این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بازی ایران امریکا

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بازی ایران امریکا را از این سایت دریافت کنید.

  پخش زنده والیبال ایران و آمریکا 2 تیر 1401

  تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از هفته دوم لیگ ملتها به مصاف آمریکا می‌رود. پخش زنده والیبال ایران و آمریکا 2 تیر 1401 را با ما ببینید.

  پخش زنده والیبال ایران و آمریکا ۲ تیر ۱۴۰۱

  ۲ تیر ۱۴۰۱۰ زمان مطالعه یک دقیقه

  تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از هفته دوم لیگ ملتها به مصاف آمریکا می‌رود. پخش زنده والیبال ایران و آمریکا ۲ تیر ۱۴۰۱ را با ما ببینید.

  تیم ملی والیبال ایران که با شکست سنگین ۳ بر ۰ برابر بلغارستان میزبان، هفته دوم لیگ ملتها را بد آغاز کرده است،‌ امشب از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران به مصاف آمریکای قدرتمند می‌رود. پخش زنده والیبال ایران آمریکا امروز ۲ تیر ۱۴۰۱ را با ما ببینید.

  پخش زنده والیبال ایران و آمریکا ۲ تیر ۱۴۰۱

  در گروه مردان رقابت‌های لیگ ملتهای والیبال ۲۰۲۲، ۱۶ تیم برزیل، لهستان، فرانسه، آمریکا، اسلوونی، صربستان، آرژانتین، ایتالیا، کانادا، ژاپن، ایران، چین، آلمان، هلند، بلغارستان و استرالیا در این رقابت‌ها حضور دارند. میزبانان هفته دوم رقابت‌ها، بلغارستان و شهر صوفیه و فیلیپین و شهر کویزون هستند.

  والیبال ایران که با ترکیبی از جوانان راهی رقابت‌های سال جاری شده تا به حال عملکردی دور از انتظار داشته است. امروز در کنار ۵ بازی دیگر هفته دوم، که می‌توانید پخش زنده آن‌ها را از صفحه پخش زنده والیبال لیگ ملتهای ۲۰۲۲ ببینید؛ بازی ایران و آمریکا نیز برگزار می‌شود که از این صفحه تقدیم حضورتان خواهد شد. پخش زنده والیبال ایران و آمریکا امروز ۲ تیر ۱۴۰۱ را در ساعت شروع مسابقه یعنی ۲۱:۳۰ به وقت ایران از یکی از لینک‌های زیر ببینید:

  لینک ۱: پخش زنده والیبال امروز ۲ تیر ۱۴۰۱ ؛ ایران و امریکا (شبکه خارجی)لینک ۲: پخش زنده والیبال لیگ ملت ها ۲۰۲۲ ؛ ایران و آمریکا (شبکه ورزش)

  انتهای پیام تیم ملی والیبال

  لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲

  پخش زنده پخش زنده والیبال

  نوشته های مشابه

  پخش زنده لیگ ملتهای والیبال ۲۰۲۲ امروز ۲ تیر ۱۴۰۱

  ۲ تیر ۱۴۰۱

  پخش زنده لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ امروز ۱ تیر ۱۴۰۱

  ۱ تیر ۱۴۰۱

  پخش زنده والیبال ایران بلغارستان ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

  پخش زنده لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ امروز ۳۱ خرداد

  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

  دیدگاهتان را بنویسید

  منبع مطلب : www.ensafnews.com

  بازی فوتبال ایران و آمریکا در جام جهانی 1998

  یکی از بازی های به یاد ماندنی تیم ملی ایران در جام جهانی 1998 که در آن بازی گل تاریخی استیلی به آمریکا زده شد . گل دوم نیز توسط مهدی مهدی کیا به ثمر رسید . یادش به خیر . سفر زندگی فوتبال, آمریکا, ایر ...

  Volume 80%

  بازی فوتبال ایران و آمریکا در جام جهانی 1998

  9.3 هزار بازدید دانلود سفر زندگی

  منبع مطلب : www.dalfak.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید