این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اکسیدان برای دکلره

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اکسیدان برای دکلره را از این سایت دریافت کنید.

  درصد اکسیدان رنگ مو با تفاوت درصد و شماره اکسیدانها

  درصد اکسیدان رنگ مو را به صورت جامع و حرفه ای و ارایشگاهی با بی نهایت نکته درباره تفاوت درصد و شماره اکسیدان در این مقاله می یابید.

  درصد اکسیدان رنگ مو با تفاوت درصد و شماره اکسیدانها

  توسط Rokhnegar دی 2, 1396 2:39 ق.ظ 212 دیدگاه

  تفاوت درصد اکسیدان ها و درصد اکسیدان رنگ مو عاملی بسیار مهم در رنگ مو است. اکسیدان رنگ مو فعال کننده و تسریع کننده در عملیات رنگ آمیزی مو است. اگر اکسیدان با رنگ مو یا مواد دکلره ترکیب شود سرعت واکنش بسیار تسریع می گردد که این امر لازم و ضروریست چرا که اگر رنگ مو را به صورت خالی و بدون اکسیدان بر روی مو بمالید در خوشبینانه ترین حالت 24 ساعت زمان نیاز است تا فعل و انفعلات شیمیایی بین رنگ و مو صورت گیرد. درصد اکسیدان رنگ مو و قدرت های آن متفاوت است.

  اکسیدان مو

  در ادامه مقاله با شماره های اکسیدان آشنا می شوید. اکسیدان شامل هیدروژن پراکسید, ستیل الکل, آب و ستثاریل الکل می باشد. در ضمن در این مقاله سوال زیر نیز جواب داده می شود.

  دکلره با اکسیدان چند درصد ؟

  پودر دکلره با چه شماره اکسیدان ؟

  پس با ما همراه باشید.

  اکسیدان

  قبل از خرید اکسیدان رنگ مو توجه کنید. درصد آن تاثیر زیادی در نتیجه نهایی کار آرایشگران مو دارد. لذا اکسیدان نقش مهمی در رنگ پذیری و حتی ترکیبات ایجاد شده در رنگها دارد. زیرا انواع اکسیدان رنگ مو در واقع فعال کننده رنگ مو است. البته همه چیز به اینجا ختم نمی شود. سلامتی و جلوگیری از آسیب موها هم در گرو انتخاب صحیح اکسیدان است. لذا توجه به تفاوت درصد اکسیدان بسیار کلیدی است.

  درصد اکسیدان رنگ مو – انواع اکسیدان

  اکسیدان ۳ درصد

  اکسیدان ۶ درصد

  اکسیدان ۹ درصد 

  اکسیدان ۱۲ درصد

  اکسیدان ۳ ٪  – اکسیدان شماره نیم

  این اکسیدان با نام های اکسیدان ولوم 10 یا اکسیدان شماره ۰/۵ نیم نیز شناخته می شود. اکسیدان 3% ضعیف ترین اکسیدان به شمار می رود. در رنگساژها, رنگ های هایلایت, مش و انواع لایت بسیار کاربرد دارد. همچنین قبل از خرید انواع رنگ مو این را بدانید.  اکسیدان نیم در رنگهای تیره مثل مشکی و قهوه ای تیره باعث ثبات بیشتر و تیرگی رنگ مو می شود. در ضمن روی پایه های دکلره ده در رنگهای سوپر لایت از این اکسیدان استفاده کنید. زیرا رنگ بهتر و بیشتر در ساختار ملانین مو رسوخ می کند.

  اکسیدان 3 درصد چیست

  اکسیدان ۶ ٪ – اکسیدان شماره ۱

  این اکسیدان با نام های اکسیدان ولوم 20 یا اکسیدان شماره 1 نیز شناخته می شود. این شماره برای پوشش تارهای سفید پر کاربرد است. در دکلره های ضعیف و تکنیک دکوپاژ مورد استفاده قرار می گیرد. برای رسوب رنگ در ساقه مو نیز اکسیدان رایجی به شمار می رود. همچنین به منظور کاهش خطر سوختن موها برای مش فویل نیز مفید است. تکنیک های آمبره و سامبره نیز انتخاب مناسبی برای این اکسیدان است. در رنگ ریشه و رنگ ابرو نیز کاربرد زیادی دارد. در ضمن اگر به رنگهای روشن علاقه ندارید. در عین حال موهای چند رنگ نیز دارید. اکسیدان ۶ درصد یا اکسیدان شماره یک بهترین گزینه برای پوشش مو و یکنواخت کردن آن است. این اکسیدان نیز برای موی دکلره شده مناسب و در دسترس می باشد.

  اکسیدان ۱ چند درصد است ؟۶ درصد

  دکلره با اکسیدان چند درصد

  ادامه مطلب

  رنگ مو شرابی جدید لاکچری از رنگ یاقوتی تا بادمجانی بدون دکلره

  برای تیره شدن رنگ مو از چه اکسیدانی استفاده کنیم

  در جواب سوال برای تیره شدن رنگ مو از چه اکسیدانی استفاده کنیم باید بگوییم که دو اکسیدان ۳ درصد و ۶ درصد برای تیره شدن و دوام بیشتر رنگ مو به کاربرده می شود.

  اکسیدان ۹٪ – اکسیدان شماره ۲

  این اکسیدان با نام های اکسیدان ولوم ۳۰ یا اکسیدان شماره ۲ شناخته می شود. قابلیت روشن کنندگی دارد. با کمک رنگ های روشن تر و اکسیدان شماره ۲ به باز شدن رنگ موی فرد کمک می نماید. در انواع مدل رنگ مو نیز کاربرد دارد. قبل از خرید انواع پودر دکلره بدانید. یکی از اکسیدان های پر طرفدار برای دکلره اکسیدان ۹ درصد به شمار می رود. پس بیشتر جهت رنگهای با پایه متوسط تا بلوند استفاده می نمایند. اگر قصد روشن کردن مو بدون دکلره را در منزل دارید. این اکسیدان برای افراد غیر حرفه ای مناسب تر است. زیرا درصد آب اکسیژنه آن از اکسیدان نمره ۳ کمتر است.

  انواع اکسیدان

  اکسیدان ۹ درصد روشن میکند یا تیره

  اصولا اکسیدان ۹ درصد یا شماره ۲ اکسیدانی با قدرت روشن کنندگی متوسط است. میزان آب اکسیژنه آن ۹ درصد است. پس مسلما رنگ را به طور متوسطی روشن می کند. منتها قدرت روشن کنندگی این اکسیدان از شماره ۱۲ درصد مسلما کمتر است.

  اکسیدان ۶ درصد روشن میکند یا تیره

  در جواب سوال اکسیدان ۶ درصد روشن میکند یا تیره باید بگوییم که معمولا در رنگ های متوسط و تیره توناژ رنگ را تیره تر می کند. منتها برای رنگ های هایلایت و بلوند خیلی روشن باید اکسیدان شماره ۱ یا ۶ درصد به کار برده شود. زیرا رنگ های هایلایت خیلی رنگدانه ندارند و حتما توسط اکسیدان با درصد آب اکسیژنه پایین در مو قرار دارند.

  انواع اکسیدان

  اکسیدان ۱۲ درصد – اکسیدان شماره ۳

  این اکسیدان با نام اکسیدان ولوم 40 یا اکسیدان شماره 3 نیز شناخته می شود. معمولا برای دکلره قوی مورد استفاده قرار می گیرد. ترجیحا از این شماره برای دکلره استفاده نکنید. مگر اینکه توسط آرایشگران حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد. چون آسیب استفاده از این نوع اکسیدانها برای مو زیاد می باشد. این اکسیدان درجه روشن کنندگی بالایی خواهد داشت. فرق درصد اکسیدان های شماره ۲ و ۳ در دکلره این است. اکسیدان ۹ درصد با سرعت و قدرت کمتری مو را روشن می کنند. اما اکسیدان ۱۲ درصد با قدرت و سرعت بالایی مو را تا پایه های مناسب روشن می کنند. حتما در حین استفاده از اکسیدانهای 12 درصد از اولاپلکس استفاده نمایید. تا آسیب های سطحی وارده به ساقه موی شما ترمیم شود. قبل از خرید محلول ضد ریزش مو و لوسیون مو بهتر است بدانید که شاید یکی از دلایل مهم ضعف و ریزش موهایتان استفاده نکردن از اکسیدان با درصد مناسب برای شما بوده است.

  اکسیدان مو

   تفاوت درصد اکسیدان رنگ مو به طور جداگانه در روشن نمودن مو:

  اکسیدان ها به طور خالص نیز می تواند به روشن نمودن مو کمک نماید. اکسیدان شماره ۲ و ۳ این کار را تا حدی انجام می دهد. منتها قدرت اکسیدان ۱۲ درصد در روشن کردن مو بیشتر است.

  منبع مطلب : rokhnegar.com

  اکسیدان چیست و تفاوت درصد اکسیدان ها – مجله اینترنتی مو تن رو

  اکسیدان چیست و تفاوت درصد اکسیدان ها

  استایل مو رنگ مو مطالب مقایسه ای مو ارسال شده توسط

  تیم تحریریه مو تن رو

  اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۰

  احتمالا تا به حال نام اکسیدان را چندین بار شنیده‌اید. بعد از نام اکسیدان معمولا درصد یا شماره آن بیان می‌شود. اکسیدان نام یک ماده‌ای است که برای افرادی که موهای خود را رنگ می‌کنند کاربرد بسیاری دارد. اگر شما هم تصمیم به رنگ کردن موهای خود گرفته‌اید حتما لازم است که اکسیدان را کامل بشناسید تا بتوانید به درستی از این ماده استفاده کنید. اکسیدان شماره‌ها و درصدهای مختلفی دارد. در این مقاله سعی کرده‌ایم درمورد درصدهای مختلف آن و تفاوت درصد اکسیدان ها با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

  فهرست مطالب

  نقش اکسیدان در رنگ مو

  پیش از آن که در مورد تفاوت درصد اکسیدان ها بگوییم ابتدا لازم است بدانید که اکسیدان یک ماده شیمیایی است. این ماده شیمیایی به رنگ مو کمک می‌کند تا رنگ بتواند رنگدانه‌های موی شما را تغییر دهد. در واقع اکسیدان یک کمک کننده یا فعال کننده رنگ بوده و نقش کاتالیزور را در فرایند رنگ کردن مو انجام می‌دهد.

  مهم نیست رنگ موی شما از نوع رنگ موی تیوپی باشد یا کیت رنگ مو ، در هر صورت لازم است که از اکسیدان همراه با رنگ استفاده کنید.

  خانم‌ها چه آرایشگر باشند و چه خودشان در خانه موهایشان را رنگ کنند، اکسیدان را می‌شناسند، اما معمولا در مورد تفاوت درصد اکسیدان ها دچار مشکل هستند چون اکسیدان‌ها با درجه بندی و عددهای مختلفی وارد بازار می‌شوند و این نکته خیلی مهم است که هنگام خرید اکسیدان کدام شماره را خریداری و مصرف کنند.

  درصد اکسیدان رنگ مو و کاربردهای آن ها

  همانطور که گفتیم اکسیدان دارای شماره یا درصدهای مختلفی است. خوب است بدانید که هرچه درصد یا عدد روی بسته بندی اکسیدان بالاتر باشد میزان روشن کنندگی آن نیز بیشتر است و هرچه درصد یا شماره اکسیدان پایین‌تر باشد، روشن کنندگی آن کمتر خواهد بود. بطور کلی اکسیدان‌ها به ۴ دسته تقسیم بندی می‌شوند که عبارتند از:

  1- اکسیدان 3 درصد یا اکسیدان ولوم ۱۰ یا اکسیدان شماره ۰/۵

  کاربردهای اکسیدان 3% :

  این نوع اکسیدان از بقیه اکسیدان‌ها ضعیف‌تر است

  قدرت کمتری دارد

  بیشتر برای رنگ‌های تیره مانند قهوه‌ای و مشکی کاربرد دارد.

  این شماره از اکسیدان به ثبات و تیرگی مو کمک می‌کند.

  اکسیدان سه در صد برای رنگساژ کردن لایت و مش موها بکار برده می‌شود.

  2- اکسیدان ۶ درصد یا اکسیدان ولوم ۲۰ یا اکسیدان شماره ۱

  کاربرد‌های اکسیدان 6% :

  برای دکلره‌های ضعیف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  برای دکوپاژ مو کاربرد دارد.

  مو‌های سفید را به خوبی پوشش می‌دهد.

  برای رنگ کردن ریشه موها استفاده می‌شود.

  برای رنگ کردن ابرو به کار برده می‌شود.

  3- اکسیدان ۹ در صد یا کسیدان ولوم ۳۰ یا اکسیدان شماره ۲

  کاربرد‌های اکسیدان 9% :

  این اکسیدان توانایی بالایی در روشن کردن موها دارد.

  برای انواع رنگ مو‌ها بکار برده می‌شود.

  اکسیدان 9 درصد یکی از پر استفاده‌ترین اکسیدان‌ها برای دکلره کردن موهاست.

  4- اکسیدان ۱۲ درصد یا اکسیدان ولوم ۴۰ یا اکسیدان شماره ۳

  کاربرد‌های اکسیدان 12% :

  اکسیدان 12 در صد برای دکلره کردن مو گزینه مناسبی نیست چون قدرت زیادی دارد و به موها آسیب‌ بسیاری وارد می‌کند.

  این اکسیدان درجه روشن کنندگی بسیار بالایی دارد.

  نقش انواع درصد اکسیدان ها در روشن نمودن مو

  اکسیدان دوست جدا نشدنی رنگ مو است و اگر برای رنگ کردن موهایتان از این ماده استفاده نکنید موفق به تغییر رنگ موها نخواهید شد. همانطور که گفتیم اکسیدان دارای انواع مختلفی است که شامل اکسیدان ۳ درصد، ۶ درصد، ۹ درصد و ۱۲ درصد می‌شود که هر کدام اثر متفاوتی روی رنگ مو دارند.

  اگر رنگ مویی که می‌خواهید به موهایتان بزنید روشن است باید از اکسیدان ۹ درصد یعنی اکسیدان شماره ۲ استفاده کنید.

  اگر رنگ مویی که می‌خواهید به موهایتان بزنید تیره بود اکسیدان ۶ درصد یا همان اکسیدان شماره ۱ برای شما مناسب است.

  اگر می‌خواهید موهای سفیدتان رنگ بگیرد و رنگ به خوبی موهای سفید را پوشش دهد، اکسیدان 6 درصد باید استفاده کنید.

  برای ترکیب با پودر دکلره، اکسیدان ۱۲ درصد یا شماره ۳ کاربرد دارد.

  کاربرد اکسیدان های رنگی

  اکسیدان‌های رنگی شامل انواع رنگ‌های سرد و گرم مانند قرمز، بنفش، آبی، سورمه‌ای، زرد، زرشکی، زیتونی، قهوه‌ای و شکلاتی می‌شود. وقتی ما رنگی را با اکسیدان رنگ خودش استفاده کنیم، مشاهده می‌کنیم که رنگ مو شفاف‌تر و زیباتر خواهد شد.

  بطور کلی اکسیدان‌های رنگی کاربردهای مختلفی دارند که عبارتند از:

  براق و شفاف شدن رنگ مو

  خنثی کردن رنگ‌های ناخواسته

  بالا بردن تناژ رنگ موها

  افزایش دوام و ماندگاری رنگ مو

  جلوگیری از بوی بد رنگ موها

  لطافت موها

  افزایش سرعت رنگ پذیری مو

  نحوه استفاده از اکسیدان های رنگی به این صورت است که:

  اکسیدان سبز برای رنگ‌های شرابی، مسی، شکلاتی و خنثی کردن قرمزی موها بکار برده می‌شود.

  اکسیدان آبی برای رنگ‌های خاکستری، نقره‌ای، دودی، مشکی پر کلاغی، بلوبلک و لاجوردی کاربرد دارد.

  برای خنثی کردن زردی موها از اکسیدان بنفش استفاده می‌شود.

  منبع مطلب : mootanroo.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید