این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  انشا ص 63 نگارش هشتم

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  انشا ص 63 نگارش هشتم را از این سایت دریافت کنید.

  همه انشا های صفحه 63 نگارش هشتم

  خانه » برچسب‌های " همه انشا های صفحه 63 نگارش هشتم "

  نمایش مطالب برچسب : همه انشا های صفحه 63 نگارش هشتم

  همه انشا های صفحه 62 کتاب نگارش پایه هشتم / موضوع های زیر چه حس و حالی به شما می دهد؟

  admin مطالب درسی 0

  ادامه مطلب

  انشا درباره حس و حال حمل یک قالب یخ بدون دستکش صفحه 62 نگارش هشتم

  admin مطالب درسی 0

  ادامه مطلب

  انشا درباره حس و حال طعم لبوی داغ در یک روز برفی صفحه 62 نگارش هشتم

  admin مطالب درسی 0

  ادامه مطلب

  انشا درباره حس و حال برداشتن یک ظرف داغ صفحه 62 نگارش هشتم

  admin مطالب درسی 0

  ادامه مطلب

  انشا درباره حس و حال طعم خورشت قورمه سبزی صفحه 62 نگارش هشتم

  admin مطالب درسی 0

  ادامه مطلب 1 از 2 1 2 بعدی »

  darskade.ir

  کلیه ی حقوق برای درس کده محفوظ می باشد.

  منبع مطلب : darskade.ir

  انشا بوی خاک پس از بارش باران حس و حال صفحه 62 و 63 نگارش هشتم درس پنجم

  انشا بوی خاک پس از بارش باران حس و حال صفحه 62 و 63 نگارش هشتم درس پنجم را از این سایت دریافت کنید.

  انشا بوی خاک پس از بارش باران حس و حال صفحه 62 و 63 نگارش هشتم درس پنجم

  دسته بندی : نکس لود مطالب سایت

  محدثه زارع فرد

  بوی باران رایحه ای فراتر از بهترینِ عطرهاست. زمانی که اولین قطرات باران ذرات خاک را در اغوش میگیرند و هوا را از عطر دلنواز خود پُر میکنند،احساس خوبی دارم،انگار دلم میخواهد از نفس کشیدن تنها دَم باشم و هیچ بازدمی نداشته باشم تا بتوانم با تمام وجودم بوی خاک باران خورده را حس کنم.بوی خاک باران خورده ، به اندازه طعم کیک شکلاتی دلچسب ، به اندازه دیدن غروب افتاب امیدوار ، به اندازه قدم زدن بر روی برگان پاییزی تنها و به اندازه شنیدن صدای طبیعت ارامش بخش است.

  نویسنده

  یکم باید توصیفی تر بنویسن

  ناشناس

  انشاهاتون خوبه ولی به درد دانش آموزا نمیخوره

  نویسنده

  بوی خاک بهترین ادکلن جهان است

  نویسنده

  بوی باران رایحه ای فراتر از بهترین رایحه های شناخته شده دنیا است.

  انشا صفحه ۶۲ و ۶۳ کتاب نگارش هشتم درس پنجم بوی خاک پس از بارش باران حس و حال درباره درمورد پایه کلاس هشتم لمس کنیم ببوییم بچشیم و بنویسیم از سایت نکس لود دریافت کنید.

  انشا درباره بوی خاک پس از بارش باران

  انشا درباره ی در مورد بوی خاک پس از باران که در صفحه ۶۲ کتاب نگارش پایه و کلاس هشتم برای دانش‌آموزان مطرح شده است همراه با پاسخ و جواب حس و حال بوی خاک پس از بارش باران به زودی در سایت قرار میگیرد این مطلب موقتی می باشد و تا زمانی که انشا در این پست قرار بگیرد در این پست باقی خواهد ماند.

  انشا بوی خاک پس از بارش باران

  مقدمه : باران می بارد.

  فرق آب و خاک به پایان می رسد.

  قطرات باران یک به یک دانه های خاک را در آغوش می کشند و بوی اشک شوق آنها به مشامم می رسد.

  بدنه : فراق آب و خاک هم به اتمام رسید.

  هر فراقی به اتمام می رسد.

  به جز فراق تابستان و آدم برفی.

  تو آدم برفی من هستی یا من تابستان تو؟

  چرا فراق ما به پایان نمی رسد.

  در خیابان قدم می گذارم.

  بوی باران همه جا پیچیده است!

  از آخرین باری که بوی تو در این خیابان پیچید روزها می گذرد.

  نمیدانم شاید قرار نیست هرگز بوی تو به مشامم برسد.

  نتیجه : بزن باران!

  شاید تو بتوانی ناملایمت های روزگار را بشوری و پاک کنی!

  اما انگار نه!

  مدت هاست از تو نیز کاری ساخته نیست.

  بوی خاک پس از بارش باران چه حسی میدهد

  مقدمه : بنام خداوند ی که انسان را آفرید وبرای او نعمتهای بیشماری را قرار داد تا از این نعمتها استفاده کند و به دیگران هم سود برساند . یکی ازاین نعمتهای بزرگ و بیمانند باران استبدنه : واقعا باران چقدر کلمه زیباییاست هیچکس نیست که باران را دوست نداشته باشد . هر کس این نعمت الهی را به دلیلی دوست دارد باران وبوی خاک پس از باران برای خیلی از افراد حس آرام بخشی را بوجود می آورد مثلا بعضی که عاشق هستند ، یا غمگین هستند و یا عزیزی را از دست داده اند باران و بوی خاک پس از بارش نم نم باران حس زندگی را در آنان بوجود می آ ورد.

  بعضی بوی خاک را در مزارعی که در اثر کمبود بارش و خشکسالی به زمینهای لم یزرع تبدیل شده اندرا دوست دارند وآ ن بو را سر منشا رویش ،منشا سرسبزی و منشا خیر و برکت می دانند در این حالت آنان مشتی از خاک را در دست میگیرند وآنقدر آن را بو میکنند تا مشامشان سرشار از شادی وشعف شود .

  وقتی برای اولین بار باران را در کوچه های قدیمی می بینیم شاید یاد روزهایی می افتیم که با چکمه های بلند باید کلی راه را پیاده طی میکردیم تا به مدرسه مان برسیم که پشت بامهای کاهگلی داشت وگاهی اوقات سقف کلا سها چکه میکرد و بوی خاک پس از باران تداوم بخش خاطرات آن روزها است . روزهایی که دیگر نیستند و تنها یاد و خاطره اش برای ما مانده است .

  گاهی اوقات بوی خاک پس از باران ناخوشایند است زمانی که نم نم باران به سیل وبوی خاک به بوی گل ولا ی تبدیل میشود و خانه های کاهگلی و خشتی را با خود از جا میکند وبه نا کجا آباد میبرد.در این حالت دیگر بوی خاک خوشایند نیست ، آرامبخش نیست بلکه آزار دهنده است چه بسا عاشقانی را از هم جدا کند ویا مادر ی را از فرزندش برای همیشه دور کند و یا عزیزی را به کام مرگ بکشاند .

  نتیجه گیری : آری بوی خاک پس از بارا زیباست مصلحت ما را خدا می داند وبس گاهی شیرین و لذت بخش و گاهی تلخ و رنج آور . پس بیایید بوی خاک را همانطور که هست دوست داشته باشیم و خداوند بزر گ را به خاطر تمام نعمتهایش شاکر و سپاسگزار باشیم

  بوی خاک پس از بارش باران با رعایت ساختمان بند

  مقدمه : بعضی از لحظه های زندگی و حتی ثانیه ها به یک واقعیت و خاطره های شیرین و بهترین است که با یاد اوری آن غرق لذت می شوی.مثل نفس عمیقی میکشی که بوی خاکی ک به ان اب زده باشند بوی مطبوعی دارد.بند بدنه : در روزهای که خورشید لباس زیبای زرد رنگش را بر آسمان پهن می کند و به همه ی مخلوقات الهی نور و روشنایی آفتاب گرم را هدیه می دهد.دقیقا در همان روزهای گرم تابستانی که خورشید در آسمان بی کرانش خودنمایی می کرد و آدمی را از نعمت خود بی نیاز می کند ابرهای بزرگ و قشنگ آسمان نیز در حال جنب و جوش می افتند و با کمک همدیگر جرقه ایی ایجاد میکنند و خورشید را دور تا دور او را احاطه می کند و باران الهی که جزیی از رحمت و نعمت الهی است شامل حال زمین می شود. باران بر خاکی قطره قطره از ابرهای اسمان چکه میکند. که آفتاب با تابش نور خودش آن را سرخ و سفید کرده است با بارش باران رنگ از رخش می پرد و به خدا سلام می کند ومی گوید که همه جا پر می شود از عطر و بوی خوش بهشتی که انسان را در آن غرق می کند در دنیایی پر از عشق و محبت لحظه های بی همتایی.بوی خاک خیس شده از بارش باران آنقدر خوب و دلپذیر است که برای هزارمین بار انسان را وادار ب شکر گذاری خدای مهربان کرده است. که هربار با استشمام آن و پر کردن ریه ها از بوی دلنشین آن گویی انسانی دوبارا از دل خاک نم گرفته متولد شده است. دقیقا مثل یک نوزادی که پا به هستی گذاشته است. هیچوقت آن لحظه و آن لبخند ناب روی لب ها فراموش نمی شود.

  بوی خاک خیس شده باعث می شود که بوی بهشت به مشامت رسیده و تورا به یک حس و حالی می کشاند که زیر باران الهی قدم بگذاری و با خدایت راز و نیاز کنی و باران نم نم با مهربانی و عطوفت بر سر و رویت ببارد و عطر دل انگیزی را به مشامت برساند.

  منبع مطلب : nexload.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید