این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبت نام اعتکاف در کرمان

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبت نام اعتکاف در کرمان را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه نام نویسی اعتکاف استان کرمان

  اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کرمان

  ستاد اعتکاف شهر کرمان

  اعتکاف عاشقان را به طواف حریم الهی میبرد

  چهارشنبه - 5 بهمن 1401

  منبع مطلب : www.ekr.ir

  جزئیات ثبت‌نام اعتکاف در رفسنجان اعلام شد/ثبت‌نام اینترنتی از یکشنبه

  رئیس ستاد اعتکاف شهرستان رفسنجان جزئیات ثبت‌نام شرکت در مراسم معنوی اعتکاف در این شهرستان را اعلام کرد و گفت: ثبت‌نام اینترنتی این مراسم معنوی از روز یکشنبه دوم بهمن ماه آغاز می‌شود.

  استان کرمان

  جشنواره فجر

  شمارش معکوس برای افتتاح دومین جشنواره فجر ۱۴۰۱

  «در آغوش درخت» متقاضی فیلم فجر

  بازیگر مجروح همچنان روی صحنه ماند

  وزیر ارشاد: اسامی فیلم‌های جشنواره امروز اعلام می‌شود

  اسلحه برای شهید بروجردی راهکار آخر بود/ شرایط امروز کردستان و مأموریت خاص فیلم «غریب»

  پنجشنبه / ۲۹ دی ۱۴۰۱ / ۲۳:۱۴

  دسته‌بندی: کرمان

  کد خبر: 1401102920419

  خبرنگار : 50188

  جزئیات ثبت‌نام اعتکاف در رفسنجان اعلام شد/ثبت‌نام اینترنتی از یکشنبه

  ایسنا/کرمان رئیس ستاد اعتکاف شهرستان رفسنجان جزئیات ثبت‌نام شرکت در مراسم معنوی اعتکاف در این شهرستان را اعلام کرد و گفت: ثبت‌نام اینترنتی این مراسم معنوی از روز یکشنبه دوم بهمن ماه آغاز می‌شود.

  حجت الاسلام سیدمرتضی نقیب‌پور ۲۹ دی ماه در نشست خبری با اشاره به اینکه مراسم اعتکاف امسال در دو رده سنی نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود، اظهار کرد: اعتکاف دانشجویی هم بخشی از همان اعتکاف بزرگسالان است که با ارائه برنامه های فرهنگی و معنوی در مساجد همراه خواهد شد.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان با بیان این‌که اعتکاف دانش‌آموزی در مساجد متفاوت برگزار خواهد شد، ادامه داد: مسجد امام با ظرفیت ۲۵۰ نفر برای دانش آموزان دختر، مسجد جامع برای خانم های دانشجو و بزرگسال با ظرفیت ۶۰۰ نفر، مسجدالنبی با ظرفیت ۲۰۰ نفر برای آقایان، مسجد ابوالفضل (علیه السلام) در خیابان مصطفی خمینی با ظرفیت ۲۰۰ نفر برای دانش آموزان پسر آماده شده است.

  به گفته وی، دو مسجد نیز رزرو است که اگر جمعیت بیشتری ثبت‌نام شد آن مساجد مورد استفاده خواهد گرفت.

  رئیس ستاد اعتکاف شهرستان رفسنجان گفت: ثبت نام برای شرکت در اعتکاف از روز یکشنبه دوم بهمن ماه به صورت اینترنتی انجام می شود و متقاضیان عزیز با مراجعه به سایت Karbala۷۲.ir می‌توانند مسجد و رده سنی خود را در آن سایت انتخاب و ثبت نمایند.

  وی بیان کرد: مراسم اعتکاف دانش آموزی برای دانش آموزان پایه هشتم، نهم و دهم در رده دختران و پسران ۱۳، ۱۴ و ۱۵ ساله انجام می شود.

  حجت الاسلام نقیب‌پور اظهار کرد: مراسم اعتکاف برای نوجوانان با برنامه های جذاب، متنوع، شاد، حلقه های معرفت، پرسش و پاسخ همراه خواهد بود و در واقع یک اعتکاف متناسب با سن نوجوان برگزار می‌شود.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان با اشاره به بالا بودن هزینه ها، به کمک خیرین، موکب مس، شهرداری و ... در مراسم امسال خبر داد و گفت: برای شرکت در مراسم اعتکاف امسال فقط مبلغ ۱۵۰ هزار تومان به صورت اینترنتی و موقع ثبت نام دریافت می شود.

  وی تاکید کرد: باتوجه به محدودیت ظرفیت مساجد، اولویت برای شرکت در مراسم اعتکاف با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند و زمانی که ظرفیت ها پر شد ثبت نام به پایان می رسد.

  وی یادآور شد: اعتکاف در بخش نوق و کشکوئیه و اکثر روستاها با هماهنگی ائمه جماعات و خیرین روستاها و بخش ها برگزار می شود و مردم با مراجعه به روحانی محله خود می توانند در این مراسم شرکت نمایند.

  انتهای پیام

  خبرنگار حسین میرزا اسدی

  دبیر فاطمه افضلي

  موضوعات داغ روز

  استانی-اجتماعی استانی-اقتصادی

  استانی-فرهنگی و هنری

  استانی-شهرستانها استانی-ورزشی استانی-سیاسی زنجان كرمانشاه

  نظرات

  منبع مطلب : www.isna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید