این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبت نام پرشیا

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبت نام پرشیا را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت نام خودرو پژو پارس

  در این مقاله سامانه ها ثبت نام خودرو پژو پارس TU5، شرایط و نحوه خرید پژو پارس، قیمت و مشاهده نتایج پرشیا از سامانه خرید خودرو ارائه شده است.

  ثبت نام خودرو پژو پارس

  برای مشاوره ثبت نام خودرو پژو پارس

  برای مشاوره ثبت نام خودرو پژو پارس

  برای ورود مستقیم به سامانه ثبت نام خودرو پژو پارس کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه ثبت نام خودرو پژو پارس به نشانی  esale.ikco.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سایت ثبت نام خودرو پژو پارس

  نحوه ورود به سایت ثبت نام خودرو پژو پارس

  راهنمای ثبت نام در سایت خرید خودرو پژو پارس

  شرایط خرید خودرو پژو پارس

  نحوه خرید خودرو پژو پارس

  راهنمای مشاهده نتیجه اصلی و رزرو ثبت نام خودرو پژو پارس

  انواع خودرو پژو پارس

  قیمت خودرو پژو پارس سوالات متداول

  متقاضیان ثبت نام خودرو  پژو پارس در تیپ های مختلف مثل: تتیپ های پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7P، پرشیا سال سفارشی با موتور XU7P و پژو پارس TU5 می توانند از طریق سایت ثبت نام ایران خودرو نسبت به خرید این خودرو اقدام نمایند.

  به همین دلیل نیز در این این مقاله سعی شده است تا به ثبت نام خودرو پژو پارس پرداخته شود و جزئیات بیشتری از آن شامل نحوه ورود و ثبت نام در سایت، شرایط و نحوه خرید و راهنمای مشاهده نتایج طرح های فروش عادی، فوق العاده و مشارکت در تولید عادی و حمایت از جوانی جمعیت ایران خودرو ارائه شود.

  معرفی سایت ثبت نام خودرو پژو پارس

  پژو پارس جزو خودرو های محبوب ایران خودرو می باشد که افراد بسیاری در طرح های فروش آن شرکت می کنند. تا مدتی قبل، ثبت نام خرید تیپ های پژو پارس، مانند تیپ های پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7P، پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P و پژو پارس TU5،از طریق سایت فروش ایران خودرو انجام می شد و در یک بازه زمانی کوتاه مدت هشت ماهه فروش پژو پارس و سایر خودروهای شرکت ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام گردید اما هم اکنون با حذف این سامانه، فروش از طریق سایت فروش ایرانخودرو انجام می شود.

  متقاضیان می توانند در سامانه ثبت نام ایران خودرو در طی مهلت زمانی ثبت نام، اقدام به نام نویسی خودرو هایی که در طرح های مختلف ارائه می شود نمایند و پس از انجام قرعه کشی و در صورت برنده شدن، وجه تعیین شده را واریز کنند. از طریق سایت ایرانخودرو علاوه بر طرح قرعه کشی می توان به صورت ثبت نام بدون قرعه کشی نیز نسبت به خرید ماشین پرشیا اقدام کرد. بنابراین متقاضیان باید با توجه به طرح فروشی که ایران خودرو برای این محصول در نظر می گیرد، اقدام به ثبت نام نمایند.

  بیشتر بخوانید: فرم ثبت نام ایران خودرو قرعه کشی

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  نحوه ورود به سایت ثبت نام خودرو پژو پارس

  همان طور که توضیح داده شد، از این پس، ثبت نام پژو پارس ایران خودرو در سایت فروش ایران خودرو انجام می شود. در نتیجه، کاربران برای ثبت نام پژو پارس در سایت ایران خودرو باید وارد حساب کاربری خود شوند که نحوه ورود به سایت ثبت نام ماشین پژو پارس در ادامه ارائه شده است.

  نحوه ورود به سایت ایران خودرو

  آدرس esale.ikco.ir را در مرورگر خود بنویسید تا به صورت مستقیم به سایت فروش ایران خودرو وارد شوید.

  حال گزینه ورود کاربر را انتخاب کنید تا به صفحه ورود منتقل شوید.

  در این صفحه نام کاربری و رمز عبور خود را بنویسید تا وارد سامانه و صفحه شخصی خود شوید.

  پس از برگزاری طرح های فروش خودرو، شرکت کنندگان باید منتظر اعلام نتایج قرعه کشی و ارائه لیست برندگان باشند تا بتوانند به سرعت از نتایج مطلع گردند که در مقاله زیر توضیح داده شده است.

  بیشتر بخوانید: اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو

  راهنمای ثبت نام در سایت خرید خودرو پژو پارس

  متقاضیان خرید خودرو پژو پارس، باید ابتدا در سایت فروش ایران خودرو ثبت نام کنند و پس از ورود به صفحه کاربری خود اقدام به نام نویسی در طرح مورد نظرشان نمایند. به همین جهت در ادامه این بخش، راهنمای ثبت نام در سایت خرید خودرو پژو پارس ارائه شده است.

  نحوه ثبت نام خودرو پژو پارس در سایت ایران خودرو

  ابتدا به سایت esale.ikco.ir بروید و مطابق با توضیحات قسمت قبلی روی گزینه ورود کلیک کنید و در صفحه ای که مشاهده می نمایید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

  در مرحله اول کد ملی خود را در قسمت مشخص شده وارد کنید.

  حال شما به صفحه اصلی ثبت نام وارد می شوید که می بایست با توجه به توضیحات اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کنید تا مراحل ثبت نام شما در این سایت به درستی انجام می شود.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  ثبت نام پژو پارس

  این مطلب در خصوص ثبت نام پژو پارس در سایت خرید پرشیا نوشته شده و شرایط و نحوه ثبت نام خودرو پژو پارس ۱۴۰۱ را مورد بررسی قرار است.

  ثبت نام پژو پارس

  اگر در خصوص ثبت نام پژو پارس سوالی دارید

  اگر در خصوص ثبت نام پژو پارس سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  سایت ثبت نام پژو پارس

  شرایط ثبت نام پژو پارس ۱۴۰۱

  راهنمای ثبت نام پژو پارس

  مشاهده نتیجه ثبت نام پژو پارس

  تاریخ ثبت نام پژو پارس ۱۴۰۱

  قیمت ثبت نام پژو پارس

  انواع پژو پارس موجود برای ثبت نام

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  در میان خانواده پژو، پژو پارس برای عموم مردم ایران از جایگاه خاصی برخوردار است. خودرویی که از تمام اقشار و سنین مختلف طرفداران خود را دارد و هر روز نیز بر محبوبیت آن افزوده می‌شود. طراحی معقول، ایمنی نسبتا بالا، کیفیت مناسب قطعات و لوازم جانبی، ظرفیت مناسب و شتاب وقدرت موتور پارس، از امتیازاتی است که طی چندین سال اخیر، این خودرو را در بین رقبای خود همواره سربلند کرده است. به همین خاطر است که حتی با اینکه شاهد افزایش قیمت چشمگیر خودروهای داخلی طی سالهای گذشته بوده‌ایم، پژو پارس جایگاه خود را در بازار خودرو به رقیب دیگری نداده است و تقاضا برای ثبت نام پژو پارس و خرید آن همچنان در صدر است. به دلیل بالا بودن تقاضای مردمی برای این خودرو است که دولت زمینه عرضه آن را برای عموم مردم فراهم کرده است و طی طرح تخصیص یکپارچه خودرو، افراد می‌توانند برای ثبت نام پژو پارس و سایر خودروهای ملی  با قیمت تولید، اقدام کنند. عامل مهم دیگری که در این استقبال مردمی بسیار موثر است، قیمت کارخانه‌ای این خودرو است که در مقایسه با قیمت های بازار آزاد تفاوت چشمگیری دارد و شرایط آسان خرید پرشیا و سایر خودرو ها نیز از دیگر عوامل است. در اینجا ثبت نام پژو پارس ۱۴۰۱ را بررسی می‌کنیم.

  ورود به سایت ثبت نام پژو پارس

  سایت ثبت نام پژو پارس

  پیش‌تر، متقاضیان خرید و ثبت نام پژو پارس می‌توانستند از طریق سایت ایران‌خودرو اقدام به خرید و یا ثبت نام در طرح های مختلف عرضه این خودرو بکنند. اما پس از اعتراضات مردمی به نحوه برگزاری قرعه‌کشی و ایجاد حواشی، وزارت صمت مجبور به تغییر این رویه شد.  به همین خاطر یک سامانه جامع به نام « سامانه یکپارچه تخصیص خودرو » با آدرس الکترونیکی www.sale.iranecar.com   راه اندازی و تبدیل به  سایت ثبت نام پژو پارس و سایر خودرو ها شد. ایران خودرو و سایر خودروسازها نیز محصولات مختلف خود را در قالب ها و طرح های مختلف فروش ، در این سامانه قرار می‌دهند.

  در مهلت های تعیین شده برای ثبت نام پژو پارس، متقاضیان می‌توانند در طرح های مختلف فروش ثبت نام کنند.  ثبت نام پرشیا و سایر خودرو ها تنها از طریق این سایت امکان پذیر است.

  بیشتر بخوانید: نتایج قرعه کشی سامانه تخصیص خودرو

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  شرایط ثبت نام پژو پارس ۱۴۰۱

  ثبت نام پژو پارس در طرح یکپارچه تخصیص خوردو شرایط خاص خود را دارد. این شرایط بسیار مشابه با شرایط ایران خودرو در گذشته است. برای خریید پرشیا بهتر است با شرایط ثبت نام پژو پارس ۱۴۰۱ آشنا باشیم.

  کارت ملی، گواهینامه ، حساب بانکی و سیمکارت همراه، بایستی به نام شخص متقاضی باشد

  برای هر کدملی تنها یک خودور

  سن متقاضی بالاتر از 18 سال باشد

  برای کلیه طرح های تا اطلاع ثانوی، محدودیت فاصله زمانی آخرین خرید، از سایر خودروسازها (48 ماهه) ملاک می‌باشد

  تبصره: برای ثبت نام در طرح های فروش فوق‌العاده، فروش فوری و پیش فروش ؛ نداشتن پلاک انتظامی فعال ، الزامی است

  در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی (شرایط عمومی و اختصاصی) در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری حداکثر ظرف مدت 20 روز به شماره شبای معرفی شده مسترد می گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه خودروساز نخواهد بود

  دارا بودن گواهینامه رانندگی خودرو

  عدم امکان صلح در قراردادهای فروش

  صحت سنجی مندرجات سجلی و پستی بر اساس سامانه امتا

  غیرفعال نمودن گارانتی خودرو پس از 5 ماه و 1000 کیلومتر از تاریخ تحویل در صورت عدم مراجعه برای سرویس اولیه.

  وجه به آدرس درگاه پرداخت اینترنتی و اطمینان از اینکه آدرس آن، صرفاً و بدون هیچ حرف یا علامت اضافه و کم، با کلمهhttps شروع و صرفاً با عبارت shaparak.ir به پایان می‌رسد.

  از آنجا که به منظور شفاف سازی زنجیره نقل و انتقالات خودرو و جزییات معاملات آن؛ کلیه اطلاعات سامانه یکپارچه تخصیص خودرو مطابق تبصره ۴ آیین نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی در اختیار سامانه جامع تجارت، قرار می گیرد؛ اینجانب با علم به کلیه مسولیتهای مترتب بر انجام این معامله بر فرد ثبت نام کننده مطابق مشخصات مندرج در سامانه فروش ؛ اقدام به ثبت نام می نمایم.

  شرکت های خودروساز داخلی مکلفند از زمان ابلاغ این قانون یک خودروی ایرانی به قیمت کارخانه به انتخاب و به نام مادر پس از تولد فرزند دوم به بعد در هر نویت ثیت نام برای یک مرتبه تحویل دهند.

  تبصره:در هر نوبت ثبت نام پنجاه درصد خودروها مشمول این ماده می باشند و در صورتی که تعداد متقاضیان مشمول از پنجاه درصد خودروها در هر نوبت ثبت نام بیشتر باشد، اولویت با مادرانی است که طی دوسال قبل خودرویی دریافت نکره باشند. در هر صورت، اگر تعداد متقاضیان در اولویت یا خارج از آن، بیشتر از پنجاه درصد خودروها باشد، تعیین تکلیف از طریق قرعه کشی خواهد بود و سایرین می توانند در نوبت های بعدی ثبت نام کنند. چنانچه تعداد متقاضیان، کمتر از پنجاه درصد خودروها بود، فروش مابقی خودروها بلامانع است.

  بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، مادران متقاضی در طرح جوانی جمعیت و خانواده، حداکثر یکبار میتوانند از شرایط ثبت نام خودرو در طرح مذکور استفاده نمایند. بنابراین متقاضیانی که قبلا در طرح های مشابه خودروسازان ثبت نام آنها نهایی نشده و واریز وجه نموده اند مجاز به ثبت نام مجدد نیستند.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید