این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبت نام اینترنتی سایپا خودرو

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبت نام اینترنتی سایپا خودرو را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت‌ نام سایپا؛ شرایط فروش فوق العاده و پیش‌ فروش اینترنتی (بهمن 1401)

  آخرین خبرها از فروش فوری و پیش فروش اینترنتی سایپا، نحوه ثبت نام سایپا برای خرید اقساطی خودرو و شرایط ثبت نام سایپا در بورس کالا

  ثبت‌ نام سایپا؛ شرایط فروش فوق العاده و پیش‌ فروش اینترنتی (بهمن 1401)

  04 بهمن 1401 - 09:43

  فروش فوق العاده سایپا: 4 بهمن 1401

  ثبت نام فروش فوق العاده سایپا، از ساعت 14 روز سه‌شنبه 4 بهمن‌ماه 1401 آغاز می‌شود. در این مرحله از ثبت نام سایپا، داشتن حساب وکالتی، برای همه متقاضیان طرح فروش عادی سایپا الزامی شده است:

  شرایط فروش فوق العاده سایپا - بهمن 1401

  مدل قیمت قطعی تولیدکننده موعد تحویل

  کوییک R پلاس اتومات آپشنال 297.5 میلیون پارس خودرو 90 روزه

  شاهین G 344.7 میلیون سایپا 90 روزه

  *قیمت‌ها برحسب تومان است.

  همچنین علاوه بر طرح فروش عادی سایپا، طرح فروش سایپا برای مادران نیز فعال شده است. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط فروش فوق العاده سایپا (PDF) ««

  پیش فروش سایپا: 22 دی 1401

  جدیدترین پیش فروش سایپا، از روز پنجشنبه 22 دی‌ماه، راس ساعت 10 صبح آغاز شده است. ثبت نام از متقاضیان به مدت چهار شبانه‌روز ادامه داشته و نهایتا در پایان روز یکشنبه 25 دی‌ماه نیز به اتمام می‌رسد. در این طرح، برای نخستین‌بار شاهد عرضه مدل‌های GX برای خانواده کوییک هستیم.

  ضمن اینکه افتتاح حساب وکالتی، برای متقاضیان طرح پیش فروش عادی سایپا، الزامی شده است. در همین راستا، آقای حسین کاظمی، معاون فروش و بازاریابی سایپا، گفته که به منظور اختصاص خودرو به مصرف کنندگان واقعی امکان خرید از طریق تعریف حساب وکالتی مشتری فراهم شده است. در حساب وکالتی، هیچگونه انتقال وجه در زمان پیش ثبت نام صورت نمی‌پذیرد و وجه خودرو در حساب مشتری تا اعلام منتخبین جهت ثبت نام باقی می‌ماند و مشتری میتواند وجه مربوط به ثبت نام در حساب وکالتی را در آخرین روز ثبت نام (1401/10/25) نزد بانک تکمیل کند.

  او خاطرنشان کرد: در حال حاضر امکان تعریف حساب وکالتی در بانک‌های، تجارت، صادرات، اقتصاد نوین و ملت به صورت حضوری و مراجعه به شعب فراهم شده که این فرآیند در بانک تجارت به صورت آنلاین امکان پذیر است:

  شرایط پیش فروش سایپا در دی‌ماه 1401

  براساس بخشنامه پیش فروش اینترنتی سایپا، قیمت خودروها نامشخص بوده و در زمان صدور دعوتنامه به خریداران اعلام می‌گردد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط پیش فروش سایپا (PDF) ««»» شرایط افتتاح حساب وکالتی (PDF) ««

  فروش سایپا در بورس کالا: دی 1401

  مرحله سوم فروش محصولات سایپا در بورس کالا، روز یکشنبه 18 دی‌ماه 1401 برگزار می‌شود. در این مرحله، همانند دو مرحله پیش، فقط خودرو شاهین G با رنگ سفید، قابل خریداری است. شرایط ثبت نام سایپا در بورس، بصورت زیر اعلام شده است:

  قیمت پایه شاهین در بورس: 304 میلیون تومانمالیات برارزش افزوده: 12 درصد قیمت نهاییسایر هزینه‌های جانبی: 4 میلیون و 371 هزارتومانپیش پرداخت جهت ثبت سفارش: 100 درصد قیمت پایهظرفیت عرضه خودرو: 4000 دستگاهموعد تحویل خودرو: 30 فروردین 1402

  براساس بخشنامه عرضه سایپا در بورس کالا، محدودیت کد ملی و همچنین محدودیت خرید خودرو از ابتدای سال 1398 تا به امروز، برای متقاضیان وجود دارد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط ثبت نام سایپا در بورس کالا (PDF) ««

  ثبت نام سایپا در بورس: آذر 1401

  دومین مرحله عرضه محصولات سایپا در بورس کالا، روز چهارشنبه 30 آذرماه 1401 انجام می‌شود. در این مرحله، متقاضیان ثبت نام سایپا در بورس کالا، فقط امکان خریداری شاهین دنده‌ای را با شرایط زیر دارند:

  قیمت پایه شاهین در بورس: 304 میلیون تومانمالیات برارزش افزوده: 12 درصد قیمت نهاییسایر هزینه‌های جانبی: 4 میلیون و 371 هزارتومانپیش پرداخت جهت ثبت سفارش: 50 درصدظرفیت عرضه خودرو: 2000 دستگاهموعد تحویل خودرو: 25 اسفندماه 1401

  براساس اطلاعیه شرکت سایپا، مشتریان حداکثر تا 5 روز پس از ارسال پیامک تکیمل وجه، باید نسبت به واریز هزینه‌های قانونی اقدام کنند و در غیر اینصورت، موعد تحویل خودروها نیز به تاخیر می‌افتد. جزییات دومین مرحله خرید سایپا از بورس کالا را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط فروش سایپا در بورس کالا (PDF) ««

  فروش فوق العاده سایپا: 19 آذر 1401

  طرح فروش فوق العاده سایپا، ویژه مشتریان عادی، در سومین هفته آذرماه 1401 برگزار می‌شود. ثبت نام سایپا فروش فوق العاده از ساعت 11 روز شنبه 19 آذرماه شروع شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش خودروها نیز ادامه دارد. در این مرحله از فروش سایپا، خودروهای کوییک اتومات و همچنین وانت 151 قابل خریداری هستند:

  شرایط فروش فوق العاده سایپا در آذرماه 1401

  مدل قیمت قطعی رنگ موعد تحویل

  کوییک اتومات پلاس 287.8 میلیون سفید سه ماهه

  وانت 151 169.8 میلیون سفید سه ماهه

  *قیمت‌ها برحسب تومان است.

  براساس بخشنامه فروش فوق العاده سایپا، قیمت کوییک اتومات و قیمت وانت 151، هر دو حدود 9 میلیون تومان افزایش یافته است.

  پیش فروش سایپا: 17 آذر 1401

  جدیدترین پیش فروش سایپا، از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 17 آذرماه 1401 آغاز می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش نیز ادامه دارد. در این مرحله، برای نخستین‌بار شاهد فروش ساینا S اتوماتیک و همچنین ساینا S دوگانه سوز هستیم:

  شرایط پیش فروش سایپا در آذرماه 1401

  در پیش فروش سایپا، قیمت خودروها نامشخص است و در زمان تحویل، به اطلاع خریداران خواهد رسید. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  منبع مطلب : bama.ir

  فروش

  شرکت ایرانی تولید اتومبیل(سايپا)

  شرايط فروش

  گروه سايپا محصولات خود را با توجه به نياز بازار در شرايط خاص و با روشهاي فروش متفاوت عرضه مي نمايد. مشتريان مي توانند با مراجعه به نمايندگيها و يا از طريق وب سايت به خريد محصولات مورد نظر بپردازند. روشهاي فروش تحت قالب فروش فوري، پيش فروش و يا روشهاي اعتباري ، ليزينگ و ... طراحي و عرضه مي گردند.

  خريد اينترنتي

  نمونه قرارداد فروش _ فروش فوق‌العاده

  نمونه قرارداد فروش _ پيش‌فروش يكساله

  نكته قابل توجه:

  جهت خريد خودرو حتماً‌ بايستي ثبت نام (احراز هويت) مشتري انجام شده باشد و مشتري نام كاربري (كد ملي) و رمز عبور از سامانه فروش سايپا دريافت نمايد.

  جهت ثبت نام، شماره همراه (موبايل) مشتري بايستي بنام خود ايشان باشد در غير اينصورت امكان احراز هويت مشتري وجود ندارد.

  احراز هويت راهنماي احراز هويت

  فهرست قيمت محصولات گروه خودروسازی سايپا

  عنوان تاريخ

  لیست قیمت محصولات گروه خودروسازی سایپا در خردادماه ۱۴۰۱ ۱۴۰۱/۰۳/۲۴

  لیست قیمت محصولات گروه خودروسازی سایپا در آبان‌ماه ۱۴۰۱ ۱۴۰۱/۰۸/۱۲

  شرايط فروش و پيش فروش محصولات گروه خودروسازي سايپا

  عنوان تاريخ دريافت فايل

  اطلاع رساني زمان فعال شدن شرايط فروش فوق العاده ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ دانلود

  بخشودگي وجه چك معوق و جرائم شركت زامياد ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ دانلود

  ساعت شروع ثبت نام بخشنامه فروش فوق العاده شماره ۴۳۱۶۵۹ ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ دانلود

  توضيحات تكميلي بخشنامه ۴۳۱۶۵۹ در خصوص فروش فوق العاده( ۹۰ روزه) برخي از محصولات ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ دانلود

  اعلام شرايط فروش فوق العاده برخی از محصولات گروه خودروسازی سایپا ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ دانلود

  اعلام شرايط فروش فوري محصولات شركت زامياد ويژه دي- مرحله دوم ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ دانلود

  منبع مطلب : www.saipacorp.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید