این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بابا ونگا

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بابا ونگا را از این سایت دریافت کنید.

  بابا ونگا

  بابا ونگا

  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  برای تأییدپذیری کامل این مقاله به منابع بیشتری نیاز است. لطفاً با توجه به شیوهٔ ویکی‌پدیا برای ارجاع به منابع، با ارایهٔ منابع معتبر این مقاله را بهبود بخشید. مطالب بی‌منبع را می‌توان به چالش کشید و حذف کرد.

  بابا ونگا

  مدعی شفادهندگی و روشن‌بینی

  زادهٔ ۳۱ ژانویهٔ ۱۹۱۱

  اشترومیکا (شهر)، امپراتوری عثمانی (امروزه در جمهوری مقدونیه)

  درگذشت ۱۱ اوت ۱۹۹۶ (۸۵ سال)

  صوفیه ملیت بلغار

  همسر(ها) دیمیتار گوشترف،

  ازدواج ۱۰ مه ۱۹۴۲

  بابا ونگا (به انگلیسی: Baba Vanga) (زادهٔ ۳۱ ژانویهٔ ۱۹۱۱ – درگذشتهٔ ۱۱ اوت ۱۹۹۶) خانمی عارف و روشن‌بین ساکن بلغارستان بود که به گیاه‌درمانی نیز می‌پرداخت. افراد زیادی از گوشه و کنار دنیا اعتقاد داشتند که وی دارای توانایی‌های فراطبیعی بوده‌است. به ادعای بعضی منابع وی تجزیهٔ اتحاد جماهیر شوروی، تاریخ مرگ ژوزف استالین، فاجعهٔ چرنوبیل، حملات ۱۱ سپتامبر و غرق‌شدن زیردریایی کورسک را پیش‌بینی کرده بود. اما افراد نزدیک به وی، پیش‌بینی‌های نسبت داده شده به وی در منابع اینترنتی را تکذیب می‌کنند.

  از جمله موارد نسبت داده شده به بابا ونگا آن است وی پیش‌بینی کرده بود که فینال جام جهانی ۱۹۹۴ میان دو تیم که نام آن‌ها با حرف آغاز می‌شود، انجام خواهد شد. درحالی که این مسابقه بین ایتالیا و برزیل برگزار شد. ایتالیا در مرحلهٔ نیمه‌نهایی آن سال بر بلغارستان غلبه کرد. وی همچنین پیش‌بینی کرده بود که جنگ جهانی سوم در نوامبر ۲۰۱۰ آغاز و تا اکتبر ۲۰۱۴ طول خواهد کشید.

  منابع[ویرایش]

  مشارکت‌کنندگان ویکی‌پدیا. «Baba Vanga». در ، بازبینی‌شده در ۴ ژانویه ۲۰۱۶.

  رده‌ها: اهالی اشترومیکااهالی بلغارستان در سده ۲۰ (میلادی)اهالی پتریچدرگذشتگان ۱۹۹۶ (میلادی)درگذشتگان به علت سرطان پستانروشن‌بینانزادگان ۱۹۱۱ (میلادی)زنان سده ۲۰ (میلادی) اهل بلغارستانمردم‌های بلغار مقدونیهنابینایان اهل بلغارستاندرگذشتگان به علت سرطان در بلغارستان

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید