این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بلیط ترمینال غرب

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بلیط ترمینال غرب را از این سایت دریافت کنید.

  خرید بلیط اتوبوس ترمینال غرب با بهترین قیمت

  خرید بلیط اتوبوس ترمینال غرب با چند کلیک ساده از رتبه یک بلیط سفر- بلیط اتوبوس ترمینال غرب را از علی بابا بخرید

  ترمینال غرب

  ترمینال غرب بلیط اتوبوس ترمینال غرب

  اگر قصد سفر به شهرهای غربی کشور را داشته باشید، خرید بلیط اتوبوس ترمینال غرب بهترین انتخاب است. اگرچه از سایر ترمینال‌های تهران هم می‌توانید به برخی از شهرهای غربی سفر کنید، اما مهم‌ترین پایانه برای سفر به این استان‌ها ترمینال غرب تهران است. این ترمینال همان طور که از نامش پیداست در غرب تهران واقع شده است. به طور دقیق‌تر می‌توان گفت این ترمینال در ضلع شمالی میدان آزادی واقع شده است. در ترمینال غرب تهران می‌توانید بلیط اتوبوس بسیاری از شرکت‌های معتبر نظیر رویال سفر و ایران‌پیما را برای مسیرهای مهم کشور خریداری کنید. از این رو با خرید بلیط اتوبوس ترمینال غرب، سفر آرام و بی‌دغدغه‌تان به مقصد موردنظرتان تضمین خواهد شد. از سوی دیگر وقتی مقصد شما در تهران ترمینال غرب است، به مناطق غربی و مرکزی شهر دسترسی مناسبی دارد. مخصوصا اینکه از این ترمینال وسایل نقلیه متعددی برای سایر نقاط پایتخت وجود دارد.

  خرید بلیط اتوبوس ترمینال غرب

  اگر قصد دارید برای سفرتان اقدام به خرید بلیط اتوبوس ترمینال غرب کنید، بهترین راهش خرید آنلاین است. برای این کار به سایت علی بابا مراجعه کنید و وارد حساب کاربریتان شوید. سپس در صفحه اصلی اتوبوس را انتخاب کنید. مبدا، مقصد و تاریخ سفر را مشخص و روی جستجو کلیک کنید. در این مرحله لیست کاملی از اتوبوس‌هایی را که از ترمینال‌های مختلف به سمت مقصدتان می‌روند، خواهید دید. حالا برای اینکه اتوبوس‌های ترمینال غرب را ببینید، در کنار صفحه گزینه ترمینال را انتخاب کنید. با این کار شما تنها لیست اتوبوس‌هایی را خواهید دید که از ترمینال غرب عازم مقصدتان هستد. در این مرحله کافی است از بین گزینه‌های موجود، اتوبوس شرکت موردنظر و البته ساعت مطلوب خود را انتخاب کنید. در مرحله بعد با پرداخت اینترنتی هزینه بلیط خریدتان را به پایان برسانید. به این ترتیب خرید بلیط اتوبوس ترمینال غرب شما به پایان می‌رسد.

  خرید بلیط اتوبوس ترمینال غرب از علی بابا این مزیت را دارد که شما می‌توانید در صورت کنسل شدن سفرتان، بلیط اتوبوستان را پس بدهید. میزان جریمه‌ای هم که از پول شما کم می‌شود، به زمان پس دادن بلیطتان بستگی دارد. از زمان صدور بلیط تا یک ساعت پس از خرید، میزان جریمه صفر است. از یک ساعت بعد از خرید بلیط تا یک ساعت قبل از حرکت، میزان جریمه 10 درصد خواهد بود. از یک ساعت قبل از حرکت تا زمان پس از حرکت جریمه شما 50 درصد قیمت بلیط خواهد بود.

  از دیگر مزایای خرید بلیط اتوبوس از علی بابا می‌توان به پشتیبانی 24 ساعته اشاره کرد. اگر هنگام خرید بلیط اتوبوس یا پس از آن به مشکلی برخوردید یا سوالی داشتید، همه روزهای هفته، در تمام ساعت شبانه‌روز می‌توانید با پشتیبانی علی بابا تماس بگیرید و مشکلتان را برطرف کنید. ضمنا هنگام خرید بلیط اتوبوس ترمینال غرب از علی بابا می‌توانید محل نشستن خود را در اتوبوس انتخاب کنید. ضمن اینکه می‌توانید ببینید سایر صندلی‌های اتوبوس را خانم ها خرید‌ه اند یا آقایان. با این اوصاف سفر شما بسیار شیرین و همراه با آرامش خواهد شد.

  در ترمینال غرب تهران امکانات بسیار زیادی برای رفاه حال مسافران در نظر گرفته شده که از میان آنها می‌توان به سرویس بهداشتی، رستوران، اورژانس، درمانگاه، مسجد، اتاق کودک و مادر و رستوران اشاره کرد.

  استرداد بلیط اتوبوس ترمینال غرب

  زمانی که می‌خواهیم به سفر برویم از قبل برنامه‌ریزی می‌کنیم و کارهایی نظیر خرید بلیط اتوبوس را انجام می‌دهیم. اما گاهی اوقات همه چیز طبق برنامه‌ریزی‌های ما پیش نمی‌رود و ممکن است سفرمان به دلایلی کنسل شود. در صورتی که سفرتان کنسل شد، باید برخی اقدامات انجام بدهید. از جمله اینکه بلیط سفرتان را پس بدهید. خوشبختانه امکان استرداد بلیط اتوبوس ترمینال غرب برای کاربران علی بابا فراهم شده است. شما برای این کار کافی است وارد حساب کاربریتان در علی بابا شوید. روی قسمت سفارش‌ها و استردادها (در کنار نام کاربریتان در صفحه خودتان) کلیک کنید. در مراحل بعد، استرداد بلیط شما تکمیل می‌شود. و در سریع‌ترین زمان ممکن هزینه خرید بلیط به حسابتان بازمی‌گردد. زمانی که پول به حسابتان بازمی‌گردد، درصدی از آن به عنوان جریمه از پول شما کم می‌شود. اما میزان این جریمه چه قدر است؟ اگر بلیط اتوبوس را تا یک ساعت پس از خرید پس بدهید، جریمه‌ای شامل حالتان نمی‌شود. اما از یک ساعت پس از خرید تا یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس، این جریمه 10 درصد خواهد شد. جالب اینکه حتی اگر اتوبوس حرکت کرده باشد، باز هم می‌توانید بلیطتان را پس بدهید. از یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس تا پس از حرکت، 50 درصد به عنوان جریمه از پول شما کم خواهد شد.

  پس از خرید تا ۱ ساعت قبل از حرکت : ۱۰٪ جریمهاز ۱ ساعت قبل از حرکت تا پس از حرکت: ۵۰٪ جریمه

  مسیرهای پرتردد ترمینال غرب

  تهران تبریز تهران کرمانشاه تهران زنجان تهران ارومیه

  تهران همدان تهران تبریز تهران یزد تهران تنکابن

  تهران رشت تهران سنندج تهران اردبیل تهران شیراز

  سوالات متداول درباره اتوبوس‌های ترمینال غرب

  ترمینال غرب تهران کجاست؟

  چه طور می‌توان به ترمینال غرب رسید؟

  در ترمینال غرب چه امکاناتی وجود دارد؟

  از ترمینال غرب به کجا می‌توان رفت؟

  در ترمینال غرب، اتوبوس VIP وجود دارد؟

  آیا در ترمینال غرب تنها اتوبوس برای مسافران وجود دارد؟

  آیا در ترمینال غرب نمایندگی شرکت‌های اتوبوسرانی وجود دارد؟

  منبع مطلب : www.alibaba.ir

  پایانه (ترمینال) غرب (آزادی)

  سفر724 سامانه خرید بلیط اتوبوس از تمامی شهرها و شرکت ها بدون نیاز به ثبت نام، رزرو بلیط اتوبوس با بهترین قیمت، خرید اینترنتی بلیط اتوبوس با استرداد آسان

  آسان ترین راه رزرو و خرید بلیط اتوبوس

  پشتیبانی و فروش ۰۲۱ ۵۳۸۲۶ بلیط اتوبوس استعلام بلیط کنسلی بلیط دانستنی ها بلیط نوروزی پنل آژانس راهنما درباره ما تماس با ما ورود ثبت نام

  آسان ترین راه رزرو و خرید بلیط اتوبوس

  لیست شهرها تهران پایانه (ترمینال) غرب (آزادی)

  + −

  Leaflet | © OpenStreetMap contributors

  پایانه (ترمینال) غرب (آزادی)

  سرویس های روزانه شرکت های مستقر سفر روزانه ۳۶ شرکت مسافربری

  تهران - ضلع شمالی میدان آزادی - پایانه مسافربری آزادی

  ۰۲۱۴۴۶۶۳۹۵۴

  سرویس های روزانه

  تهران - ضلع شمالی میدان آزادی - پایانه مسافربری آزادی ۰۲۱۴۴۶۶۳۹۵۴ سرویس های روزانه شرکت های مستقر

  تعاونی 4 میهن نور

  ایمن سفر ایرانیان

  تعاونی 5 کیان سفر پاسارگاد

  سپهر آسيا

  دیدار سیر گیتی

  تعاونی 9 راه پیما پارسیان

  تعاونی 17 پیک صبا

  لاله سیر جهان

  تعاونی 16 جهان گشت مهر

  تعاونی 7 عدل

  سلامت سفر آذربایجان

  آسوده سفر

  تعاونی 2 پیک معتمد

  تعاونی 14 پارسیان

  بین المللی ایران پیام نو

  آذر آهو آرتا سبلان سيما سفر سفرگستر عصرايران ماهان سفر ايران پيمان عصرايران تعاونی 8 لوان نور تک سفر ایرانیان تعاونی 11 آریا سفر

  تعاونی 15 ترابر بی تا

  همسفر

  تعاونی 12 گیتی نورد

  بین المللی گیتی پیما

  تعاونی 1 ایران پیما

  رویال سفر ایرانیان

  منبع مطلب : safar724.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 18 ساعت قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید