این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تبدیل شماره کارت به حساب بانک تجارت

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تبدیل شماره کارت به حساب بانک تجارت را از این سایت دریافت کنید.

  دریافت شماره شبا بانک تجارت با شماره کارت و شماره حساب

  برای محاسبه و دریافت شماره شبا بانک تجارت با شماره حساب و شماره کارت و همینطور اطمینان از نام صاحب حساب کلیک کنید؛ در «رده» همه چیز آسان است

  تبدیل شماره شبا بانک تجارت با شماره حساب و کارت

  اگر می‌خواهید شماره کارت و شماره حساب بانک تجارت را به شماره شبا تبدیل کنید و از نام صاحب حساب مطمئن شوید، این دکمه را فشار دهید:

  دریافت شماره شبا با شماره کارت و شماره حساب

  بانک تجارت

  محاسبه شماره شبا بانک تجارت با شماره کارت

  بانک تجارت به نسبت سایر بانک‌ها هر دو روند محاسبه شبا از شماره حساب و دریافت آن بر اساس شماره کارت را آسان کرده است؛ گذشته از تبدیل شماره حساب به شبا که مبنای اصلی است، بسیار پیش‌ می‌آید که فرد تنها شماره کارت را در دست دارد و می‌خواهد از آن به شبا برسد که روندی طولانی‌تر است و در برخی موارد در سایت خود بانک، افراد را سردرگم می‌کند. ولی «رده» توانسته این امکان را به دست آورد که با وارد کردن شماره کارت بانک تجارت، شماره شبا را ارائه دهد. برای استفاده از این امکان و همچنین اطمینان از نام صاحب حساب و فعال بودن حساب، عضو «رده» شوید.

  محاسبه شماره شبا همه بانک‌ها

  نحوه دریافت شماره شبا بانک تجارت

  برای محاسبه شماره شبا بانک تجارت کار ساده‌ای پیش رویتان است؛ شماره کارتی که روی کارت بانکی‌تان درج شده، یا شماره حساب‌تان را که معمولا در پیامک‌های واریز و برداشت بانکی موجود است، در پنل کاربری «رده» وارد می‌کنید و شماره شبا را تحویل می‌گیرید. اما قبل از همه این‌ها بد نیست بدانید چرا باید شماره شبا بانکی را گرفت و از آن برای خدمات بانکی مانند انتقال پول استفاده کرد و اصلا شماره شبا چه مزایایی نسبت به شماره حساب یا شماره کارت دارد.

  چرا شماره شبا مهم است؟

  با گرفتن شماره شبای تجارت یا هر بانک دیگری انتقال و جابه‌جایی پول خیلی ساده و آسان می‌شود. در سال‌های اخیر انتقال پول به شیوه الکترونیکی بین مردم عادی رواج زیادی پیدا کرده است. پس این نیاز در خدمات بانکی حس می‌شود که آسان‌ترین، ارزان‌ترین و سریع‌ترین راه ممکن را برای انتقال پول فراهم کنند؛ خدماتی مانند حواله پایا و ساتنا که هم پول بیشتری را می‌توان با آنها انتقال داد، هم امن هستند و کارمزد خیلی کمتری از دیگر روش‌های انتقال پول دارند.

  این حواله‌های الکترونیکی براساس شماره شبا کار می‌کنند. یعنی با وارد کردن شماره شبا حساب بانکی مقصد، خیلی ساده و امن کارهای بانکی‌تان را انجام خواهید داد. یک مزیت مهم دیگر استفاده از این شماره برای جابه‌جایی پول منحصربه‌فرد بودن آن برای کاربران بانکی است؛ یعنی برخلاف شماره کارت یا حساب که پس و پیش شدن یک عدد، ممکن است پول را به حساب شخص دیگری بفرستد، هر شماره شبا برای مشتریان بانکی متعلق به یک نفر است و امکان ندارد پول به حساب فرد دیگری واریز شود.

  دریافت شماره شبا بانک تجارت

  برای گرفتن شماره شبا بانک تجارت ساده‌ترین راه ورود به حساب کاربری در «رده» و گرفتن شبای 24 رقمی با استفاده از شماره حساب یا شماره کارت بانکی است. در کمتر از چند ثانیه، هم می‌توانید اطلاعات حساب بانکی‌تان را به شماره شبا تبدیل کنید، هم استعلام چک برگشتی یا استعلام تسهیلات را در حساب کاربری رده انجام بدهید.

  به زبان ساده این‌که در پنل کاربری «رده» می‌توانید تبدیل شماره کارت یا شماره حساب به شبا در تمام بانک‌های اصلی و مهم -بانک ملی، بانک پاسارگاد، بانک اقتصاد نوین، بانک کشاورزی، بانک سامان، بانک سرمایه، بانک صادرات، بانک مسکن، بانک سپه، بانک آینده، بانک مهر ایران، بانک رسالت، بانک دی، بانک انصار، بانک ملت، بانک شهر، بانک ایران زمین، بانک سینا، بانک تجارت، بانک توسعه تعاون، بانک خاورمیانه، بانک گردشگری، پست بانک، بانک رفاه کارگران و موسسه نور – را انجام بدهید.

  آموزش گام به گام گرفتن شماره شبا بانک تجارت

  اولین قدم برای گرفتن شماره شبا، ورود به حساب یا پنل کاربری در «رده» است. اگر هم قبلا ثبت نام نکرده‌اید، با وارد کردن چند اطلاعات مختصر مانند نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و انتخاب یک رمز عبور به سادگی ثبت نام کنید.

  بعد از ورود، با صفحه اصلی حساب کاربری روبه‌رو می‌شوید. قسمت‌های مختلفی مانند «تبدیل‌های شبا»، «استعلام تسهیلات» و «استعلام چک برگشتی» را مشاهده می‌کنید. برای گرفتن شماره شبا بانک تجارت روی بخش «تبدیل‌های شبا» کلیک کنید.

  در بخش تبدیل‌های شبا، با 3 پنجره مواجه می‌شوید؛ «کارت به شبا»، «کارت به حساب»، «حساب به شبا» و «استعلام شبا». با توجه به این‌که می‌خواهید شبا را از شماره کارت یا حساب بگیرید، 2 گزینه اول را باید انتخاب کنید. بعد هم روی بخش «تبدیل» کلیک کنید تا به همین سادگی شماره شبا را از «رده» بگیرید.

  فراموش نکنید همراه با شماره شبا، تمام اطلاعات بانکی شما مانند شماره کارت، شماره حساب، نام صاحب حساب و البته فعال یا غیرفعال بودن حساب هم نمایش داده می‌شود.

  نکته: اگر حافظه‌تان برای انتقال ذهنی شماره شبا یاری نمی‌کند، «کپی شماره شبا» را انتخاب و به جای مورد نظر انتقالش بدهید.

  ساختار شناسه شبا

  همان‌طور که می‌دانید شبا مخففی است برای شناسه حساب بانکی ایران. این کد، استانداردی ملی است با هدف یکپارچه ساختن تمامی حساب‌های بانکی ایران تجارت نیز همچون هر شماره شبا دیگری این‌گونه تعریف‌شده که به‌تمامی در چارچوب استاندارد شماره 13616 سازمان استاندارد جهانی یا همان ISO (International Standard Organization) ـ که در سال 1997 برای رفع چنین مشکلاتی به وجود آمده بگنجد.

  این استاندارد جهانی بارها و بارها مورد بازبینی قرارگرفته و نخست به IBAN (International Bank Account Number) یا همان شماره حساب بین‌المللی هر بانک رسیده و سپس در سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۷ بهبود چشمگیری پیداکرده است؛ به‌این‌ترتیب که در آخرین بازبینی این استاندارد به دو بخش مرتبط تقسیم شد و بخش دوم (ISO 13616-2:2007) آن‌چنان پیشرفت کرد و با به‌روزترین مفاهیم کدنویسی بهبود یافت که به بالاترین استاندارد موردپذیرش مجموع بانک‌ها و سازمان‌های بزرگ پولی و مالی تبدیل شد.

  سوالات متداول درباره شبا بانک تجارت

  منبع مطلب : www.rade.ir

  بانک تجارت:: دریافت کد شبا

  بانکداری شخصی بانکداری اصناف بانکداری تجاری بانکداری شرکتی EN همراه بانک

  دریافت کد شبا

  منبع مطلب : www.tejaratbank.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید