این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اموزش جعبه کادو

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اموزش جعبه کادو را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش ساخت جعبه کادو: 9 ایده برتر ساخت جعبه کادویی + ویدئو

  آموزش قدم به قدم ساخت جعبه کادویی به همراه 9 ایده طراحی و ساخت جعبه های خلاقانه و فانتزی | شابلون زدن برای ساخت جعبه اولین قدم است.

  آموزش ساخت جعبه کادو

  View Larger Image

  آموزش ساخت جعبه کادو

  آموزش ساخت جعبه کادو ساخت جعبه کادویی در خانه

  اولین چیزی که هنگام دادن هدیه ای ارزشمند به مخاطب شما اهمیت دارد، شکل جعبه کادویی جذاب آن است. جدای از اینکه هدیه و کادویی که میدهید چه باشد، جعبه کادویی آن نمایانگر اهمیت شما برای شخص مقابل است. حال برخی از افراد از جعبه های آماده استفاده میکنند و آنها را سفارش میدهند. در این مطلب بطور کامل به شما آموزش ساخت جعبه کادویی به همراه چندین ایده جذاب را میدهیم.

  چرا ساخت جعبه کادویی

  ساخت جعبه کادویی باعث میشود دست شما در طراحی و شکل دادن به جعبه باز باشد و آن را سفارشی سازی کنید. واقعا وقتی شما میتوانید به راحتی و زیبایی آن ها را در خانه درست کنید، چرا باید هزینه های زیاد برای خرید جعبه کادویی گران بدهید؟ نکته بعدی میزان زمان و تلاشی است که شما روی ساخت جعبه کادویی میگذارید که مستقیما نشان دهنده عشق و علاقه شما به شخص مقابل است. اگر تولدی در پیش دارید و نمی دانید چه چیزی برای داخل جعبه بخرید، مقاله کادو تولد می تواند ایده های خاص عالی به شما بدهد.

  ویدئو ساخت جعبه کادو

  ویدئو ساخت جعبه کادو ساخت جعبه کادویی در منزل

  وقتی نوبت هدیه دادن به افرادی که دوستشان داریم میرسد، مطمئناً شما هم میدانید که ساختن یک جعبه کادویی زیبا در منزل به نسبت خرید جعبه کادو از مغازه برای شخصی که برایمان مهم است چقدر شگفت انگیز است. مطمئناً همه ما میدانیم چهره دوستان و خانواده هنگام باز کردن جعبه کادویی که خودمان درست کردیم چقدر کیف میدهد!! اگر اخیراً به فکر ساختن جعبه کادویی ساده و زیبا هستید، مطالعه و عمل به این مقاله را به شما پیشنهاد میکنیم.

  مطالعه مقاله روبرو به شما پیشنهاد میشود: هولوگرام چیست؟

  آموزش جعبه زیبا با کاغذ کادو

  موارد مورد نیاز: مداد خط کش قیچی تیز یا کاتر

  مقوای طرح دار یا کاغذ کادوی ضخیم

  مرحله 1- کاغذ کادو را بصورت مربعی برش بدهید.

  برای ساخت جعبه، ما به دو قطعه مربعی نیاز داریم. برای اینکه قطعه پایینی و بالایی متناسب با هم و به اصطلاح چفت شوند، مربع دیگر (درب جعبه) باید حدود 2 سانتی متر از مربع اصلی (جعبه) کوچکتر باشد. اگر کاغذ کادوی شما مربع نیست، از خط کش برای اندازه گیری یک مربع استفاده کنید، سپس با مداد علامت گذاری کنید و با قیچی یا کاتر آن را برش دهید. (منبع)

  مرحله 2- مربع ها را مطابق با الگوی زیر تا کنید.

  مرحله 3- کاغذ کادو را بصورت یک الماس تا کنید.

  با شروع از یک گوشه، آن را تا روی چین های جدید در مرکز قرار دهید تا یک مثلث کوچک ایجاد کند و آن لبه را به خوبی تا کنید. این روند را در سه گوشه باقیمانده نیز تکرار کنید. این کار را برای کاغذ دوم (کوچکتر) نیز تکرار کنید.

  مرحله 4- شروع قسمت اصلی کار!

  الگو را 45 درجه بچرخانید تا یک مربع بشود. لبه بالایی آن را به سمت پایین و در مرکز که همه گوشه ها به هم می رسند تا کنید. سپس لبه پایین را تا کنید تا در وسط قرار گیرد ، آن را خوب تا بزنید و بالا و پایین را باز کنید تا به مربع قبلی خود برگردیم. (این کار برای ایجاد خط تا نیاز است.) این کار را برای کاغذ دوم نیز تکرار کنید.

  مرحله 5- کاغذ مربعی خود را به مستطیل تبدیل کنید.

  مانند شکل، مربع بالا را به سمت بیرون باز کنید تا صاف شود و با مثلث پایین این عمل را تکرار کنید. حالا هر دو لبه چپ و راست را از وسط تا کرده و خوب خط تا بندازید. این کار را برای کاغذ دوم نیز تکرار کنید.

  مرحله 6- طرح خود را مانند L تا بزنید.

  اکنون ما آماده هستیم تا جعبه خود را بسازیم! چند تا وجود دارد که به صورت افقی روی کاغذ قرار دارد، از چین سوم تا کنید تا مانند حرف L انگلیسی شود. آن را در چین سوم صاف کنید و خوب فشار دهید تا لبه بهتری به دست آید. این کار را برای کاغذ دوم نیز تکرار کنید.

  مرحله 7- انتهای کار و ساخت درب جعبه

  اکنون میتوانید مانند تصویر بالا همان عمل را برای مربع بزرگتر انجام دهید تا درب جعبه کادویی شما نیز ساخته شود.

  تبریک میگوییم، میتوانید از جعبه کادوی خلاقانه خود لذت ببرید:

  روش بستن پاپیون جعبه کادو (تصویری)

  منبع مطلب : sinapacking.com

  منبع مطلب : ifilo.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید