این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بابی جوج

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بابی جوج را از این سایت دریافت کنید.

  کیترینگ بابی جوج

  گزارش مسترتیستر از کیترینک بابی جوج ولنجک به همراه منو کامل

  کیترینگ بابی جوج

  آدرس: تهران - بلواردانشجو، بالاتراز دانشگاه شهید بهشتی، نرسیده به میدان یاسمن، پلاک۱۲

  تلفن: 02122431333 مشاهده منو

  امروز اومدیم مجموعه بابی جوج در ولنجک معدن یکی از خوشمزه‌ترین جوجه کبابهایی که این چند سال اخیر خوردم و استاد ابوالحسنی به‌ عنوان هدشف حضور دارن و قراره برامون یک تن جوجه‌ کباب یعنی حدود دو هزار سیخ درست کنن و همینطور از بخش‌ های مختلف بابی جوج براتون گزارش بگیریم.

  بابی جوج یه برند تک ‌محصولیه و فقط به‌ صورت بیرون‌ بر فعالیت میکنن و چند مدل جوجه‌ کباب با طعم‌های مختلف و شیشلیک دارن، همه ی گوشت‌ ها تازه تازه به ‌صورت روزانه با بهترین کیفیت از معتبرترین برندها براشون میاد و از برنج درجه یک و کشت دوم ایرانی استفاده می‌کنن. آشپزخونه خیلی مجهز و کاملی دارن در دو طبقه که چند مدل اینجا برای پخت برنج فر هست و سه تا تنور سنتی که باهاش نون داغ درست میکنن. اما برای آماده ‌سازی یک تن جوجه ‌کباب زعفرونی ادویه‌های مختلفی استفاده میکنن مثل پاپریکا ،پودر گشنیز،آویشن، نمک ،پودر سیر ،فلفل سفید و قرمز  و خردل ماست ، زعفرون ، فلفل دلمه‌ای و پیاز سفید و روغن زیتون بی‌بو که اصل داستانه و باعث نرم شدن جوجه ها میشه. برای شروع زعفرون و با جوجه ها مخلوط می‌کنیم یک ربع میذارن بمونه بعد پیاز فلفل دلمه‌ای سس خردل ماست ،حریره سیر و ادویه‌ها را اضافه می‌کنیم و خوب اینا رو با هم ترکیب می‌کنیم.

  جوجه کباب های بابی جوج و اگه امتحان نکنید مثل این میمونه که تا حالا جوجه نخوردین ، واقعا باید بگم استاد ابوالحسنی حسابی ترکونده .یکی از نکته های مهم اینجا استفاده از مرغ های تازه  با بهترین کیفیته که جوجه کباب هاشونو فوق العاده خوشمزه کرده. جوجه کباب هاشون با چند مزه مختلفه مثل جوجه جنگلی، جوجه مکزیکی، جوجه تندوری و جوجه زعفرونی ران و سینه و البته شیشلیک که میتونید با شماره ای که میذارم براتون سفارش بدید با برنج ایرانی درجه یک که کشت دومه و همینطور نون تازه که همینجا خودشون میپزن با بسته بندی خیلی شیک و بهداشتی براتون ارسال میکنن که نوش جان کنید.مطمئنم شما هم مثل من از جوجه کباب های بابی جوج شگفت زده‌ میشین.

  0 1401/05/24 کباب ها پیش غذا

  آخرین بروزرسانی 1401/05/30

  بازگشت به لیست رستوران‌ها

  کباب ها

  خوراک جوجه ران

  300 گرمی ۵۳,۰۰۰ تومان 0

  خوراک جوجه سینه

  300 گرمی ۵۳,۰۰۰ تومان 0

  خوراک شیشلیک گوسفندی

  ۱۹۰,۰۰۰ تومان 0

  ویژه بابی جوج

  ا سیخ شیشلیک، 1 سیخ جوجه ران 300 گرمی، 1 سیخ جوجه سینه 300 گرمی، سالاد سزار

  ۳۳۰,۰۰۰ تومان 0

  بال کبابی

  8 قطعه ۴۵,۰۰۰ تومان 0

  کتف کبابی

  8 تکه ۴۵,۰۰۰ تومان 0

  کتف و بال کبابی

  8قطعه ۴۵,۰۰۰ تومان 0

  چلو کره

  320 گرم برنج درجه یک ایرانی

  ۳۳,۰۰۰ تومان 0 پیش غذا

  سالاد سزار با مرغ گریل

  ۵۵,۰۰۰ تومان 0

  سوپ قارچ و شیر

  ۱۵,۰۰۰ تومان 0

  منبع مطلب : mrtaster.com

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید