این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبت نام غیر حضوری ثنا

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبت نام غیر حضوری ثنا را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه ثبت نام الکترونیک قضایی

  سامانه ثبت نام الکترونیک قضایی و ثبت نام اشخاص حقیقی و حقوقی

  ثبت نام برخط ثبت نام شخص حقیقی ثبت نام شخص حقوقی

  دریافت شناسه حساب کاربری

  تغییر اطلاعات

  ویرایش اطلاعات ثبت شده

  رمز فراموشی رمز عبور رمز تغییر رمز عبور ثبت نام برخط

  بررسی وضعیت احراز هویت برخط

  منبع مطلب : sana.adliran.ir

  سامانه احراز هویت ثنا authentication

  در این مقاله، سامانه احراز هویت ثنا authentication بررسی شده و سپس، در خصوص سایت ثبت نام غیر حضوری ثنا با گوشی و مدارک مورد نیاز احراز هویت توضیح داده شده است.

  سامانه احراز هویت ثنا authentication

  سایت ثبت نام غیر حضوری ثنا با گوشی، یا همان سامانه احراز هویت ثنا، با هدف تکمیل فرآیند ثبت نام سامانه ثنا و نهایی کردن آن، بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، راه اندازی شده است. نحوه احراز هویت غیر حضوری ثنا با گوشی، از طریق سامانه احراز هویت ثنا و با ورود به سایت آن، امکان پذیر است. مدارک هویتی، نظیر شناسنامه و کارت ملی، از جمله مدارک لازم، برای احراز هویت سامانه ثنا می باشند.

  برای مشاوره سامانه احراز هویت ثنا authentication

  برای مشاوره سامانه احراز هویت ثنا authentication

  سامانه ثنا، به منظور ارائه خدمات الکترونیکی، به مراجعین قوه قضاییه،طراحی و ارائه گردیده است. با وجود این سامانه، متقاضیان، می توانند در بسیاری از امور، بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرفا از طریق مراجعه به سایت سامانه ثنا، به آدرس sana.adliran.ir، از خدمات این سامانه، نظیر ثبت درخواست عفو، مشاهده رای و ابلاغیه های دادگاه و سایر موارد، استفاده نمایند.

  جهت استفاده از سامانه ثنا و خدمات سایت آن، به صورت غیر حضوری، باید در سامانه ثنا، ثبت نام نمود. متقاضیان، برای ثبت نام غیر حضوری، در این سامانه، لازم است تا به آدرس سایت اصلی ثنا adliran.ir، مراجعه نموده و با وارد کردن اطلاعات شخصی خود، در این سامانه، ثبت نام به عمل آورند. یکی از مراحل ثبت نام غیر حضوری سایت ثنا، احراز هویت سامانه ثنا می باشد که مراحل و شرایط مخصوص به خود را دارد.

  از این رو، در این مقاله، قصد داریم، در خصوص سامانه احراز هویت ثنا authentication یا سایت ثبت نام غیر حضوری ثنا با گوشی،​ توضیح دهیم؛ سپس، نحوه احراز هویت غیر حضوری سامانه ثنا را از طریق سیستم کامپیوتر و گوشی بگوییم و در خصوص مدارک لازم برای احراز هویت حضوریصحبت کنیم. چنانچه، پیرامون این موضوع، سوالاتی دارید، با ما همراه باشید.

  برای ورود به سامانه احراز هویت ثنا کلیک کنید.

  کاربران، جهت ورود به سامانه احراز هویت ثنا، به آدرس sana.adliran.ir مراجعه کنند.

  معرفی سامانه احراز هویت غیر حضوری ثنا

  سامانه احراز هویت ثنا authentication، یا سایت ثبت نام غیر حضوری ثنا با گوشی، به آدرس sana.adliran.ir، از زیر مجموعه های سامانه عدل ایران www.adliran.ir بوده و با هدف ارائه خدمات غیر حضوری، جهت برخی امور مرتبط با قوه قضاییه، راه اندازی شده است. از جمله خدمات این سایت ثبت نام غیر حضوری ثنا با گوشی، احراز هویت غیر حضوری، بعد از ثبت نام، تغییر رمز ثنا و ویرایش اطلاعات سامانه ثنا پس از ثبت نام، می باشد.

  پس از اینکه افراد، اقدام به گذراندن مراحل اولیه ثبت نام، در سایت ثبت نام غیر حضوری ثنا با گوشی، برای نهایی کردن آن، لازم است تا در این سایت، فرایند احراز هویت غیر حضوری را به منظور تایید اطلاعات وارد شده و اعتبار سنجی آن ها، انجام دهد. در واقع، فرایند احراز هویت، نشان می دهد که اطلاعات وارد شده توسط فرد متقاضی، به درستی وارد شده و از اعتبار برخوردار هستند.

  برای احراز هویت غیر حضوری در سایت ثبت نام غیر حضوری ثنا با گوشی، فرد باید پس از ورود به سامانه sana.adliran.ir، گزینه ثبت نام برخط شخص حقیقی را انتخاب کرده و اطلاعات مورد نیاز، نظیر کد ملی، سریال شناسنامه و تاریخ تولد را وارد نموده تا وارد مرحله احراز هویت شود. در صورت موفقیت آمیز بودن فرایند احراز هویت سامانه ثنا authentication و تایید اعتبار اطلاعات وارد شده فرد متقاضی، فرآیند ثبت نام در این سامانه، نهایی شده و یک حساب کاربری به نام فرد متقاضی در سایت ثنا ایجاد می گردد.

  حتما بخوانید: سامانه ثنا sana.adliran.ir

  نحوه احراز هویت غیر حضوری سامانه ثنا

  در قسمت قبل، به معرفی سایت غیر حضوری ثبت نام سامانه ابلاغ ثنا یا همان سامانه احراز هویت ثنا authentication، پرداختیم و گفتیم که جهت تکمیل فرآیند ثبت نام، افراد باید، اقدام به احراز هویت نمایند که امکان این امر، به صورت غیر حضوری، فراهم شده است. لازم به ذکر است که در گذشته؛ تنها روش برای انجام احراز هویت سامانه ثنا authentication​، مراجعه حضوری افراد، به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و ارائه مدارک مورد نیاز، جهت تایید اطلاعات ثبت نام فرد متقاضی، توسط این دفاتر بود. نحوه احراز هویت سامانه ثنا، مطابق مراحل زیر می باشد:

  ابتدا، سایت سامانه ثبت نام الکترونیک به نشانی sana.adliran.ir را در مرورگر دستگاه خود جست و جو کرده تا وارد صفحه ای، مشابه صفحه زیر شوید و سپس، گزینه ثبت نام برخط شخص حقیقی را انتخاب نمایید.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید