این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تعمیر آسانسور

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تعمیر آسانسور را از این سایت دریافت کنید.

  تعمیرات آسانسور + رفع خرابی آسانسور + پشتیبانی 24 ساعته

  تکنسین های شرکت خدماتی الماس آسانسور امکان تعمیر آسانسور، سرویس آسانسور، رفع خرابی آسانسور و کلیه خدمات آسانسورهای مسکونی را فراهم میکنند.

  به وب سایت شرکت الماس آسانسور خوش آمدید.

  سفارش آنلاین

  تعمیر آسانسور، رفع خرابی آسانسور به صورت تخصصی

  خرابی آسانسور را با تعمیرکاران الماس آسانسور رفع نمایید!

  تعمیر آسانسور، رفع خرابی آسانسور به صورت تخصصی خرابی آسانسور را با تعمیرکاران الماس آسانسور رفع نمایید! تعمیرات آسانسور و رفع خرابی آسانسور

  در صورت خرابی آسانسور، تعمیر آسانسور توسط یک شرکت با سابقه که از متخصصین آسانسور حرفه ای در این زمینه استفاده می‌کند الزامی است. هر گاه با خرابی آسانسور مانند مواردی همچون ایست آسانسور، باز و بسته نشدن درب‌ها، تغییر صدا و غیره مواجه شدید، نیاز به تعمیر آسانسور دارید.

  امروزه با رشد سریع جوامع بشری و ساخت ساختمان‌های بلند، لزوم استفاده از آسانسور بیش از هر زمان احساس می‌شود. همچنین تعمیرات آسانسور و سرویس به موقع آن امری لازم است. میلیونها آسانسور در جهان به طور 24 ساعته در حال فعالیت هستند که در صورت خرابی میتواند مشکلات و هزینه های زیادی را برای افراد به دنبال داشته باشد.

  آسانسورها به طور مداوم نیاز به تعمیرات و سرویس دارند. فرانک لیووتی رئیس شرکت آسانسور بروکلین میگوید: "با آسانسور جدید باید مانند یک ماشین جدید رفتار کرد. باید به طور مداوم روغن آن را چک کرد و اگر قطعات آسانسور نیاز به تعمیر و نگهداری دارد، هر چه سریعتر این کار انجام شود"

  یک آسانسور با نگهداری و رفع خرابی به موقع، باید بین 15 تا 20 سال به صورت مداوم برای شما کار کند. اما با توجه به نوع کاربرد آسانسور، برخی قطعات به مرور زمان ممکن است به تعویض و یا تعمیر نیاز داشته باشند.

  توجه داشته باشید حتی اگر تمامی خدمات تعمیر آسانسور و سرویس آن را به موقع انجام داده باشید، باز هم ممکن است زمانی برسد که تجهیزات و قطعات غیر قابل اعتماد شوند. در این صورت برای جلوگیری از خرابی بیشتر باید قطعات فرسوده تعویض شوند.

  تعمیرات آسانسور در شرکت الماس آسانسور

  امروزه اهمیت استفاده از آسانسور را همه ما درک می کنیم. استفاده از این وسیله نقلیه، زندگی را برای ما آسان تر کرده است. فرقی ندارد که در منزل، محیط کار و یا فضاهای تجاری آسانسور نصب شده باشد. این وسیله نقلیه یک اختراع عالی برای جا به جایی راحت از یک مکان به مکانی دیگر است. اما باید در نظر داشته باشید که همانند سایر وسایل کامپیوتری و موتوری، آسانسورها نیز هر از گاهی نیاز به تعمیر دارند و اینجاست که شما نیاز به یک شرکت خدماتی حرفه ای برای تعمیرات آسانسور، رفع خرابی آسانسور و سرویس و نگهداری آسانسور ساختمان خود خواهید داشت.

  خدمات رسانی سریع تعمیر آسانسور

  علاوه بر سیستم خدمات رسانی سریع خرابی آسانسور و تعمیر آسانسور مستقر در هر منطقه، سیستم سرویس نگهداری پیشگیرانه نیز به صورت منظم و ماهانه جهت هر آسانسور در تاریخ مشخص و از قبل برنامه ریزی شده، کنترل می گردد. کلیه دستورالعمل های سرویس و نگهداری آسانسور و فرمهای بازدید ماهیانه در اختیار بهره برداران قرار می گیرد تا مشترکین نیز در جریان چگونگی انجام خدمات قرار گیرند. همچنین کلیه آسانسورها هر 6 ماه توسط مهندسین واحد کنترل کیفیت بازدید می گردند تا از لحاظ کیفیت عملکرد خدمات آسانسورها را کنترل نمایند.

  بیمه آسانسور

  تمامی آسانسور های که از شرکت آسانسور الماس خدمات دریافت میکنند، در سال اول تحت پوشش بیمه رایگان خواهند بود.

  خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور

  همانند سایر تجهیزات مدرن، آسانسورها نیز تکامل یافته و تکنولوژی آن ها رو به پیشرفت است. آسانسورها در طول عمر خود نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. تکنسین های شرکت خدماتی الماس آسانسور امکان تعمیر آسانسور، سرویس آسانسور، سرویس و نگهداری آسانسور، مدرن سازی آسانسور، بازرسی آسانسور و سایر خدمات آسانسورهای مسکونی را برای شما فراهم می کنند.

  زمانی که آسانسور خراب شود، کارکنان، مشتریان، فروشندگان و بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار می دهد. در حقیقت از کار افتادگی آسانسور بر روند کار تاثیر منفی گذاشته و جا به جایی وسایل از یک طبقه به طبقه دیگر دشوار خواهد شد. برای کسانی که آسانسور در منزل خود دارند، خدمات تعمیراتی برای کمک به اشخاصی که در مرحله اول به آسانسور نیاز دارند، بسیار ضروری است.

  خراب شدن آسانسور به مرور زمان باعث پوسیدگی و خوردگی شده و این پوسیدگی باعث از کار افتادن آسانسور می گردد. متخصصان آسانسور شرکت الماس آسانسور، بهترین شیوه ها و نیازهای ساختاری در سطح تجاری و مسکونی آشنا هستند. اگر وضعیت آسانسور به قدری بد باشد که نه تنها نیاز به سرویس و نگهداری بلکه نیاز به نوسازی و به روز رسانی داشته باشد، متخصصان شرکت الماس آسانسور با بهترین راهکارها این مشکلات را حل خواهند کرد

  ما مشتاقانه منتظریم تا شما را با بهترین محصولات و خدماتی که صنعت ما در رابطه با سرویس یا تعمیر آسانسور ارائه می دهد آشنا کنیم. خدماتی که می تواند سطح بسیار متفاوتی از کیفیت را در زمینه انواع دستگاه های بالابر و آسانسور در اختیار شما قرار دهد.

  در شرکت مهندسی الماس آسانسور، شما با عالی ترین سطح خدمات مراقبت و پشتیبانی نصب و نگهداری آسانسور مواجه خواهید شد. همچنین خدمات ما به همراه ارائه راه حل های مقرون به صرفه، مستحکم و کارآمد ارائه می شود. تضمین کیفیت خدمات و ارائه تضمین ها لازم و خدمات پس از فروش، از جمله ویژگی هایی است که خیال شما را از بابت دریافت خدماتی با کیفیت و مطمئن آسوده می کند.

  شرکت الماس آسانسور همچنین خدمات تعمیر آسانسور در تهران و تعمیر آسانسور در کرج را توسط متخصصین باتجربه و کاربلد با پشتیبانی 24 ساعته ارائه می نماید.

  شرکت الماس آسانسور

  ما یک شرکت آسانسور کاملا مجهز هستیم که می تواند با شما کار کند تا یک آسانسور سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد ساختمان خود ایجاد کنید. هر ساختمانی دارای نیازهای ویژه ای است؛ و تشخیص آسانسور مناسب برای رفع این نیازها، نیازمند دانش و تخصص در زمینه تجهیزات آسانسور و همچنین اصول ساخت و ساز دارد. ما با تسلط بر هر دو حوزه، پیشنهاد بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

  منبع مطلب : www.fsaelevator.ir

  نحوه تعمیر آسانسور

  ممکن است مشکلات زیادی برای تجهیزات آسانسور به وجود بیایند اما با بررسی و سرویس کردن منظم آسانسور می توان از از بروز مشکلات جلوگیری کرد.

  نحوه تعمیر آسانسور

  بدون دیدگاه

  دسته بندی : مقالات تعمیرات

  فهرست مطالب

  در سراسر جهان ، تقاضا برای ساختمان های بلندتر همیشه در حال افزایش است و بر کل صنعت آسانسور تأثیر زیادی گذاشته است. بیش از 80 میلیون آسانسور و پله برقی در حال کار در سراسر جهان برای مقابله با تقاضای بی وقفه جامعه امروز هستند. این سناریو اهمیت تعمیر و نگهداری به موقع و قابل اعتماد را افزایش می دهد.

  اگر آسانسور به طور منظم نگهداری شود ، خرابی کمتری خواهد داشت. در غیر اینصورت ، احتمال خرابی بیشتر است و این اغلب به دلیل فرسودگی یا خرابی اجزای سازنده و یا روانکاری ضعیف است. این نیاز منطقی آسانسورها است. مالک یا دارنده وظیفه مسئولیت اطمینان از وقوع این اتفاق را دارد.

  صنعت آسانسور همچنان در سراسر کشور رونق می یابد زیرا بیشتر ساختمانهای عمومی و تجاری بسیاری در حال نصب آنها هستند تا بتوانند مشتریان خود را بهتر جابجا کنند. پس از تاسیس ، فرصت برای ارائه مستمر خدمات و نگهداری از عمر ساختمان می تواند به ایجاد یک تجارت خودپایدار کمک کند. صاحب موفق یک تجارت آسانسور مشتاق خواهد بود که با استفاده از مهارت های مهندسی ، برق و تجارت پروژه ای را به عهده بگیرد.

  با بازرسی مناسب و نگهداری پیشگیرانه می توان از بسیاری از خرابی تجهیزات جلوگیری کرد. تعمیر و نگهداری منظم فقط با جلوگیری از خرابی باعث افزایش بهره وری نمی شود – همچنین نشان داده شده است که مصرف انرژی را 15٪ کاهش می دهد.

  زمان انتظار طولانی و خرابی مکرر ناخوشایند و نشانه ای از سایش است. گرم شدن بیش از حد ، مصرف زیاد انرژی و ضریب توان کم ممکن است مشکلات آشکاری باشد اما هزینه های پنهانی را متحمل می شود. اجرای روشهای ساده نگهداری موتور آسانسور می تواند به کاهش هزینه ها و زمان خرابی کمک کند.

  برخی از رایج ترین مشکلات آسانسور  و راه حل هایی برای جلوگیری از خرابی آسانسور

  مشکل: میخ های فرسوده

  ✓ راه حل: شیار زدن مجدد

  شیارهای فرسوده سایش بیشتری روی طناب ها ایجاد می کنند ، که به نوبه خود سطح سایش در میخ ها را افزایش می دهد. این یک چرخه تخریب برای هر دو مولفه اصلی ایجاد می کند.

  می توان برای جلوگیری از خرابی زودرس طناب بالابر ، میخ ها را مجدداً جایگزین یا تعویض کرد ، بنابراین حتما پروفیل های شیار را بررسی کنید تا مناسب بودن طناب ها و میله را تأیید کنید. ابزار ساده ای با استانداردهای مغناطیسی و لبه مستقیم در دسترس است تا از طریق بصری بررسی کند که شیارها به طور مساوی پوشیده شده اند یا خیر.

  مشکل: قطع برق

  ✓ راه حل: بازرسی مادون قرمز

  آسانسورها انرژی زیادی از سیستم های تجاری ساختمان تجاری می خواهند ، بنابراین به روزرسانی در ولتاژ سیستم می تواند بر عملکرد موتور تأثیر بگذارد یا حتی به سیستم آسانسور آسیب برساند. آسانسورهایی که سابقه خرابی موتور یا مشکلات کارکرد دارند باید مورد بررسی کیفیت برق قرار گیرند.

  دماسنج مادون قرمز تغییرات شدید دما را اندازه گیری می کند و می تواند نقاط احتمالی قبل از ایجاد خرابی در سیستم را شناسایی کند. خطاهای متداول مانند ولتاژ بیش از حد بالا / پایین را می توان با بررسی کیفیت برق به راحتی مشاهده کرد و فیوزهایی که داغ می شوند را می توان به سرعت با تصویربرداری مادون قرمز قبل از از دست دادن یک مرحله از موتور مشاهده کرد.

  مشکل: آلودگی

  ✓ راه حل: آنالیز روغن و روغن کاری

  هنگامی که سایش رخ می دهد ، ذرات ریز فلز در روغن آزاد می شوند و می توانند عملکرد صحیح سیستم آسانسور را مختل کنند. به همین ترتیب ، روغن کاری نامناسب یا مهر و موم های فرسوده می تواند باعث آلودگی شود. آنالیز روغن را انجام دهید تا روغن را از نظر خواص مختلفی که ممکن است نشان دهنده آلودگی یا سایش داخل موتور باشد ، بررسی کنید.

  وجود مقدار زیاد برنز در روغن جعبه دنده می تواند نشان دهنده سایش زودرس دنده تاج آسانسور دنده ای یا غلظت بالای آلومینیوم در مخزن هیدرولیک شما باشد ، می تواند نشان دهنده سایش محفظه پمپ در آسانسور هیدرولیکی باشد.

  مشکل: بلبرینگ های پر سر و صدا یا عملکرد سوء بلبرینگ

  ✓ محلول: جاذبهای القایی

  خرابی غلتک، بیش از نیمی از خرابی موتور را باعث می شود. یاتاقان های پر سر و صدا اغلب به لرزش های داخل موتور نسبت داده می شوند. در حالی که درایوهای فرکانس متغیر برای کاهش مصرف انرژی موتور شما مفید هستند ، آنها جریان معمول را معرفی می کنند – یک محصول جانبی آسیب رسان که می تواند این لرزش ها را از طریق سایش تحمل زودرس ناشی از جریان ولگرد ، به سطوح خطرناک افزایش دهد.

  برای رفع این چالش ، استفاده از یک جاذب القایی ، مانند CoolBLUE ، برای جذب جریان ها و محافظت از سیستم در برابر خرابی های احتمالی. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که تمام زمینه ها ایمن و متصل شده اند تا مشکلات ناشی از نویز الکتریکی موجود در زمین را کاهش دهید که ممکن است از سیستم خارج شود و یا باعث شمارش نادرست در سیستم شود.

  مشکل: درایو موتور نامرتب است

  ✓ راه حل: هم ترازی موتور

  تراز کردن موتور هنگامی که یک موتور الکتریکی به یک وسیله دیگر متصل می شود ، تراز بودن شافت بسیار مهم است. بدون تراز بندی صحیح ، بلبرینگ های موتور شروع به سایش می کنند. عدم انطباق شافت را می توان با استفاده از تجهیزات پیشرفته اندازه گیری لیزر یا به سادگی با استفاده از یک خط راست و رشته تشخیص داد. متناوباً ، خرید دستگاه های دنده ای را در نظر بگیرید که از موتورهای فلنج دار استفاده می کنند و در صورت جدا شدن دستگاه نیازی به تراز نیستند.

  نگهداری از آسانسورها و تلاش برای سلامت آن، نه تنها به سرویس کاران بلکه به ساکنان و استفاده کنندگان نیز وابسته است. از بهترین پیشنهاد ها این است که مدیران ساختمان ها، نکات کلیدی در استفاده از آسانسور را بر روی کاغذی نوشته و آن را در داخل آسانسور نصب کنند و از ساکنین ساختمان بخواهند، با خواندن آن نکات، در راستای نگهداری و مراقبت از این وسیله مهم و کار راه انداز ، مشارکت داشته باشند. حتی علاوه بر نکاتی برای استفاده صحیح از بالابر و آسانسور، استفاده کنندگان باید در مورد علائم خرابی این دستگاه نیز، آگاه باشند. به طور مثال، بهتر است در انتهای دستورالعمل استفاده درست از آسانسور، بخشی تحت عنوان علائم خرابی نیز اضافه شود. مانند:

  از کار افتادن آسانسور به تعداد زیاد

  توقف آسانسور در بین طبقات

  گرم شدن بیش از حد آسانسور

  منبع مطلب : fannipaytakht.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید