این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبت نام ارشد بهداشت

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبت نام ارشد بهداشت را از این سایت دریافت کنید.

  sanjeshp.ir

  سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 آدرس سامانه نام نویسی ارشد علوم پزشکی وب سایت ارشد پزشکی نحوه پرداخت هزینه در سایت ۱۴۰۲

  sanjeshp.ir | سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

  ایران مشاوره ۴ نظرهاآخرین بروزرسانی: ۴ بهمن ۱۴۰۱

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص کارشناسی ارشد از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099071647

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  هر ساله وزارت بهداشت آزمونی با عنوان کنکور کارشناسی ارشد برای افراد متخصص و با تجربه در رشته های گروه پزشکی برگزار می کند. ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در بهمن ماه انجام می گیرد که داوطلبان علاقه مند می توانند در زمان اعلام شده برای انجام آن اقدام نمایند. متقاضیان ابتدا باید دفترچه راهنمای ثبت نام را که شامل تمامی شرایط و ضوابط شرکت در آزمون، زمان ثبت نام، تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد را دریافت و به دقت مطالعه نمایید و در صورت داشتن شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، نام نویسی خود را انجام دهید.

  ✅ لینک مستقیم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

  فرآیند ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir انجام می شود.

  معرفی سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

  تمامی مراحل آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توسط معاونت آموزشی مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می گیرد. ثبت نام در این آزمون مانند سایر آزمون ها به صورت اینترنتی و در سامانه sanjeshp.ir انجام می پذیرد. سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی برای متقاضیان شرکت در آزمون های مختلف گروه علوم پزشکی طراحی شده است. در ادامه به معرفی بخش های مهم این سامانه خواهیم پرداخت.

  شماره 1: مراجعه کنندگان به سامانه به وسیله کلیک بر روی این قسمت، می توانند از منابع، زمان برگزاری آزمون های مختلف وزارت بهداشت و قوانین آن ها مطلع شوند و به سیستم دانشگاه و یا بایگانی سایت که شامل نتایج کنکور سال های گذشته این وزارتخانه است، دسترسی داشته باشند.شماره 2: داوطلبان در صورت بروز هرگونه مشکل و سوال و همچنین پیگیری درخواست های ارسال شده خود، می توانند از طریق سیستم پاسخگویی اقدام نمایند. همچنین متقاضیان جهت انجام مراحل مختلف ثبت نام و یا کلیه فرآیند های مربوطه در مقطع کارشناسی ارشد نیز، باید از همین بخش پیگیری نمایند.شماره 3: در این قسمت جدید ترین اخبار و اطلاعیه های مربوط به آزمون های وزارت بهداشت از جمله زمانبندی نام نویسی، اعلام نتایج آزمون ها و… در مقاطع مختلف قرار می گیرد.

  حتما بخوانید

  سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی

  راهنمای تصویری نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

  در این قسمت به راهنمای گام به گام نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می پردازیم؛ لازم به ذکر است که تمامی مراحل نام نویسی از طریق سامانه رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می پذیرد.

  ابتدا به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir مراجعه نمایید و از قسمت مربوطه بخش کارشناسی ارشد را انتخاب کنید. سپس از منوی باز شده، گزینه ارشد را برگزینید.

  در صفحه پیش رو بر روی لینک فعال “ثبت نام جدید و پرداخت هزینه” کلیک نمایید.

  تیک گزینه “ثبت نام جدید و پرداخت هزینه” فعال نمایید.

  پس از فعال نمودن گزینه “ورود با کدملی” و درج آن در کادر موجود در این صفحه، کلید “مشاهده” را بفشارید.

  حال باید هزینه مربوط به آزمون را پرداخت نمایید. لذا بر روی عبارت “پرداخت الکترونیکی” جهت واریز وجه کلیک کنید.

  در این قسمت تیک “آزمون کارشناسی ارشد1402 رشته اول” کلیک کرده و گزینه “ادامه” را بفشارید.

  در صورتی که به نام نویسی اطمینان دارید، روی گزینه “پرداخت هزینه ثبت نام” کلیک نمایید.

  در صفحه جدید، اطلاعات شخصی خود را در کادرهای مربوطه درج کرده و گزینه “ثبت اطلاعات و ادامه خرید اعتبار” را بفشارید.

  چنانچه متقاضی شرکت در دو رشته امتحانی هستید، باید هزینه آزمون را برای رشته امتحانی دوم نیز واریز نمایید. پس از پرداخت هزینه، مجددا وارد سایت شده و با وارد نمودن کد ملی خود در فیلد مربوطه، فرم تقاضانامه مربوط به ثبت نام را مشاهده خواهید کرد.

  حتما بخوانید

  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

  چند نکته مهم

  داوطلبان می توانند حداکثر در دو رشته امتحانی ثبت نام کنند که در این صورت می بایست برای هر رشته به صورت جداگانه هزینه ثبت نام را واریز نمایند. پرداخت هزینه نیز به صورت اینترنتی و در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می شود. در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، برای نام نویسی در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام کنند.

  به این نکته توجه کنید که پیش از ورود به صفحه ثبت نام، ابتدا باید هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را پرداخت نمایید. بعد از پرداخت مبلغ تعیین شده، داوطلبان می توانند وارد صفحه ثبت نام شوند و با در دسترس داشتن مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، فرمی را که بر روی سایت ثبت نام قرار گرفته است، تکمیل نمایند. این فرم شامل مشخصات شناسنامه ای، مشخصات آدرس و تماس، مشخصات سهمیه ای، مشخصات آموزشی، رشته امتحانی و حوزه امتحانی می باشد.

  داوطلبان باید همزمان با تکمیل فرم، اسکن مدارک خود را نیز بارگذاری نمایند و توصیه می شود پیش از وارد شدن به سایت ثبت نام، فایل تصویر مدارک خود را آماده داشته باشند. همچنین در زمان ارسال مدارک در سایت، صبر کنند تا مدرک آن ها به طور کامل بارگذاری شود، سپس تصویر مدرک بعدی را ارسال نمایند. ممکن است انجام ثبت نام در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کمی زمان بر باشد لذا علاقه مندان باید در فرصت مناسب برای ثبت نام خود اقدام نمایند.

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  ارشد پزشکی

  در این مقاله هیوا ثبت نام ارشد پزشکی به طور کامل بررسی شده و زمان، شرایط و نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال جاری ارائه شده است.

  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

  ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از طریق سایت sanjeshp.ir انجام می شود و ویژه افرادی است که قصد ادامه تحصیل در یکی ازرشته های پزشکی و یا پیراپزشکی کشور را دارند. زمان ثبت نام ارشد پزشکی از 4 بهمن ماه آغاز می شود و در صورت نیاز پیش از برگزاری آزمون نیز فرصت مجددی برای ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

  برای مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

  برای مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

  همانطور که می دانید تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از طریق دو وزارتخانه علوم و بهداشت امکان پذیر است. آن دسته از داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های پزشکی را دارند تنها از طریق وزارت بهداشت می توانند، اقدام نمایند. بنابراین داوطلبانی که دارای مدرک متجانس با یکی از رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هستند و قصد ادامه تحصیل در این وزارتخانه را دارند، می توانند برای ثبت نام به سایت سنجش پزشکی کشور مراجعه نمایند.

  زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402 از 4 بهمن ماه آغاز شده و تا 13 بهمن ادامه دارد.برای ثبت نام کلیک کنید.

  داوطلبانی که در کنکور ارشد پزشکی ثبت نام می کنند، امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های علوم پزشکی کشور به صورت رایگان و همچنین دانشگاه های شهریه پرداز از جمله آزاد را خواهند داشت. با توجه به این که مهلت ثبت نام ارشد وزارت بهداشت معمولا محدود بوده و برای نام نویسی در آن نیاز به تهیه مدارک و اطلاعات خاصی است، در ادامه مقاله قصد داریم اطلاعات جامعی در خصوص زمان و نحوه ثبت نام در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال جاری بپردازیم.

  زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

  جدول رشته های ثبت نامی ارشد وزارت بهداشت هر ساله از طریق سایت سنجش پزشکی کشور در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. داوطلبان پس از اطلاع دقیق از زمان ثبت نام ارشد پزشکی و مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام می توانند برای ثبت نام در سایت سنجش پزشکی کشور اقدام کنند.

  معمولا بازه زمانی ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از اواخر بهمن هر سال آغاز می شود و تا یک هفته ادامه دارد. به طور مثال سال گذشته زمان ثبت نام در کنکور ارشد پزشکی از 30 بهمن آغاز شد. با استناد به این موضوع و همچنین جدیدترین اطلاعیه سایت سنجش پزشکی، زمان ثبت نام ارشد پزشکی سال جاری از بهمن ماه آغاز می شود و اطلاعیه های آن از آخر دی ماه در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

  تمامی متقاضیان اجازه ثبت نام در یکی از رشته های متجانس با مدرک خود در چهار مجموعه وزارت بهداشت را دارند و علاوه بر آن می توانند بر اساس شرایط خاصی در رشته های شناور ارشد بهداشت نیز که همان مجموعه دوم این آزمون می باشد، شرکت کنند.

  زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402 از 4 بهمن ماه آغاز شده و تا 13 بهمن ادامه دارد.برای ثبت نام کلیک کنید.

  پس از انتخاب رشته مورد علاقه و پرداخت هزینه ثبت نام ارشد پزشکی می بایست وارد سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد رشته های پزشکی شده و فرم مخصوص ثبت نام را تکمیل نمایند. در این فرم اطلاعات تحصیلی و فردی داوطلب پرسیده شده و می بایست به درستی و با اطلاعات صحیح تکمیل شود.

  شایان ذکر است که مرکز سنجش پزشکی مهلتی جهت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت برای جاماندگان در نظر گرفته و لینک ثبت نام را در بازه های زمانی متفاوت فعال می کند. به همین منظور داوطلبان مشتاق به شرکت در آزمون وزارت بهداشت می توانند در تاریخ های معین شده نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

  به داوطلبانی که به دنبال اطلاع از جزئیات ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هستند توصیه می شود به مطالعه دفترچه ثبت نام این آزمون پرداخته و پیش از ثبت فرم خود در سایت سنجش حتما قوانین ثبت نام را مطالعه نمایند.

  بیشتر بخوانید: دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

  شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

  پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی با هدف تامین نیروی انسانی متعهد و متخصص بر اساس ضوابط و شرایط تعیین شده توسط مرکز سنجش پزشکی انجام می گیرد. کلیه داوطلبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ملزم به رعایت این شرایط می باشند. در ادامه برخی از مهم ترین بندهای شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پزشکی را در اختیار داوطلبان قرار می دهیم.

  داوطلبان دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی گروه پزشکی و مدارک بالاتر مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت و دانشجویان ترم آخر که حداکثر تا تاریخ 31 شهریور فارغ التحصیل می شوند، مجاز به ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشند.

  کلیه داوطلبان می بایست با توجه به مدارک مورد پذیرش هر رشته امتحانی نسبت به انتخاب رشته مورد علاقه خود اقدام نمایند. مدارک مورد پذیرش هر رشته های ارشد پزشکی در جدول شماره 1 دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد علوم پزشکی درج شده است.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید