این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ایده برای کریسمس

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ایده برای کریسمس را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  ایده های دکوراسیون کریسمس با وسایل ساده

  اموزش ویدیویی ایده های دکوراسیون کریسمس که ویدیو های آن در نشرین در کانال ترفند های 5 دقیقه ای منتشر شده است با ما در نشرین باشید

  00:00/15:17

  27 ایده دکوراسیون کریسمس در یک نگاه

  4,565 نمایش

  ترفند های 5 دقیقه ای

  51/2میلیون بازدید

  در این ویدیو می توانید ایده دکوراسیون کریسمس را در چند دقیقه ببینید. کریسمس شروع می شود و خانه شما نیز باید شبیه باشد! اما اگر ایده ای در مورد چگونگی تزئین خانه خود ندارید تا احساس تعطیلات بیشتر شود ، ما فقط آنچه شما نیاز دارید را داریم. با ویدئوی امروز ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک دسته تزئینات مختلف برای تعطیلات و چیزهای زیبا دیگر بسازید. ما با ساخت کاغذ بسته بندی اصلی با استفاده از غلتک پرز ، برخی قلمه ها و رنگ شروع خواهیم کرد!

  سپس ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه برترین دانه های برف کاغذی را که می توانید از هرجای دیگر آویزان کنید ، درست کنید. هر چه بیشتر ، خوشحال کننده تر! اگر برای سرگرمی بچه های کوچک به کاردستی احتیاج دارید ، ساختن درختان کریسمس خود با کاغذهای ساختمانی ایده آل است. اگر دوست دارید چراغ های چای را روشن کنید ایده بعدی ما ایده آل است. سرانجام ، شما یاد می گیرید که چطور آب نبات های بزرگ درست کنید که می توانید از آنها برای تزئین در هر مکان استفاده کنید ، اما ما فکر می کنیم که آنها در درب ورودی به استقبال مهمانان می آیند!

  یک سال قبل زنانه کریسمس اموزشی دکوراسیون ترفند کاردستی

  اولین نفر باشید!!!

  منبع مطلب : nashrin.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید