این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تتو گربه

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تتو گربه را از این سایت دریافت کنید.

  طرح تتو بدن تاتو گربه : ایده‌هایی برای عاشقان گربه!

  تاتو گربه را می‌توان به شیوه های مختلف تفسیر کرد. برخی از معانی تتو گربه این‌ها هستند:عشق، هوش زیاد، آزادی کامل، زیرکی

  طرح تتو بدن تاتو گربه : ایده‌هایی برای عاشقان گربه!

  2021-08-09

  /۰ دیدگاه /در دانستنی های تاتو /توسط sadeghiyan

  تتو بدن گربه و معانی آن

  گربه‌ها حیوانات عجیب و غریبی هستند. کم نیستند افرادی که عقیده دارند گربه‌ها موجودات فضایی هستند که به زبانی بیگانه سخن می‌گویند و رفتارهای آنها به راحتی قابل تحلیل نیست! در این مقاله به مناسبت روز جهانی گربه قصد داریم تا شما را با مفهوم، سبک‌ها و ایده‌های تاتو گربه آشنا کنیم؛ پس همراه ما باشید!

  تاتو بدن گربه

  گربه چیست؟

  شاید این سوال برای شما که از عاشقان گربه‌ها هستید عجیب به نظر برسد، اما لازم است که ابتدا با گربه‌ها آشنا شویم! گُربه (نام علمی: Felis catus) یک گونهٔ اهلی گوشت‌خوار از پستانداران است که جثهٔ کوچکی دارد.گربه تنها گونهٔ اهلی در خانوادهٔ گربه‌ایان است و برای تمیز دادن آن از اعضای وحشی این خانواده، اغلب از آن تحت عنوان گربهٔ خانگی یاد می‌شود. گربه می‌تواند گربهٔ خانگی، گربهٔ مزرعه یا گربهٔ رمیده باشد؛ گربه‌های رمیده آزاد هستند و از تماس با انسان اجتناب می‌کنند. گربه‌های خانگی به دلیل همراهی و توانایی آن‌ها در شکار جوندگان برای انسان ارزشمند هستند. حدود ۶۰ نژاد گربه تاکنون به ثبت رسیده‌است.

  تتو بدن گربه

  گربه از نظر آناتومی شبیه سایر گونه‌های گربه‌سانان است. آن‌ها بدنی منعطف دارند و سریع واکنش نشان می‌دهند، دندان‌هایی تیز و پنجه‌هایی جمع‌شونده دارند که برای کشتن طعمه‌های کوچک کاربرد دارد. گربه‌ها توانایی دید در شب دارند و حس بویایی آن‌ها نیز به خوبی تکامل یافته است. ارتباطات گربه شامل صداسازی مانند میو، خُرخُر، صدای لرزش، خس‌خس، غرغر و همچنین زبان بدن مخصوص گربه است. گربه برای شکار بیش‌تر در هنگام سپیده‌دم و غروب (پگاه‌رو) فعال است که می‌تواند صداهای با بسامد بالاتر یا پایین‌تر برای گوش انسان را بشنود، مانند گوش‌های موش و دیگر پستانداران کوچک.

  تاتو گربه روی دست

  حقایق جالب درمورد گربه

  جالب است بدانید که داشتن گربه خطر ابتلا به سکته قلبی را یک سوم کاهش می‌دهد. گربه به کاهش استرس و نگرانی کمک می‌کند، فشار خون را کاهش می‌دهد و ارتباط با آن می‌تواند در برابر مشکلات قلبی از انسان محافظت کند.

  تتو گربه طرح آفرینش

  ممکن است باور این موضوع برای شما مشکل باشد اما گربه‌ها و انسان ها مراکز احساسی مشابهی در مغز دارند! در واقع شما با گربه تان بیش از آنچه فکر می‌کنید اشتراک دارید. گربه‌ها نیز مانند انسان‌ها با همان الگوها فکر می‌کنند و حافظه کوتاه مدت و بلند مدت دارند. قشر مغزی گربه ها (قشری از مغز که مسئول پردازش اتطلاعات شناختی است) بسیار پیچیده تر از سگ هاست. همچنین دو برابر سگ ها سلول عصبی دارند. علاوه بر این، گربه ها در حل مسائل پیچیده بهتر از سگ ها عمل می کنند. آنها می توانند شش برابر طولشان بپرند، می توانند بو ها را حتی با غلظت یک در میلیون تشخیص دهند و در شب بهتر از انسان ها می بینند. برخی از مردم گربه‌ها را بالرین های دنیای حیوانات می‌نامند.

  تاتو بدن گربه

  چرا باید تاتو گربه بزنم؟

  اگر شما هم مانند بسیاری از مردم دنیا از نگاه کردن به گربه‌ها لذت می‌برید، یک تتو گربه مناسب شماست؛ اما اگر حیوان خانگی شما گربه است و عشق عمیقی بین شما و این حیوان پشمالوی کوچک به وجود آمده است، بهترین گزینه برای یادآوری این پیوستگی، داشتن علامت او روی بدنتان است! هیچ چیز شبیه دوستی محبت آمیز انسان و گربه نیست و اجرای تتو به یاد آن، حتی اگر دیگر نباشد هم بسیار شیرین است. اگر تتو آرتیست هستید و نیاز به چیزی شبیه راهنمایی برای تتوآرتیست ها نیاز دارید  به شما پیشنهاد میکنیم درمورد حیوانات خانگی، بخصوص گربه ها و سبک های مختلف تتو گربه اطلاعات داشته باشید زیرا درصد زیادی از مشتریان شما را کسانی تشکیل می دهند که حیوان خانگی دارند!

  تاتو گربه سیاه

  جدا از این دلایل، گربه‌ها به خودی خود نماد بسیاری از مفاهیم باارزش و جذاب هستند. بطور مثال، آیا دیده اید گربه‌ای برای جلب رضایت دیگران کاری انجام دهد؟ مسلما نه. گربه‌ها بر خلاف سگ‌ها اگر کاری را انجام دهند، به این خاطر نیست که شما از او می‌خواهید. بلکه به این دلیل است که خودشان خواسته اند. و در این موضوع نماد آزادی، در لحظه بودن، انجام کارها از صمیم قلب و با رضایت کامل هستند. آنها هرکاری را با لذت و تمرکز کامل انجام می‌دهند و برای خودشان زندگی می‌کنند. با این تفاسیر گمان می‌رود که بهترین موجودات زمین گربه‌ها باشند! این طرح زیبا به سادگی با همه سبک ها و رنگ های تتو قابل اجراست.

  تتو گریه

  معنی تاتو گربه

  تتو بدن گربه‌ را می‌توان به شیوه های مختلف تفسیر کرد. برخی از معانی تتو گربه این‌ها هستند:

  عشق

  هوش زیاد

  آزادی کامل

  زیرکی

  مرموز بودن

  درونگرایی

  ثبات در زندگی

  دوستی پایدار

  انعطاف و نرمی

  تتو گربه و دست

  سبک‌های اجرای تاتو گربه

  طرح تتو گربه به سبک مینیمال

  زیباترین چیز برای اجرای یک گربه زیبا و نشان دادن پیچ و تاب بدن کوچکش، اجرای آن در ظریف ترین حالت ممکن است. می‌توانید طرح خود را از میان طرح‌های خطی کارتونی و یا از بدن واقعی گربه تان در یک عکس از او انتخاب کنید.

  تتو مینیمال گربه

  سبک تاتو هندسی

  برای کسانی که به دنبال طرحی شیک و ساده هستند که روحیه نظم پذیری آنها را ارضا کند، طرح گربه هندسی یک گزینه عالی خواهد بود. در این سبک امکان افزودن جزییات فراوان و ترکیب طرح‌ها و سبک‌های تتو وجود دارد. پس میزان شلوغ و خلوت بودن طرح به خود شما بستگی دارد.

  منبع مطلب : inkingstudio.com

  ایده و طرح تاتو گربه + نمادشناسی

  تاتو گربه بسیار زیبا جذاب ولوس به نظر میرسد. طرح تاتو گربه اغلب روی دست دختر ها تاتو میشوند و صد البته این مدل تاتو بسیار زیباست

  نوشته‌شده در

  تیر ۳۱, از ADMINISTRATOR

  ایده و طرح تاتو گربه + نمادشناسی

  Facebook Twitter Email Telegram WhatsApp Reddit اشتراک گذاری

  گربه ها حیواناتی نمادین با اسطوره ای هستند که مفاهیمی مشترک در همه ی فرهنگ ها دارند. همراه سگ ها، گربه ها نیز، انسان ها را در طول زندگی، نسل به نسل همراهی کرده اند. از دوران بسیار دور انسان ها سمبل ها و نمادهای بخصوصی را برای گربه ها قائل بودند.

  گربه ی سفید نماد خلوص و پاکیزگی است. 

  حتی از هنگامی که اولین گربه ها توسط انسان ها و یا خود به خود اهلی شده اند. گفته می شود که اسطوره شناسی گربه ها به حدود ۹۵۰۰ سال گذشته باز می گردد. آنها موضوع افسانه ها و داستان ها و نقاشی های بسیاری بوده اند. در مصر باستان، گربه حیوان مقدسی بود و با خدایان هم مرتبه بود. گفته می شد که باستِت (یکی از خدایان مصر باستان) در هیبت گربه ظاهر میشد.

  تاتو گربه ها نماد خوش شانسی و خوشبختی در نظر گرفته می شوند

  به طور کلی، گربه ها نماد خوش شانسی و خوشبختی در نظر گرفته می شوند، اما گربه خاکستری به خصوص، در بسیاری از فرهنگ ها و در طول تاریخ نماد خوش یمنی در نظر گرفته شده است.

  در بسیاری از فرهنگ های شرقی، گربه خاکستری به عنوان نماد خوشبختی می باشد. حتی جشن های عروسی بسیاری وجود دارد که در آن ها گربه ای خاکستری به زوج های جوان داده می شود تا برای شان خوشبختی و خوش اقبالی و زندگی طولانی را نوید بخش باشد.

  تاتو گربه های سیاه در بسیاری از فرهنگ ها نماد خوش شانسی و ثروت بوده اند

  گربه های نارنجی از آن جهت که در تغییر و شور و تهیج موفق هستند پرطرفدارند. آن ها غریزه ی رهبری ما را تقویت کرده و ما را به سمت گرفتن سکان و شروع سفری و یا آغازی نو رهنمون می سازند. پیش بردن مسائل بدون تغییر بهبود و پیشرفت حاصل نمی شود.

  گربه ی قهوه ای نماد متفاوتی با گربه نارنجی دارد. او نشانگر نگرشی روحی است که ترجیح می دهد کارها را آهسته و پیوسته انجام دهد. برخی از افراد زندگی آرام لذت می برند و هیچ عجله یا تصمیمی برای تغییر دنیا ندارند. اغلب این افراد برای داشتن حیوان خانگی جذب گربه قهوه ای می شوند. چراکه او نیز روحیه ای مشابه دارد. گاهی هنگامی که در تفکری عمیق به سر می بریم و از اطراف غافل شده ایم، گربه ی قهوه ای ما را به واقعیت باز می گرداند. او به ما کمک می کند تا قبل از دنبال کردن هدف، اول هدف را دوست داشته باشیم.

  فیسبوک Facebook Twitter Email Telegram WhatsApp Reddit اشتراک گذاری

  منبع مطلب : adnatattoo.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید