این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تبریک روز شهرداری و دهیاری

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تبریک روز شهرداری و دهیاری را از این سایت دریافت کنید.

  14تیرماه روز شهرداری ها ودهیار ها را تبریک گفت

  14تیرماه روز شهرداری ها ودهیار ها را تبریک گفت

  متن پیام فرماندار شاهین دژبدین شرح می باشد:

  به گزارش روابط عمومی فرماند اری:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  بی تردید، خدمتگزاری بی منت به مردم شریف ایران اسلامی و فراهم نمودن امکان مشارکت حداکثری آن ها در اداره امور جامعه، از جمله آرمان‌های والا و دستاوردهای بنیادین نظام مقدس جمهوری اسلامی است که شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نقش بسزایی در این خصوص دارند.

  امروزه شهرها و روستا ها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیتها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان هستند و برنامه ریزی و مدیریت در این مناطق باید به گونه ای تنظیم شود که علاوه بر ارائه خدمات مناسب به توسعه اجتماعی وفرهنگی نیز کمک کند.

  شهرداری ها و دهیاریها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی همواره در خدمت به اقشار مختلف مردم مطرح و مورد توجه بوده اند که با تنوع ارائه خدمات آنها در مسیر خدمتگزاری به مردم قابلیت ها و ظرفیتهای قابل ملاحظه داشته اند.

  چهاردهم تیرماه بنام "روز شهرداری و دهیاری "فرصتی مغتنم است تا از تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه شهرداران و دهیاران که در سنگر خدمت رسانی به جامعه شهری و روستایی هستند، تقدیر شود.

  اینجانب ضمن تبریک و گرامی داشت این روز، از زحمات بی شائبه شهرداران و دهیاران تلاشگر شهرستان که در توسعه، عمران و آبادانی شهرها و روستاها تلاش می کنند،تشکر و قدر دانی می کنم و توفیق روز افزون این عزیزان را ازدرگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

  ایوب آذین پور- فرماندار شهرستان شاهین دژ

  منبع مطلب : www.shahindezh-ag.ir

  پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت 14 تیر ماه روز شهرد

  منو جستجو خانه / اخبار /

  پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری

  پیام تبریک فرماندار شهرستان ماکو بمناسبت 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری

  جمعه 14 تیر 1398 ساعت 08:30 نظر : 0

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ; " حسین عباسی " با صدور پیامی 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندرکاران مدیریت شهریی و روستایی شهرستان ماکو تبریک گفت.

  در متن این پیام آمده است :

  بسمه تعالی

  نامگذاری چهاردهم تیرماه به نام روز شهرداری و دهیاری به پیشنهاد شورای فرهنگ عمومی و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی موید نقش، اهمیت وجایگاه فعالان این عرصه در تحقق اهداف ،سیاست ها و برنامه های کشور است.

  توسعه پایدار به عنوان یکی از اهداف مهم در همه کشورهای دنیا از جمله ایران اسلامی بر پایه استفاده درست از منابع و امکانات و نیز ملاحظات محیطی ،اقتصادی و اجتماعی مورد توجه قرار دارد که شهرداران و دهیاران محترم به عنوان نمایندگان مردم در بخش های مختلف شهری و روستایی نقش مهمی در این خصوص بر عهده دارند.

  هویت بخشی به سیما و کالبد شهر و روستا، توجه به استانداردسازی و ایمن‌سازی ابنیه و اماکن، صیانت و احیای بافت قدیم و پاسداشت میراث ارزشمند تاریخی، حفاظت از محیط زیست، توجه به توسعه فضای سبز، مشارکت دادن بانوان و جوانان در عرصه مدیریت شهری و روستایی، پرهیز از دخالت دادن اختلافات محله‌ای در تصمیم‌گیری‌ها، توجه به معماری ایرانی اسلامی و تسهیل نمودن مسیر خدمت رسانی به مردم در بخشهای مختلف از جمله مهم‌ترین وظایف و رویکردهایی است که متولیان امر مدیریت شهری و روستایی باید با دقت و ظرافت در مسیر تحقق آن گام بردارند.

  اینجانب در پایان ، 14 تیرماه روز "شهرداری و دهیاری" را به همه دست اندرکاران مدیریت شهر و روستایی شهرستان ماکو تبریک عرض نموده و امیدوارم با تلاش بی وقفه شهرداری ها و دهیاریها فضای شهرها و روستاها برای مردم شریف و متدین شهرستان  ایمن، لذت بخش، زیبا و نشاط آفرین گردد.

  حسین عباسی

  فرماندار شهرستان ماکو

  # نظر : 0

  منبع مطلب : www.makoo-ag.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید