این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تایم لاین توییتر

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تایم لاین توییتر را از این سایت دریافت کنید.

  تایم لاین توییتر چیست و به چه معناست + روش تنظیم timeline

  تایم لاین توییتر چیست ؛ نحوه جابجایی بین دو نمای تایم لاین توییتر ؛ ویژگی های و تنظیمات صفحه تایم لاین ؛ روش نشانک گذاری توییت ها در توییتر ؛ روش تنظیمات timeline

  وقتی وارد توییتر می شوید، در مواجه با تایم لاین یا جدول زمانی صفحه خود قرار می گیرید. تایم لاین توییتر،  جریانی از توییت ها را از حساب هایی که برای دنبال کردن در توییتر انتخاب کرده اید نمایش می دهد. ما در این مطلب از بخش تکنولوژی سلام دنیا، درباره اینکه تایم لاین توییتر چیست و روش تنظیمات timeline صحبت کردیم. با ما همراه باشید.

  تایم لاین توییتر چیست

  تایم لاین به چه معناست (حساب ها و موضوعاتی که دنبال می کنید)

  جدول زمانی صفحه شما جریانی از توییت ها را از حساب هایی که برای دنبال کردن در توییتر انتخاب کرده اید نمایش می دهد. ممکن است محتوای پیشنهادی را ببینید که از طریق سیگنالهای مختلف تهیه شده است. از داخل جدول زمانی می توانید پاسخ دهید و بازتوییت کنید.

  لینک دانلود توییتر

  شما می توانید بین مشاهده توییت های اول یا جدیدترین توییت ها ابتدا در جدول زمانی خود انتخاب کنید (فقط توییتر برای iOS و Android). توییت های برتر آنهایی هستند که احتمالاً بیشتر از همه به آنها اهمیت می دهید و ما آنها را براساس حسابهایی که با آنها بیشتر تعامل دارید، توییتهایی که با آنها درگیر هستید و موارد دیگر انتخاب می کنیم. در زیر می توانید دستورالعمل نحوه جابجایی بین دو نمای تایم لاین را بیابید.

  ممکن است خلاصه ای از جالب ترین توییت هایی را که ممکن است ندیده باشید، مشاهده کنید، با عنوان "در صورت از دست دادن آن". همچنین ممکن است در جدول زمانی خود محتوایی مانند Tweets یا Retweets تبلیغ شده مشاهده کنید.

  درباره محتوایی که ممکن است از خارج از شبکه خود ببینید

  علاوه بر این، هنگامی که یک توییت و یا یک حساب برای دنبال کردن یا سایر مطالب محبوب یا مرتبط را شناسایی می کنیم، ممکن است آن را به جدول زمانی شما اضافه کنیم. این بدان معناست که شما گاهی اوقات توییت هایی را از حساب هایی که دنبال نمی کنید مشاهده خواهید کرد. ما هر توییت را با استفاده از سیگنال های مختلف از جمله محبوبیت آن و نحوه تعامل افراد در شبکه شما با آن انتخاب می کنیم. هدف ما این است که محتوایی را در تایم لاین خانه خود به شما نشان دهیم که بیشتر به آن علاقه دارید و به عنوان یک محتوای مهم، مانند محتوای مرتبط، معتبر و ایمن، به شما کمک می کند.

  حتما بخوانید: آموزش ورود به توییتر از طریق ایمیل و موبایل

  ویژگی های و تنظیمات صفحه تایم لاین

  با کلیک یا ضربه زدن روی هر نقطه از یک توییت در تایم لاین، توییت گسترش می یابد، بنابراین می توانید عکس ها، فیلم ها و سایر اطلاعات مربوط به آن توییت را مشاهده کنید.

  روش نشانک گذاری توییت ها در توییتر

  برای نشانک گذاری توییت ها، از ویژگی نشانک ها در توییتر خود برای برنامه iOS یا Android و mobile.twitter.com استفاده کنید. از طریق یک توییت روی نماد اشتراک گذاری (در iOS ، در Android) ضربه بزنید و Add Tweet to Bookmarks را اضافه کنید. برای مشاهده توییت های ذخیره شده خود، از فهرست نمایه خود روی نشانک ها ضربه بزنید. برای حذف یک نشانک ذخیره شده، روی نماد اشتراک گذاری از توییت در جدول زمانی نشانک خود ضربه بزنید و حذف توییت از نشانک ها را انتخاب کنید. علاوه بر این، می توانید روی نماد بیشتر در بالای تایم لاین نشانک خود ضربه بزنید تا همه نشانک های خود را به یکباره حذف کنید.

  ممکن است رویدادهایی را در بالای تایم لاین خود ببینید با عنوان "اکنون اتفاق می افتد". در صورت وجود، هنگام باز کردن توییتر خود برای برنامه iOS یا Android، رویدادها و موضوعاتی را که فکر می کنیم ممکن است به آن علاقه داشته باشید به شما نشان خواهیم داد. برای دیدن اینکه چرا فکر می کنیم به این رویداد علاقه مند هستید یا اینکه رویداد را از جدول زمانی خود پنهان کنید می توانید برای مشاهده مکالمه پیرامون رویداد، روی عکس ضربه بزنید.

  جایی که تایم لاین دیگر را خواهید دید

  جدول زمانی همچنین می تواند شامل نتایج جستجو یا لیست هایی باشد که شما تنظیم کرده اید.

  هنگام جستجو، یک جدول زمانی از توییت ها، لحظه ها و رویدادهایی را مشاهده می کنید که همه با اصطلاحات جستجوی شما مطابقت دارند.

  به همین ترتیب ، وقتی روی لیستی کلیک می کنید یا روی آن ضربه می زنید ، جریانی از توییت (جدول زمانی) را مشاهده می کنید که توسط حساب های موجود در آن لیست ارسال شده است.

  حتما بخوانید: آموزش کار با توییتر برای مبتدیان

  تنظیمات تایم لاین برای دیدن توییت ها

  با انجام موارد زیر می توانید بین دیدن توییت های اول و جدیدترین توییت ها ابتدا جابجا شوید.

  مرحله 1

  در منوی بالا، روی نماد کلیک کنید.

  مرحله 2

  در فهرست بالا، روی پیکان ها کلیک کنید تا به نمای تایم لاین مورد نظر خود بروید. برای رفتن به تنظیمات، روی «مشاهده تنظیمات برگزیده محتوا» کلیک کنید.

  سخن آخر

  تاین لاین توییتر چندین بار با به روزرسانی رابط کاربری پلتفرم رسانه های اجتماعی تغییر کرده است. بنابراین، اگر گاهی توییت های شما از نظر ظاهری تغییر می کند، تعجب نکنید. توییتر همچنان به آزمایش روش های نمایش توییت ها و تبلیغات تبلیغاتی در تایم لاین نزدیک آن ادامه می دهد. شما باید با زبان، اصطلاحات و اصطلاحات عامیانه توییتر آشنا شوید. توییتر گاهی اوقات می تواند کاربران جدید را گیج کند.

  مقالات مرتبط:

  مهمترین و رایج‌ترین اصطلاحات توییتر و معنی و کاربرد آنهانحوه یافتن مخاطبین در توییتر با روشی ساده و گام به گام روش دیلیت اکانت توییتر و حذف اکانت توییتر با کامپیوتر و گوشی

  منبع مطلب : salamdonya.com

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید