این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  برای برگشت به حساب instagram خود ضربه بزنید

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  بازگشت ب ایسنا ام قبلی خودم

  بازگشت ب ایسنگرام قبلی خودم

  ولی

  سن، متولداشتباهی زدم دکه نصب نميشه

  نازنین زهرا 501

  اینستا گرام قبلی خودم با زبان فارسی نازنین زهرا 501

  mosjmata

  اینستاگرام قبلی

  saeidazizi 654

  بازگشت اینستا قبلی خودم

  برای برگشت به حساب instagram خود ضربه بزنید را از این سایت دریافت کنید.

  بازیابی رمز اینستاگرام

  فراموشی رمز اینستاگرام یکی از مشکلات شایعی است که کاربران این شبکه اجتماعی با آن مواجه اند بازیابی رمز اینستاگرام موضوع این مقاله است.

  بازیابی رمز اینستاگرام

  در صورتی که در خصوص بازیابی رمز اینستاگرام سوالی دارید

  در صورتی که در خصوص بازیابی رمز اینستاگرام سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  مشکل فراموشی رمز اینستاگرام

  روش های بازیابی رمز اینستاگرام

  نکات مربوط به بازیابی رمز اینستاگرام

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  فراموشی رمز اینستاگرام یکی از مسائلی است که بیشتر کاربران شبكه اجتماعی محبوبی همچون اینستاگرام با آن روبرو می شوند. مهم ترین دلیل این امر آن است كه پس از ورود یا Log In به حساب اینستاگرام، تا زمانی كه بخواهید از دستگاه دیگری برای ورود به برنامه استفاده كنید یا اپلیكیشن را حذف و نصب مجدد نمایید، نیازی به  وارد كردن رمز ندارید.  این مشكل مخصوصا دربین افرادی كه چندین اكانت اینستاگرام متفاوت دارند رایج است. البته هیچ نگرانی در این باره وجود ندارد زیرا سازندگان این برنامه، روش هایی برای بازیابی رمز اینستاگرام در نظر گرفته اند.در این نوشتار به معرفی و توضیح روش های بازیابی رمز اینستاگرام و نكات مربوط به آن می پردازیم. خواندن مقاله دانلود عکس از اینستاگرام هم حتما برای شما جالب خواهد بود.

  مقاله پیشنهادی: نصب اینستاگرام بدون ایمیل

  مشکل فراموشی رمز اینستاگرام

  اكثریت كاربران اینستاگرام برای حفظ امنیت پیج خود مجبور به انتخاب رمزهای پیچیده و گاه طولانی هستند. علاوه بر این، نوشتن رمز در جایی مشخص برای یادآوری مجدد هم چندان منطقی به نظر نمی رسد. از آنجا كه رمز یا همان پسوردهای پیچیده به‌ راحتی فراموش می شوند، این خطر وجود دارد كه با این اتفاق، صفحه ای كه مدت ها برای آن زحمت كشیده اید یا حتی كسب و كارتان وابسته به آن است ( اکانت تجاری اینستاگرام تان )، از بین برود. اما نگران نباشید؛ چرا كه در صورت فراموشی رمز اینستاگرام ، راه هایی برای بازگرداندن آن وجود دارد كه در ادامه با هم مرور خواهیم كرد. در صورت فراموش کردن پسورد اینستاگرام قادر خواهید بود توسط یكی از این روش ها یک پسورد جدید ایجاد كرده و اكانت اینستاگرام خود را ریکاوری نمایید.

  مقاله پیشنهادی: نصب نشدن اینستاگرام

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  روش های بازیابی رمز اینستاگرام

  برای بازیابی پسورد اینستاگرام می توان به 4 روش كلی اقدام كرد. :

  ۱بازیابی از طریق آدرس ایمیل Email

  ۲بازیابی از طریق پیامك  SMS

  ۳بازیابی از طریق فیس بوك Facebook

  ۴بازیابی از طریق وبسایت رسمی اینستاگرام

  ۱- بازیابی رمز اینستاگرام توسط ایمیل

  ۱اپلیکیشن اینستاگرام را روی دستگاه تلفن همراه خود اجرا كنید.

  ۲گزینه Get help sining in  را انتخاب كنید.

  ۳نام کاربری یا همان User Name، ایمیل Email یا شماره موبایلی كه زمان ثبت نام ارائه كرده بودید را وارد نمایید و Next را لمس كنید.

  ۴در صورت وارد کردن نام کاربری  یا User  وپس از لمس next سه گزینه زیر كه همان گزینه های بازیابی رمز اینستاگرام هستند به شما نمایش داده خواهد شد:

  ۵Send an Email  را انتخاب كرده و Next را لمس كنید. به شما اعلام می شود كه ایمیلی از سوی اینستاگرام دریافت كرده اید.

  ۶با ورود به Inbox ایمیل خود و باز كردن ایمیل اینستاگرام، لینك یا گزینه Reset Password را لمس نمایید. در صورت نیافتن ایمیل مربوطه در Inbox، در پوشه Spam به دنبال آن بگردید.

  ۷پس از آن به صفحه ای حاوی دو کادر متنی منتقل خواهید شد. رمز جدیدی انتخاب كرده و آن را در هر دو كادر موجود وارد نمایید و تیک بالای صفحه را لمس كنید.

  ۸پیغامی با محتوای ذخیره پسورد جدید ظاهر می شود كه گزینه save password را لمس كنید.

  ۹در نهایت یك بار اپلیکیشن اینستاگرام بسته و مجددا باز كنید و با ورود نام کاربری و رمز یا Password جدید وارد اكانت خود شوید.

  ۲- بازیابی رمز اینستاگرام با پیامک یا همان SMS

  در صورت به یاد داشتن شماره تلفن متصل به اكانتتان و در دسترس بودن آن این گزینه را انتخاب كرده و طبق مراحل زیر پیش بروید:

  ۱اپلیکیشن اینستاگرام را روی دستگاه تلفن همراه خود اجرا كنید.

  ۲گزینه Get help sining in  را انتخاب كنید

  ۳نام کاربری یا همان User Name، ایمیل Email یا شماره موبایلی كه زمان ثبت نام ارائه كرده بودید را وارد نمایید و Next را لمس كنید.

  ۴گزینه send an SMS را انتخاب كنید.

  ۵کد 6 رقمی برای ورود به حساب كاربری تان به شماره تلفن همراه متصل به حسابتان ارسال می شود. كد  ارسالی را در باکس ظاهر شده وارد نمایید. لازم به ذكر است كه اغلب کد ارسالی به صورت خودکار وارد شده و اتوماتیك لاگین خواهید شد. به یاد داشته باشید كه در این روش پسورد اینستاگرام شما تغییر نخواهد کرد.

  ۳- بازیابی رمز اینستاگرام از طریق فیس بوک

  اگر اکانت اینستاگرام شما به اکانت فیس بوکتان متصل است در صورت فراموش كردن رمز اینستاگرام می توانید از این گزینه استفاده نمایید. البته برای اقدام از این روش در ایران به دلیل فیلتر بودن فیس بوك، نیاز به تغییر آی پی خواهید داشت. با انجام این كار یک هشدار دریافت می‌کنید که قبلا اجازه این کار را داده‌اید. سپس در...Continue as  به جای سه نقطه نام کاربری را وارد كنید تا وارد اینستاگرام خود شوید.

  ۴- بازیابی رمز از طریق وبسایت رسمی اینستاگرام

  در صورتی كه برای ورود به اینستاگرام از نسخه وبسایت آن استفاده می كنید با فراموش كردن رمز اینستاگرام خود، برای بازیابی آن، مراحل زیر را دنبال كنید:

  ۱به وبسایت اینستاگرام با آدرس https://www.instagram.com وارد شوید و روی Log In كلیك نمایید.

  ۲پنجره ای باز می شود كه از شما یوزرنیم و پسورد می خواهد. در این پنجره روی گزینه forgot password كلیك كنید.

  ۳سپس نام کاربری یا یک ایمیل از شما خواسته می شود. پس از وارد كردن ایمیل یا نام كاربری، گزینه I am not a robot را تیك زده و بر روی دكمه Reset Password كلیك نمایید.

  ۴در صورتی كه شماره تلفن متصل به اكانت یا نام كاربری خود را وارد كنید توسط ارسال كد در اس ام اس می توانید اقدام به ورود نمایید .

  منبع : www.hamrahmoshaver.com

  بازیابی رمز اینستاگرام

  در این مقاله سامانه ها سایت بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک، شماره موبایل، بدون ایمیل و شماره تلفن، فراموشی رمز اینستا و دانلود برنامه بازیابی رمز ارائه شده است.

  بازیابی رمز اینستاگرام

  برای مشاوره بازیابی رمز اینستاگرام

  برای مشاوره بازیابی رمز اینستاگرام

  برای ورود مستقیم به سایت بازیابی رمز اینستاگرام کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سایت بازیابی رمز اینستاگرام به نشانی instagram.com ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  فراموشی رمز اینستا

  ورود به سایت بازیابی رمز اینستاگرام

  بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک

  بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل

  بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

  دانلود برنامه بازیابی رمز اینستاگرام

  رمز اینستاگرام کجا ذخیره میشود؟

  سوالات متداول

  اگر از یک نرم افزار مدیریت پسورد استفاده نکنید، به خاطر سپردن رمزهای عبور پیچیده بسیار سخت خواهد بود. در صورت فراموش کردن رمز اینستای خود، شاید نتوانید همان رمز عبور را بازیابی کنید، اما بازیابی حساب خود با بازیابی رمز اینستاگرام یک روش جدید و آسان است.

  چه پسورد عبور اینستاگرام خود را فراموش کرده باشید یا شخص دیگری بدون اجازه شما آن را تغییر داده باشد، اینستاگرام یک راه بسیار ساده برای بازیابی ارائه می دهد. در این مطلب در مورد بازیابی حساب در صورت فراموش کردن رمز اینستا، ورود به سایت بازیابی رمز، بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک و شماره موبایل همچنین بازیابی رمز بدون ایمیل و شماره موبایل و در آخر دانلود برنامه فراموشی پسورد اینستا ارائه شده است.

  فراموشی رمز اینستا

  رمز عبور اولین خط دفاعی را در برابر نفوذ و دسترسی غیرمجاز حساب شخصی مشترکین ارائه می کند. هرچه رمز عبور قوی تر باشد، حساب اینستاگرام شما در برابر هکرها و نرم افزارهای مخرب محافظت بیشتری خواهد داشت. کاربران باید پسوردهای عبور قوی را برای همه حساب های موجود در رایانه یا تلفن همراه خود حفظ کنند.

  کاربران تا زمانی که به آدرس ایمیل یا شماره تلفن مرتبط با حساب خود دسترسی دارند، می توانند رمز عبور خود را از صفحه ورود به سیستم در اندروید، آیفون، آیپد یا در سایت بازیابی رمز اینستاگرام Instagram.com بازنشانی کنند. اگر حساب فردی به فیس بوک پیوند داده شده باشد، همیشه می توان با انتخاب گزینه ورود به صفحه فیس بوک، به اینستاگرام وارد شد و برای برگشت به حساب instagram خود ضربه زد.

  شاید کاربری حساب اینستاگرام خود را قفل کرده باشد و نداند از چه آدرس ایمیلی برای ثبت نام استفاده کرده است. جای نگرانی نیست؛ این راهنما را دنبال کرده تا به حساب خود بازگردند. در صورت فراموش کردن رمز اینستا، می‌توان آن را با استفاده از شماره تلفن، آدرس ایمیل و یا حساب فیس‌بوک خود بازنشانی کرد. اگر نتوان با این روش ها رمز عبور را تغییر داد، باید برنامه اینستاگرام را برای راهنمایی بیشتر نصب کرد.

  بیشتر بخوانید : سایت اینستاگرام

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  ورود به سایت بازیابی رمز اینستاگرام

  همانطور که گفته شد، متاسفانه تعداد نظراتی که با موضوع رمز اینستامو فراموش کردم ثبت شده اند، به وفور به چشم می خورند. اما اینستا برای این مشکل نیز راه حل ارائه داده که یکی از روش های بازیابی رمز عبور، وب سایت اینستاگرام است. اگر قصد تغییر پسورد اینستا خود را در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود داشته باشد، می توانید تنها در چند مرحله این کار را انجام دهید. برای این که رمز عبور خود را از وب سایت اینستاگرام بازنشانی کنید.

  ورود به سایت بازیابی رمز اینستاگرام

  ابتدا به وب سایت اینستاگرام وارد شوید و سپس در قسمت پایین صفحه روی پیوند «Log in» کلیک کنید.

  در صفحه بعد، در قسمت پایین فیلدهای ورود، روی پیوند «Forgot Password» کلیک کنید.

  در مرحله بعد می توانید نام کاربری، شماره تلفن یا ایمیلی را که در هنگام راه‌اندازی حساب خود استفاده کرده اید را وارد کنید. پس از تایید بررسی امنیتی، بر روی عبارت «Reset Password» کلیک کنید.

  یک ایمیل به آدرس ایمیلی که در فیلد وارد کرده اید ارسال می شود که حاوی پیوندی برای بازنشانی رمز عبور شما است. پس از دریافت پیام بر روی عبارت «Reset Password» کلیک کنید.

  حالا می توانید رمز عبور جدید خود را تایپ کنید، برای تایید دوباره آن را وارد کنید و برای آخرین بار برای برگشت به حساب instagram خود ضربه بزنید بر روی کلمه «Reset Password».

  سپس به راحتی وارد سیستم شده و به پیج اینستاگرام خود هدایت می شوید. به این ترتیب رمز عبور شما می تواند از طریق وب سایت اینستاگرام بازیابی شود.

  بیشتر بخوانید : دانلود و نصب اینستاگرام

  بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک

  در صورت فراموش کردن رمز اینستا می‌ توانید از اینستاگرام بخواهید یک ایمیل یا پیامک برای شما ارسال کند، یا می‌توانید با استفاده از یک حساب فیس‌ بوک پیوند شده وارد شوید. ما در اینجا بازیابی با یک پیام ایمیل را برای پاسخ به نظرات "رمز اینستامو فراموش کردم"، بررسی می کنیم، چون شباهت بسیار زیادی به روش بازیابی با SMS دارد. اگر روش پیامک را انتخاب کنید، یک پیام متنی حاوی یک کد تایید دریافت می‌ کنید که می‌ توانید آن را در برنامه تایپ کنید. سپس پسورد جدیدی تنظیم کرده و وارد شوید.

  بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک

  برنامه اینستا را فعال کنید و سپس در صفحه ورود روی پیوند «Get help signing in» کلیک کنید.

  منبع : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  صفرکهنسال 3 روز قبل
  0

  اینستگرام خودم

  لیلا قاسمی 4 روز قبل
  2

  برای برگشت به انستاگرام قدیمی خودم

  محمدجانعلی تبار 4 روز قبل
  0

  برگشت به حساب قبلی خودم

  محمودآباد قبلی 4 روز قبل
  0

  اینسان قبلی خودم نصب شود

  ناشناس 5 روز قبل
  0

  Fozyeh freydooni

  ناشناس 5 روز قبل
  0

  برگشت به حساب قبلی خودم

  علی اصغر واشقانی فراهانی 5 روز قبل
  0

  نصب اینستا گرام

  هادی فخرائی 5 روز قبل
  0

  اینستاگرام اصلی خودم بالا نمیاد

  اصغر ترکان 5 روز قبل
  -2

  چرا اینستا گرام قبلی خودم با شمار تلفن وصل نمی شود

  اصغر ترکان 5 روز قبل
  0

  چرا اینستا گرام قبلی با شماره تلفن خودم وصل نمیشود؟

  ناشناس 6 روز قبل
  1

  مهدی گلی

  ناشناس 6 روز قبل
  -1

  اینستام وصل نمیشه

  پریوش تهرانز 7 روز قبل
  2

  ورودبه پیچ قبلی خودم در ازنیسناگرام

  سید محسن بستان شیرین 7 روز قبل
  0

  سلام واستاب وصل نمیشه شماره میزنه اشتباه است

  چرا 7 روز قبل
  0

  میخواهم وارداینستاگرام قبلی خودم شوم

  0
  علی اصغر واشقانی فراهانی 5 روز قبل

  می خواهم وارد اینستا گرام خودم شوم

  رضا 7 روز قبل
  0

  بازگشت به حساب اینستا قبلی خودم

  hassan 8 روز قبل
  0

  یس

  ناشناس 9 روز قبل
  0

  اینستاگرام

  تینا حسینی 9 روز قبل
  0

  اینستا قبلی خودم

  ناهید حسامی 9 روز قبل
  0

  می‌خوام برگردم به اینستاگرام خودم

  tehkty 9 روز قبل
  0

  بازگشت به انیستاگرام قبلی خودم

  ناشناس 10 روز قبل
  0

  hojjatkh19

  منصور هلاوی 10 روز قبل
  0

  نصب اینستگرام خودم درسه روز قبل حذف شده

  Ali 10 روز قبل
  1

  اینستاگرام خودم

  ناشناس 10 روز قبل
  0

  مقام اینستالیشن ام رونصبکنم

  Sargol 10 روز قبل
  0

  میخام‌ برگردم‌ به‌ حساب‌ اینستا‌ خودم

  0
  Sargol 10 روز قبل

  میخام‌ برگردم‌ به‌ حساب‌ اینستاگرام‌ قبلی‌ خودم

  بزرگ مظفری 11 روز قبل
  0

  برگشت به اینستاگرام قبلیم

  0
  زینب عبدالله پور 10 روز قبل

  سلام ببخشید اینستا قطع شده بالا نمیاد،

  خدیجه 11 روز قبل
  0

  نصب‌‌اینستا‌گرام‌قبلی‌خودم‌

  ناشناس 11 روز قبل
  0

  اینستا گرام بالا نمیاد

  0
  بزرگ مظفری 11 روز قبل

  اینستاگرامم بالانمیاد

  الهه 11 روز قبل
  0

  الهه

  مراد شاکریم 11 روز قبل
  0

  میخام بگردم ب حسلب قبلی خودم

  مراد شاکری 11 روز قبل
  0

  سلام

  مختار محمد شعبانی 11 روز قبل
  0

  سلام

  مختار محمد شعبانی 11 روز قبل
  0

  سلام

  حسن 11 روز قبل
  0

  حسن

  ناشناس 13 روز قبل
  1

  اجاقلو

  ناشناس 13 روز قبل
  1

  حسین

  Mohamad 13 روز قبل
  1

  نصب اینستاگرام قبلی خودم

  0
  خدیجه 11 روز قبل

  نصب‌انستا‌گرام‌قبلی‌خودم

  0
  مراد شاکری 11 روز قبل

  سلام

  Mohamad 13 روز قبل
  1

  نصب اینستاگرام قبلی خودم

  0
  مراد شاکری 11 روز قبل

  سلام

  سیمین 14 روز قبل
  1

  سیمین

  اسماعیل حیدری 14 روز قبل
  1

  برگشت به اینستاگرام قبلی خودم

  اسماعیل حیدری 14 روز قبل
  1

  برگشت به اینستاگرام خود م

  1
  اسماعیل حیدری 14 روز قبل

  بازگشت به اینستاگرام قبلی خودم ممنونم

  فراز‌رهنمون 15 روز قبل
  1

  وصل‌ایسنگرام

  محمدفضلی 17 روز قبل
  1

  محمدفضلی

  0
  زینب عبدالله پور 10 روز قبل

  سلام اینستا گرام بالا نمیاد

  علی زمانزادا 17 روز قبل
  2

  هرکاری میکنم اینستاگرامم بالانمیاد

  رضاعلی لورای 18 روز قبل
  2

  رفیق بی کلک مادر

  توحید حسن زاده 18 روز قبل
  1

  بازیابی‌حساب‌قبلی‌خودم‌درایستاگرام

  امین الله محمودی 18 روز قبل
  1

  نسب استگرام

  Hoshang ahsani irwani 19 روز قبل
  1

  اینستا گرام قبلی خودم

  1
  s. eydi 18 روز قبل

  اینستا قبلی خودم

  اینستاگرام خودم 19 روز قبل
  2

  اینستاگرام خودم

  ناشناس 19 روز قبل
  1

  اینستاگرام من علامت تعجب میاره وباز نمیشه

  0
  احترام امیواری 19 روز قبل

  اینستاگرام من حذف شد.

  ناشناس 20 روز قبل
  1

  اینستام حذف شد

  مجید 20 روز قبل
  1

  سلام

  حسن محمدی 20 روز قبل
  1

  چگونه به اینستا گرام قبلی خودم برگردم رمز را فراموش کرده ام

  حسن محمدی 20 روز قبل
  1

  اینستاگرام قبلی خودم نصب شود و رمز ورود را فراموش کرده ام

  Naseh ahmadii22 21 روز قبل
  2

  بازگشت به حساب قبلی خودم

  0
  فراز‌رهنمون 15 روز قبل

  برگشت‌بحساب‌خودم

  سید محسن بستان شیرین 22 روز قبل
  1

  سلام اینسیا قبلی خودم وصل نمیشه

  سید محسن بستان شیرین 22 روز قبل
  1

  اینسیا قبلی خودم وصل نمیشه

  سید محسن بستان شیرین 22 روز قبل
  1

  وصل کردن اینسیا قبلی خودم

  تهران مدیا 23 روز قبل
  0

  تهران مدیا

  ناشناس 23 روز قبل
  2

  اينستاگرام.قدیمی.خودم.نصب کنید

  حسن نظری 24 روز قبل
  2

  نصب اینستاگرام

  فاطمه خانم 24 روز قبل
  0

  خودم مثل شیر.پشت خودمم.

  afshin.aghajani3074@jmail.com 24 روز قبل
  0

  اینستای من گم شد!

  ضرغام.حسنپناه 25 روز قبل
  0

  لطفا.انسای.مرا.باز.کنید

  ولي علیزاده 25 روز قبل
  0

  برگرداندن اینستا قبلی خودم

  ناشناس 25 روز قبل
  0

  ولی علیزاده بالا آوردن فیج اینستا

  Alireza.mohebi 25 روز قبل
  1

  more bits

  زهرا ریوندی 26 روز قبل
  0

  نصب اینستا قبلی خودم

  1
  Fe94139 25 روز قبل

  دوباره اینستا رو نصب کنم

  mahmood _ghafarpoor57 26 روز قبل
  1

  باز گشت به اینستاگرام خودم

  محرم دل 26 روز قبل
  0

  محرم دل

  0
  محرم دل 26 روز قبل

  انیستاگرام قبلی رو میخوام

  میترا کمالی 27 روز قبل
  1

  می‌خوام اینستا قبلی ام را نصب کنم

  ناشناس 27 روز قبل
  0

  میخوام فیلیتر شکن نصب کنم

  ناشناس 28 روز قبل
  0

  شاکرلاریزاده

  Ali 28 روز قبل
  0

  Salam

  شیراحمددهمرده 28 روز قبل
  3

  انستاگرام قبلی خودم رآ نصف کنید ممنون میشم

  شیراحمددهمرده 28 روز قبل
  0

  سلام انستاگرام فبلی من راخودتون نصف کنید ممنون

  شیراحمدزاروزی 28 روز قبل
  1

  سلام

  keyvan 8808 28 روز قبل
  0

  باعرض سلام و ادب ،،اینستا گرام قبلی خودم رو بازیابی میخواهم کنم !!

  ناشناس 29 روز قبل
  0

  59

  داریوش باقری 29 روز قبل
  0

  لطفا ن خودتان اینستاگرام قبلی خودم را نصب کنید

  کریم 1 ماه قبل
  0

  برگشت به اکانت قبلی

  Mojtabasoraya44 1 ماه قبل
  1

  اینستا قبلی میخام

  سیدجواد 1 ماه قبل
  0

  متشکرم

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  نام.مستار.ناصر.صدر

  ابی54 1 ماه قبل
  0

  سلام

  نیما deragshande 1 ماه قبل
  0

  همه چیز را فراموش کردهام

  اسماعیل براهویی 1 ماه قبل
  0

  نصب اینستاگرام

  ابراهیم 1 ماه قبل
  1

  میخواهم اینستاگرام خودمو وصل کنم

  0
  ابراهیم 1 ماه قبل

  چرا اینستاگرام وصل نمیشه

  Payamk 1 ماه قبل
  0

  نصب اینستا قبلی خودم

  جلیل‌محمدی 1 ماه قبل
  0

  اینستام برگرده

  anaehta14622 1 ماه قبل
  0

  بازگشت این پیچ در صفحه اینستا گرامم

  داریوش 1 ماه قبل
  0

  نصب‌اینستاکرام

  0
  علیرضا کریمی 1 ماه قبل

  لطفا کمک کنید اینستا گرام قبلی خودم را پیدا کنم

  ناشناس 1 ماه قبل
  1

  افشین

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  اینستا م پاک شده

  ناشناس 1 ماه قبل
  1

  باز نمئشود

  رسول حاجیوند 1 ماه قبل
  0

  رسول حاجیوند

  طیب محمد صادقی 1 ماه قبل
  -1

  طیب محمد صادقی

  محمود۴۴ 1 ماه قبل
  1

  محمود۴۴ هستم

  محمد عباسی ارام 1 ماه قبل
  0

  میخام اینستاگرام فارس

  ی قبلی خودم رو نصب کنید

  محمد رضا 1 ماه قبل
  0

  کسی ناشناس همه رمز و حساب کاربری را میداند

  محمد رضا 1 ماه قبل
  2

  ورود به اینستاگرام

  کریم 1 ماه قبل
  0

  اینستاگراک

  نام 1 ماه قبل
  1

  نام کاربریم یادم رفته

  بازگشت ب ایسنا ام قبلی خودم 1 ماه قبل
  7

  بازگشت ب ایسنگرام قبلی خودم

  اشرف 1 ماه قبل
  2

  بازیابی رمز انسان گرام

  بهروز ۳۹ 1 ماه قبل
  1

  بازگشت

  jamal125600 1 ماه قبل
  0

  سلام اینستام پاک شده گذرواژه رو فراموش کردم

  سیم 1 ماه قبل
  0

  اینیستاگرام نصب نمیشه مال خودمو میخام

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  اشکان حبیبی

  Masume 1 ماه قبل
  1

  برگشت به اینیستاخودم بااکانت قبلی

  talim&tarbeat 1 ماه قبل
  0

  رمزاینستارابازیابی کنید

  مریم احمدی 1 ماه قبل
  0

  پاک شده

  hsnmosen 1 ماه قبل
  0

  نصب اینستاگرام

  H. baratzadeh 1 ماه قبل
  2

  برگشت ب اینستا خودم با اکانت قبلی

  اسماعیل یوسفیان 1 ماه قبل
  0

  رمز اینستا گرامم فراموش کردم نمیتونم به حساب قبلی برگردم ممنون میشمدتماس بگیرید

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  اینستاگرام قبلی خودم ganji8645

  اینستاگرام خودم 1 ماه قبل
  1

  اینستاگرام خودم

  Asgar 1 ماه قبل
  0

  Yucfe

  Asgar 1 ماه قبل
  0

  ۲۸۱۵

  کرم کولیوند 1 ماه قبل
  1

  اینستاگرام گوشی جدید گرفتم دیگه دانلود نمیشه

  احمدزینیوند 1 ماه قبل
  0

  رمزاینستامومیخواهم

  توفیق 1 ماه قبل
  0

  اینستاگرام قبلی

  ناشناس 1 ماه قبل
  1

  طاهر زبیدی

  منوچهرکاظمیان 1 ماه قبل
  1

  اینستام چندروزه قطع شده رمزش یادم نیست

  Mojtaba seraj 1 ماه قبل
  0

  رمزه اینستاگرام خودم رو فراموش کردم

  ناشناس 1 ماه قبل
  1

  میخام اینستاگرام قبلی خودم نصب کنم

  مهری 2 ماه قبل
  0

  میخوام اینستاگرام دلتا قبلی خودم رادریافت کنم

  پرویز ۱۳۵۹،۴۰ 2 ماه قبل
  1

  میخوام،برگرد،به اینستاگرام خودم

  علب 2 ماه قبل
  0

  نستاگرام

  Reza vita motamedi 2 ماه قبل
  0

  انستاگرام قبلی

  صمد فرشاد 2 ماه قبل
  1

  صمد فرشاد

  tayar 125 2 ماه قبل
  0

  چکار کنم اکانتم برگرده

  انورسلیمانی 2 ماه قبل
  0

  با سلام پیج اینستاگرام حذف شده است نمی توانم وصلش کنم

  مجید 2 ماه قبل
  1

  اینستای قبلی من یافت نمیشه

  نازنین‌زهرا 2 ماه قبل
  0

  انستای‌خودم

  مهدی 2 ماه قبل
  0

  برای برگشت به حساب اینستاگرام خود م چکارکنم

  0
  رضا اکرمی 2 ماه قبل

  اینستای خودم

  محمودهدایت 2 ماه قبل
  1

  اینستاگرام قبلی خودم رومیخوام

  0
  اشرف 1 ماه قبل

  انسان گرام حذف شده میخوام همین انستا را نصب کنم هیچی هم یادم نیست

  محمودهدایت 2 ماه قبل
  0

  اینستاگرام قطع شده

  پریا پریان 2 ماه قبل
  1

  اینستاگرام قبلی خودمو می خوام

  rahimmohamd1352 2 ماه قبل
  1

  اینستاگرام خودم را میخام

  1
  rahimmohamd1352 2 ماه قبل

  اینستاگرام خودم را میخام نصب کنم‌

  داوود 2 ماه قبل
  0

  اینستا قبلی خودم رو میخام

  ژیلازند 2 ماه قبل
  0

  سلام اینستاگرام وصل شود

  saiedkhazaei722@gomil.com 2 ماه قبل
  0

  اینستاگرام قبلی خودم را فراموش کردم

  Maryam۵۰۲۹ 2 ماه قبل
  1

  اینستاگرام قبلی خودم را فعال کنید

  منوچهر 2 ماه قبل
  1

  منوچهر

  حیدر خوشم رام 2 ماه قبل
  1

  اینستاگرام قبلی خودم را ممنون می شم

  محمدشفیعی 2 ماه قبل
  1

  گوشیم به سرقت رفته الآن باگوشی جدید پیج اینستام بالا نمیاد

  جان محمد فرهمند 2 ماه قبل
  0

  اینستاگرامم حذف شده نمیتوانم نصب کنم

  ابوافضل 2 ماه قبل
  3

  اینستای قبلی خودم

  Jalil-badnava 2 ماه قبل
  1

  ورود به حساب خودم

  محمدعلی طاهری 2 ماه قبل
  0

  برگشت اینستاگرام خودم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  اینستا گرام قبلی خودم را میخوام

  قنبرعلی طالاری 2 ماه قبل
  0

  پسوردپیج قبلی ام را فراموش کرده ام

  ههه 2 ماه قبل
  0

  انستاگرام خودم می خوام

  مسی فوتبالیست 2 ماه قبل
  1

  اینستا گرام قبلی خودم میخواهم

  shah golam93 2 ماه قبل
  2

  وصل واینستاگرام قدیمی خودم

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  اینستا قبلی خودم نصب کنم

  مجیدسام 2 ماه قبل
  1

  بدان که دوست دارم فراموشت نمیکنم

  slowmayshanee 2 ماه قبل
  1

  اینستاگرام قبلی

  seyedmohammadzavarei 2 ماه قبل
  1

  اینستاگرام قبلی

  Hamid asadi 2 ماه قبل
  2

  نصب اينستاگرام

  ادیب 2 ماه قبل
  1

  اینستا قبلی خودم می خواهم

  ادیب 2 ماه قبل
  2

  اینستاگرام قبلی خودم می خواهم

  علی 3 ماه قبل
  1

  سلام

  همه ش میزنه اینستا متوقف شده

  رضا 3 ماه قبل
  1

  اینستا گرام خودم قبلی را میخام

  پرو 3 ماه قبل
  1

  برگشت‌به‌اینستاگرام‌قبلی‌خودم‌.

  اسماعیل میری 3 ماه قبل
  1

  بازیابی ونصب اینستاگرام قبلی خودم

  منصور 3 ماه قبل
  1

  اینستاقبلی خودم

  قهرمان محمدیزاده 3 ماه قبل
  1

  وصِل نصب اینستاگرام قبلیم

  GHRAMAN 4 ماه قبل
  2

  اسم مستعاریم GHRAMAN

  جمال برنجی کازرونی 4 ماه قبل
  2

  عرض سلام وخسته نباشید‌.

  لطفااگه ممکنه اینیستا قبلی خودم رافعال نمایید. ممنون میشم.

  Mohammad.javam 4 ماه قبل
  2

  می‌خواهم اینستا نصب کنم

  سیدرضا 4 ماه قبل
  2

  اینستاگرام قبلی خودم رو وصل کنید

  علی هاشمی 4 ماه قبل
  2

  ایسنا گرام

  خودم را میخوام

  علی هاشمی 4 ماه قبل
  2

  اینستاگرام قبلی خودم

  ابولفضل نجف زاده 4 ماه قبل
  1

  میخوام به اینستای قبلی خودم برم کمک کنید

  خسرو 4 ماه قبل
  1

  اینستاگرام خودم

  ج شهبازی 4 ماه قبل
  1

  اینیستای من بدست بچه ی برادرم حذف شده لطفا اینیستای خودم رو برگردونید ممنون از لطفتون

  فرشته 4 ماه قبل
  2

  سلام من رمز اینستا گرام فراموش کردن و کار نمیکنه

  جواد 4 ماه قبل
  1

  بچه ها ‌کسی جواب را میدونه

  Daste 4 ماه قبل
  1

  اشتباهی انیستا راحذف کردم مال خودم میخام

  Hero 67213 4 ماه قبل
  1

  وصل اینستاگرام

  K 5 ماه قبل
  1

  لطفااینستاگرام متوبرگردنین چراپیج منومیپرونه اخه

  ملیحه 5 ماه قبل
  1

  رمزعبور

  ونام کاربری

  میخام

  شعبان دودانگه 6 ماه قبل
  2

  برگشت به اینستاگرام قبلی خود

  علی حسین 6 ماه قبل
  1

  رمز عبور خودم را می خام

  امین 6 ماه قبل
  1

  صفحه اینستاگرام سفید شده وباز نمیشه لطفا کمکم کنید

  سید امجدمحمدی 6 ماه قبل
  1

  اینستاکرام قبلی خودم رابرگردانیت

  غلام علی یار 6 ماه قبل
  1

  من میخواهم اینستا گرام قبلی خودم رو نصب کنم

  مرتضی حج رمضان 6 ماه قبل
  2

  اینستگرام قطع شده پیچ خودم را میخام

  نعمت نجاتی 6 ماه قبل
  1

  اینستاگرام قبلی یهو یی قلف شد

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  نفسم مهری

  Kiakavosi 6 ماه قبل
  1

  برگشت به اطنستاگرام قبای خودم

  فرزاد 6 ماه قبل
  2

  میخواهم به اینستای خودم برگردم

  سکینه علی پورلنگوری 6 ماه قبل
  1

  میخواهم به پیج قبلی خودم داشته باشم،ولی کلا اينستاگرام من مشکل پیدا کرده و باز نمیشه،

  Ali 6 ماه قبل
  2

  بازگشت به اینستاگرام قبلی خودم

  کیان سلیمانی 6 ماه قبل
  1

  اینستا قبلی ر‌پیدا کنم

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  بله

  سمیه قادری 6 ماه قبل
  2

  برگشت ب حساب خودم

  احمدصیدی 6 ماه قبل
  2

  سفیذاست بالا نمیاد

  ناشناس 6 ماه قبل
  3

  می خواهم به اینستا قبلی خود برگردم

  مرد تنها 6 ماه قبل
  1

  اینستاگرامم نصب کردم اما وارد نمیشه چه فارسی چه انگلیسی آمریکایی؟

  من عرفان 6 ماه قبل
  1

  سلام من اینستارا حذف ونصب کردم الان واره برنامه نمیشه صفحه سیاه میاد چیکارش کنم

  محمدحسین عباسی 6 ماه قبل
  2

  لطفااینستاگرام قبلی مرابرگردانید

  گل یاس 7 ماه قبل
  3

  نصب اینستا قبلی خودم

  حسن رفعتی 7 ماه قبل
  1

  میخواهم به اینستاگرام خود برگردم

  Yadgarilf 7 ماه قبل
  1

  برگشت به حساب قبلی

  saeidazizi 654 7 ماه قبل
  3

  بازگشت اینستا قبلی خودم

  0
  tata dansh 1 ماه قبل

  Tata dansh

  محمدسحری 7 ماه قبل
  1

  سلام میخوام به پیچ عصلی اینستابرگردم ولی نمیشه کمک کنید.ممنون

  معصومه بنی اسدی 7 ماه قبل
  0

  میخواهم به اینستاگرام خودم برگردم

  رقیه هاشمی اسکویی 7 ماه قبل
  2

  اینستاگرام من حذفشده

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  اینستارووصل کنید

  عارف 8 ماه قبل
  2

  من اینستام پرید الان نه سیم کارت را دارم نه رمز

  fateme zorofi 8 ماه قبل
  2

  سلام هرکاری میکنم برگردم به اینیستام نمیشه لطفا کمکم میکنید سپاس

  mosjmata 8 ماه قبل
  4

  اینستاگرام قبلی

  1
  ayuoob.khodadadi 6 ماه قبل

  فراموش کردن کد واژه

  Mahvash.moradi 9 ماه قبل
  1

  نصب اینستا گرام قبلی خودم

  طاهره سفارصفت 9 ماه قبل
  2

  اینستا گرام خودم ومیخام

  0
  اکبر عباسی 22 روز قبل

  اینستا گرام قبلی

  0
  حضرت.خواجه.ای 1 ماه قبل

  خه

  نازنین زهرا 501 9 ماه قبل
  4

  اینستا گرام قبلی خودم با زبان فارسی نازنین زهرا 501

  ولی 9 ماه قبل
  5

  سن، متولداشتباهی زدم دکه نصب نميشه

  برای پاسخ کلیک کنید