این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تهیه درخت خانواده شجره نامه

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تهیه درخت خانواده شجره نامه را از این سایت دریافت کنید.

  دانلود نرم افزار شجره نامه

  دانلود نرم افزار های ساخت شجره نامه، اطلاعات خانوادگی، اصل و نسب، مشخصات فامیلی و ...

  نرم افزار‎ > ‏ خانگی‎ > ‏ شجره نامه

  فهرست مطالب دسته شجره نامه

  RootsMagic v9.0.2 x64 + v7.6.2.0 - نرم افزار ساخت شجره نامه خانوادگی

  Heredis 2023 v23.3 - نرم افزار ساخت شجره نامه خانوادگی

  Ahnenblatt v3.51 - نرم افزار ساخت شجره نامه خانوادگی

  The Complete Reporter/Builder 2023 Build 230104 - نرم افزار ساخت شجره نامه های خانوادگی

  Brothers Keeper v7.5.9 - نرم افزار ساخت نمودار های درختی شجره نامه خانوادگی

  Family Tree Heritage Gold v16.0.9 - نرم افزار ساخت شجره نامه خانوادگی

  Family Historian v7.0.2 - نرم افزار ساخت تاریخچه و شجره نامه خانوادگی

  Arcv2CAD 8 Rev A.26 - نرم افزار تبدیل فایل های آرک جی‌آی‌اس به کد

  Ancestral Author v2.9.30 - نرم افزار ساخت PDF از شجره نامه

  GenoPro 2020 v3.1.0.1 - نرم افزار رسم شجره نامه خانوادگی و ژنوگرام

  MacKiev Family Tree Maker 2017 v23.3.0.1570 - نرم افزار ساخت شجره نامه های خانوادگی

  Personal Historian v3.0.2.0 - نرم افزار ثبت سوابق و پیشینه شخصی

  TreeDraw v4.5.0 - نرم افزار شجره نامه

  دانلود RootsMagic v9.0.2 x64 + v7.6.2.0 - نرم افزار ساخت شجره نامه خانوادگی

  بازدید: 5,180

  دسته: نرم افزار‎ » ‏ خانگی‎ » ‏ شجره نامه

  RootsMagic نرم افزاری قدرتمند، جامع و بصری برای ساخت شجره نامه های خانوادگی می باشد که به سرعت و بدون هیچ زحمتی می توانید درخت خانوادگی مورد نظر خود را ایجاد کنید. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که می خواهید کلیه اطلاعات مربوط به تاریخچه تمام اعضای خانواده خود را جستجو، جمع آوری و سازماندهی کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید، این نرم افزار می تواند به شما کمک کند. با استفاده از RootsMagic می توانید برای هر فرد یک پروفایل اختصاصی شامل تمام اطلاعات مربوط به آن مانند نام، نام مستعار، تاریخ تولد، تاریخ ازدواج، تعداد فرزندان، تاریخ فوت، سن در زمان فوت، دین و مذهب و ... ساخته و ریشه خانوادگی هر فرد را به خانواده های پیشین یا خانواده های فعلی اتصال داده و به این ترتیب شجره نامه ای دیجیتالی تهیه نمود و آن را بین دوستان، اقوام و نزدیکان خود به اشتراک گذاشت. در ضمن اگر مشترک هر یک از وب‌سایت‌های free FamilySearch یا MyHeritage باشید می‌توانید از اطلاعات آن‌ها نیز در تحقیقات خود بهره ببرید.

  دانلود Heredis 2023 v23.3 - نرم افزار ساخت شجره نامه خانوادگی

  بازدید: 22,887

  دسته: نرم افزار‎ » ‏ خانگی‎ » ‏ شجره نامه

  Heredis نرم افزاری برای ساخت شجره نامه و درخت خانوادگی می باشد که با کمک آن می توانید انواع نمودار های درختی از اعضای خانواده و اجداد خود ایجاد کرده و تمام داده های مختلف مربوط به آن ها، از اطلاعات شخصی مانند نام و عکس و ... گرفته تا سوابق و رویداد های مربوط به هر فرد را در آن وارد کرده و ثبت کنید. در واقع ساخت شجره نامه و درخت خانوادگی یکی از کارهای جالب برای هر خانواده می باشد که در آن ارتباط بین اجزای مختلف یک فامیل، ابا و اجداد و ... به راحتی مشخص می شود و مهمتر از همه اینکه این اطلاعات برای همیشه ثبت شده و در اختیار آیندگان قرار می گیرد. ابزار های کاربرد و مفیدی همچون ویرایشگر عکس موجود در نرم افزار به ساخت و طراحی بهتر شما کمک خواهد کرد. در نهایت شجره نامه ای را که  ساخته اید می توانید در قالب نمودار ها، کتابهای تصویری، یک وبسایت شخصی، اسلایدشو های عکس و ... با دیگران به اشتراک بگذارید.

  دانلود Ahnenblatt v3.51 - نرم افزار ساخت شجره نامه خانوادگی

  بازدید: 11,786

  دسته: نرم افزار‎ » ‏ خانگی‎ » ‏ شجره نامه

  Ahnenblatt یک نرم افزار شجره نامه نویسی با ویژگی های کامل است که با کمک آن می توانید نمودار ها و فهرست های مختلفی از اطلاعات اجداد و خانواده خود ایجاد کنید و تصاویر، منابع، یادداشت ها، اطلاعات شخصی و ... را به آن اضافه کنید، رویداد های خاص را مشخص کنید و یا پروفایل هایی از اطلاعات شخصی هر فرد ایجاد نمایید. ساخت شجره نامه یکی از بهترین روش ها برای ثبت میراث خانوادگیست که امروزه افراد زیادی علاقمند به جمع آوری و نگهداری اطلاعات نسل و خانواده خود و نمایش آن ها در قالب نمودار های مختلف درختی می باشند. Ahnenblatt در کنار یک رابط کاربری ساده، هم برای افراد مبتدی و تازه کار و هم برای افراد با تجربه تر، می تواند ابزاری مناسب و کامل باشد.

  دانلود The Complete Reporter/Builder 2023 Build 230104 - نرم افزار ساخت شجره نامه های خانوادگی

  بازدید: 93,675

  دسته: نرم افزار‎ » ‏ خانگی‎ » ‏ شجره نامه

  یکی از کارهای جالب برای هر خانواده ای ساخت درخت خانوادگی و شجره نامه است، درختی که در آن ارتباط بین اجزای مختلف یک فامیل، مشخص کردن ابا و اجداد و ... به راحتی امکان پذیر است. اگر شما هم از علاقمندان به گذشته ی فامیل خود هستید و مایلید اطلاعات مربوط به گذشتگان تان را به صورت رسمی نگه داشته و در اختیار آیندگان قرار دهید، می توانید از نرم افزار The Complete Genealogy Reporter استفاده کنید. به کمک این نرم افزار می توانید به تهیه ی گزارشات، کتاب ها و فولدرهای وب با متن و نت و مدیا و نمودارهای درخت خانوادگی بپردازید. گزارشات تهیه شده توسط این نرم افزار شامل عمه ها، عموها، خاله و دایی به همراه فرزندان آن ها و ارتباطات غیر مستقیم که به واسطه ی ازدواج فراهم شده اند، برای هر فایل GEDCOM مجزای شما می باشد. تنها در چهار مرحله پردازش صورت می گیرد، خواندن فایل GEDCOM، ساخت گزارشات PDF، چاپ و آماده کردن فایل متنی. گزارشات تهیه شده اغلب شامل، ارتباطات غیر مستقیم (ارتباطات نلاشی از ازدواج)، تصویر و متن می باشد. به علاوه در کنار این گزارشات می توان نمودارهای درخت هر خانواده را نیز قرار داد همچنین می توانید برای هر ارتباط توضیحات کامل و جامعی داشته باشید.

  منبع مطلب : p30download.ir

  چگونه درخت شجره نامه خانوادگی بکشیم؟

  در ادامه با چیفا همراه باشید تا شما را با روش صحیح درست کردن درخت شجره نامه بیشتر آشنا کنیم و در مورد اصول تنظیم آن هم بیشتر بحث خواهیم کرد

  خانواده

  چگونه درخت شجره نامه خانوادگی بکشیم؟

  کیا شیخی۷ خرداد, ۱۴۰۰۴

  36,724 زمان تقریبی مطالعه 3 دقیقه

  آیا تا به حال در مورد گذشته و اجدادتان فکر کرده‌اید؟ اینکه از کجا آمده‌اید و اصل و نسبتان به چه کسانی برمی‌گردد؟ شجره نامه یا درخت خانوادگی ممکن است در خانواده های تعداد اندکی از ما وجود داشته باشد اما ممکن است این سوال به ذهنتان بیاید که اصلا شجره نامه ها به چه دردی می‌خورند؟ اصولا شجرنامه یک فرصت عالی برای شناختن افراد خانواده ها فراهم می‌کند؛ مخصوصا برای اعضای جوان‌تر زیرا ممکن است که تعداد زیادی از آن ها حتی پدربزرگ و مادربزرگ خود را هم ندیده باشند اما برای بزرگ‌ترها، شجره نامه بیشتر حالتی یادآوری به دنبال دارد. حتی گاهی اوقات هم خاطرات را تازه می‌کند. در ادامه با چیفا همراه باشید تا شما را با روش صحیح درست کردن درخت شجره نامه بیشتر آشنا کنیم و در مورد اصول تنظیم آن بیشتر بحث خواهیم کرد.

  جستجو در تاریخچه خانواده

  پیش از درخت شجره نامه؛ جستجو در مورد خانواده و بستگانتان

  اولین قدم برای ساختن شجره نامه شناختن افراد خانواده است اما نه فقط افراد نزدیک بلکه باید به دنبال اطلاعاتی در مورد پدربزرگ پدربزرگتان هم باشید. شاید فکر کنید که جستجو در مورد آن ها کمی سخت است اما به راحتی می‌توانید اطلاعاتی مناسب را در مورد آن ها پیدا کنید.

  پدربزرگ، مادربزرگ یا حتی افراد مسن دیگر خانواده می‌توانند یک منبع اطلاعاتی مناسب باشند زیرا آن ها بخش بزرگی از تاریخچه و ریشه خانوادگی را می‌دانند و می‌توانند اطلاعات مناسبی از گذشته را در اختیار شما قرار دهند. می‌توان از پدر و مادرتان هم سوال کنید اما معمولا مسن‌تر ها بهتر می‌توانند در این زمینه کمک‌تان کنند.

  سعی کنید اطلاعات مورد نیازتان را از چند نفر متفاوت بپرسید تا هم از صحت اطلاعات مطمئن شوید و هم کم و کاستی های آن را برطرف کنید.

  تا چه اندازه می‌خواهید گذشته را بررسی کنید؟

  اگر بخواهید گذشته خانواده‌تان را به صورت کامل مشخص کنید کار بسیار سختی در پیش دارید زیرا هم اطلاعات افراد خانواده و هم مسن‌ترین ها هم کم است و تقریبا به اندازه‌ای نیست که بتوانید بخش بزرگی از گذشته را مشخص کنید. به همین دلیل بهتر است محدوده جستجویتان را مشخص نمایید و نهایتا آن را تا چند نسل قبل ادامه دهید. معمولا محدوده جستجو به اندازه بزرگی کاغذی که روی آن می‌نویسید بستگی دارد اما به هرحال داشتن یک بازه جستجوی مشخص کیفیت کار را هم بالاتر خواهد برد. البته در این بین افرادی هم هستند که دوست دارند اجداد دور خود را هم شناسایی کنند. اگر شما هم از این دست افراد هستید حتما مطلب چگونه اصل و نسب خود را پیدا کنیم را از دست ندهید.

  بسیاری از مردم دوست دارند جستجو را حتی تا زمان پدربزرگ پدربزرگ‌شان هم ادامه دهند اما به هرحال این قضیه کاملا به انتخاب شما بستگی دارد. سعی کنید از اولین ها شروع کنید؛ یعنی تا جایی که پدربزرگ و مادربزرگ‌تان به یاد دارند را یادداشت کنید. سپس از آنجا آغاز کنید و بعد از آن فرزندانشان را بنویسید.

  اگر خانواده بزرگی دارید بهتر است از پدربزرگ و مادربزرگ خود شروع کنید و کم کم عمو و عمه هایتان را به آن اضافه کنید. به طور کلی اگر خانواده‌تان بزرگ باشد لازم نیست زیاد به عقب برگردید.

  فراهم کردن وسایل مورد نیاز ساخت درخت شجره نامه

  انتخاب کاغذ مناسب

  نوشته های مشابه

  چگونه اصل و نسب خود را پیدا کنیم؟

  ۱۱ خرداد, ۱۴۰۰

  چگونه از کودک خود یک فوتبالیست حرفه ای بسازیم؟

  ۷ خرداد, ۱۴۰۰

  سعی کنید از چیز هایی استفاده کنید که راحت باشد و بتوانیذ هرکجا که لازم بود آن ها را در دسترس داشته باشید زیرا احتمالا باید در جاهای مختلف و حتی در گفتگو با افراد مختلف نیاز به یادداشت کردن و یا نوشتن چیزی داشته باشید. به همین دلیل بهتر است ابتدا از یک دفترچه کوچک استفاده کنید و بعد از اطمینان یافتن از صحت اطلاعات آن ها را روی یک کاغذ مناسب بنویسید.

  وسایل متنوع و جذابی وجود دارند که به راحتی می‌توان در نوشت‌افزارها آن را به راحتی تهیه کرد و خوشبختانه انتخاب های فراوانی در دسترس دارید که می‌توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

  شکل کلی را انتخاب کنید

  بسیاری از شجره نامه ها به صورت یک درخت کشیده می‌شوند و بخش‌های مختلف آن را به عنوان شاخه تعیین کرده‌اند اما به طور کلی انتخاب شکل و فرم آن به خودتان بستگی دارد. دقت کنید که لازم نیست حتما آن را به شکل یک درخت بکشید.

  کشیدن درخت شجره نامه

  شکل کلی درخت را با یک مداد بکشید

  سعی کنید اول شکل درخت را به طور کلی بکشید. البته در نگاه اول درخت باید به شکلی باشد که فرم کامل آن شکل گرفته باشد، پس از آن برای هر یک از شاخه ها فضای مناسب خودش را تعیین کرده و مشخص کنید که می‌خواهید چه کسانی را در آنجا بنویسید.

  اولین نفر در درخت شجره نامه ؛ خود شما

  از آنجایی که شجرنامه در مورد خودتان است پس بهتر است ابتدا با اسم خودتان آغاز کنید. سپس فضای اطراف آن را برای بقیه اسم ها و افراد خانواده‌تان مشخص نمایید.

  اگر می‌خواهید شجرنامه را به شکل یک درخت واقعی بکشید سعی کنید از یک شاخه مشخص شروع کنید و آن را به خانواده‌تان اختصاص دهید.

  پدر و مادر، برادر و خواهرتان

  پس از اینکه اسم خودتان را نوشتید اطراف همان شاخه یا قسمتی که مربوط به خانواده‌تان است بقیه افراد خانواده را هم همانطور که گفته شد بنویسید.

  اکنون اگر برادر و خواهرهایتان همسر و فرزند دارند برای هرکدام از آن ها یک زیرشاخه جدا کنید، سپس فرزندان آن ها را هم همانجا بنویسید.

  برای اینکه شجره نامه حالت منظم و مناسبی به خود بگیرد بهتر است قبل از کشیدن درخت ابتدا تمامی افراد خانواده را بنویسید سپس از بزرگترین و پرجمعیت ترین آن ها آغاز کنید و یک شاخه یا زیر شاخه را به آن ها اختصاص دهید.

  منبع مطلب : chifa.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید