال را تعیین می‌کنند!؟ خرگوش به عنوان حیوان سال جدید، نماد چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ طالع بینی سال خرگوش چیست؟ آیا خرگوش از نظر چینی ها حیوان خوش یمنی است؟ روابط احساسی نماد این حیوان با بقیه ماههای سال چیست؟ اگر میخواهید به جواب این سوالات خود برسید در ادامه این مقاله از مجله سبک زندگی وقت مد (https://vaghtemod.ir/) با ما همراه باشید.

  حیوان سال 2023 یا حیوان سال 1402 خرگوش است

  در زیر تمام حقایقی که درمورد انتخاب حیوان سال باید بدانید را بازگو کرده ایم. اما بهتر است بدانید که حیوان سال 2023 حیوان سال 1402؛ خرگوش است. این حیوان دوست داشتنی و باهوش همانند رنگ سال 2023 یا همان رنگ سال 1402، نماد حقایقی از پیشگویی های در مورد سال جدید است که دانستن آن برایتان جذاب خواهد بود. توصیه میکنیم برای داشتن اطلاعات بیشتر در زمینه مد و استایل، آرایش و زیبایی، مطلب رنگ سال ۲۰۲۳ چیست؟ رنگ سال ۱۴۰۲ چیست و چگونه آن را ست کنیم؟ را در این زمینه مشاهده کنید.

  حقایق جالب در مورد خرگوش که نماد سال 2023 است را در مجله وقت مد (https://vaghtemod.ir/) بخوانید.

  مطالعه بیشتر: تاثیر رنگ در یادگیری چیست؟ چه رنگی در تقویت حافظه، ذهن و یادگیری شما تاثثیر فوق العاده دارد؟.

  حقایق مهم درمورد نماد خرگوش، به عنوان حیوان سال 1402 که باید بدانید

  خرگوش نمادی از زیبایی، باهوشی و درایت در عین حال سرعت است. در طول تاریخ و ادبیات تاریخی، از خرگوشی به عنوان نمادی از سرعت یاد میشود. سال 1402 شمسی یا 2023 میلادی نیز از خرگوش به عنوان نماد حیوان سال یاد شده است. بر طبق طالع چینی، این حیوان نمایان گرد سالی است که با تغیرات مثبت سریع و خوش یومی برخوردار است. در سال خرگوش، اتفاقات مثبت و مفید زیادی به سرعت رخ میدهد. حیوان سال 1402، با خود طالع آمدن روشنایی و خوشبختی بیشتر برای بشر، سال پر امید تر و خبر های خوب را به همراه دارد.

  سال خرگوش با خود طالع آمدن روشنایی، خوشبختی بیشتر، امید و برکت و آزادی از شر شیطان راه به همراه دارد.

  در طالع حیوان سال خرگوش آمده است که در این سال، انسان ها قدم های مثبت زیادی در جهت خیر و کمال بر میدارند و روشنایی و آگاهی و خوش یومنی در سال خرگوش برای انسان ها اتفاق می افتد. در این سال پربرکت، زمین روی خوش خود را به انسان نشان خواهد داد و بشر به سمت خوبی و مهربانی با خود و طبیعت قدم برمیدارد. در سال خرگوش، روزی زیادی برای انسان اتفاق خواهد افتاد. طبق گفته chinahighlights، سال خرگوش پر از افکار مثبت و خبر ها و سفر های خوب است.

  مطالعه بیشتر: روانشناسی رنگ ها؛ تاثیرات مثبت و منفی رنگها در زندگی شما چیست!.

  نوشته های مشابه

  جذابترین رنگ مو سال 1402 چیست؟ ترند رنگ مو 2023! با رنگ موی مد سال آشنا شوید

  12 ثانیه پیش

  شلوار جاگر (Jogger pants) چیست؟ شیکترین مدل های شلوار جاگر و آموزش روش ست کردن آن

  8 دقیقه پیش

  شلوار اسلوچی چیست؟ جدیدترین انواع شلوار اسلوچی و روش های ست کردن آن را بشناسید

  40 دقیقه پیش

  جدیدترین انواع مدل شلوار نیم بگ! راهنمای انتخاب، خرید و آموزش ست کردن

  22 ساعت پیش

  ویژگی های شخصیتی متولدین سال خرگوش (زن و مرد سال خرگوش)

  بر اساس طالع بینی چینی، خرگوش ها آرام،سریع، ظریف، مهربان، صبور، هوشیار و بسیار مسئولیت پذیر هستند. متولدین سال خرگوش افرادی درون گرا می‌باشند که تمایلی برای ابراز آنچه در ذهنشان می‌گذرد ندارند و عموما تمایل به فرار از واقیت دارند. یکی از خصوصیات بارز خرگوش وفاداری مطلق به اطرافیانشان من جمله، دوست، خانواده و همسر است.

  مردان متولد سال خرگوش، همیشه با لبخند ملایم و مودبانه با مردم برخورد می‌کنند، طوری که احساس صمیمیت را به راحتی در بین مردم بوجود می‌آورند. مردان سال خرگوش در مواجه با مشکلات نا‌‌ امید و دلسرد نمی‌شوند. آنها نهایت تلاش خود را برای حل مشکلات بکار می‌گیرند و هیچوقت عقب نمی‌کشند و در نهایت به موفقیت غبطه آوری دست می‌یابند.

  زنان متولد سال خرگوش علاوه بر موارد گفته شده دارای ظاهری پاک، فروتن و قلبی مهربان هستند.

  اسپانسرهای ما

  بیشتر بدانید: جذابترین رنگ مو سال 1402 چیست؟ ترند رنگ مو 2023! با رنگ موی مد سال آشنا شوید.

  انواع خرگوش پنج عنصری 1402 و ویژگی آنها

  در نظریه پنج عنصری چینی، هر علامت زودیاک با یکی از پنج عنصر چوب، آتش، طلا، زمین، آب شناخته می‌شود. برای مثال یک خرگوش آبی در چرخه 60 ساله می‌آید. این بدان معناست که 5 نوع خرگوش وجود دارد که هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند، که در جدول زیر به آن اشاره کردیم.

  نوع خرگوش شخصیت خرگوش

  خرگوش چوبی باهوش، خودخواه، در ظاهر سرزنده و قلب مهربان

  خرگوش آتش دارای دیدگاه های منحصر به فرد، باهوش، دارای تفکر وسیع و منعطف

  خرگوش زمینی کمی محجوب و خجالتی، سخت کوش، صریح و جاه طلب

  منبع مطلب : vaghtemod.ir

  حیوان سال 1402 و سال 2023 با اطلاعات در مورد شخصیت حیوان این سال

  حیوان سال 1402 سال چه حیوانی است؟ سال 2023 سال کدام حیوان است؟ آیا سال هزار و چهارصد و دو سال نحسی است؟

  حیوان سال 1402 و سال 2023 با اطلاعات در مورد شخصیت حیوان این سال

  حیوان سال 1402 سال چه حیوانی است؟ سال 2023 سال کدام حیوان است؟ آیا سال هزار و چهارصد و دو سال نحسی است؟

  حیوان سال 1402 سال خرگوش است

  سال 1402 یا 2023 سال خرگوش است.حیوان ۱۴۰۲ خرگوش است: خرگوش نماد سرعت، ذکاوت، امید و تولد دوباره است.

  خَرگوش پستانداری گیاه‌خوار، از تیرهٔ خرگوشان است که اندامی شبیه به گربه و گوش‌های دراز و لب‌های شکافدار دارد.

  دست‌های خرگوش از پاهایش کوتاه‌تر هستند و بسیار تند حرکت می‌کند و دارای انواع مختلف است.

  سال های خرگوش: 1402، 1390، 1378، 1366، 1354، 1342، 1330 …

  در تقویم چینی سال خرگوش هر 12 سال یک بار تکرار می شود و همچنین آغاز آن مصادف با سال نو چینی است. سال نو چینی که بسیار پر آب و تاب با انواع اژدهای بزرگ برگزار می شود از اواخر ژانویه یا اوایل فوریه شروع می شود.

  شخصیت متولدین سال خرگوش چیست؟

  به طور کلی، افرادی که در سال های خرگوش متولد می شوند، به نظر ساکت، ملایم و ظریف هستند. این افراد ممکن است در مورد خودشان این تصور  را داشته باشند که نسبتا ضعیف هستند، اما در واقع، افراد متولد سال خرگوش دارای اراده ای بسیار قوی هستند. آنها ایده های مختص به خود را دارند و برای پیگیری اهداف خود سخت تلاش خواهند کرد.

  متولدین سال خرگوش خاکی و مهربان هستند. آنها به ندرت به دیگران توهین می کنند یا با دیگران بحث می کنند. خرگوش ها ممکن است مانند متولدین سال پیش یعنی ببر رهبران قدرتمندی نباشند، اما حقیقتا دوستان خوبی هستند.

  ویژگی های خرگوش های ماده

  خرگوش های ماده با قلبی مهربان، دوستان زیادی دارند و از نزدیک شدن به سایرین نمی هراسند. با این حال، خرگوش‌ها با اطرافیانشان بسیار نرم و لطیف رفتار می کنند که باعث می‌شود به راحتی آسیب ببینند. متولدین سال 1402 به لطف ویژگی حساس خود هنرمند زاده می شوند.

  خرگوش های ماده حساس هستند، آنها دوست ندارند در یک رابطه محدود شوند. آنها به راحتی عاشق کسی نمی شوند. خرگوش های ماده وقتی عاشق کسی می شوند، تمام فکر خود را معطوف عشق او می کنند. آنها به دلیل شخصیت خود در بین بسیاری از مردان محبوب هستند. مهمتر از همه، خرگوش های ماده برای خانواده خود ارزش زیادی قائل هستند.

  ویژگی های خرگوش نر

  نقص بزرگ خرگوش نر که تقریباً همه آنها با همین نقص زاده می شوند نداشتن صفت جاه طلبی است. آنها گاهی بسیار ترسو و فاقد احساس امنیت هستند که این امر ممکن است با آرزوی دیگرشان که داشتن یک زندگی راحت است در تناقض باشد. متولدین این سال مردانی بسیار اهل خانواده و زندگی هستند، آنها به آشپزی، نظافت، چمن زنی و بسیاری از دیگر کارهای منزل علاقمندند. این مردان دوست دارند با معشوق خود زندگی پایداری داشته باشند.

  گاهی با دانستن موضوع نام سال و مطالعه درباره تقویم بر اساس نام حیوان سال 1402 تمایل افراد برای انتخاب سررسید و یا تقویم رومیزی متناسب با رنگ و طرح و حتی ویژگی های متولدین آن سال افزایش می‌یابد. اگر دوست دارید تقویمی روی میز کار قرار دهید که با تصاویر و رنگ‌های خاص سال حیوانی هماهنگ باشد در پایان سال و در زمان خرید تقویم رومیزی یا سررسید این موضوع را در نظر بگیرید.

  مشخصات کلی متولدین سال خرگوش

  خرگوش: موجودی لطیف

  این سمبل را در کشور ویتنام، ‌گربه و در ژاپن خرگوش نام گذاری کرده‌اند. گربه و خرگوش، هر دو در زمان سقوط بر روی چهار دست‌وپای خود فرود می‌آیند. متولدین سال خرگوش شادترین افراد و اشخاصی خوش ذوق، عاقل، اهل معاشرت، ‌بردبار و تا حدودی بلند پرواز هستند که در هنگام ملاقات و رفتار با دیگران شرافتمندانه عمل می‌کنند. آن‌ها همراهان بسیار خوبی هستند و می‌دانند چگونه و کجا به یاری شما بیایند. ولیکن به مضمون مثلی،‌ گل بی خار کجاست و اتفاقاً متولدین سال خرگوش انسانی‌هایی سطحی هستند و این یعنی که خصوصیات خوب آن‌ها نیز ظاهری و سطحی است.

  خرگوش به جمع علاقه‌مند و جمع هم دوست‌دار خرگوش است. همچنین موجودی زود جوش است و به بودن در کنار دیگران بسیار علاقمند است، اما گاهی اوقات غیبت و شایعه پراکنی و زیرکی می‌کند و با نکته سنجی و دقت این کار را انجام می‌دهد. در حقیقت گفت‌وگو در مورد حقایق واقعا ناخوشایند، برای او کار دشواری است.

  خرگوش عاشق مهمانی هستند و به دلیل طبع بی نظیرشان،‌ معمولاً داری خانه‌های زیبایی هستند.

  آن‌ها دنیاپرست و بعضی اوقات خود آرا و فخر فروش هستند. خانم خرگوش به نشان دادن تربیت و فرهنگ دانسته‌های تازه خود، علاقه شدیدی دارند.

  خرگوش به راحتی برانگیخته و عصبانی نمی‌شود. خرگوش آرام، خونسرد و صلح طلب است و معمولا خود را احساساتی نشان می‌دهد تا این که واقعاً حساس باشد. کارهای شخصی و خصوصی بیشتر از مشکلات بزرگ اجتماعی او را پریشان می‌کند و حتی می‌توان گفت کمک گربه هم از قحطی،‌ جنگ و سایر سوانح انسانی نمی‌گریزد، مگر آن که زندگی خودش در معرض این خطرات واقع شود که در این شرایط، پیوند زندگیش از هم می‌پاشد و آن قدر توانش کم می‌شود که ممکن است تن به مرگ بسپارد. این حیوان خیلی سریع به گریه می‌افتد اما به همان سرعت هم آرام می‌شود.

  خانم گربه‌ها از حالت افسردگی و روانی خود به عنوان کارآمدترین سلاح برای جلب توجه و محبت دیگران سود می‌برند.

  گربه‌ها محافظه کار هستند و از هر آن چه که آرامش زندگی‌شان را برهم بزند یا اسباب دردسرشان شود، متنفرند. آن‌ها بسیار بیشتر از دیگران نیاز به حفظ آسایش و امنیت زندگی دارند.

  از آنجایی که خرگوش بااحتیاط و احتمالا هم کمی ترسو کم‌رو است، هیچوقت وظیفه انجام کاری را نمی‌پذیرد مگر آن که از قبل سبک و سنگینش کرده و همه‌ی جهات آن را درنظر گرفته باشد. به همین دلیل دیگران آن را در گربه می‌پسندند و سعی دارند در امور مهم خود با او مشاوره بگیرند.

  خرگوش مظهر موفقیت در حرفه و تجارت است و معمولاً به عنوان تاجری باهوش که هر کس با او قرارداد کسب‌وکار امضا کند، نمی‌تواند از زیر بار آن شانه خالی کند شناخته شده است. پیش‌بینی‌های او اغلب درست است. گربه در ظاهر بسیار آرم و متین و قابل اعتماد به نظر می‌رسد، ولی در حقیقت، به شدت اهل تبانی است.

  شایستگی او در زمینه رقابت‌های تجاری نظیر خرید و فروش اشیای عتیقه که به بینش اقتصادی نیاز دارد به خوبی آشکار و شکوفا می‌شود. انجام فعالیت‌های سیاسی و حقوقی،‌ امکان بهره‌مندی از یک زندگی راحت، بدون دغدغه خاطر و طبق میل را برای گربه فرآهم می‌کند.

  منبع مطلب : www.topnaz.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید