این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اون چیه که یکیش میره دوتاش میمونه

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اون چیه که یکیش میره دوتاش میمونه را از این سایت دریافت کنید.

  جواب بازی چیستان ایفون

  This app is available only on the App Store for iPhone and iPad. فکر کنید، چیستان حل کنید و خود را به چالش بکشید و اگر خواستید راهنمایی بگیرید. بازی “چیستان”، بیش از 200 چیستان برای شما طرح می کند که بعضی از آنها آسان هستند و بعضی دیگر کمی فکر می برند که شما را… ادامه خواندن جواب بازی چیستان ایفون

  جواب بازی چیستان ایفون

  جواب بازی چیستان ایفون

  This app is available only on the App Store for iPhone and iPad.

  فکر کنید، چیستان حل کنید و خود را به چالش بکشید و اگر خواستید راهنمایی بگیرید. بازی “چیستان”، بیش از 200 چیستان برای شما طرح می کند که بعضی از آنها آسان هستند و بعضی دیگر کمی فکر می برند که شما را ساعت ها سرگرم خواهد کرد! آیا می توانید همه آنها را حل کنید؟اگر نتوانستید جواب چیستانی را حدس بزنید، می توانید از سه نوع راهنمایی حذف یک حرف، نشان دادن یک حرف از جواب و یا حل چیستان استفاده کنید.

  Version 0.0.1

  This update is signed with Apple’s latest signing certificate. No new features are included.

  33 Ratings

  جواب بازی چیستان ایفون

  Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

  English

  With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

  امروز 140 چیستان (معما) جالب برای شما عزیزان در سایت سیدرضا بازیار قرار گرفته استلطفا چیستان ها را به دقت بخوانید و کمی هم به جواب فکر کنید, بعد از مطمئن شدن از جواب بر روی منو “پاسخ چیستان” کلیک نمایید تا جواب چیستان برای شما نمایان شود.

  1- آن چیست که چه پر باشد و چه خالی وزنش یکی است؟

  2- یک زن وشوهر هفت پسردارند و هر پسر یک خواهر این خانواده چند نفرند؟

  جواب بازی چیستان ایفون

  3- آن چیست که در رادیو و دریا مشترک و هردو آن را دارند؟4- آن چیست سفید است قند نیست ریشه دارد درخت نیست؟5- آن چیست سخت است ولی سنگ نیست تخم می گذارد و مرغ نیست چهار پا دارد و سگ نیست؟6- چه پرنده ای است اگر نامش را برعکس کنیم نام پرنده دیگری می شود؟7- -آن چیست که با گریستن آسمان اشک آن روان می شود؟

  8- بالای آن جای حساب است، پایین آن بازی تاب است؟

  9- آن کدام گیاه است که اگر نصفش کنی نیم آن لنگ و نیم دیگرش غصه باشد؟10- آن چیست به قدر یک گلابی ست. هم سرخ وسفید و سبز و آبی ست. مه نیست ولی چوماه روشن. بی جان بود و ستاندار جان. محفوظ همیشه درحبابی ست؟11- آن چیست که پر اشک بود دامن او. از دور چه استخوان نماید تن او. می سوزد و می گوید و این شد فن او. خواهی که شود زده بزن گردن او؟

  12- آن چیست می خورد خون سیاه می رود راه سفید؟

  13- آن چیست اولم هست خانه ومسکن. دومم کشوری و رای ختن. همه ام هست جز وادویه. طبع شد گرم ازان و تند دهن؟

  14- آن چیست من می روم و او می ماند؟

  15- سه دکان تو در تو اولی چرم فروش دومی پرده فروش سومی یاقوت فروش؟16- آن جیست درختی را که ایزد آفریده. دوده شاخه بهرش برگزیده. که به هر شاخه ای سی برگ دارد. به هر برگش دودانه میوه دارد؟

  17- آن چیست که همه خورده اند جز حضرت آدم؟

  18- آن چیست که همه می بینند ولی خدا نمی بیند؟

  19- آن چیست که همه دارند ولی اکرم (ص) نداشت؟

  20- آن چیست که خداوند آن را به زنان واگذار نکرد؟

  21- آن کدام زمین است که از اول خلقتش تاکنون فقط یک بارخورشید به آن تابیده؟22- آن کدام یکی است که دو نمی شود و کدام دوتا است که سه تا نمی شود؟23- چهار حرف است نام مطلوبی. که تمنای اهل عالم گشت. هست جهانی چنان عجیب. یکی اگر کم کنی بماند هشت؟24- آن چیست که مالک از داشتن ان بی نصیب و مستاجر دارا است؟

  25- آن چیست که با یک نجوا می توان شکست؟

  26- آن چیست که دوچشم دارد و وقتی انگشت به چشمانش فرو می کنی گوشهایش تیز می شود؟27- آن چیست که در هر قرن یک بار و در هر دقیقه دوبار می آید ولی درسال هیچ وقت نمی آید؟28- آن چیست که برخی حیوانات در دهان و بعضی در دم دارند؟

  29- آن کدام سه هست که هرگز چهار نمی شود؟

  30- از قول من و تو قصه ها می گوید. آن چیست كه بی زبان سخن می گوید. بی پرده ز كار این و آن می گوید. با آن كه در او نیست نه دندان و نه لب. بی هدف ره می برد با قلب خون؟31- چیست آن، كز چشمه ای آید برون. می شود از سنگ سختی سر نگون. مدتی بر دشت خشكی چون برفت. بیرون و درون شهر جایی دارد؟32- آن چیست كه ارغوان قبایی دارد. مانند دم موش پایی دارد. گرد است و مدور است و تاجش بر سر. صد پاره تنش، ولی ز یك پایه نگون؟33- آن چیست كه روز می نماید شبگون. همچون دل عاشقان فرو ریزد خون. چون دست به او نهی زند اندازه فزون. اندر وسطش كشتی قیر اندوده؟34- جامی است در او آب خوش و آسوده. بر جای نشسته و جهان پیموده. كشتی بانی در آن به رنگ دوده.خود جامه همی بافد و او باشد عریان؟35- آن چیست كه خود ریسد و خود بافد جامه. پوست در پوست گرد یكدیگر؟36- چیست آن گرد گنبد بی در. رخش از آب دیده گردد تر. هر كه بگشاید این معما را. گاهی حلال و طیب. گاهی حرام مطلق؟37- آن چیست گرد و كوچك، آویز و معلق. گرد است و دراز و در ندارد؟

  جواب بازی چیستان ایفون

  38- -آن چیست كه پا و سر ندارد. جز نام دو جانور ندارد اندر شكمش ستارگانند. اندام ظریف چون صنوبر دارد؟39- آن چیست قبای زرد در بر دارد. تلخ است ولی طعمی چو شكر دارد زرد است و معطر آید به مشام. با هزاران سوار می گردد؟40- چیست آن پادشاه هفت اقلیم. آمد و فوج شاه در پیچید ناگهان یك سوار زرد نقاب. چار پاست، نه كه گاو است؟41- سخت است نه كه سنگ. بیابان گرد است نه كه مرد است. تخم ریز است نه كه مرغ است. كلید آهنین قفلش گشاید؟

  منبع مطلب : answer.helpkade.com

  اون چیه که یکیش میره دوتاش میمونه :: اسم نوشته مجله سرگرمی و تفریحی

  در این مطلب برای شما دوستان عزیز اون چیه که یکیش میره دوتاش میمونه اماده کردیم امیدوارم مورد رضایت شما باشد

  ghaleb>

  اسم نوشته مجله سرگرمی و تفریحی

  شامل عکس پروفایل،اسم،هم خانواده،عکس,بازیگران,مد و زیبایی,تعبیر خواب,سلامت

  اون چیه که یکیش میره دوتاش میمونه

  ADMIN

  دوشنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، ۱۰:۲۱ ق.ظ

  ۶۰۳۷

  در این مطلب برای شما دوستان عزیز اون چیه که یکیش میره دوتاش میمونه اماده کردیم امیدوارم مورد رضایت شما باشد

  جواب را کامنت کنید

  ۰ ۰ نظرات: (۲) زینب ۰۳ آبان ۰۱ ، ۱۶:۰۵ نمد طاها ۳۰ آبان ۹۹ ، ۲۱:۴۸ نمد

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

  موضوعات

  معما و چیستان (۹۲)

  جواب سوالات درسی (۱۴۹۹)

  اس ام اس (۳۹) نرم افزار (۱۹۹) کامپیوتر (۱۰۹) اندروید (۶۴) آموزش (۱۵) فونت (۸) بازی (۱۵۱) اندروید (۶۸) کامپیوتر (۲۳) ترینر (۳۶) اخبار (۶) حل جدول (۹۹) کلیپ (۱۳۰) عاشقانه (۲) غمگین (۳) تولد (۲) شاد (۱) متفرقه (۱) اسم (۴) مذهبی (۱) مقالات (۱۹۱۶) تعبیر خواب (۱۳۳) فال امروز (۲۱) بیوگرافی (۱۳) نمونه سوالات (۲۲) عکس (۴۸۲۴)

  تصویر نوشته اسم (۱۶۲۱)

  تولدت مبارک (۶۴۵) استیکر (۳۴۳) بازیگران زن (۶۰۴) عیدت مبارک (۱۳۰) بازیگران مرد (۳۷۴)

  عکس پروفایل و متن (۳۹۸)

  دستبند و گردنبند (۷۶)

  ورزشی (۹۱) تعبیر خواب (۳۴) خبری (۴۵) حوادث (۳۵) مذهبی (۱۶) کانال (۱۴) متفرقه (۴۸) پروفایل (۱۵) عاشقانه (۷) غمگین (۲) تبریک (۲)

  مناسبتها در ایران و جهان (۱۴)

  برچسب ها

  هم خانواده دانلود استیکر یاسمن برای تلگرام استیکر یاسمن تلگرام استیکر یاسمن برای تلگرام استیکر آزیتا در تلگرام استیکر آزیتا تلگرام استیکر آزیتا برای تلگرام استیکر ماه آذر برای تلگرام استیکر تولد آذر ماهی ها استیکر تولد آذر ماهی استیکر آذر ماهی ها استیکر آذر ماهی ام استیکر آذر ماه اسم بهاره به چینی اسم بهاره به چه معناست اسم بهاره به انگلیسی برای پروفایل اسم بهاره به انگلیسی اسم بهاره ب انگلیسی اسم بهاره انگلیسی استیکر محسن یگانه تلگرام استیکر محسن یگانه برای تلگرام استیکر محسن یگانه استیکر فرزانه و مهدی استیکر فرزانه و محمد استیکر فرزانه و محسن استیکر فرزانه و علی استیکر فرزانه و سجاد استیکر فرزانه و حسین استیکر فرزانه و امید استیکر فرزانه محمد

  درباره من

  تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب منتشره برای گردانندگان این وب سایت محفوظ است

  طراحی: سایت ستاپ

  منبع مطلب : esmneveshte.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 12 روز قبل
  0

  اون چیه یکیش میره دوتاش نمیره

  مهدی 2 ماه قبل
  7

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید