این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  برای برگشت به حساب instagram خود ضربه بزنید

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  ولی

  سن، متولداشتباهی زدم دکه نصب نميشه

  طاهره سفارصفت

  اینستا گرام خودم ومیخام

  mosjmata

  اینستاگرام قبلی

  saeidazizi 654

  بازگشت اینستا قبلی خودم

  محمدحسین عباسی

  لطفااینستاگرام قبلی مرابرگردانید

  برای برگشت به حساب instagram خود ضربه بزنید را از این سایت دریافت کنید.

  بازیابی رمز اینستاگرام

  فراموشی رمز اینستاگرام یکی از مشکلات شایعی است که کاربران این شبکه اجتماعی با آن مواجه اند بازیابی رمز اینستاگرام موضوع این مقاله است.

  بازیابی رمز اینستاگرام

  در صورتی که در خصوص بازیابی رمز اینستاگرام سوالی دارید

  در صورتی که در خصوص بازیابی رمز اینستاگرام سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  مشکل فراموشی رمز اینستاگرام

  روش های بازیابی رمز اینستاگرام

  نکات مربوط به بازیابی رمز اینستاگرام

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  فراموشی رمز اینستاگرام یکی از مسائلی است که بیشتر کاربران شبكه اجتماعی محبوبی همچون اینستاگرام با آن روبرو می شوند. مهم ترین دلیل این امر آن است كه پس از ورود یا Log In به حساب اینستاگرام، تا زمانی كه بخواهید از دستگاه دیگری برای ورود به برنامه استفاده كنید یا اپلیكیشن را حذف و نصب مجدد نمایید، نیازی به  وارد كردن رمز ندارید.  این مشكل مخصوصا دربین افرادی كه چندین اكانت اینستاگرام متفاوت دارند رایج است. البته هیچ نگرانی در این باره وجود ندارد زیرا سازندگان این برنامه، روش هایی برای بازیابی رمز اینستاگرام در نظر گرفته اند.در این نوشتار به معرفی و توضیح روش های بازیابی رمز اینستاگرام و نكات مربوط به آن می پردازیم. خواندن مقاله دانلود عکس از اینستاگرام هم حتما برای شما جالب خواهد بود.

  مقاله پیشنهادی: نصب اینستاگرام بدون ایمیل

  مشکل فراموشی رمز اینستاگرام

  اكثریت كاربران اینستاگرام برای حفظ امنیت پیج خود مجبور به انتخاب رمزهای پیچیده و گاه طولانی هستند. علاوه بر این، نوشتن رمز در جایی مشخص برای یادآوری مجدد هم چندان منطقی به نظر نمی رسد. از آنجا كه رمز یا همان پسوردهای پیچیده به‌ راحتی فراموش می شوند، این خطر وجود دارد كه با این اتفاق، صفحه ای كه مدت ها برای آن زحمت كشیده اید یا حتی كسب و كارتان وابسته به آن است ( اکانت تجاری اینستاگرام تان )، از بین برود. اما نگران نباشید؛ چرا كه در صورت فراموشی رمز اینستاگرام ، راه هایی برای بازگرداندن آن وجود دارد كه در ادامه با هم مرور خواهیم كرد. در صورت فراموش کردن پسورد اینستاگرام قادر خواهید بود توسط یكی از این روش ها یک پسورد جدید ایجاد كرده و اكانت اینستاگرام خود را ریکاوری نمایید.

  مقاله پیشنهادی: نصب نشدن اینستاگرام

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  روش های بازیابی رمز اینستاگرام

  برای بازیابی پسورد اینستاگرام می توان به 4 روش كلی اقدام كرد. :

  ۱بازیابی از طریق آدرس ایمیل Email

  ۲بازیابی از طریق پیامك  SMS

  ۳بازیابی از طریق فیس بوك Facebook

  ۴بازیابی از طریق وبسایت رسمی اینستاگرام

  ۱- بازیابی رمز اینستاگرام توسط ایمیل

  ۱اپلیکیشن اینستاگرام را روی دستگاه تلفن همراه خود اجرا كنید.

  ۲گزینه Get help sining in  را انتخاب كنید.

  ۳نام کاربری یا همان User Name، ایمیل Email یا شماره موبایلی كه زمان ثبت نام ارائه كرده بودید را وارد نمایید و Next را لمس كنید.

  ۴در صورت وارد کردن نام کاربری  یا User  وپس از لمس next سه گزینه زیر كه همان گزینه های بازیابی رمز اینستاگرام هستند به شما نمایش داده خواهد شد:

  ۵Send an Email  را انتخاب كرده و Next را لمس كنید. به شما اعلام می شود كه ایمیلی از سوی اینستاگرام دریافت كرده اید.

  ۶با ورود به Inbox ایمیل خود و باز كردن ایمیل اینستاگرام، لینك یا گزینه Reset Password را لمس نمایید. در صورت نیافتن ایمیل مربوطه در Inbox، در پوشه Spam به دنبال آن بگردید.

  ۷پس از آن به صفحه ای حاوی دو کادر متنی منتقل خواهید شد. رمز جدیدی انتخاب كرده و آن را در هر دو كادر موجود وارد نمایید و تیک بالای صفحه را لمس كنید.

  ۸پیغامی با محتوای ذخیره پسورد جدید ظاهر می شود كه گزینه save password را لمس كنید.

  ۹در نهایت یك بار اپلیکیشن اینستاگرام بسته و مجددا باز كنید و با ورود نام کاربری و رمز یا Password جدید وارد اكانت خود شوید.

  ۲- بازیابی رمز اینستاگرام با پیامک یا همان SMS

  در صورت به یاد داشتن شماره تلفن متصل به اكانتتان و در دسترس بودن آن این گزینه را انتخاب كرده و طبق مراحل زیر پیش بروید:

  ۱اپلیکیشن اینستاگرام را روی دستگاه تلفن همراه خود اجرا كنید.

  ۲گزینه Get help sining in  را انتخاب كنید

  ۳نام کاربری یا همان User Name، ایمیل Email یا شماره موبایلی كه زمان ثبت نام ارائه كرده بودید را وارد نمایید و Next را لمس كنید.

  ۴گزینه send an SMS را انتخاب كنید.

  ۵کد 6 رقمی برای ورود به حساب كاربری تان به شماره تلفن همراه متصل به حسابتان ارسال می شود. كد  ارسالی را در باکس ظاهر شده وارد نمایید. لازم به ذكر است كه اغلب کد ارسالی به صورت خودکار وارد شده و اتوماتیك لاگین خواهید شد. به یاد داشته باشید كه در این روش پسورد اینستاگرام شما تغییر نخواهد کرد.

  ۳- بازیابی رمز اینستاگرام از طریق فیس بوک

  اگر اکانت اینستاگرام شما به اکانت فیس بوکتان متصل است در صورت فراموش كردن رمز اینستاگرام می توانید از این گزینه استفاده نمایید. البته برای اقدام از این روش در ایران به دلیل فیلتر بودن فیس بوك، نیاز به تغییر آی پی خواهید داشت. با انجام این كار یک هشدار دریافت می‌کنید که قبلا اجازه این کار را داده‌اید. سپس در...Continue as  به جای سه نقطه نام کاربری را وارد كنید تا وارد اینستاگرام خود شوید.

  ۴- بازیابی رمز از طریق وبسایت رسمی اینستاگرام

  در صورتی كه برای ورود به اینستاگرام از نسخه وبسایت آن استفاده می كنید با فراموش كردن رمز اینستاگرام خود، برای بازیابی آن، مراحل زیر را دنبال كنید:

  ۱به وبسایت اینستاگرام با آدرس https://www.instagram.com وارد شوید و روی Log In كلیك نمایید.

  ۲پنجره ای باز می شود كه از شما یوزرنیم و پسورد می خواهد. در این پنجره روی گزینه forgot password كلیك كنید.

  ۳سپس نام کاربری یا یک ایمیل از شما خواسته می شود. پس از وارد كردن ایمیل یا نام كاربری، گزینه I am not a robot را تیك زده و بر روی دكمه Reset Password كلیك نمایید.

  ۴در صورتی كه شماره تلفن متصل به اكانت یا نام كاربری خود را وارد كنید توسط ارسال كد در اس ام اس می توانید اقدام به ورود نمایید .

  منبع : www.hamrahmoshaver.com

  بازیابی رمز اینستاگرام

  در این مقاله سامانه ها سایت بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک، شماره موبایل، بدون ایمیل و شماره تلفن، فراموشی رمز اینستا و دانلود برنامه بازیابی رمز ارائه شده است.

  بازیابی رمز اینستاگرام

  برای مشاوره بازیابی رمز اینستاگرام

  برای مشاوره بازیابی رمز اینستاگرام

  برای ورود مستقیم به سایت بازیابی رمز اینستاگرام کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سایت بازیابی رمز اینستاگرام به نشانی instagram.com ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  فراموشی رمز اینستا

  ورود به سایت بازیابی رمز اینستاگرام

  بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک

  بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل

  بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

  دانلود برنامه بازیابی رمز اینستاگرام

  رمز اینستاگرام کجا ذخیره میشود؟

  سوالات متداول

  اگر از یک نرم افزار مدیریت پسورد استفاده نکنید، به خاطر سپردن رمزهای عبور پیچیده بسیار سخت خواهد بود. در صورت فراموش کردن رمز اینستای خود، شاید نتوانید همان رمز عبور را بازیابی کنید، اما بازیابی حساب خود با بازیابی رمز اینستاگرام یک روش جدید و آسان است.

  چه پسورد عبور اینستاگرام خود را فراموش کرده باشید یا شخص دیگری بدون اجازه شما آن را تغییر داده باشد، اینستاگرام یک راه بسیار ساده برای بازیابی ارائه می دهد. در این مطلب در مورد بازیابی حساب در صورت فراموش کردن رمز اینستا، ورود به سایت بازیابی رمز، بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک و شماره موبایل همچنین بازیابی رمز بدون ایمیل و شماره موبایل و در آخر دانلود برنامه فراموشی پسورد اینستا ارائه شده است.

  فراموشی رمز اینستا

  رمز عبور اولین خط دفاعی را در برابر نفوذ و دسترسی غیرمجاز حساب شخصی مشترکین ارائه می کند. هرچه رمز عبور قوی تر باشد، حساب اینستاگرام شما در برابر هکرها و نرم افزارهای مخرب محافظت بیشتری خواهد داشت. کاربران باید پسوردهای عبور قوی را برای همه حساب های موجود در رایانه یا تلفن همراه خود حفظ کنند.

  کاربران تا زمانی که به آدرس ایمیل یا شماره تلفن مرتبط با حساب خود دسترسی دارند، می توانند رمز عبور خود را از صفحه ورود به سیستم در اندروید، آیفون، آیپد یا در سایت بازیابی رمز اینستاگرام Instagram.com بازنشانی کنند. اگر حساب فردی به فیس بوک پیوند داده شده باشد، همیشه می توان با انتخاب گزینه ورود به صفحه فیس بوک، به اینستاگرام وارد شد و برای برگشت به حساب instagram خود ضربه زد.

  شاید کاربری حساب اینستاگرام خود را قفل کرده باشد و نداند از چه آدرس ایمیلی برای ثبت نام استفاده کرده است. جای نگرانی نیست؛ این راهنما را دنبال کرده تا به حساب خود بازگردند. در صورت فراموش کردن رمز اینستا، می‌توان آن را با استفاده از شماره تلفن، آدرس ایمیل و یا حساب فیس‌بوک خود بازنشانی کرد. اگر نتوان با این روش ها رمز عبور را تغییر داد، باید برنامه اینستاگرام را برای راهنمایی بیشتر نصب کرد.

  بیشتر بخوانید : سایت اینستاگرام

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  ورود به سایت بازیابی رمز اینستاگرام

  همانطور که گفته شد، متاسفانه تعداد نظراتی که با موضوع رمز اینستامو فراموش کردم ثبت شده اند، به وفور به چشم می خورند. اما اینستا برای این مشکل نیز راه حل ارائه داده که یکی از روش های بازیابی رمز عبور، وب سایت اینستاگرام است. اگر قصد تغییر پسورد اینستا خود را در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود داشته باشد، می توانید تنها در چند مرحله این کار را انجام دهید. برای این که رمز عبور خود را از وب سایت اینستاگرام بازنشانی کنید.

  ورود به سایت بازیابی رمز اینستاگرام

  ابتدا به وب سایت اینستاگرام وارد شوید و سپس در قسمت پایین صفحه روی پیوند «Log in» کلیک کنید.

  در صفحه بعد، در قسمت پایین فیلدهای ورود، روی پیوند «Forgot Password» کلیک کنید.

  در مرحله بعد می توانید نام کاربری، شماره تلفن یا ایمیلی را که در هنگام راه‌اندازی حساب خود استفاده کرده اید را وارد کنید. پس از تایید بررسی امنیتی، بر روی عبارت «Reset Password» کلیک کنید.

  یک ایمیل به آدرس ایمیلی که در فیلد وارد کرده اید ارسال می شود که حاوی پیوندی برای بازنشانی رمز عبور شما است. پس از دریافت پیام بر روی عبارت «Reset Password» کلیک کنید.

  حالا می توانید رمز عبور جدید خود را تایپ کنید، برای تایید دوباره آن را وارد کنید و برای آخرین بار برای برگشت به حساب instagram خود ضربه بزنید بر روی کلمه «Reset Password».

  سپس به راحتی وارد سیستم شده و به پیج اینستاگرام خود هدایت می شوید. به این ترتیب رمز عبور شما می تواند از طریق وب سایت اینستاگرام بازیابی شود.

  بیشتر بخوانید : دانلود و نصب اینستاگرام

  بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک

  در صورت فراموش کردن رمز اینستا می‌ توانید از اینستاگرام بخواهید یک ایمیل یا پیامک برای شما ارسال کند، یا می‌توانید با استفاده از یک حساب فیس‌ بوک پیوند شده وارد شوید. ما در اینجا بازیابی با یک پیام ایمیل را برای پاسخ به نظرات "رمز اینستامو فراموش کردم"، بررسی می کنیم، چون شباهت بسیار زیادی به روش بازیابی با SMS دارد. اگر روش پیامک را انتخاب کنید، یک پیام متنی حاوی یک کد تایید دریافت می‌ کنید که می‌ توانید آن را در برنامه تایپ کنید. سپس پسورد جدیدی تنظیم کرده و وارد شوید.

  بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک

  برنامه اینستا را فعال کنید و سپس در صفحه ورود روی پیوند «Get help signing in» کلیک کنید.

  منبع : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Sajad_atabakanelor 1 روز قبل
  0

  سلام من به اشتباه اینستاموحذف کردم الانم با دردسرهای زیادی نصبش کردم اما باز نمیشه لطفا راهنمایی کنین

  Hero 67213 2 روز قبل
  0

  وصل اینستاگرام

  حسین پورکریم 7 روز قبل
  -1

  حساب قبلی خودم رامیخوام

  0
  قهرمان محمدیزاده 6 روز قبل

  اینستاگرام بنده با اکانت sobhan_org12

  ناشناس 9 روز قبل
  0

  ارورمیدادنمیاورد بعدشم رمزایدیمومیپرونه به یه پیج دیگه واسم پیج بازمیکنه میخوام پیج خودم باشه این اینستاچرااینجوری میکنه اخه

  K 9 روز قبل
  0

  لطفااینستاگرام متوبرگردنین چراپیج منومیپرونه اخه

  قهرمان محمدیزاده 11 روز قبل
  0

  پیچ اینستاگرام من تآ کی اماده مبشه

  قهرمان محمدیزاده 11 روز قبل
  0

  اکانت اینستاگرام sobhan_org12 تمام

  قهرمان محمدیزاده 11 روز قبل
  0

  متنو ارسال کردم

  ناشناس 11 روز قبل
  0

  نام قهرمان نام خانواذگی محمدیزاده

  اکانت اینستاگرام sobhan_org12 تمام

  عباس محمودی 13 روز قبل
  0

  سلام

  tanha343_ 14 روز قبل
  0

  نمیتوانم به حسابم بر گردم رمز یادم نیست ممنون میشم🙏

  tanha343_ 14 روز قبل
  0

  نمیتوانم ایمیل را که مربوط به حسابم بود را برگردانم نه رمز حسابم را

  سلام 15 روز قبل
  0

  ممنون

  Ahmad 15 روز قبل
  0

  Falahty 62

  بهروز مهدی پور 15 روز قبل
  0

  اینستا گرام قبلی ویا جدید رو میخوام

  کرمانی.اصلی 16 روز قبل
  0

  سلام.اینستاگرام.نصب.نمیشودمشکل.کجاست

  0
  کرمانی.اصلی 16 روز قبل

  اینستاگرامم.نصب.نمیشه.

  ملیحه 28 روز قبل
  0

  رمزعبور

  ونام کاربری

  میخام

  0
  محمد 19 روز قبل

  سلام لطفا کمکم کنیدبه

  اینستا قبلی خودم برگردم

  یونس هاشم زاده 1 ماه قبل
  0

  سلام میخوام به پیج قبلی اینستا خودم برگردم لطفا کمکم کنید باتشکر وسپاس

  زینت حسینی 1 ماه قبل
  0

  اینستاگرام قبلی خودم برگردا

  احمد 1 ماه قبل
  0

  اینستاقبلی خودم

  شعبان دودانگه 1 ماه قبل
  1

  برگشت به اینستاگرام قبلی خود

  ذاکریان 1 ماه قبل
  0

  محسن ذاکریان

  علی حسین 1 ماه قبل
  1

  رمز عبور خودم را می خام

  امین 1 ماه قبل
  0

  صفحه اینستاگرام سفید شده وباز نمیشه لطفا کمکم کنید

  سید امجدمحمدی 2 ماه قبل
  0

  اینستاکرام قبلی خودم رابرگردانیت

  0
  مصطفی ایزانلو 16 روز قبل

  بازگشت اینستاگرام

  Mehrah966 2 ماه قبل
  0

  برگشت

  غلام علی یار 2 ماه قبل
  0

  اینستا قبلی خودم رو نصب کنم

  0
  amanehmaserrat 1 ماه قبل

  اینستاگرام قبلی خودم

  غلام علی یار 2 ماه قبل
  2

  من میخواهم اینستا گرام قبلی خودم رو نصب کنم

  مرتضی حج رمضان 2 ماه قبل
  0

  اینستگرام قطع شده پیچ خودم را میخام

  Itlfhlbaral205 2 ماه قبل
  0

  لطیف حیدرعلی ۲۰۵

  mahdyyousofyan 2 ماه قبل
  0

  می خواهم به ایستای خودم برگردم

  Najmehshirodbozorgin 2 ماه قبل
  0

  نصب دوباره اینستا خودم

  نعمت نجاتی 2 ماه قبل
  1

  اینستاگرام قبلی یهو یی قلف شد

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  نفسم مهری

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  نفسم مهری

  ayuoob.khodadadi 2 ماه قبل
  0

  برگشتن به حسابم

  Setare93 2 ماه قبل
  0

  لطفا راهنمایی کنید

  Setare93 2 ماه قبل
  0

  لطفا اینستاگرام قبلی خودم را که سهوا حذف کردم برگردانید ازلاعات سیو شده ی زیادی دارم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  مینا احمدی

  Kiakavosi 2 ماه قبل
  1

  برگشت به اطنستاگرام قبای خودم

  Kiakavosi 2 ماه قبل
  0

  برگرداندن اینستاگرام قبلی خودم

  فرزاد 2 ماه قبل
  0

  میخواهم به اینستای خودم برگردم

  سکینه علی پورلنگوری 2 ماه قبل
  1

  میخواهم به پیج قبلی خودم داشته باشم،ولی کلا اينستاگرام من مشکل پیدا کرده و باز نمیشه،

  0011.imanr 2 ماه قبل
  0

  پیجم بالا نمیاد و رمزش یادم رفته

  0011.imanr 2 ماه قبل
  0

  پیجم برنمیگرده و رمزشو هم ندارم

  اسحاق 2 ماه قبل
  0

  هرکاری میکنم نصب نمیشه اینسگرام

  سیما شفیعی 2 ماه قبل
  0

  می خواهم حساب قبلی ام رابازیابی کنم رمزرافراموش کردم لطفاجواب رابه فارسی بفرستید

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سیماشفیعی

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  نمی تونم حساب قبلی ام روبازیابی کنم رمز رافراموش کردم جواب رالطفا به فارسی

  جوادسرحدی 2 ماه قبل
  0

  پیجم قبلی رو میخوام بالا نمیاد

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  برگشت به حساب خودم محمد رئوف خدابخش

  0
  mnmd 2 ماه قبل

  به حساب فلیم برگردم

  ghighak-p 2 ماه قبل
  0

  صفحه اینستاگرامم اصلا باز نمیشه

  Ali 2 ماه قبل
  1

  بازگشت به اینستاگرام قبلی خودم

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  انستگرام

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  پیج اینیستای من حذف شده ایمیلی که قبلا وارد کردم و پسورد فراموش کردم بعد پیامی که به ایمیل من فرستاده میشه به دست من نمیرسه

  منصورزندی جوپار 2 ماه قبل
  0

  اینستا قبلی خودم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  می‌خوام به حساب قبلی خودم برکردم

  خشایار حکیمی 2 ماه قبل
  0

  می خوام وارد پیج اصلی خودم شوم

  کیان سلیمانی 2 ماه قبل
  1

  اینستا قبلی ر‌پیدا کنم

  0
  داداشی کندری 2 ماه قبل

  اینستا قبلی رو برگردونم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  بله

  heydar.narouei 2 ماه قبل
  0

  بله

  ناشناس 2 ماه قبل
  -2

  Mahshid. Parandd من اینستاگرام خودمو می‌خوام

  1
  Mina 2 ماه قبل

  کلا انستگرام پاک شد میخوام مجددا نصب بشه یا با حساب وپیج قبلیم یا جدید

  مهدی شادمان 2 ماه قبل
  0

  میخواهم به اینستاگرام خودم برگردم

  سمیه قادری 2 ماه قبل
  2

  برگشت ب حساب خودم

  -1
  Ali 2 ماه قبل

  بزگشت به صحفه اینستا قبلی خودم

  شمس‌الله‌بیاتی 2 ماه قبل
  -1

  برگشت‌به‌مساب‌اینساگرام‌سال‌قبل

  1
  شمس‌الله‌بیاتی 2 ماه قبل

  برگشت‌بهایستاگرام‌سال‌قبل

  احمدصیدی 2 ماه قبل
  1

  سفیذاست بالا نمیاد

  0
  Miss.saadati 2 ماه قبل

  اینستا ی من پاک شده و نصب نمیشه فقط صفحه سفید میاد

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  میخوام به اینستاگرام قبلی ام برگردم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  می خواهم به اینستا قبلی خود برگردم

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  بازگشت به اینستا گرام

  قهرمان محمدیزاده 2 ماه قبل
  0

  میخوارم اینستاگرام خودم برگرده

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  برگشت اینستاگرام خودم میخوام

  0
  جوادسرحدی 2 ماه قبل

  پیچم پاک شده

  Farzin mirzapuor 2 ماه قبل
  0

  اینستاگرامم بالا نمیاد

  مرد تنها 2 ماه قبل
  1

  اینستاگرامم نصب کردم اما وارد نمیشه چه فارسی چه انگلیسی آمریکایی؟

  من عرفان 2 ماه قبل
  1

  سلام من اینستارا حذف ونصب کردم الان واره برنامه نمیشه صفحه سیاه میاد چیکارش کنم

  سادات 2 ماه قبل
  0

  چطور پیج قبلیمو دوباره داشته باشم پاک شده رمزشو فراموش کردم

  محمدحسین عباسی 2 ماه قبل
  3

  لطفااینستاگرام قبلی مرابرگردانید

  محمدحسین عباسی 2 ماه قبل
  0

  اینستای خودموبرگردانید

  حسین تقی نزاد 2 ماه قبل
  0

  برنامه اینستا قبلی درست شود

  حسین تقی نزاد 2 ماه قبل
  0

  لطفا اینستاگرام قبلی درست شود

  alisna51 2 ماه قبل
  -1

  حساب اینستاگرام قبلیم رامیخوام

  0
  arjang.kok 2 ماه قبل

  اینستاگرام خودم

  گل یاس 2 ماه قبل
  1

  نصب اینستا قبلی خودم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام برام رمزنمیاره وارداینیستاشم لطفاکمک کنید

  ناهید مستی 2 ماه قبل
  0

  می خواهم به اینستاگرام خودم برگردم

  0
  مجتبی 1 ماه قبل

  اطلاعات تون رو دوباره وارد کنید تا یک پسورد جدید بتونید ارایه بدین

  شیرزاد حسن زاده 2 ماه قبل
  0

  نصب نمیشود

  ابراهیم صیدانلو 2 ماه قبل
  0

  رمز استگرام قبلی رافراموش کردام

  حسن رفعتی 2 ماه قبل
  1

  میخواهم به اینستاگرام خود برگردم

  حسن رفعتی 2 ماه قبل
  -1

  نعکسس.ار

  حسن رفعتی 2 ماه قبل
  0

  گازان

  حسن رفعتی 2 ماه قبل
  0

  گازان

  Yadgarilf 2 ماه قبل
  1

  برگشت به حساب قبلی

  saeidazizi 654 2 ماه قبل
  3

  بازگشت اینستا قبلی خودم

  shanaz 3 ماه قبل
  0

  shanaz

  محمدسحری 3 ماه قبل
  1

  سلام میخوام به پیچ عصلی اینستابرگردم ولی نمیشه کمک کنید.ممنون

  جمال برنجی کازرونی 3 ماه قبل
  0

  لطفاسایت قبلی اینیستاگرام خودم رادانلودکنید

  معصومه بنی اسدی 3 ماه قبل
  2

  میخواهم به اینستاگرام خودم برگردم

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  میخوام اینستاگرام قبلی خودم ونصب کنم نمیتونم

  2
  مریم نظری ٠۱۳۶۰ 3 ماه قبل

  میخوام پیج اینستامو برگردونم

  مهدی 3 ماه قبل
  -1

  میخوام اینستاگرام قبلی خودم ونصب کنم

  رقیه هاشمی اسکویی 3 ماه قبل
  1

  اینستاگرام من حذفشده

  ناشناس 3 ماه قبل
  2

  اینستارووصل کنید

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  مدتی هست اینستاگرام من فعال نیس میخواستم اینستاقبلی خودم نصب بشه

  ناشناس 4 ماه قبل
  -1

  میخواهم به اینستا گرام خودم برگردم

  نسرین غفا فرجی

  0
  Abas.ganjali47 3 ماه قبل

  میخاهم به پیج قبلی خودم برگردم

  عارف 4 ماه قبل
  0

  من اینستام پرید الان نه سیم کارت را دارم نه رمز

  fateme zorofi 4 ماه قبل
  0

  سلام هرکاری میکنم برگردم به اینیستام نمیشه لطفا کمکم میکنید سپاس

  0
  ناشناس 9 روز قبل

  مال منم اونجوری

  1
  Abas.ganjali47 3 ماه قبل

  لطفاراهنمایی کنیدبرگردم به پیج قبلی خودم

  حسین پاسدار 4 ماه قبل
  0

  برگرداندان اینستاگرام قبلی خودم

  -1
  Abas.ganjali47 3 ماه قبل

  بازگشت به اینستای قبلی

  ملیحه 4 ماه قبل
  -1

  سلام

  ناشناس 4 ماه قبل
  -1

  من نمیتونم به حساب قبای خودم برگردم

  mosjmata 4 ماه قبل
  3

  اینستاگرام قبلی

  1
  ayuoob.khodadadi 2 ماه قبل

  فراموش کردن کد واژه

  منیره جنیدی 4 ماه قبل
  0

  اینستاگرامم فعال نیس هرچی تلاش میکنم موفق نمیشه

  متوقف شده

  Sonya5500 4 ماه قبل
  -1

  برگرداندن اینستا پیج قبلی ک داشتم

  2
  یستکرام.قبلی.خودم 4 ماه قبل

  ورودبه.یستگرام.قبلی.خودم

  بهزادمهرجویی 4 ماه قبل
  0

  سلام میخوام اینستاگرام قبلی ام برگردم

  Mahvash.moradi 4 ماه قبل
  2

  نصب اینستا گرام قبلی خودم

  1
  محمدحسین عباسی 2 ماه قبل

  اینستاگرام قبلی خودمو میخام

  0
  ناشناس 4 ماه قبل

  رضا طاهرخانی ۱۳۵۴

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  صمد شهبازی 644 جمیل کام

  طاهره سفارصفت 5 ماه قبل
  3

  اینستا گرام خودم ومیخام

  0
  علی 1 ماه قبل

  اینستاگرام خودم رو میخوام

  امیر محمدی 5 ماه قبل
  0

  اینستاگرام خودم

  0
  عباس کوشکی ۱۳۵۷ 2 ماه قبل

  بازگشت به اینستاگرام قبلی خودم

  نازنین زهرا 501 5 ماه قبل
  2

  اینستا گرام قبلی خودم با زبان فارسی نازنین زهرا 501

  ولی 5 ماه قبل
  1

  جواب نمیدن

  ولی 5 ماه قبل
  3

  سن، متولداشتباهی زدم دکه نصب نميشه

  1
  ن 4 ماه قبل

  تولدوسن خودم رواشتباه واردکردم

  fariba_elahii 5 ماه قبل
  2

  برگشت به حساب خودم

  0
  محمدباقری 12 روز قبل

  حساب سابق رامیخواهم

  0
  Farba-elahii 3 ماه قبل

  مهدی

  مهدی 6 ماه قبل
  1

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید