این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اپلیکیشن شاد برای ایفون

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اپلیکیشن شاد برای ایفون را از این سایت دریافت کنید.

  دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون

  در این مقاله لینک دانلود برنامه شاد برای ایفون به همراه راهنمای نصب اپلیکیشن شاد برای IOS ارائه شده است .

  دانلود اپلیکیشن شاد برای ایفون

  وزارت آموزش و پرورش برای آن که بتواند در تعطیلی مدارس همچنان آموزش دانش آموزان را ادامه بدهد از برنامه شاد 1400 - 1401 مدارس استفاده کرده است . این نرم افزار در نسخه های اندروید و تحت وب ارائه شده است و به زودی لینک دانلود برنامه شاد برای ایفون نیز منتشر خواهد شد .

  اگر در استفاده برنامه شاد برای آیفون سوالی دارید

  اگر در استفاده برنامه شاد برای آیفون سوالی دارید

  با گسترش تکنولوژی یکی مسائلی که همیشه مطرح بوده استفاده از امکانات جدید برای آموزش دانش آموزان و دانشجویان و به طور کلی برای همه کلاس های آموزشی بوده است ، به طوری که آموزش از راه دور در دانشگاه ها باعث شده است که دوره ای با نام مجازی حتی در دانشگاه های دولتی برگزار شود .

  در مدارس به دلیل عدم وجود امکانات کافی در همه نقاط کشور تا الان امکان آموزش از راه دور به صورت رسمی نبوده است . هر چند در بعضی از مدارس معلمان و دانش آموزان گروه هایی را در شبکه های مجازی مختلف تشکیل داده و با استفاده از آن مطالب درسی را دریافت می کردند .

  با توجه به تعطیلی مدارس به دلیل گسترش بیماری کرونا در سطح کشور وزارت آموزش و پرورش بر آن شد تا با ارائه برنامه شاد مدارس ، آموزش های مجازی را به صورت رسمی و در محیطی ایمن انجام دهد .

  وزارت آموزش و پرورش اپلیکیشن شاد را در نسخه های اندروید ، وب و نسخه ایفون ( IOS ) ارائه داده است اما یکی از مشکلاتی که اغلب دانش آموزان و والدین آن ها مشکل نصب و فعال سازی نرم افزار شاد برای ایفون می باشد . به همین منظور در ادامه مقاله با ارائه لینک دانلود اپلیکیشن شاد برای گوشی های آیفون به تشریح نحوه عضویت در این نرم افزار می پردازیم .

  زمان انتشار برنامه شاد برای ایفون

  با توجه به اینکه یکی از محبوب ترین تلفن های همراه مورد استفاده ، گوشی های ایفون می باشند به همین دلیل هر شرکت و یا سازمان ارائه دهنده نرم افزار و یا اپلیکیشن علاوه بر ارایه نسخه اندرویدی برای احترام به سلیقه کاربران نسخه آیفون اپلیکشین خود را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد .

  وزارت آموزش و پرورش هم با توجه به این موضوع که جمع کثیری از کاربران برنامه شاد از گوشی های ایفون استفاده می کنند به دنبال ارائه نسخه IOS نرم افزار شاد می باشد . هر چند طبق اعلام قبلی این وزارت خانه مبنی بر انتشار نرم افزار شاد برای ایفون در روز دوشنبه مورخ 25 فروردین ماه ، با این حال هنوز نسخه آیفون این نرم افزار ارائه نشده است .

  با توجه به اطلاعیه رسمی وزارت آموزش و پرورش مبنی بر شروع رسمی کلاس های آنلاین مدارس از اول اردیبهشت ماه در پیام رسان شاد ، پیش بینی می شود که برنامه شاد  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱  برای ایفون تا پایان فروردین ماه ارائه شود .

  بزودی فاز جدید شاد با عنوان شاد 3 منتشر خواهد شد. در نسخه سوم برنامه شاد امکان نصب بر روی گوشی های آیفون و کامپیوتر های شخصی فراهم خواهد شد. به محض انتشار نسخه سوم شاد در این مقاله اطلاع رسانی شده و لینک دانلود در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

  بیشتر بخوانید: سامانه شاد

  لینک دانلود برنامه شاد برای ایفون

  همانطوری که اشاره شد برنامه شاد ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ توسط وزارت آموزش و پرورش برای استفاده به عنوان پیام رسان دانش آموزان و معمان ارائه شده است . مثل هر پیام رسان با توجه به اینکه تعداد زیادی از کاربران از گوشی های آیفون استفاده می کنند این اپلیکشین هم در نسخه IOS نیز ارائه خواهد شد . در صورت انتشار این نسخه از نرم افزار شاد لینک دانلود آن در ادامه قرار داده خواهد شد .

  به محض انتشار نرم افزار شاد برای ایفون لینک دانلود آن در این قسمت قرار داده خواهد شد .

  با توجه به اینکه وزارت آموزش و پرورش هنوز نرم افزار شاد برای ایفون را طراحی و ارائه نکرده است به دانش آموزان ، والدین ، مدیران ، معلمان و سایر کاربران توصیه می شود از نسخه تحت وب آن که قابل استفاده بر روی کامپیوتر های شخصی و یا مرورگر گوشی آیفون ( نرم افزار سافاری ) می باشد ، استفاده نمایند . به منظور استفاده از نرم افزار شاد تحت وب مقاله زیر را مطالعه نمایید .

  بیشتر بخوانید: نسخه تحت وب نرم افزار شاد

  ” شماره تلفن ۴۳۰۸۱ ؛ پشتیبانی رسمی آموزش و پرورش برای شبكه شاد “

  راهنمای نصب و عضویت نرم افزار شاد ایفون

  با توجه به اینکه محیط کاربری نرم افزار شاد برای ایفون همانند محیط این نرم افزار در سایر گوشی ها می باشد نحوه عضویت و فعال سازی این نرم افزار شبیه به هم می باشد . به همین منظور در ادامه نحوه عضویت در این پیام رسان ارائه شده است .

  پس از نصب و اجرای برنامه تصویر زیر برایتان نمایش داده می شود :

  این صفحه به معرفی نرم افزار شاد می پردازد . با فشردن دکمه ورود به برنامه وارد صفحه دوم می شوید که باید شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید :

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  دانلود نسخه آیفون اپلیکیشن شاد

  برای دانلود نسخه آیفون اپلیکیشن شاد و دانلود نسخه ios نرم افزار شاد مدارس کلیک نمایید.با نصب اپلیکیشن شاد بر روی گوشی آیفون ios واردشوید/

  کد خبر : 3940 اشتراک 15 نظر مدارس - بازدید

  دانلود نسخه آیفون ios اپلیکیشن شاد

  جهت مشاوره در زمینه دانلود نسخه آیفون ios اپلیکیشن شاد

  دانلود نسخه آیفون اپلیکیشن شاد – دانلود نسخه ios نرم افزار شاد مدارس برای دانش آموزان، معلمان ، مدیران و والدین گرامی توسط آموزش و پروش در اختیار عموم قرار داده شد. با دانلود نسخه آیفون ios اپلیکیشن شاد ، می توانید وارد شبکه اجتماعی شاد مدارس شده و در کلاس های اینترنتی حضور داشته باشید.

  دانلود نسخه آیفون ios اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش

  وزارت آموزش و پرورش امکان دانلود نسخه آیفون ios اپلیکیشن شاد را نیز برای استفاده کاربران ایجاد کرده است. نرم افزار شاد آموزش و پروش بر روی گوشی های اندروید و کامپیوتر قابل اجرا بود و هم اکنون نسخه گوشی آیفون ios نیز ایجاد شده است.

  از طریق این قاله لینک دانلود نسخه آیفون اپلیکیشن شاد در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. در حال حاضر طراحی نسخه آیفون نرم افراز شاد انجام شده است.

  📥 دانلود نسخه آیفون ios اپلیکیشن شاد (شاد 4 برای گوشی آیفون )📥 نصب نسخه آیفون ios اپلیکیشن شاد با نسخه وب نسخه جدید شاد برای موبایل آیفون ios مدیر شبکه آموزش دانش آموزی در مراسم رونمایی از نسخه جدید سامانه دانش آموزی اعلام کرد:

  نسخه شاد 4 چهار قابلیت جدید می‌تواند روی کامپیوتر ، لپ تاپ ، تبلت، گوشی اندروید و سیستم عامل IOS نصب شود.

  نسخه جدید شاد قابل نصب در تمام تلفن‌های همراه با هر سیستم عاملی است

  تلفن‌های همراه با نرم افزار ios نیز از این به بعد می‌توانند نسخه جدید شاد را نصب کنند.

  امکان نصب شاد همچنین در رایانه‌های خانگی و اداری نیز امکانپذیر شده است.

  در نسخه جدید شاد همچنین آزمون ساز‌هایی تعبیه شده که معلمان می‌توانند آزمون‌های کلاسی و دوره‌ای خود را به راحتی در آن انجام دهند.

  نسخه جدید شاد همچنین ارتباط بهتری بین مدارس، ادارات و آموزش و پرورش و وزارتخانه برقرار کرده است.

  حل مشل کند بودن برنامه شاد :

  مدیر شبکه آموزش دانش آموزی به کندی سرعت شاد اشاره کرد و افزود: سرعت شبکه شاد بیشتر از قبل شده و میزان شکایت مدارس و معلمان از کندی شبکه از ۳۰ درصد به ۱۰ درصد کاهش یافته است.

  حل مشکل هک شدن برنامه شاد :

  شاد جدید امکان هک شدن را ندارد و تمام کاربران آن شناخته شده هستند البته تلفن‌های همراه با حافظه و اندروید پایین در شاد امکان هک شدن دارند.

  برای دریافت کد اینترنت رایگان برنامه شاد کلیک کنید.

  روش نصب نسخه ios آیفون اپلیکیشن شاد (نسخه وب)

  برای انجام راهنمای تصویری نحوه نصب نسخه ios آیفون اپلیکیشن شاد و ایجاد میانبر نرم افزار شاد بر روی گوشی آیفون روی لینک زیر کلیک کنید:

  راهنمای تصویری نصب نسخه ios اپلیکیشن شاد

  مرحله اول نصب نسخه ios آیفون :

  توجه داشته باشید که اپلیکیشن روی موبایل آیفون نصب نمیشود. دارندگان گوشی آیفون ios با نصب نسخه وب و ایجاد آیکون میانبر بر روی صفحه گوشی خود می توانند به سادگی به برنامه شاد مدارس دسترسی داشته باشند.

  مطابق تصویر آیکن safari را در گوشی انتخاب کنید:

  مرحله دوم نصب اپلیکیشن شاد مدارس بر روی گوشی آیفون- ios :

  در قسمت جستجو shadweb.iranmls.ir را جستجو کنید:

  مرحله سوم نصب نرم افزار شاد مدارس آموزش و پرورش بر روی گوشی آیفون ios :

  علامت مشخص شده در پایین صفحه مطابق تصویر، را انتخاب کنید:

  مرحله چهام نصب نسخه ios اپلیکیشن شاد:

  گزینه Add to home screen را انتخاب کنید تا آیکون میانبر بر روی صفحه گوشی شما ایجاد شود.

  مرحله پنجم نصب نسخه ios اپلیکیشن شاد:

  گزینه Add یا اضافه کردن را انتخاب کنید.

  مرحله ششم نصب نسخه ایفون اپلیکیشن شاد مدارس :

  آیکون میانبر بر روی گوشی ایجاد می شود.

  منبع مطلب : www.khabarino.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید