این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تکریم کارت سپاه

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تکریم کارت سپاه را از این سایت دریافت کنید.

  مزایای کارت ایثارگری + میزان حقوق

  مزایای کارت ایثارگری و نحوه بهره مندی از مزایای کارت ایثار در این مقاله بیان شد. در صورت هرگونه مشکل برای دریافت کارت ایثارگری و یا هرگونه ابهام در رابطه با

  مزایای کارت ایثارگری + میزان حقوق

  جهت مشاوره در زمینه مزایای کارت ایثارگری + میزان حقوق

  از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  در این مقاله توضیحاتی در رابطه با مزایای کارت ایثارگری و نحوه دریافت کارت ایثارگری در اختیار شما قرار داده ایم. کارت ایثارگری یا کارت ایثار ویژه رزمندگان دفاع مقدس می باشد کارت ایثارگری برای رزمندگانی صادر می شود که در دوران هشت سال دفاع مقدس در جنگ حضور داشتند و یا بیش از 45 روز در جبهه حضور داشتند. کارت ایثار در واقع، کارت هویتی ویژه رزمندگان دفاع مقدس است که به چهار دسته از ایثارگران شامل شهدا، آزادگان، رزمندگان و ایثارگران تعلق می گیرد.

  در ادامه این مقاله نحوه دریافت کارت ایثار و مزایای کارت ایثارگری بیان شده است. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

  سر فصل ها

  نحوه دریافت کارت ایثارگری

  مزایای کارت ایثارگری

  نحوه بهره مندی از مزایای کارت ایثارگری

  نحوه دریافت کارت ایثارگری چگونه است؟

  مزایای کارت ایثارگری چیست؟

  نحوه دریافت وام ایثارگری چگونه است؟

  نحوه دریافت کارت ایثارگری

  نحوه دریافت کارت ایثارگری چگونه است؟ ایثارگران برای دریافت کارت ایثار و بهره مندی از مزایای کارت ایثارگری باید به سایت خدمات الکترونیک ایثار مراجعه نمایند و درخواست خود را به صورت غیر حضوری ثبت نمایند. سایت خدمات الکترونیک بنیاد شهید و امور ایثارگران، با هدف ارائه خدمات به صورت برخط و امکان ثبت درخواست های متنوع به صورت غیر حضوری طراحی و تولید شده است. در این سامانه خدمات مرتبط با جامعه هدف و پرسنل بنیاد به صورت یکجا و یکپارچه ارائه می شود.نحوه دریافت کارت ایثارگری سپاه :درخواست کارت ایثارگری سپاه از طریق سامانه خدمات الکترونیک ایثار www.isaar.ir صورت می پذیرد.  براسـاس این درخواســت پس از طی فرایندهای داخلی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت ایثارگری چاپ شده و از طریق پست به درب منزل جامعه هدف ارسال می گردد.نحوه دریافت کارت ایثارگری ارتش :

  برای تمام رزمندگان ارتشی که ۳ ماه به بالا سابقه خدمت در جبهه دارند کارت ایثارگری ارتش صادر می‌شود. افرادی که فاقد کارت ایثار هستند، باید در ابتدا به آخرین یگانی که در آن خدمت کردند مراجعه کنند. بعد از پیگیری‌های اداری کارت ایثار آنها از تهران صادر می‌شود. اگر در شهر آخرین یگان خدمتی زندگی نمی‌کنید یا پروسه دریافت کارت ایثارگری شما طولانی شده، می توانید از مشاوران مجموعه ما راهنمایی های بیشتر را بخواهید.

  چه کسانی می توانند کارت ایثار را دریافت نمایند و از مزایای کارت ایثارگری استفاده نمایند:

  کارکنان وظیفه

  پاسداران افتخاری، جوانمردان و نیروهای مردمی رزمنده تحت اختیار نیروهای انتظامی وقت در هشت سال دفاع مقدس

  رزمندگان پایور، نیروهای انتظامی حاضر در مناطق جنگی، عملیاتی یا امنیتی.

  مزایای کارت ایثارگری

  کارت ایثارگری دارای امتیازات و مزایای گوناگونی می باشد که ایثارگران می توانند از آن بهره مند شوند. کارت ایثارگری دارای امتیاراتی برای خود شخص و همچنین همسر و فرزندان این افراد می باشد. مزایای کارت ایثارگری به صورت زیر است:

  امکان استفاده از سهمیه ایثارگری در کنکور های سراسری و آزمون های استخدامی برای ایثارگران و فرزندان آنها.

  کسری خدمت سربازی فرزندان پسر

  استفاده از خدمات بیمه ایثارگران برای افرادی که دارای بیمه نمی باشند.

  امکان دریافت وام خود اشتغالی

  امکان بهره مندی از سهمیه مسکن

  امکان بهره مندی از وام قرض الحسنه یا وام اضطراری.

  دریافت حقوق برای ایثارگرانی که درآمد ثابتی ندارند.

  از دیگر مزایای کارت ایثارگری می توان به اعطای وام ازدواج به فرزندان ایثارگران اشاره کرد.

  امکان بهره مندی از تخفیفات فروشگاه های زنجیره ای یا مجموعه های تفریحی و ورزشی.

  نحوه بهره مندی از مزایای کارت ایثارگری

  نحوه بهره مندی از مزایای کارت ایثارگری در ادامه بیان شده است.

  یکی از مزایای کارت ایثارگری دریافت وام می باشد. اعضاء محترم صندوق به دو روش می توانند این وام را دریافت نمایند:

  با مراجعه به رابطین صندوق مستقر در ادارات بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان های سراسر کشور و تکمیل فرم در خواست وام

  درخواست وام به صورت الکترونیکی از طریق مراجعه به سایت ebshahed.ir

  از دیگر مزایای کارت ایثارگری دریافت بیمه پایه و مکمل می باشد:

  افرادی که از هیچ دستگاه اجرایی بیمه پایه نداشته باشند ، شامل دریافت دفترچه بیمه می شوند و همچنین بیمه تکمیلی به کلیه ایثارگران از 5 درصد تا 70 درصد تعلق می گیرد . ( به غیر از ایثارگران شاغل و بازنشسته نیروهای مسلح )

  نحوه استفاده از سهمیه ایثارگری در ثبت نام آزمون های استخدامی:

  ثبت نام در لیست بیکاران (متقاضیان اشتال) از طریق سیستم بر خط عدم اشتغال به تحصیل عدم استفاده از تسهیلات و خدمات شغلی بنیاددر سنوات گذشته شرکت در آزمون های استخدامی و رقابت با سایر ایثار گران.

  بهره مندی از تسهیلات خرید مسکن برای جانبازان 70 %

  جانبازان 70 درصد و بالاتر که با توجه به شرایط فیزیکی دارای مسکن نامناسب باشند با تائید توسط بنیاد میتوانند پس از تسویه وام قبلی مسکن مجدا از این تسهیلات استفاده نمایند.

  شرایط معافیت از خدمت سربازی فرزندان ایثارگر چگونه است؟ یکی از مزایای کارت ایثارگری معافیت از خدمت سربازی فرزندان ایثارگران می باشد. برای آگاهی از شرایط معافیت می توانید با شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  کارت ایثار و مزایای آن چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟+جزئیات

  خدماتی که برابر قانون پیش‌بینی شده و به مرور در وسع کشور و دولت قرار می‌گیرد، برای رزمندگان سازماندهی خواهد شد...

  کارت ایثار و مزایای آن چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟+جزئیات

  خدماتی که برابر قانون پیش‌بینی شده و به مرور در وسع کشور و دولت قرار می‌گیرد، برای رزمندگان سازماندهی خواهد شد...

  فاش‌نیوز - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم رونمایی از کارت ایثار رزمندگان گفت: این کارت به‌عنوان یک سند ملی ایثار به بستر دولت الکترونیک متصل خواهد شد.

  به گزارش راهبرد معاصر، امیر سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان در مراسم رونمایی از کارت ایثار رزمندگان که در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: این کارت به‌عنوان یک سند ملی ایثار به بستر دولت الکترونیک متصل خواهد شد و ایثارگران از تسهیلاتی که در آنجا پیش‌بینی شده بهره‌مند می‌شوند.

  وی ادامه داد: پیش از این کارت‌های متعددی از سوی یگان‌های نیروهای مختلف نظامی برای رزمندگان صادر شده بود؛ اما بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه مکلف شدیم تا با اجرای سند ملی ایثار، کارت ایثار رزمندگان را صادر کنیم.

  وزیر دفاع درپایان خاطر نشان شد: با اعطای کارت ایثار، رزمندگانی که بیش از ۴۵ روز سابقه حضور در دوران دفاع مقدس دارند، شناسایی می‌شوند.

  در این مراسم سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه، سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش، امیر حاتمی، وزیر دفاع، سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی دیگر از فرماندهان و مسئولین نیروهای مسلح حضور داشتند.

  ۶ میلیون رزمنده مشمول «کارت ایثار رزمندگان» می‌شوند

  سرلشکر محمد باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح نیز پس از رونمایی از «کارت ایثار رزمندگان»،  در جمع خبرنگاران گفت: هفته‌ی دفاع مقدس را که یادآور جان‌فشانی‌های رزمندگان اسلام و پایمردی و ایستادگی ملت ایران در برابر بیگانه است را گرامی می‌داریم و امیدواریم که آثار و برکات دفاع مقدس همچنان در پیشبرد امور کشور و دستیابی به آرمان‌ها و اهداف و منافع ملی ما راهگشا باشد.

  وی با بیان اینکه طی مراسم امروز و در راستای اجرای سند راهبردی خدمت‌رسانی به رزمندگان اسلام و بر اساس مصوبه‌ی شورای هماهنگی خدمات‌رسانی به رزمندگان، «کارت ایثار» رونمایی شد افزود: با این کارت هویت همه‌ی رزمندگانی که توفیق داشتند بیش از ۴۵ روز در دفاع مقدس حضور داشته باشند مشخص می‌شود.

  رئیس ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: برابر آمارهای دقیقی که به دست آمده، حدود ۶ میلیون رزمنده از ارتش، سپاه. بسیج، نیروهای انتظامی و جهاد سازندگی آن دوران، مشمول دریافت این کارت هستند.

  سرلشکر باقری با بیان این‌که اهدای این کارت به رزمندگان دفاع مقدس، به مرور زمان انجام می‌شود و حدود ۳ سال زمان می‌برد گفت: با این کارت هویت همه‌ی رزمندگان دفاع مقدس شناسایی می‌شود و هماهنگی‌ها و اطلاع‌رسانی‌های لازم با این رزمندگان در سامانه‌های مربوطه صورت می‌گیرد.

  وی با بیان اینکه خدماتی که برابر قانون پیش‌بینی شده و به مرور در وسع کشور و دولت قرار می‌گیرد، برای رزمندگان سازماندهی خواهد شد گفت: سازمان‌دهی و مرکزیت کارت ایثار رزمندگان در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.

  وزیر دفاعکارت ایثاررزمندگان

  جانباز 15درصد 1399/07/10 - 16:45 042 پاسخ

  ببینیم که کارت ایثار چه ها میکند چهار سال پیش هم جانبازان زیر 25 درصد میخواستند تحت پوشش بنیاد در بیاند هنوز که خبری نشده لطفا خبری بدین که اجرا بشه فوری وعده سر خرمن بسه

  بابک 1400/03/17 - 09:49 062

  والا من از بیماری شدید اعصاب و سطون فقرات ناشی از موج انفجار رنج میبرم حتی جانباز حساب نمیشوم چون مجروح نشدم

  محمدجوادمحسنی پاسکه 1400/04/25 - 11:09 0100

  سلام.حدودیک سال پیش بهداری نیروی دریایی ارتش به سربازان زمان جنگ فراخوان دادکه بیاییدمعاینات گوش واعصاب به این بهانه که میخواهیم به شمادرصدبدهیم وفوج فوج سربازانیکه کارت ایثارداشتندامدندوازهرنفرحدود۱۳۰

  هزارتومان گرفتندوبعدگفتندببریدبه یگان مربوطه همراه فتوکپی مدارک بدهیدکه این کارراکردیم.کم وبیش حدوددوتومان خرج رودست ماگذاشتندومیلیارهاتومان پول بهداری نیروی دریایی کسب کرداژپولیکه امثال من قرض کردیم ودادیم بعدازحدودیک سال واندی هیچ معلوم نیست که چی شدوچرااین برنامه رآانجام دادندوما وخانواده ماراالکی دلخوش کردند.ایامیدانیدیک حکومت چگونه اعتمادمردمی راازدست میدهد.شمابامیلیونهانفربازی کردیدخلاصه هرکس که اومدواین معاینات راانجام دادزن وبچه ونوه دارد....چه جوابب داریدلطفاپاسخگوباشیدوگرنه ناچاریم به دیوان عدالت اداری شکایت کنیمووکنیم.اصلا میدانیدکسانیکه مدت زیادی درمناطق جنگی بودنداصلا ظاهراهیچ مجروحیتی نداشته باشندازلحاظ روانی سالم نیستند بعدکارهای شماهم اضافه بران.......

  رضا خیرمند 1400/05/21 - 02:41 0100

  بنده مدت۲۴ماه درجبهه بودم ودر عملیات بدر وخیبر شرکت کردم وبعدازانمدت۸سال درپشت جبهه درپادگان دوکوهه خدمت کردم ویک کارت ایثار بهم دادن که به هیچ کارم نیومدهوالان باسن۵۷سال ناتوان وبیکارم ونمیدانم تا کی باید منتظر کمک ایثار گران ودولت باشم

  نادر پیری 1400/09/15 - 23:19 064

  ایثارگر جنگ تحمیلی هستم فاقد هرگونه درآمد فاقد بیمه مریضیم اعصاب روان دارم، نون تهمت میخورم درآمد ندارم، مستاجر م دیگر چه بگویم از کجا بنویسم فقط خدا

  محمد 1400/10/17 - 03:12 036

  سلام. عنایت بفرمایید در مورد آزادگان بسیجی سال 59 که چند روزی در جبهه بوده و اسیررژیم افلقی صدام ملعون شدهجهت اخذ کارت ایثار و منزلت چکار باید بکند؟ چون بجای 45 روز 3665روز دارد. تشکر

  آقاعلی زینتی 1400/10/25 - 23:24 063

  سلام ازاول سال70تااول سال72بمدت 24ماه درمنطقه فکه خدمت کردم لشگر 88زاهدان وتا حالا کارت ایثار دریافت نکردم لطفا راهنمایم کنید

  محمدرضا ایزدی 1400/10/28 - 11:48 024

  بادرود من نظامی پایور ورزمنده هشت سال جنگ هستم نزدیک دوهفته درگیر جورکردن مدارک ایثارگری وتحویل آن به گروه 44توپخانه بودم الان سه ماه از تحویل مدارک میگذره ولی خبری از کارت ایثار نشده در صورتیکه برای برادر خانم من که استخدام وزارت دفاع بوده وجبهه زا بچشم ندیده دوماه پیش کارت ایثار بدرب منزلش اومده بدون اینکه از چیزی اطلاع داشته باشه واقدامی کرده باشه فقط خود وزارت دفاع بخاطر مدت کمی که دربندر عباس خدمت میکرده ومنطقه جنگی محسوب میشده برایشان کارت درخواست وتحویل دادنداونوقت من نظامی در سن کهولت چندن روز درگیر جور کردن مدارک وتحویل بودم وهنوز خبری نیست،،چخبره،چه کسانی لایق تقدیرند وچه کسانی از خون بقیه تغذیه میکنند!؟

  منبع مطلب : fashnews.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  یدالله خمیس ابادی 2 ماه قبل
  0

  تکریم کارت سپا

  صفرعلی فرامرزی 3 ماه قبل
  0

  چراه کارت ماشارژنمیشه

  محمدبراتی 4 ماه قبل
  -1

  سلام نحوه استفاده ازتکریم کارت جانبازان سپاه چگونه است

  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید