این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبت نام دانشگاه دولتی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبت نام دانشگاه دولتی را از این سایت دریافت کنید.

  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه ۱۴۰۱

  در این مقاله هیوا لیست مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن 1401 و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ۱۴۰۱ آورده شده است.

  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه ۱۴۰۱

  ثبت نام رشته های بدون آزمون در دانشگاه های سراسری در دو مرحله برگزار می شود که داوطلبان باید برای انجام مراحل ثبت نام خود مدارکی را ارائه دهند. مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401 شامل اطلاعات و مدارک شناسنامه ای، مدارک و اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی و اطلاعات مربوط به محل سکونت هر داوطلب است.

  برای مشاوره مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401

  برای مشاوره مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401

  متقاضیان ادامه تحصیل در رشته های بدون آزمون دانشگاه های سراسری از جمله دوره های روزانه، نوبت دوم، پردیس خود گردان، دانشگاه پیام نور و دانشگاه غیر انتفاعی باید پیش از ثبت نام مدارک و اطلاعاتی را جهت جلوگیری از اتلاف وقت آماده نمایند.

  مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور سال ۱۴۰۱ شامل مدارک و اطلاعات شناسنامه ای داوطلب، مدارک و اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی و اطلاعات مربوط به محل سکونت و عکس پرسنلی داوطلب متقاضی است.

  در صورت ثبت نام اینترنتی لازم است اطلاعات خواسته شده را در سایت ثبت نام وارد نموده و در صورت ثبت نام حضوری باید مدارک را به همراه چند برگ کپی از هر کدام، به دانشگاه مورد پذیرش تحویل دهند. در ادامه این مقاله مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401 ارائه شده است.

  مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه 1401

  همان طور که اشاره شد داوطلبان مطابق دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری 1401 می توانند مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون آزمون را آماده نمایند و سپس برای ثبت نام اقدام کنند. همچنین فرم پیش نویس ثبت نام کمک شایانی در جمع آوری اطلاعات و آماده نمودن مدارک می کند.

  اطلاعات فردی لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401

  نام و نام خانوادگی داوطلب

  کد ملی داوطلب تلفن همراه داوطلب ملیت داوطلب

  کد رهگیری مختص اتباع غیر ایرانی داوطلب

  عکس 3 * 4 داوطلب

  اطلاعات شناسنامه ای لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401

  شماره شناسنامه داوطلب

  سری و سریال شناسنامه داوطلب

  تاریخ تولد داوطلب

  تاریخ صدور شناسنامه داوطلب

  محل تولد داوطلب

  اطلاعات مربوط به محل سکونت لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401

  آدرس داوطلب

  شماره تلفن ثابت منزل داوطلب

  کد پستی داوطلب

  اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401

  عنوان آخرین مدرک تحصیلی

  مقطع آخرین مدرک تحصیلی

  معدل آخرین مدرک تحصیلی

  تاریخ فارغ التحصیلی ریز نمرات

  ارائه تعهدنامه کتبی مبنی بر ادامه تحصیل در یک رشته محل

  برگه تاییدیه تحصیلی

  داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) هستند، علاوه اطلاعات مدارک مقطع دیپلم، لازم است اطلاعات مربوط به مقطع کاردانی را نیز آماده نمایند.

  فرم پیش نویس ثبت نام کمک می کند تا داوطلبان با فرصت کافی و به دور از استرس، اطلاعات و مدارک لازم را جمع آوری نمایند. بنابراین کمک شایانی به افزایش دقت در ثبت نام و جلوگیری از اتلاف وقت می کند. در ادامه لینک دانلود فرم پیش نویس ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری را قرار داده ایم.

  برای دانلود فرم پیش نویس ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری کلیک کنید

  داوطلبانی که قصد ثبت نام در پذیرش بدون کنکور دانشگاه سراسری ۱۴۰۱ را دارند می توانند علاوه بر مطالعه رشته های بدون کنکور تجربی 1401 با مطالعه مقاله زیر از جزئیات پذیرش مهر و بهمن سال جاری مطلع شده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند.

  حتما بخوانید: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401

  مدارک لازم برای ثبت نام حضوری بدون کنکور دانشگاه سراسری 1401

  شایان ذکر است که پس از اتمام مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری 1401 و پذیرش داوطلبان اصل مدارک در ثبت نام حضوری صرفا جهت مطابقت دادن با کپی مدارک است و در نهایت اصل تمام مدارک به داوطلبان عودت داده خواهد شد ولی در صورت قبولی، در زمان ثبت نام نهایی در دانشگاه پذیرفته شده، ملزم به ارائه اصل آخرین مدرک تحصیلی خود به دانشگاه قبولی خود هستید.

  مدرک تحصیلی دیپلم چهارساله نظام قدیم یا نظام جدید با امضا و مهر دبیرستان یا آموزش پرورش

  اصل و یا گواهی مدرک پیش‌دانشگاهی با امضا و مهر دبیرستان یا آموزش پرورش

  گواهی اخذ مدرک كاردانی برای داوطلبان فاقد مدرک پیش‌ دانشگاهی

  اصل و 2 برگ کپی کامل شناسنامه و کارت ملی

  شش قطعه عكس 4×3 تهیه شده در سال جاری

  مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول

  تائیدیه تحصیلی

  تعهد نامه برای ثبت نام نهایی

  توجه داشته باشید که برای تهیه سریال ثبت نام و ورود به سامانه ثبت نام باید پس از پرداخت هزینه ثبت نام، کد پیگیری دریافت شده را ذخیره کرده و به عنوان یکی از مدارک ضروری برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به آن نیاز دارید با استفاده از آن مراحل ثبت نام اینترنتی خود را آغاز کنید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  ثبت نام دانشگاه دولتی 1401

  راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری : دانشجویان دوره‌های شبانه ( نوبت دوم) تابع مقررات آموزشی دانشجویان دوره های روزانه خواهند بود اما انتقال دانشجویان

  ثبت نام دانشگاه

  جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه

  از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری : دانشجویان دوره‌های شبانه (نوبت دوم) تابع مقررات آموزشی دانشجویان دوره های روزانه خواهند بود اما انتقال دانشجویان دوره های شبانه به دوره های روزانه امکان پذیر نخواهد بود.

  نتایج نهایی پذیرش رشته‌های مختلف تحصیلی با آزمون دوره‌های روزانه، نوبت‌دوم (شبانه)، دانشگاه پیام‌نور، پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، رشته‌های تحصیلی مجازی، پردیس و شهریه‌پرداز دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور و همچنین رشته‌های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال تحصیلی 1401 اعلام شد.

  به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش، دکتر عبدالرسول پورعباس ضمن تبریک به پذیرفته شدگان و آرزوی موفقیت های بیشتر برای آنان گفت: پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی دوره‌های روزانه،‌ نوبت‌دوم ‌(شبانه)، مراکز آموزشی دانشگاه پیام‌نور، پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، رشته‌های تحصیلی مجازی، پردیس و شهریه‌پرداز دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در رشته‌های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی، همچنین رشته‌های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اعلام شده است.

  معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ کلیه دانشگاهها و مراکز آموزش عالی به جز دانشگاه آزاد اسلامی تعداد ۴۷۹ هزار داوطلب قبول شده‌اند که از این تعداد ۱۸۰ هزار و ۴۶۶ داوطلب در رشته‌های تحصیلی با آزمون و ۲۹۸ هزار و ۵۳۴ داوطلب در پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی پذیرفته شده‌اند که حدود ۵۸ درصد پذیرفته‌شدگان زن و حدود ۴۲ درصد مرد هستند.

  رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گفت: پذیرفته‌شدگان برای اطلاع از نحوه و تاریخ ثبت‌نام، علاوه بر مدارک مندرج در اطلاعیه منتشر شده در درگاه سازمان سنجش، ضرورت دارد در تاریخ ۲ مهر ماه به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه نمایند.

  دکتر پورعباس افزود: نتایج مربوط به سایر رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به‌جز رشته‌های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی همزمان از طریق درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می‌شود و متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان یکی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می‌گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می‌توانند در یکی از کد رشته ‌محل‌های قبولی ثبت‌نام نمایند و به عبارتی مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولی نخواهند بود.

  سر فصل ها [نمایش]

  شرایط ثبت نام دانشگاه

  پذیرفته‌شدگان برای اطلاع از نحوه، تاریخ و مدارک لازم برای ثبت‌نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) ضرورت دارد از تاریخ 1401/07/04 به سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند. عدم اقدام به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی آنها از تحصیل تلقی خواهد شد.

  نتایج مربوط به سایر رشته‌های تحصیلی (بجز رشته‌های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) دانشگاه آزاد اسلامی همزمان از طریق سایت اطلاع رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می‌شود.

  متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان یکی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می‌گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می‌توانند در یکی از کدرشته‌محل‌های قبولی ثبت‌نام کنند و به عبارتی مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولی نیستند، در غیر این صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.

  آن دسته از متقاضیانی که در مرحله اعلام نتایج رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته‌اند و هم اکنون نیز در ردیف پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی با آزمون قرار دارند، باید از دو رشته قبولی اعلام شده یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت‌نام و به تحصیل بپردازند و ثبت‌نام در یک رشته تحصیلی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.

  تبصره: بر اساس مصوبه بیست و سومین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو ۲۴ تیر ۱۴۰۱، متقاضیانی که در ردیف قبولی نهایی مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی (رشته‌های بدون آزمون) قرار گرفته‌اند، چنانچه هم اکنون نیز در ردیف قبولی رشته‌های با آزمون هستند و تمایل به تحصیل در رشته‌های با آزمون را دارند، تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی موظف به همکاری با داوطلب و عودت مدارک و شهریه اخذ شده برای ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون هستند.

  مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه 1401

  برای پذیرفته‌شدگان و همچنین آن دسته از متقاضیانی که فرم انتخاب رشته اینترنتی خود را تکمیل کرده‌اند ولی پذیرفته نشده‌اند، کارنامه علمی حاوی رتبه متقاضی در هر یک از کدرشته‌های انتخابی در بین متقاضیان کدرشته مزبور در سهمیه مربوط، با توجه به نمره کل وی در همان کدرشته و همچنین رتبه آخرین نفر پذیرفته شده در هر یک از کدرشته‌های انتخابی و اطلاعات مفید دیگر تا روز پنجشنبه ۱۵ آبان در سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار داده خواهد شد.

  تغییرات منعکس شده به این سازمان در خصوص وضعیت متقاضیان پس از اعلام نتایج اولیه از قبیل اصلاح سوابق تحصیلی واصله از سوی وزارت آموزش و پرورش و یا اعمال سهمیه از سوی ارگان‌های ذیربط و … در نتیجه نهایی ذینفع اعمال شده است. ضمناً متقاضیان می‌توانند همزمان با انتشار کارنامه نتیجه نهایی، کارنامه نتیجه مرحله اول اصلاح شده خود را نیز مشاهده کنند.

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید