این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تکریم کارت مربوط به کدام بانک است

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  تکریم کارت مربوط به کدام بانک است را از این سایت دریافت کنید.

  راهنمای استفاده از کارت ایثار و تکریم کارت ایثارگران

  این مقاله راهنمای استفاده از کارت ایثار و تکریم کارت ایثارگران است. نکات مربوط به دریافت و استفاده از کارت های مذکور و نحوه پیگیری کارت مفقود شده، تغییر رمز کارتريال اپلیکیشن ایزیکاتو و … به اطلاع رزمندگان و ایثارگران گرامی می رسد: راهنمای استفاده از کارت و تکریم کارت ایثارگران در راستای اجرای سند راهبردی خدمات رسانی به رزمندگان دو قطعه کار با عناوین […]

  کد خبر : 42032 اشتراک 8 نظر اخبار ایران - بازدید

  راهنمای استفاده از کارت ایثار و تکریم کارت ایثارگران

  جهت مشاوره در زمینه تکریم کارت و کارت ایثار

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

  این مقاله راهنمای استفاده از کارت ایثار و تکریم کارت ایثارگران است. نکات مربوط به دریافت و استفاده از کارت های مذکور و نحوه پیگیری کارت مفقود شده، تغییر رمز کارتريال اپلیکیشن ایزیکاتو و … به اطلاع رزمندگان و ایثارگران گرامی می رسد:

  راهنمای استفاده از کارت و تکریم کارت ایثارگران

  در راستای اجرای سند راهبردی خدمات رسانی به رزمندگان دو قطعه کار با عناوین کارت ایثار رزمنده و تکریم کار تقدیم می گردد:

  به محض دریافت پاکت نامه محتوای دو کارت یادشده خواهشمند است جهت اطمینان از وصول کارت به جنابعالی و فعال سازی خدمات با شماره تلفن همراهی که متعلق به خودتان می باشد شماره ملی خود را به صورت کد ملی ستاره ۲۰۸ به شماره 10000072419 پیامک نمایید.

  کارت ایثار به عنوان کارت هویت ملی رزمندگی جنابعالی می باشد و برای شناسایی دارنده آن هنگام مراجعه به کلیه دستگاه های اجرایی ذیربط است .تقاضا می شود در حفظ آن کوشا باشید.

  تکریم کارت به منظور بهره مندی جنابعالی ازبعضی خدمات ارائه شده می باشد روش های اطلاع رسانی و خدمات مربوطه در سایت ایزیکاتو آدرس isikato.ir موجود است علی الحساب مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به عنوان هدیه جنابعالی شارژ گردیده است.

  برنامه کاربردی با نام isokato.apk در سایت یاد شده وجود دارد که فایل نصب بر روی گوشی های هوشمند اندرویدی بوده و خدمات فایل ارائه در آن به مرور تکمیل می شود.

  برای تغییر رمز تکریم کارت و سایر امور مربوط به خدمات از طریق نصب برنامه کاربردی فلان اقدام نمایید.

  خدماتی از قبیل تخفیف خرید در بعضی فروشگاههای طرف قرارداد خرید اعتباری و شارژ و غیره با استفاده تکریم کارت قابل انجام است که انشاالله بر حسب مورد اطلاع رسانی لازم انجام می شود.

  با توجه به اینکه تکریم کارت نوعی کارت اعتباری می باشد از آن می توان برای خرید با دستگاه های کارتخوان با رمز مندرج در ذیل صفحه استفاده شود.

  در صورت مفقود شدن یا سرقت یکی از کارت ها زمان ارسال کد ملی به همراه کد ۵۰۸ برای شناسایی و ۶۰۸ برای کارت تکریم به شماره پیامک بالا مراتب را به ایثارگران رده مربوطه اطلاع دهید .

  هرگونه سوء استفاده با واگذاری کارت به افراد غیر منع شرعی و پیگرد قانونی دارد.

  هرگونه سوال و ابهام را از امور ایثارگران رده مربوطه پیگیری فرمایید:

  isikato.ir

  منابع : ایثارگری

  جهت مشاوره در زمینه تکریم کارت و کارت ایثار

  مطالب مشابه

  ورود / عضویت سایت بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح

  نحوه برگزاری کنکور سراسری دی 1402 (با نهادها امنیتی)

  استعلام سهام بانک دی ایثارگران با کد ملی یا شماره شناسنامه

  ورود به سامانه جامع آزمون سراسری 1402

  تحویل خودرو به جانبازان در سال 1401-1402

  برچسب ها :ایثارگری ، سامانه ایزیکاتو

  منبع مطلب : www.khabarino.com

  کارت ایثار و مزایای آن چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟+جزئیات

  خدماتی که برابر قانون پیش‌بینی شده و به مرور در وسع کشور و دولت قرار می‌گیرد، برای رزمندگان سازماندهی خواهد شد...

  کارت ایثار و مزایای آن چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟+جزئیات

  خدماتی که برابر قانون پیش‌بینی شده و به مرور در وسع کشور و دولت قرار می‌گیرد، برای رزمندگان سازماندهی خواهد شد...

  فاش‌نیوز - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم رونمایی از کارت ایثار رزمندگان گفت: این کارت به‌عنوان یک سند ملی ایثار به بستر دولت الکترونیک متصل خواهد شد.

  به گزارش راهبرد معاصر، امیر سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان در مراسم رونمایی از کارت ایثار رزمندگان که در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: این کارت به‌عنوان یک سند ملی ایثار به بستر دولت الکترونیک متصل خواهد شد و ایثارگران از تسهیلاتی که در آنجا پیش‌بینی شده بهره‌مند می‌شوند.

  وی ادامه داد: پیش از این کارت‌های متعددی از سوی یگان‌های نیروهای مختلف نظامی برای رزمندگان صادر شده بود؛ اما بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه مکلف شدیم تا با اجرای سند ملی ایثار، کارت ایثار رزمندگان را صادر کنیم.

  وزیر دفاع درپایان خاطر نشان شد: با اعطای کارت ایثار، رزمندگانی که بیش از ۴۵ روز سابقه حضور در دوران دفاع مقدس دارند، شناسایی می‌شوند.

  در این مراسم سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه، سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش، امیر حاتمی، وزیر دفاع، سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی دیگر از فرماندهان و مسئولین نیروهای مسلح حضور داشتند.

  ۶ میلیون رزمنده مشمول «کارت ایثار رزمندگان» می‌شوند

  سرلشکر محمد باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح نیز پس از رونمایی از «کارت ایثار رزمندگان»،  در جمع خبرنگاران گفت: هفته‌ی دفاع مقدس را که یادآور جان‌فشانی‌های رزمندگان اسلام و پایمردی و ایستادگی ملت ایران در برابر بیگانه است را گرامی می‌داریم و امیدواریم که آثار و برکات دفاع مقدس همچنان در پیشبرد امور کشور و دستیابی به آرمان‌ها و اهداف و منافع ملی ما راهگشا باشد.

  وی با بیان اینکه طی مراسم امروز و در راستای اجرای سند راهبردی خدمت‌رسانی به رزمندگان اسلام و بر اساس مصوبه‌ی شورای هماهنگی خدمات‌رسانی به رزمندگان، «کارت ایثار» رونمایی شد افزود: با این کارت هویت همه‌ی رزمندگانی که توفیق داشتند بیش از ۴۵ روز در دفاع مقدس حضور داشته باشند مشخص می‌شود.

  رئیس ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: برابر آمارهای دقیقی که به دست آمده، حدود ۶ میلیون رزمنده از ارتش، سپاه. بسیج، نیروهای انتظامی و جهاد سازندگی آن دوران، مشمول دریافت این کارت هستند.

  سرلشکر باقری با بیان این‌که اهدای این کارت به رزمندگان دفاع مقدس، به مرور زمان انجام می‌شود و حدود ۳ سال زمان می‌برد گفت: با این کارت هویت همه‌ی رزمندگان دفاع مقدس شناسایی می‌شود و هماهنگی‌ها و اطلاع‌رسانی‌های لازم با این رزمندگان در سامانه‌های مربوطه صورت می‌گیرد.

  وی با بیان اینکه خدماتی که برابر قانون پیش‌بینی شده و به مرور در وسع کشور و دولت قرار می‌گیرد، برای رزمندگان سازماندهی خواهد شد گفت: سازمان‌دهی و مرکزیت کارت ایثار رزمندگان در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.

  وزیر دفاعکارت ایثاررزمندگان

  جانباز 15درصد 1399/07/10 - 16:45 044 پاسخ

  ببینیم که کارت ایثار چه ها میکند چهار سال پیش هم جانبازان زیر 25 درصد میخواستند تحت پوشش بنیاد در بیاند هنوز که خبری نشده لطفا خبری بدین که اجرا بشه فوری وعده سر خرمن بسه

  بابک 1400/03/17 - 09:49 063

  والا من از بیماری شدید اعصاب و سطون فقرات ناشی از موج انفجار رنج میبرم حتی جانباز حساب نمیشوم چون مجروح نشدم

  محمدجوادمحسنی پاسکه 1400/04/25 - 11:09 0103

  سلام.حدودیک سال پیش بهداری نیروی دریایی ارتش به سربازان زمان جنگ فراخوان دادکه بیاییدمعاینات گوش واعصاب به این بهانه که میخواهیم به شمادرصدبدهیم وفوج فوج سربازانیکه کارت ایثارداشتندامدندوازهرنفرحدود۱۳۰

  هزارتومان گرفتندوبعدگفتندببریدبه یگان مربوطه همراه فتوکپی مدارک بدهیدکه این کارراکردیم.کم وبیش حدوددوتومان خرج رودست ماگذاشتندومیلیارهاتومان پول بهداری نیروی دریایی کسب کرداژپولیکه امثال من قرض کردیم ودادیم بعدازحدودیک سال واندی هیچ معلوم نیست که چی شدوچرااین برنامه رآانجام دادندوما وخانواده ماراالکی دلخوش کردند.ایامیدانیدیک حکومت چگونه اعتمادمردمی راازدست میدهد.شمابامیلیونهانفربازی کردیدخلاصه هرکس که اومدواین معاینات راانجام دادزن وبچه ونوه دارد....چه جوابب داریدلطفاپاسخگوباشیدوگرنه ناچاریم به دیوان عدالت اداری شکایت کنیمووکنیم.اصلا میدانیدکسانیکه مدت زیادی درمناطق جنگی بودنداصلا ظاهراهیچ مجروحیتی نداشته باشندازلحاظ روانی سالم نیستند بعدکارهای شماهم اضافه بران.......

  رضا خیرمند 1400/05/21 - 02:41 0100

  بنده مدت۲۴ماه درجبهه بودم ودر عملیات بدر وخیبر شرکت کردم وبعدازانمدت۸سال درپشت جبهه درپادگان دوکوهه خدمت کردم ویک کارت ایثار بهم دادن که به هیچ کارم نیومدهوالان باسن۵۷سال ناتوان وبیکارم ونمیدانم تا کی باید منتظر کمک ایثار گران ودولت باشم

  نادر پیری 1400/09/15 - 23:19 067

  ایثارگر جنگ تحمیلی هستم فاقد هرگونه درآمد فاقد بیمه مریضیم اعصاب روان دارم، نون تهمت میخورم درآمد ندارم، مستاجر م دیگر چه بگویم از کجا بنویسم فقط خدا

  محمد 1400/10/17 - 03:12 039

  سلام. عنایت بفرمایید در مورد آزادگان بسیجی سال 59 که چند روزی در جبهه بوده و اسیررژیم افلقی صدام ملعون شدهجهت اخذ کارت ایثار و منزلت چکار باید بکند؟ چون بجای 45 روز 3665روز دارد. تشکر

  آقاعلی زینتی 1400/10/25 - 23:24 064

  سلام ازاول سال70تااول سال72بمدت 24ماه درمنطقه فکه خدمت کردم لشگر 88زاهدان وتا حالا کارت ایثار دریافت نکردم لطفا راهنمایم کنید

  محمدرضا ایزدی 1400/10/28 - 11:48 025

  بادرود من نظامی پایور ورزمنده هشت سال جنگ هستم نزدیک دوهفته درگیر جورکردن مدارک ایثارگری وتحویل آن به گروه 44توپخانه بودم الان سه ماه از تحویل مدارک میگذره ولی خبری از کارت ایثار نشده در صورتیکه برای برادر خانم من که استخدام وزارت دفاع بوده وجبهه زا بچشم ندیده دوماه پیش کارت ایثار بدرب منزلش اومده بدون اینکه از چیزی اطلاع داشته باشه واقدامی کرده باشه فقط خود وزارت دفاع بخاطر مدت کمی که دربندر عباس خدمت میکرده ومنطقه جنگی محسوب میشده برایشان کارت درخواست وتحویل دادنداونوقت من نظامی در سن کهولت چندن روز درگیر جور کردن مدارک وتحویل بودم وهنوز خبری نیست،،چخبره،چه کسانی لایق تقدیرند وچه کسانی از خون بقیه تغذیه میکنند!؟

  منبع مطلب : fashnews.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  معصوم یعقوبی 4 روز قبل
  0

  تکریم کارت مال کدام بانک است

  طالع 16 روز قبل
  0

  سلام . کارت تکریم ایثارگری با خودپداز کدام بانک ارتباط مستقیم دارد ‌‌ثلا تغییر رمز. سپاسم

  ابراهیم بیگمحمدی 18 روز قبل
  1

  تکریم کارت فعال نمیشه چکارکنم

  ناشناس 21 روز قبل
  0

  تکرم کارت مربوط به کدام بانگ است

  سید داداله چوگانی 22 روز قبل
  0

  برای فعال سازی تکریم کارت کد ملی رو به کد دستوری ارسال میکنم ولی جوابی دریافت نمیکنم

  سهراب عاشوری 22 روز قبل
  0

  سلام

  کارت تکریم بنده فعال نمیشه ، کد ملی هم پیامک زدم جواب میده که شماره تلفن باید بنام شخص باشد در صورتی پیامک بارکد و ارسال کارت از طریق پست هم دریافت کردم

  با شماره بدون پیش کد هم از شهرستان جواب میده که امکان پذیر نیست لطفاً راهنمایی کنید

  علی 25 روز قبل
  0

  سلام دیروز تکریم کارت دریافت کردم دستورات لازمو هم انجام دادم ولی هنوز فعال نشده

  محمد ف 1 ماه قبل
  -1

  سلام. موارد لازم رو برای فعال سازی کارت تکریم به سامانه مربوطه ارسال کردم و کد احراز هویت برام اومده، حالا باید چطور به فعال سازی کارت تکریم اقدام کنم، لطفا راهنمایی کنید.

  ناشناس 1 ماه قبل
  -1

  سلام ابا کارت تکریم کارت نه میشه برداشت کرد و نه خرید کرد

  یعقوبی 1 ماه قبل
  -2

  تکریم کارت هر ماه شارژ میشه

  بهشاد خلیلی 1 ماه قبل
  -1

  سلام و درود هنوز کارت تکریم فعال نشده فقط مبلغ ۲۰۰ هزار تومان خودم ۱۰۰ هزار تومان واریز کردم مبلغ کلی ۳۰۰ هزار تومان میشه پول میشه توش ریخت ولی خارج نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید .متشکرم

  داود قنبری نوران 1 ماه قبل
  1

  مربوط به کدام بانک است

  0
  علی 1 روز قبل

  سلام تکریم کارت مربوط به کدام بانک است

  علیرضا 1 ماه قبل
  -1

  سلام تکریم کارت اومده فعال شده یه پیام امد ۲۰۰ تومن شارژ شده ماه بعد هم ۲۰۰ تومن شارژ شد ولی رفتم خرید کنم میگه فروشگاه فقط ۲۰۰ تومن داره ممنون میشم پاسخ بفرماین

  محمد عباسی 2 ماه قبل
  0

  سلام این کارت کی فعال میشود

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام تکریم کارت را چگونه استفاده کنیم

  ممنونیم

  مهدی 4 ماه قبل
  2

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید