این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  امضا طهماسب مظاهری

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  امضا طهماسب مظاهری را از این سایت دریافت کنید.

  پشت پرده انتشار ایران‌چک ۲۰۰ هزار تومانی با امضای طهماسب مظاهری!

  اقتصاد۱۰۰- بانک مرکزی اخیرا تصمیم گرفته ایران‌چک‌های ۲۰۰ هزار تومانی را منتشر کند اما چرا این ایرانچک‌ها امضای طهماسب مظاهری که ۱۵ سال پیش رئیس‌مل بانک مرکزی بوده را دارد؟

  جوهر کم آمد، ایران‌چک مغضوب منتشر شد؟

  جوهر کم آمد، ایران‌چک مغضوب منتشر شد؟ پشت پرده انتشار ایران‌چک ۲۰۰ هزار تومانی با امضای طهماسب مظاهری!

  اقتصاد۱۰۰- بانک مرکزی اخیرا تصمیم گرفته ایران‌چک‌های ۲۰۰ هزار تومانی را منتشر کند اما چرا این ایرانچک‌ها امضای طهماسب مظاهری که ۱۵ سال پیش رئیس‌مل بانک مرکزی بوده را دارد؟

  به گزارش خبرنگار پول اقتصاد۱۰۰، بانک مرکزی به‌تازگی ایران‌چک‌های ۲۰۰هزارتومانی با طرح سد کارون را منتشر کرده است.

  ایران‌چک ۲۰۰ هزارتومانی که تاریخ انتشار آن ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ است با طرح سد کارون و رنگ آبی وارد بازار شد، ابعاد این ایران‌چک‌ها ۱۶۰x۷۵mm است.

  همچنین همزمان با این ۲۰۰ هزار تومانی ایران‌چک‌های ۱۰۰ هزار تومانی با طرح تخت جمشید هم وارد بازار شد اما این اسکناس‌ های ۲۰۰ و ۱۰۰ هزار تومانی که جدیدا به بازار آمده‌اند امضای طهماسب مظاهری را دارد!

  مظاهری سال ۸۶ رئیس بانک مرکزی بود. به عبارت ساده‌تر این اسکناس‌ها سال ۸۶ چاپ شده‌اند و الان بعد از ۱۵ سال روانه بازار شدند؛ اما چرا؟

  جوهر کم آمد، ایران‌چک مغضوب منتشر شد

  طرح ایران‌چک‌های ۲۰۰ و ۱۰۰ هزار تومانی بعد از چاپ در ۱۵ سال پیش مغضوب تاییدکنندگان قدیمی قرار می‌گیرد و از انتشار آن جلوگیری می‌شود. بعد از طهماسب مظاهری، سایر روسای‌کل بانک مرکزی مول محمود بهمنی، ولی‌الله سیف، عبدالناصر همتی و علی صالح‌آبادی نیز از انتشار این ایران‌چک‌ها جلوگیری کردند اما فرزین و سایر تاییدکنندگان نهایی تصمیم گرفتند ایران‌چک‌هایی که ۲۵ سال خاک خوردند در آستانه نوروز ۱۴۰۲ منتشر شود.

  البته شنیده‌های تایید نشده نیز خبر از مشکل تامین کاغذ و مرکب مخصوص چاپ اسکناس در کشور می‌دهد. هرساله بانک مرکزی برای جایگزینی اسکناس‌های کهنه تعداد زیادی اسکناس نو چاپ می‌کند و طبق اخباری که کسب کردیم گویا بانک مرکزی برای چاپ پول به مشکل تامین کاغذ مخصوص و مرکب خورده و به همین علت بانک مرکزی تصمیم گرفت چک‌پول‌های یکصد و دویست هزار تومانی ۱۵ سال پیش را روانه‌ی بازار کند؛ چک‌پول‌هایی که به دلیل ردشدن طرح روی آن پس از چاپ انبوه، قرار نبود توزیع شوند.

  کدخبر: ۳۱۰۳۴

  ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۲

  ویژه

  وام قرض الحسنه ویژه ماه رمضان و نوروز / سه روزه تحویل بگیرید !

  دارندگان "کارت سوخت" قبل از سفر نوروز چه باید بکنند؟ / اطلاعیه مهم

  این افراد می توانند در طرح فروش خودرو ثبت نام کنند + جزئیات

  آغاز فروش محصولات مدیران خودرو با قیمت قطعی و تحویل ۴۵ روزه + جدول قیمت‌ها

  حقوق کارگران به عدد قطعی رسید

  آغاز حراج آخر سال ایران خودرو / بدون قرعه‌کشی و فقط با 200 میلیون صاحب خودرو شوید

  این افراد از خرید خودرو حذف شدند + جزئیات

  خبر مهم درباره آغاز ثبت نام پیش فروش ایران خودرو و سایپا

  مدارک لازم برای ثبت نام طرح جدید خودرو

  وبگردی

  استایل گَنگ سحر قریشی در دوبی مایه وحشت شد!/ عکس

  گندکاری جدید مهناز افشار که باور نمی کنید!/ تصاویر

  ماه عسل داماد هوس‌باز با دوست صمیمی عروس/ عروس جوان بهت زده شد

  قرار بود با من صحبت کند اما مرا بدبخت کرد!/در ماشین مورد آزار آقای مهندس قرار گرفتم

  تجاوز به دختر همسایه با لوله آب

  ویدئو وایرال شده از اولین کنسرت آرمین زارعی/ فیلم

  خبر داغ و جنجالی از رابطه جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو | ماجرای خیانت‌های آقای «CR7» به جورجینا چه بود؟ + عکس

  عکس خاص و شعر عجیبی که مادر «مهسا امینی» منتشر کرد

  رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری به وزیر کار: حداقل قدرت خرید فروردین 1401 را به کارگران برگردانید! تحت تاثیر جو درون وزارت اقتصاد و سازمان برنامه و بودجه نباشید/ با ابزار شعارِ رفع تبعیض، به جنگ فقرا و طبقه کارگر آمده اید!

  تعرفه حق بیمه شخص ثالث در سال 1402 مشخص شد

  واکنش عجیب تتلو به صحنه تیر خوردن ساحل در پوست شیر

  استایل گَنگ سحر قریشی در دوبی مایه وحشت شد!/ عکس گندکاری جدید مهناز افشار که باور نمی کنید!/ تصاویر ماه عسل داماد هوس‌باز با دوست صمیمی عروس/ عروس جوان بهت زده شد قرار بود با من صحبت کند اما مرا بدبخت کرد!/در ماشین مورد آزار آقای مهندس قرار گرفتم تجاوز به دختر همسایه با لوله آب ویدئو وایرال شده از اولین کنسرت آرمین زارعی/ فیلم خبر داغ و جنجالی از رابطه جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو | ماجرای خیانت‌های آقای «CR7» به جورجینا چه بود؟ + عکس عکس خاص و شعر عجیبی که مادر «مهسا امینی» منتشر کرد رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری به وزیر کار: حداقل قدرت خرید فروردین 1401 را به کارگران برگردانید! تحت تاثیر جو درون وزارت اقتصاد و سازمان برنامه و بودجه نباشید/ با ابزار شعارِ رفع تبعیض، به جنگ فقرا و طبقه کارگر آمده اید! تعرفه حق بیمه شخص ثالث در سال 1402 مشخص شد واکنش عجیب تتلو به صحنه تیر خوردن ساحل در پوست شیر پردیس احمدیه، دختر نعیم که کشته شد کیست؟

  ایران بانک مرکزی چک خاک طهماسب مظاهری

  منبع مطلب : www.eghtesad100.ir

  تصویر

  سکناس ۲۰۰ هزارتومانی در سال 1386 به چاپ رسیده باشد، در زمان چاپ ارزشی برابر با ۲۱۴ دلار داشته و حالا که روانه بازار شده ارزشش حدود ۴ دلار است

  «اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

  «اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد: تصویر | اسکناس ایرانی که زمانی 214 دلار بود و حالا 4 دلار!

  سکناس ۲۰۰ هزارتومانی در سال 1386 به چاپ رسیده باشد، در زمان چاپ ارزشی برابر با ۲۱۴ دلار داشته و حالا که روانه بازار شده ارزشش حدود ۴ دلار است.

  کد خبر: 602797 ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۱۹:۵۰:۲۵ اعتمادآنلاین |

  اسکناس‌  ۲۰۰ هزار تومانی جدید در حالی بیستم اسفندماه رونمایی شد که در تصاویر منتشر شده از این اسکناس  ، دو امضای متفاوت از روسای اسبق بانک مرکزی دیده می شود. اولی امضای محمود بهمنی و دوم  طهماسب مظاهری.  به عبارت ساده‌تر این شبهه به وجود آمده که اسکناس 200 هزار تومانی که سال ۸۶ چاپ شده‌اند و الان بعد از ۱۵ سال روانه بازار شده‌اند.

  به گزارش اعتمادآنلاین، در نسخه ای که به عنوان نمونه روی وبسایت بانک مرکزی قرار گرفته، امضای محمود بهمنی رئیس کل اسبق بانک مرکزی به چشم میخورد و خبری از امضای وزیر وقت اقتصاد نیز روی آن نیست . بهمنی از سال 1387 تا 1392 رئیس کل بانک مرکزی بود.   در عکس های دیگری که خبرگزاری ها منتشر کرده اند نیز امضای طهماسب مظاهری روی این اسکناس ها موجود است. مظاهری نیز در دولت احمدی نژاد مدت زمان کوتاهی از سال 86 تا 87  به عنوان رئیس کل بانک مرکزی فعالیت می کرد.

  طراحی این اسکناس ها نیز به گونه ای است که برخلاف ایران چک های جدید، صفرهای آن به صورت کمرنگ در نیامده. ضمن اینکه وبسایت بانک مرکزی نیز درباره زمان چاپ آن سکوت کرده و مشخص نیست که این اسکناس ها در چه سالی تولید شده و چرا تا به حال از دسترس خارج بوده و هدف از توزیع آن در آستانه سال 1402 چیست؟

  اما نکته جالب تر اینکه اگر این اسکناس ۲۰۰ هزارتومانی  در سال 1386 به چاپ رسیده باشد، در زمان چاپ ارزشی برابر با ۲۱۴ دلار داشته و حالا که روانه بازار شده ارزشش حدود ۴ دلار است! به عبارت دیگر در طول مدتی که این اسکناس در انبار بانک مرکزی بوده ۵۴ برابر ارزش خود را از دست داده است.

  اخبار مرتبط

  قیمت واقعی دلار این نیست و باید کاهش پیدا کند

  ایجاد ثبات در بازار ارز با ادامه مدیریت عرضه و تقاضا از سوی بانک مرکزی

  روزنامه دولت پیش‌بینی کرد: قیمت دلار تا پایان سال ۴۵ هزار تومان می‌شود

  تصویب بسته پیشنهادی بانک مرکزی برای اختیار مهار قیمت ارز

  بازار متشکل ارزی مُسکن‌ مقطعی است که قادر به ایجاد تحول عمیقی نیست

  بانک مرکزی دلار طهماسب مظاهری محمود بهمنی اسکناس

  منبع مطلب : www.etemadonline.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید