این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تصاویر راهپیمایی امروز

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تصاویر راهپیمایی امروز را از این سایت دریافت کنید.

  خروش غیرت مردم علیه اغتشاشگران؛ ایرانی‌ها امروز یکصدا آشوب‌ها را محکوم می‌کنند

  مردم همیشه در صحنه ایران روز جمعه اول مهر با برگزاری راهپیمایی، اعتراض خود را نسبت حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران که با کشتار مردم بی گناه توسط داعشی های وطنی همراه شده، در استانها و شهرهای کشور اعلام می‌کنند.

  مجموع نظرات: ۴۶

  جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۳

  ۳ نفر

  خروش غیرت مردم علیه اغتشاشگران؛ ایرانی‌ها امروز یکصدا آشوب‌ها را محکوم می‌کنند | جزئیات راهپیمایی در استان‌های کشور

  مردم همیشه در صحنه ایران روز جمعه اول مهر با برگزاری راهپیمایی، اعتراض خود را نسبت حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران که با کشتار مردم بی گناه توسط داعشی های وطنی همراه شده، در استانها و شهرهای کشور اعلام می‌کنند.

  به گزارش همشهری آنلاین، مردم ایران اسلامی روز جمعه یکم مهرماه با برگزاری راهپیمایی سراسری، اعتراض خود را نسبت به حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران در استانها و شهرهای مختلف کشور اعلام می‌کنند.

  در این راهپیمایی بار دیگر مردم با نظام جمهوری اسلامی ایران عهدی دوباره بسته و برای دفاع از خاک پاک این وطن اعلام آمادگی می‌کنند.

  آنچه در زیر از نظر شما مخاطبان می‌گذرد، مصاحبه، اطلاعیه و بیانیه‌هایی است که در  استانهای مختلف کشور صادر شده و در آن اقدامات خرابکارانه اغتشاشگران در چند روز گذشته را محکوم کرده‌اند.

  استان آذربایجان شرقی

  مردم تبریز در محکومیت اقدامات ساختارشکنانه و آشوبگرانه اخیر بعد از اقامه نماز جمعه راهپیمایی خواهند کرد.

  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: این راهپیمایی پس از برگزاری نماز جمعه از مصلی تا میدان ساعت تبریز برگزار خواهد شد.

  در سایر شهرستان های این استان نیز پس از اقامه نماز جمعه برگزار می شود.

  استان تهران

  رئیس شورای تبلیغات اسلامی تهران گفت: در پی حرکات هنجار شکنانه اخیر و اهانت معدودی از عناصر خود فروخته به ساحت مقدس قرآن کریم، به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان، مردم استان تهران در محکومیت این حرکات مذبوحانه جمعه اول مهر راهپیمایی خواهند کرد.

  حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان تهران  در جمع خبرنگاران طی سخنانی در خصوص اتفاقات اخیر خاطرنشان کرد: بار دیگر دست پلید استکبار و بدخواهان نظام شکوهمند اسلامی به صورت آشکارا در حوادث اخیر کشور نمایان گردیده و در پی فتنه انگیزی جدیدی علیه انقلاب و مردم مظلوم و مقاوم ایران اسلامی هستند، غافل از اینکه این ملت، ملت امام حسین (ع) و ملت حماسه ۹ دی بوده و همان ملتی است که در تشییع سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز آن شکوه جاودانه تاریخ را خلق کرد.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران عنوان کرد: از عموم مردم بصیر و انقلابی استان تهران دعوت به عمل می آید با شرکت پرشور، مقتدرانه و دشمن شکن خود در راهپیمایی ها بار دیگر بصیرت مثال زدنی و غرورآفرین خویش را به رخ بدخواهان انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان بکشانند.

  استان خراسان جنوبی

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، با اشاره به اتفاقات اخیر و بروز هتک حرمت‌های رخ داده  ومحکوم کردن این اقدامات اظهار داشت: پیرو درخواست های متعدد مردم مؤمن و انقلابی جهت محکومیت حرکات هنجار شکنانۀ عده ای معدود از عوامل مزدور و فریب خورده در اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، پیامبر اعظم (ص)،آتش کشیدن برخی از مساجد و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، هتک حرمت حجاب بانوان، تخریب اموال و اماکن عمومی و سلب امنیت مردم بر حضور در  راهپیمایی فردا تاکید کرد.

  حجت الاسلام  والمسلمین ملایی بیان کرد: تظاهرات محکومیت این اقدامات همزمان با سراسر کشور  جمعه اول مهر؛ پــس از اقـــامـۀ نمــاز عبــادی ـ ســیاسـی  جـمعــه(اول مـهــــر امسال ) در بیرجند و ســـراســــر استان  با حضور مردم بصیر و شجاع و آگاه خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  خراسان جنوبی ، از عموم آحاد و اقشار مختلف مردم انقلابی، بصیر و همیشه در صحنۀ استان  دعوت کرد تا با حضور حماسی و معنوی خود بار دیگر از اقتدار و امنیت کشور و کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت کرده و ضمن محکومیت توهین به مقدسات و حرکات هنجار شکنان، بیزاری و انزجار خود نسبت به اقدامات خرابکارانه و خلاف نظم و امنیت عمومی  را اعلام نمایند.

  استان لرستان

  شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان لرستان نیز با صدور اطلاعیه‌ای از برگزاری راهپیمایی مردم این استان در محکومیت هنجارشکنی‌های اخیر خبر داد.

  در متن این اطلاعیه آمده است:

  امپراطوری رسانه‌ای شیطان برای تحمیل روایت مخدوش و ایجاد شبهه مردمی و عمومی‌بودن اقدامات خرابکارانه، هنجارشکن و ضدامنیتی عناصر سازمان‌یافته و آموزش‌دیده ضدانقلاب طی روزهای اخیر، اقتضا می‌نماید فردا شاهد شکوه حضور مردمی و تجلی وحدت میان همه گروه‌ها و سلایق مردم شریف در نمازجمعه و راهپیمایی دشمن‌شکن و انسجام‌آفرین با هدف محکومیت توطئه جبهه معاند خارج‌نشین پس از رویداد نماز جمعه باشیم.

  نمازجمعه اول مهر ۱۴۰۱، شاهد حضور همه مردم شریف و هم‌وطنان متدین از همه گروه‌ها، اقشار و سلایق خواهد بود. در راهپیمایی پس از نماز جمعه از امنیت و انسجام ملی یکپارچه دفاع خواهیم کرد.

  استان قزوین

  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین  با صدور اطلاعیه‌ای از مردم برای شرکت در راهپیمایی محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر و توهین به مقدسات اسلامی در روز جمعه یکم مهرماه دعوت کرد.

  در متن این اطلاعیه آمده است:

  «بار دیگر دست پلید استکبار و بدخواهان نظام شکوهمند اسلامی به صورت آشکارا در حوادث اخیر کشور نمایان گردیده و در پی فتنه انگیزی جدیدی علیه انقلاب و مردم مظلوم و مقاوم ایران اسلامی هستند، غافل از اینکه این ملت، ملت امام حسین (ع) ملت حماسه نهم دی و همان ملتی است که در تشییع سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز آن شکوه جاودانه تاریخ را خلق کرد.

  در پی حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت معدودی از عناصر خود فروخته به ساحت مقدس قرآن کریم، به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی مردم استان قزوین در محکومیت این حرکات مذبوحانه روز جمعه یکم مهرماه بعد از اقامه نماز جمعه از میعادگاه های نماز جمعه راهپیمایی برگزار خواهند کرد.

  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین از عموم مردم بصیر و انقلابی قزوین دعوت به عمل می آورد با شرکت در این راهپیمایی و حضور پر شور، مقتدرانه و دشمن شکن خود بار دیگر بصیرت مثال زدنی و غرورآفرین خویش را به رخ بدخواهان انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان بکشانند.

  منبع مطلب : www.hamshahrionline.ir

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید