این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  امور مشتریان بانک ملی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  امور مشتریان بانک ملی را از این سایت دریافت کنید.

  تلفن های ضروری . شماره تلفن بانک ها تمامی بانکهای کشور

  تلفن های ضروری . شماره تلفن بانک ها تمامی بانکهای کشور . ایده آل گستر انتخابی ایده آل در گستره ارتباطات . با ما در تماس باشید . 02181010

  تلفن های ضروری . شماره تلفن بانک ها تمامی بانکهای کشور

  3.3 | (85)

  بلاگ ایده آل گستر به روز رسانی : اسفند 6, 1401 128,553 18

  فهرست مطالب

  تلفن های ضروری . شماره تلفن بانک تمامی بانکهای کشور

  حتما برای شما هم پیش آمده که کار بانکی ضروری داشته باشید اما نتوانید از خانه بیرون بروید. با وجود آسان شدن عملیات های بانکی و ابداع روش هایی مانند دستگاه های عابر بانک، موبایل بانک، اپلیکیشن های موبایلی، کدهای دستوری و … وجود تلفن بانک بسیار مفید است. این روزها در هر منزلی یک تلفن ثابت وجود دارد که به وسیله آن استفاده از خدمات بانکی امکان پذیر است.در این مطلب قصد داریم تلفن ضروری و تلفن بانک ها را معرفی کرده و شماره هر بانک را در اخیار شما قرار دهیم. با بلاگ ایده آل همراه باشید:

  تلفن های ضروری . شماره تلفن بانک تمامی بانکهای کشور

  تلفن بانک ملی  

  بانک ملی ایران به منظور رفاه حال مشتریان محترم در جهت ارائه خدمات بانکی اعم از اطلاع از مانده حساب ، گردش حساب و پرداخت قبوض خدماتی و کاهش مدت انتظار در شعب بانک و سفرهای درون شهری اقدام به راه اندازی سیستم تلفنبانک نمود شماره تلفن های 2784 و 09622 جهت اطلاع از مانده حساب و سه گردش آخر حساب متمرکز و پرداخت قبوض خدماتی مشتریانی که حساب سیبا دارند تعبیه شده است.

  ضمنا خاطر نشان می سازد این شماره ها  بصورت شبانه روزی هر دو خدمت بالا را تواما به مشتریان محترم عرضه می نماید مشتریان  محترم جهت استفاده از سامانه تلفنبانک بانک ملی ایران باید در وهله اول با مراجعه به یکی از دستگاههای خودپرداز این بانک و انتخاب گزینه تغییر رمز- انتخاب رمز دوم ، برای خود یک کد 5 تا 12 رقمی را به عنوان رمز دوم تعریف نمایند در استفاده از سامانه تلفنبانک داشتن رمز دوم برای شماره کارت و درصورت استفاده از شماره حساب ، رمز تلفن بانک حساب، الزامی می باشد.

  تلفن بانک ها

  تلفن بانک صادرات

  ​​يکي از سامانه هاي مهم اطلاع رساني است که بصورت لحظه اي و بدون وقفه(Online Realtime) در تمامي ساعات شبانه روز اطلاعات لازم را درخصوص کليه حسابهاي ريالي ارائه مي نمايد و جهت دسترسي به اين سامانه مي بايست با شماره ٠٩٦٠٢ تماس گرفت.

  صدای سپهر، سیستم پاسخگویی تلفنی بانک صادرات که سعی در رفع مشکلات و راهنمائی مشتریان در مورد خدمات بانکی دارد جهت ورود به سيستم مي توان هم از شماره كارت و هم از شماره حساب استفاده كرد ليكن در حالت اول بايد از رمز ٥ تا ١٢ رقمي و در حال دوم از رمز ٤ رقمي اخذ شده از سيستم استفاده كرد.

  تلفن بانک ملت

  شماره تلفن 8132 برای شماره گیری از تهران و 0218132 برای شماره گیری از شهرستان های کشور برای ارتباط با تلفن بانک ملت در نظر گرفته شده است مشتریان بانک ملت می توانند با مراجعه به شعبه افتتاح کننده حساب، نسبت به فعال سازی این خدمت اقدام کنند

  تلفن بانک پاسارگارد

  تلفن بانک پاسارگاد می توانید بسیاری از عملیات بانکی خود را  تنها از طریق یک خط تلفن انجام دهید. این خدمت جهت انجام عملیات بانکی مشتریان بانک پاسارگاد بر روی سپرده هایشان طراحی شده است شما میتوانید با شماره گیری شماره تلفن 02182891111 به این سامانه دسترسی پیدا کنید

  تلفن بانک رفاه کارگران

  تلفبانک رفاه با هدف صرفه جویی در وقت ،هزینه و نیز ارائه خدمات مکانیزه به شما عزیزان طراحی شده است . براساس شماره حساب – شماره تلفن 0218307 و براساس شماره کارت شماره تلفن 84043000 میباشد .

  تلفن بانک تجارت

  سامانه تلفن بانک یکی از خدمات بانکداری الکترونیکی است که مشتری می تواند از طریق ابزار تلفن ثابت و همراه در هر ساعت از شبانه روز (24 ساعته) بخشی از عملیات بانکی را به صورت غیرحضوری انجام دهد. مشتری با مراجعه به هریک از شعب بانک تجارت در سراسر کشور و دریافت رمز اول و دوم جهت سرویس های عادی و ویژه، می تواند از این خدمت استفاده نماید. این سامانه برای کلیه حسابهای ریالی قرض الحسنه جاری، سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت، قرض الحسنه پس انداز و حساب تجارت کارت فعال است. جهت ارتباط با سیستم تلفن بانک در تهران با شماره 81277 و در شهرستانها علاوه بر امکان ارتباط از طریق شماره تلفنبانک متمرکز استان مربوطه، ارتباط از طریق شماره 81277-021 نیز امکان پذیر خواهد بود

  تلفن بانک ها

  تلفن بانک شهر

  تلفنبانک شهر به شماره 87611 در تمام ساعات شبانه روز در خدمت هموطنان گرامی میباشد. از طریق این تلفن بانک می توانید خدماتی مانند دریافت موجودی، دریافت صورتحساب، پرداخت قبوض، مسدود کردن کارت، انتقال وجه عادی، اطلاع از جزئیات دسته چک های مرتبط با سپرده و برگه های هر دسته چک، اطلاع از جزئیات تسهیلات، خرید شارژ تلفن همراه، دریافت شماره شبا، دریافت نرخ ارز را دریافت کنید.

   تلفنبانک سپه

  تلفنبانک سامانه ای است که مشتریان به وسیله آن می توانند خدمات الکترونیک بانکی را از طریق تلفن ثابت در طول شبانه روز دریافت نمایند. شماره تلفنبانک سپه برای حسابهای متمرکز 64058 (021) است.همچنین از طریق سامانه ارتباط با مشتربان بانک سپه به شماره تماس 1557، امکان اتصال به سامانه تلفنبانک مقدور می باشد.

  تلفن بانک پارسیان

  خدمات ما در بزرگترین بانک خصوصی کشور به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان ممکن در هر ساعت از شبانه روز و از طریق کوتاه ترین راه و بدون تردد در شهر با آرامش فکری به خدمات مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. شما می توانید با مراجعه به هر یک از شعب بانک پارسیان در سراسر کشور نسبت به دریافت رمز حسابهای خود به منظور استفاده از این سیستم اقدام نمایید. شماره تماس تلفنبانک : 89111

  تلفن بانک اقتصاد نوین

  كليه مشتريان بانك اقتصاد نوين امكان استفاده از اين خدمت را دارند. البته خدمات قابل ارائه با توجه به نوع حساب مشتري نزد بانك (جاري، قرض‌الحسنه، سرمايه‌گذاري، …) ممكن است متفاوت باشد. شماره تماس با تلفنبانك بانك اقتصادنوين  84292 مي‌باشد

  تلفن بانک ها

  تلفن بانک سامان

  تلفن‌‌‌‌بانک سامان یک تلفن گویاست که شما را برای دریافت خدمات راهنمایی می‌کند.شما با داشتن یکی از انواع حساب‌‌های بانک سامان می‌توانید برای استفاده از خدمات تلفن‌‌‌‌بانک سامان درخواست داده و رمز دسترسی به آن را از باجه‌های بانکداری الکترونیک مستقر در شعبه‌های بانک دریافت کنید . با برقراری تماس با شماره‌‌‌‌ 6422-021 می‌توانید از انواع خدمات قابل ارائه در این سامانه‌‌‌‌ استفاده کنید

  منبع مطلب : blog.idehal.org

  شماره تماس بانک ملی ایران

  جهت اطلاع از شماره تماس بانک ملی و سایر راه های ارتباطی با این بانک مانند: آدرس وب سایت٬ آدرس ایمیل٬ آدرس شرکت و زمان پاسخگویی کلیک کنید.

  شماره تماس بانک ملی ایران

  شماره تماس بانک ملی: ۶۴۱۴۰-۰۲۱

  شماره تماس پشتيباني خدمات اينترنتي بانک ملی : ۸۳۳۸۶-۰۲۱

  (جهت تماس٬ بر روی شماره تلفن کلیک کنید)

  زمان پاسخگویی: ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته

  آدرس سایت: www.bmi.ir

  آدرس ایمیل: pr@bmi.ir

  آدرس بانک ملی: تهران ـ خيابان فردوسي ـ ادارات مركزي بانك ملي ايران

  كد پستي : ۱۱۳۵۹۳۷۶۸۱

  درباره بانک ملی:

  بانک ملی ایران٬ دومین بانک بزرگ کشور است که دارای بیشترین ثروت و دارایی می باشد. بانک ملی ایران٬ ۳۳۲۸ شعبه فعال در داخل، ۱۴ شعبه فعال و ۴ سابسیدری در خارج کشور و ۱۸۰ باجه دارد. نخستین مدیر عامل بانک ملی ایران دکتر کورت لنیدن بلات آلمانی بود همچنین نخستین نمایندگی بانک در خارج از کشور در سال ۱۳۲۷ در هامبورگ تأسیس شد.

  بانک ملی تا پیش از سال ۱۳۳۵ با توجه به محدودیت‌های نظام بانکی٬ کلیه وظایف بانک مرکزی را نیز به عهده داشت که پس از تأسیس بانک مرکزی ایران وظایف مزبور به این بانک واگذار گردید. آخرین سرمایه ثبتی بانک ملی در خرداد ماه ۱۳۹۶ به ۱۹۸ هزار و ۵۶۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بوده‌است.

  ارتباط تماس با ما ایران و بانک ملی:

  وب سایت تماس با ما ایران با بانک ملی هیچ گونه ارتباطی ندارد و فقط اطلاعات تماس بانک ملی را با مشتریانش به اشتراک می گذارد. ما در اینجا اطلاعات مربوط به تماس مانند: شماره تلفن٬ آدرس وب سایت٬ آدرس ایمیل٬ آدرس شرکت٬ زمان پاسخگویی٬ آدرس شبکه های اجتماعی و غیره  را بصورت یکجا و منظم در اختیار مشتریان این شرکت ها قرار می دهیم تا در زمان کوتاهتر به آنها دسترسی داشته باشند.

  منبع مطلب : www.contactusiran.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید