این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبت نام دیگنتی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبت نام دیگنتی را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت نام دیگنیتی پرستیژ، پرایم، فیدلیتی، ریسپکت بهمن موتور

  ثبت نام و فروش خودرو های فیدلیتی دیگنیتی پرستیژ دیگنیتی پرایم و ریسپکت بهمن موتور طرح فروش عمومی و فوری با قرعه کشی و خودرو های فرسوده و طرح جوانی جمعیت

  ثبت نام دیگنیتی پرستیژ، پرایم، فیدلیتی، ریسپکت بهمن موتور- آذر ۱۴۰۱

  بهمن موتور از پیش‌ ثبت‌نام طرح فروش نقدی و تحویل فوری محصولات خود خبر داد. فیدلیتی پرایم تیپ۱ (۵ نفره)، فیدلیتی پرایم تیپ۲ (۷ نفره)، دیگنیتی پرایم، دیگنیتی پرستیژ، ریسپکت از طریق این طرح به فروش می‌رسند.

  متقاضیان شرکت در این طرح می‌توانند از ساعت ۱۰صبح روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ لغایت پایان روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ و تنها از طریق پورتال جامع ایرانی‌کار اقدام نمایند. در صورتی که میزان تقاضا بیش از حجم عرضه باشد، خودروها با روش قرعه کشی تخصیص داده خواهند شد.

  متقاضیان می توانند فقط در یک بخشنامه و فقط در یک خودرو پیش ثبت‌نام نمایند و به هر کدملی تنها یک‌ دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد و امکان ثبت‌نام هم‌زمان در سایر خودروسازان میسر نیست. همچنین در این روش ثبت‌نام حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر، به هر شکل و صورتی که باشد، از منتخبین سلب و اسقاط گردیده است. صحت سنجی مندرجات سجلی و پستی توسط مراجع ذیصلاح صورت خواهد پذیرفت.

  قواعد و ضوابط ثبت نام طرح عرضه عمومی :

  ➢ شرایط اعلام شده از سوی وزارت صمت در خصوص متقاضیان ثبت نام برای این روش فروش اعمال خواهد شد .

  ➢ هر کدملی / شناسه ملی مجاز به ثبتنام یک دستگاه از این بخشنامه به شرط عدم خرید خودرو از سایر خودروسازان طی ۴۸ ماه گذشته می باشد.

  ➢ امکان ثبت نام، صرفاً برای افراد بالای ۱۸ سال و دارای گواهینامه معتبر، مجاز است .

  ➢ نداشتن پلاک فعال انتظامی جهت پیش ثبت نام متقاضیان الزامی می باشد.

  ➢ انطباق همزمان کارت ملی ، شماره کارت و شماره حساب بانکی شماره شبا و شماره تلفن همراه درج شده به نام شخص متقاضی برای ثبت نام الزامی می باشد.

  ➢ متقاضی می تواند فقط در یک بخشنامه و فقط در یک خودرو پیش ثبت نام نماید و به هر کد ملی تنها یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد. درصورت ثبت نام، انتخاب و واریز وجه متقاضی در این بخشنامه، در قرعه کشی بخشنامه همزمان و بخشنامه های بعدی شرکت داده نمی شود

  قواعد و ضوابط ثبت نام طرح جوانی جمعیت :

  ➢ شرایط اعلام شده از سوی وزارت صمت در خصوص متقاضیان ثبت نام برای این روش فروش اعمال خواهد شد .

  ➢ پیش ثبت نام، اعلام نتایج قرعه کشی و واریز وجه منتخبین ، به صورت آنلاین و از طریق http://Bahman.iranecar.com انجام می شود و پس از انجام قرعه کشی ، سایر مراحل وشکیل پرونده، تحویل خودرو ، مدارک و …جهت منتخبین ، در عاملیت انتخاب شده صورت می پذیرد.

  ➢ انطباق همزمان کارت ملی ، شماره کارت و شماره حساب بانک شماره شبا و شماره تلفن همراه درج شده به نام شخص متقاضی برای ثبت نام می باشد .

  ➢ اطلاعات متقاضیان طرح مذکور، به سازمان ثبت احوال ارسال می گردد،

  ➢ متقاضی می توانند فقط در یک بخشنامه و فقط در یک خودرو پیش ثبت نام نماید و به هر کدملی فقط یک دستگاه تعلق می گیرد

  ➢ در صورت ثبت نام طرح جوانی در هر یک از خودرو ساز ها مجاز به ثبت نام مجدد نیست

  ➢ متقاض قبل از قرعه کشی هیچ گونه وجه واریز نخواهند کرد

  ➢ با توجه به احتمال محدودیت سقف برداشت برخی از کارتهای بانک ، لازم است پیش از اقدام به واریز وجه ، از میزان سقف برداشتاینترنتی کارت اطمینان حاصل نمایند

  قواعد و ضوابط ثبت نام خودرو های فرسوده:

  ➢ قیمت محصولات فوق برای منتخبین طرح جایگزینی خودروهای فرسوده، پس از مجاز شدن متقاضی از سوی مراجع ذیصلاح و انجام فرایند اسقاط خودروی فرسوده و در زمان واریز وجه و بر اساس قیمت مصوب روز لحاظ خواهد شد.

  ➢ شرایط اعلام شده از سوی وزارت صمت در خصوص متقاضیان ثبت نام برای این روش فروش اعمال خواهد شد.

  ➢ انطباق همزمان کارت ملی، حساب بانکی و شماره تلفن همراه درج شده به نام شخص متقاضی برای ثبت نام الزامی می باشد.

  ➢ متقاوضیان می توانند فقط در یک بخشنامه و فقط در یک خودرو پیش ثبتنام نمایند و به هر کدملی تنها یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد. در صورت ثبت نام، انتخاب و واریز وجه متقاوضی در این بخشنامه، در قرعه کشی بخشنامه همزمان و بخشنامه های بعدی شرکت داده نمی شود، لذا امکان ثبت نام صرفاً در یکی از بخشنامه ها وجود خواهد داشت.

  ➢ با توجه به احتمال محدودیت سوقف برداشت برخی از کارتهای بانکی، لازم است تا پیش از اقدام به واریز وجه ، از میزان سقف برداشت اینترنتی کارت بانکی اطمینان حاصل فرمایید. واریز وجه خودرو صرفاً در یک تراکنش امکان پذیر می باشد .

  ➢ شرایط خودروی فرسوده مطاب قانون هوای پاک و آیین نامه اجرایی مرتبط با آن و طبق ضوابط و شرایط ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور و از طریق سامانه این ستاد انجام خواهد شود. متقاوضیان در صورت برنده شدن در قرعه کشی، موظفند در اسرع وقت به یکی از مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده مندرج در وبگاه رسمی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور مراجعه نموده و فرآیند اسقاط خودروی خود را حداکثر ظرف مدت 2 ماه به پایان رسانده و پس از ثبت تایید اجرای اقدامات لازم توسوط راهور در سیستم ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت، وجه کامل خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی بهمن موتور به نشانی Bahman.iranecar.com واریز و مدارک و مستندات لازم را به همراه مدارک مورد نیازی که در ادامه به آن اشاره می گردد به عاملیت منتخب خود ارائه نمایند .

  ۲۹ آبان ۱۴۰۱|۰ نظر

  مطالب مشابه

  فروش کشنده امپاور در بورس کالا – ۲۹ آبان Gallery

  فروش کشنده امپاور در بورس کالا – ۲۹ آبان

  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ | ۰ نظر

  منبع مطلب : bahmanmashin.ir

  شرایط فروش دیگنیتی و ثبت نام دیگنیتی در بورس کالا(آذر 1401)

  شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور، زمان عرضه دیگنیتی در بورس، نحوه ثبت نام دیگنیتی در بورس کالا و قیمت دیگنیتی در بورس ماشین

  شرایط فروش دیگنیتی و ثبت نام دیگنیتی در بورس کالا(آذر 1401)

  28 آبان 1401 - 10:03

  آغاز فروش دیگنیتی پرستیژ در آذر 1401

  به فاصله یک هفته پس از اعلام قیمت قطعی دیگنیتی پرستیژ، نخستین مرحله فروش این محصول جدید نیز از سوی بهمن موتور اعلام شد. ثبت نام دیگنیتی پرستیژ، از روز سه‌شنبه یکم آذرماه آغاز شده و تا پایان روز جمعه 4 آذرماه 1401 نیز ادامه خواهد داشت. البته علاوه بر تیپ پرستیژ، مشتریان امکان خریداری تیپ پرایم را نیز دارند:

  مدل قیمت جریمه تاخیر رنگ تحویل

  دیگنیتی پرایم 935 30% سالانه سفید/مشکی 30 روزه

  دیگنیتی پرستیژ 1,120 30% سالانه سفید/مشکی 30 روزه

  *قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

  در این مرحله از فروش فوری دیگنیتی، سود انصراف و سود مشارکت برای خریداران وجود ندارد. همچنین در صورتیکه تعداد متقاضیان خرید دیگنیتی، بیشتر از ظرفیت فروش این خودرو باشد، برندگانی نهایی با روش قرعه‌کشی مشخص می‌گردند. جزییات کامل شرایط فروش بهمن موتور را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» دانلود شرایط فروش بهمن موتور (PDF) ««

  سومین عرضه دیگنیتی پرایم در بورس کالا

  سومین عرضه دیگنیتی پرایم در بورس کالا توسط شرکت بهمن موتور انجام شد. رقبات خریداران جهت ثبت نام دیگنیتی در بورس، از صبح دوشنبه 23 آبان‌ماه 1401 آغاز شد اما ثبت سفارش دیگنیتی در این عرضه، تا ساعت 17 روز یکشنبه 22 آبان‌ماه، برای متقاضیان امکان‌پذیر بود.

  قیمت تمام شده دیگنیتی در بورس کالا

  صبح روز دوشنبه 22 آبان 1401، رقابت میان خریداران دیگنیتی در بورس طی چهار مرحله برگزار گردید و در پایان نیز قیمت نهایی دیگنیتی در بورس کالا بصورت زیر تعیین شد:

  مدل سفید/مشکی سفید/قرمز مشکی/مشکی مشکی/قرمز

  قیمت پایه 821.5 821.5 821.5 821.5

  کف قیمت 1 میلیاردو 185 1 میلیاردو 170 1 میلیاردو 220 1 میلیاردو 286

  قیمت تمام‌شده کف 1 میلیاردو 334 1 میلیاردو 317 1 میلیاردو 372 1 میلیاردو 445

  سقف قیمت 1 میلیاردو 186 1 میلیاردو 171 1 میلیاردو 220 1 میلیاردو 287

  قیمت تمام‌شده سقف 1 میلیاردو 335 1 میلیاردو 318 1 میلیاردو 372 1 میلیاردو 445

  *قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

  قیمت دیگنیتی پرایم در بورس در سومین عرضه

  در سومین عرضه خودرو دیگنیتی پرایم در بورس، 192 دستگاه خودرو دیگنیتی، به حراج گذاشته می‌شود که مبلغ پیش‌ ثبت نام معادل 25% قیمت پایه بوده و قیمت دیگنیتی در بورس نیز 821.5 میلیون تومان اعلام شده است.

  البته علاوه بر قیمت پایه، خریداران باید 9% مالیات بر ارزش افزوده (برمبنای قیمت نهایی فروش) و همچنین مبلغ 39 میلیون و 441 هزارتومان برای هزینه‌های جانبی خودرو نیز بپردازند. میزان عرضه خودرو دیگنیتی در سومین مرحله، به صورت زیر خواهد بود:

  48 دستگاه پرایم سفید با تریم مشکی

  48 دستگاه پرایم سفید با تریم قرمز

  48 دستگاه پرایم مشکی با تریم مشکی

  48 دستگاه پرایم مشکی با تریم قرمز

  شرایط خرید دیگنیتی در بورس در سومین عرضه

  مهم‌ترین شرایط خرید دیگنیتی در بورس کالا برای سومین مرحله، بصورت زیر اعلام شده است:

  هر کد ملی، امکان ثبت سفارش یک دستگاه را دارد.

  خریداران مراحل قبلی عرضه، امکان خرید مجدد ندارند.

  خریداران حقوقی، امکان ثبت سفارش ندارند.

  اسناد و مدارک خودرو بنام خریدار صادر می‌شود.

  میزان پیش دریافت خرید خودرو، معادل 25% است.

  خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی‌های بهمن موتور را انتخاب کنند.

  »» سومین عرضه دیگنیتی پرایم در بورس کالا (PDF) ««

  ثبت نام دیگنیتی در بورس کالا - شهریور 1401

  دومین مرحله عرضه دیگنیتی در بورس کالا، روز چهارشنبه 30 شهریور 1401 برگزار شد. در این مرحله نیز خودروهای دیگنیتی پرایم با رنگ‌های سفید و مشکی، مجموعا به تعداد 152 دستگاه، به حراج گذاشته شدند.

  دومین عرضه دیگنیتی پرایم در بورس کالا ویژه شهریور 1401

  طبق اعلام بهمن موتور، در دومین مرحله عرضه دیگنیتی پرایم در بورس، پایه قیمت دیگنیتی پرایم در بورس معادل 821.5 میلیون تومان بوده که دقیقا مشابه عرضه مرحله اول این خودروست. البته علاوه بر قیمت پایه، خریداران باید مالیات و عوارض و همچنین هزینه‌های جانبی خودرو را نیز پرداخت کنند.

  شرایط ثبت نام دیگنیتی در بورس

  مهلت ثبت نام دیگنیتی در بورس، تا ساعت 17 روز سه‌شنبه 29 شهریورماه 1401 بود. همچنین مبلغ موردنیاز جهت ثبت سفارش خودرو معادل 30% قیمت پایه اعلام شد. هر کد ملی، فقط می‌تواند یک دستگاه خودرو را خریداری کند. همچنین افرادی که در عرضه‌های قبلی دیگنیتی، موفق به خرید خودرو شده‌اند، در این مرحله امکان ثبت سفارش نخواهند داشت. در دومین عرضه دیگنیتی در بورس کالا، چهار ترکیب رنگ مختلف این خودرو، امکان ثبت سفارش را دارند که  ظرفیت عرضه هرکدام 38 دستگاه است:

  دیگنیتی پرایم سفید با تریم قرمز (دانلود بخشنامه)

  دیگنیتی پرایم سفید با تریم مشکی (دانلود بخشنامه)

  دیگنیتی پرایم مشکی با تریم قرمز (دانلود بخشنامه)

  دیگنیتی پرایم مشکی با تریم مشکی (دانلود بخشنامه)

  طبق اعلام شرکت بهمن موتور، اسناد و مدارک خودروها نیز فقط به اسم خریدار، صادر می‌شود. بعد از قطعی‌شدن خرید و تعیین خریداران نهایی، متقاضیان فقط 10 روز برای ارائه مدارک به عامل محل تحویل (که در زمان عرضه انتخاب می‌شود) فرصت دارند. بنابراین در صورت عدم رعایت مهلت زمان قانونی، تبعات آن برعهده متقاضی خواهد بود. ضمن اینکه سود مشارکت و جریمه دیرکرد تحویل نیز طی این مدت، به خریدار تعلق نمی‌گیرد.

  قیمت تمام شده دیگنیتی در بورس کالا

  ظهر روز چهارشنبه 30 شهریورماه 1401، دومین مرحله فروش دیگنیتی در بورس کالا به پایان رسید. میزان تقاضا و قیمت فروش دیگنیتی در بورس کالا، براساس جدول زیر اعلام شده است:

  مدل ظرفیت میزان تقاضا قیمت میانگین

  دیگنیتی سفید تریم قرمز 38 دستگاه 253 دستگاه 1 میلیاردو 35 میلیون

  دیگنیتی سفید تریم مشکی 38 دستگاه 339 دستگاه 1 میلیاردو 24 میلیون

  دیگنیتی مشکی تریم قرمز 38 دستگاه 499 دستگاه 1 میلیاردو 100 میلیون

  منبع مطلب : bama.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید