این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  با عنایت به برخی محدودیت ها امکان عرضه و تحویل محصولات صرفاً تا تاریخ تیرماه 1402خواهد بود

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  زارع

  چرادرفروش پارس نوشته باعنایت به برخی محدودیت ها امکان عرضه وتحویل محصولات صرفاتا تاریخ تیرماه 1402خواهدبود

  با عنایت به برخی محدودیت ها امکان عرضه و تحویل محصولات صرفاً تا تاریخ تیرماه 1402خواهد بود را از این سایت دریافت کنید.

  خودروهای قابل عرضه در طرح فروش یکپارچه مشخص شد

  اولین مرحله از ثبت‌نام برای خودروهای داخلی بر مبنای فرایند نوبت‌دهی (بزرگترین طرح یکپارچه خودروهای داخلی بدون قرعه‌کشی) از امروز آغاز و نام خودروهای قابل عرضه نیز مشخص شده است.

  مجموع نظرات: ۹

  شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵

  ۰ نفر

  خودروهای قابل عرضه در طرح فروش یکپارچه مشخص شد

  اولین مرحله از ثبت‌نام برای خودروهای داخلی بر مبنای فرایند نوبت‌دهی (بزرگترین طرح یکپارچه خودروهای داخلی بدون قرعه‌کشی) از امروز آغاز و نام خودروهای قابل عرضه نیز مشخص شده است.

  به گزارش همشهری آنلاین، اولین مرحله از ثبت‌نام برای خودروهای داخلی بر مبنای فرایند نوبت‌دهی (بزرگترین طرح یکپارچه خودروهای داخلی بدون قرعه‌کشی) از امروز آغاز و نام خودروهای قابل عرضه نیز مشخص شده است، افرادی که در حساب وکالتی خود ۵۰۰ میلیون تومان برای خودروهای وارداتی یا ۱۳۰ میلیون تومان برای طرح اخیر ایران‌خودرو واریز و مسدود کرده‌اند امکان ثبت‌نام در این طرح را ندارند.

  گام اول مشارکت در طرح فروش یکپارچه خودروهای داخلی بر مبنای فرآیند نوبت‌دهی که در حقیقت (مرحله اول) تعریف حساب وکالتی و واریز و مسدود کردن مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در این حساب است، از امروز (شنبه ۲۰ اسفند ماه) آغاز شده تا پایان ساعت اداری روز سه‌شنبه (۲۳ اسفند ماه) برای این مرحله فرصت وجود دارد.

  پس از آن و پس از بررسی حساب‌های وکالتی متقاضیان، در مرحله دوم می‌توانند از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ اسفند ماه با مراجعه به سامانه www.esalecar.ir نسبت به ثبت‌نام خودروی مورد نظر اقدام کنند.

  نکته قابل توجه این است که افرادی که حساب وکالتی و واریز وجه برای ثبت‌نام در طرح فروش خودروهای وارداتی (۵۰۰ میلیون تومان) داشته‌اند و در لیست نوبت‌دهی برای دریافت خودروهای وارداتی که روز یکشنبه (۲۱ اسفند ماه) قرعه‌کشی به جهت تعیین نوبت‌ تخصیص انجام می‌شود، قرار داشته باشند یا در طرح فروش فوق‌العاده اخیر ایران‌خودرو که به مناسب نیمه شعبان اجرا شده، شرکت کرده باشند و برای واریز ۱۳۰ میلیون در حساب وکالتی خود برای این طرح اقدام کرده باشند، امکان شرکت در طرح فروش یکپارچه خودروهای داخلی را ندارند.

  بر اساس آنچه که تاکنون اعلام شده است، لیست خودروهای قابل عرضه در این طرح فروش خودروها به شرح زیر است که در صورت هرگونه تغییر ، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  جزئیات و مراحل ثبت نام در بزرگترین طرح فروش خودرو | متقاضیان برای ثبت نام به این سامانه مراجعه کنند

  کد خبر 747881 منبع: ایسنا

  برچسب‌ها

  خبر مهم بازار خودرو

  گروه خودروسازی سایپا

  خودرو خودرو - ایرانی ايران خودرو

  خودرو مدرن، لوکس و هوشمند

  پر بیننده‌ترین اخبار ثبت نام و قیمت خودرو

  دیدگاه خوانندگان امروز

  پر بیننده‌ترین خبر امروز

  قیمت خودرو روی دنده عقب؛خودروهای داخلی بین ۱۵ تا ۷۵ میلیون ارزان شدند | پیش‌بینی بازار در آخرین هفته سال

  آغاز پیش‌فروش دو محصول ایران خودرو | زمان ثبت نام و مشخصات خودروها

  ثبت نام ایران خودرو تمدید شد | فقط این گروه از متقاضیان امکان نام نویسی دارند

  کاهش قیمت ۱۶ تا ۹۸ میلیون تومانی برخی خودروها در بازار | جدول جدیدترین قیمت خودروهای داخلی و خارجی را ببینید

  شرط شرکت در ۲طرح خودرویی ایران خودرو اعلام شد

  زمان قرعه‌کشی نوبت‌دهی خودروهای وارداتی اعلام شد

  منبع مطلب : www.hamshahrionline.ir

  نتیجه اولیه نوبت اول کنکور 1402 اوایل هفته آینده اعلام می‌شود

  67 نفر در نوبت اول کنکور 1402 دستگاه داشتند که نتوانستند استفاده کنند/ آزمون آیلتس لغو نشده بلکه تعلیق شده است/ برای آزمون‌های ارشد و دکتری اینترنت قطع نمی‌شود

  نتیجه اولیه نوبت اول کنکور 1402 اوایل هفته آینده اعلام می‌شود

  نتیجه اولیه نوبت اول کنکور 1402 اوایل هفته آینده اعلام می‌شود 67 نفر در نوبت اول کنکور 1402 دستگاه داشتند که نتوانستند استفاده کنند/ آزمون آیلتس لغو نشده بلکه تعلیق شده است/ برای آزمون‌های ارشد و دکتری اینترنت قطع نمی‌شود

  10,316

  ۶۷ نفر در نوبت اول کنکور ۱۴۰۲ دستگاه داشتند که نتوانستند استفاده کنند/ آزمون آیلتس لغو نشده بلکه تعلیق شده است/ برای آزمون‌های ارشد و دکتری اینترنت قطع نمی‌شود

  تهران (پانا) - رئیس سازمان سنجش کشور از اعلام نتایج اولیه نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ در اوایل هفته آینده خبر داد.

  عبدالرسول پورعباس در ابتدای نشست خبری خود که به مناسبت برگزاری آزمون کارشناسی ارشد و دکتری سال ۱۴۰۲ برگزار شد، اظهار کرد: فعالیت ما برای برگزاری این دو آزمون، از حدود ۲ ماه پیش برای چاپ سوالات آزمون‌های ارشد و دکتری آغاز شده است. مجموع این دو آزمون حدود ۵۰۰ کد رشته محل است. ۲۴۷ کد رشته محل در دوره دکتری و ۱۳۴ کد رشته در دوره کارشناسی ارشد است.

  رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه 4 ماه است که نیروهای سنجش در قرنطینه هستند، ادامه داد: آزمون سراسری را پشت سر گذراندیم و به جز آن تعداد محدودی که تلاش کرده بودند با خود تجیزات بیاورند تا امروز موردی را کشف نکردیم که بگوییم تقلبی صورت گرفته است و تمام کنترل‌ها نشان از سلامت برگزاری آزمون سراسری است.

  وی در ادامه سخنان خود با اشاره به تجمیع آزمون‌ها ادامه داد: در تقویم آزمون‌ها که تابستان اعلام شد برنامه‌ای را برای تجمیع آزمون‌ها داریم که اولین آن آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری است و بعدی‌ها هم در سایر آزمون‌ها دنبال می‌شود.

  برگزاری نخستین آزمون تمام الکترونیک به صورت آزمایشی در گروه علوم تجربی

  پورعباس همچنین از برگزاری اولین آزمون تستی چراغ خاموش در حوزه الکترونیک خبر داد و گفت: اولین آزمون تستی به‌طور چراغ خاموش انجام شد و جواب مثبت گرفتیم. راهکار و نقشه راه را دریافتیم که بتوانیم به‌شکل گسترده‌تر برگزار کنیم.

  ایجاد سامانه طراحان سوال در سازمان سنجش

  وی ادامه داد: اولین گام طراحان سوال بود که سامانه‌ای کشوری به همین نام طراحی شده است و همه افرادی که در حوزه طراح سوال هستند به‌شکل تمام الکترونیک عمل می‌کنند. سامانه یکپارچه کشوری است که شامل طراحان و داوران سوال است. از اساتید در حوزه آزمون‌های ارشد و دکتری و آزمون سراسری از آموزش و پرورش ما شرکت کنند و این سامانه پشتیبانی شود تا بانک سوال قوی که پیش‌نیاز آزمون‌های سراسری است، در اختیار قرار بگیرد و اگر بانک قوی سوالات وجود داشته باشد هر لحظه می‌توان آزمون سراسری برگزار کرد.

  به گفته رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، این سامانه به دو سامانه طراحی آزمون و برگزاری آزمون متصل خواهد شد و در یک قالب مشخص آزمون در دو سه ساعت به صورت الکترونیک برگزار می شود.

  پورعباس تصریح کرد: در آزمون های الکترونیک ابزارهای الکترونیک ترکیبی از برخط و غیر برخط هستند و هیچ داوطلبی به اینترنت متصل نمی شود و تنها کدهای مشخص آزمون در زمان آزمون ارسال می شود و کد مشخص سیستم در زمان پاسخ به سوال برداشته می شود و ابتدا داوطلب به ۱۰ سوال به صورت آزمایشی پاسخ می دهد و پس از آمادگی آزمون آغاز می شود. هر سوال پس از پاسخ داوطلب محو می شود و دیگر امکان تقلب وجود ندارد. در آزمون الکترونیک هیچ سوالی لو نمی رود و تنها احتمال تقلب جایگزینی افراد است که با ایجاد سیستم هویت سنجی این امکان هم از بین می رود. پاسخنامه های داوطلبان پس از پایان آزمون در لحظه در سنجش قابل مشاهده است. در این پروسه به جای قطعی اینترنت باید اینترنت تقویت شود.

  اعلام زمان نتایج نوبت اول آزمون سراسری 1402

  وی در ادامه اظهار کرد: نتایج اولیه کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ نوبت اول، اوایل هفته آینده اعلام خواهد شد. نتایج به شکل خام است و رتبه هم به کسی داده نمی‌شود. نمرات خام با نمرات خام آموزش و پرورش تراز می‌شود و اگر داوطلبان در آزمون تیرماه عملکرد بهتری داشتند، نمره آن ملاک عمل است تا بتوانند در تابستان سال آینده انتخاب رشته کنند.

  آزمون سراسری در نوبت تیرماه ۱۴۰۲ به صورت کاغذی است

  وی خاطرنشان کرد: آزمون سراسری در نوبت تیرماه ۱۴۰۲ به صورت کاغذی است ولی برای آزمون های بعدی برای برگزاری به صورت الکترونیک در حال برنامه ریزی هستیم. امیدواریم برگزاری آزمون الکترونیک به آزمون های ۱۴۰۳ برسد. بعد از عید نوروز ۱۴۰۲ فراخوانی برای ثبت نام در آزمون های آزمایشی الکترونیک اعلام می شود تا داوطلبان بتوانند در این آزمون های آزمایشی شرکت کنند و تمرین کنند.

  رئیس سازمان سنجش درباره جزئیات اولین آزمون تمام الکترونیک کشوری که به صورت پیش تست برگزار شد، گفت: این آزمون یک آزمون طراحی شده مانند کنکور در رشته تجربی بود که دروس اختصاصی مورد آزمون قرار گرفتند. تعدادی داوطلب با معرفی آموزش و پرورش به صورت گزینشی در این آزمون در ۴ شهر شرکت کردند و سامانه آزمون را تست کردند.

  پاسخ به شائبه‌های فروش سوالات کنکور در فضای مجازی

  وی در ادامه سخنان خود درخصوص شایعات فروش سوالات کنکور در فضای مجازی گفت: در فضای مجازی می خواهند داوطلبان و خانواده ها را از نظر روحی روانی و اعتماد به سیستم دچار خدشه شوند. طبیعی است که این شایعات را می سازند. هنوز آزمون شروع نشده بود می گفتند سوالات دست ماست. برخی از این شبکه ها را به دلیل اینکه در خارج از کشور هستند را نمی توان رصد کرد اما حرف زیادی در این زمینه می زنند اما باور مردم نشان داد که به سنجش اعتماد دارند. در سال گذشته از طریق سیستم تقلب یاب و نظارت های فنی کشفیاتی داشتیم اما درباره نوبت اول کنکور۱۴۰۲ که در دی ماه برگزار شد تاکنون چیزی پیدا نکرده ایم. آن ۶۷ نفری هم که دستگاه داشتند به دلیل اینکه ارتباطی برقرار نشده بود کلافه شده بودند و همین کلافگی آنها سرجلسه آزمون موجب شناسایی آنها شد.

  پورعباس تصریح کرد: دستگاه های سیگنال یاب وقتی کار می کنند که دستگاه های تقلب کار کنند و ارسال پیام داشته باشند از همین رو به دلیل رد و بدل نشدن پیام هم این دستگاه ها سیگنالی پیدا نکردند. ضمن اینکه یکی از مهمترین کارها قطعی اینترنت و تنوع چیدمان سوالات به صورت گسترده بود. یک فرد از دفترچه کنکور عکس گرفته بود که همان هم در سر جلسه دستگیر شد و شبکه پشتیبانی آن متلاشی شد. نکته دیگر هم این بود که به دلیل اینکه پاسخنامه ها کمتر از یک ساعت جمع می شد متقلبان فرصتی برای تقلب و ارسال و دریافت پیام نداشتند.

  منبع مطلب : www.kanoon.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مصطفی 14 روز قبل
  0

  منظور از این پیام چیست

  زارع 16 روز قبل
  45

  چرادرفروش پارس نوشته باعنایت به برخی محدودیت ها امکان عرضه وتحویل محصولات صرفاتا تاریخ تیرماه 1402خواهدبود

  برای پاسخ کلیک کنید