این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  جذب پول با آب

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  جذب پول با آب را از این سایت دریافت کنید.

  تکنیک جذب پول با آب (100% واقعی)

  اگه دنبال این هستید چطور از تکنیک قانون جذب پول با آب استفاده کنید این مقاله را کامل مطالعه کنید. من توی این مقاله گفتم چطور جذب پول با آب امکان پذیر است.

  تکنیک جذب پول با آب (100% واقعی)

  نوشته شده توسط: admin

  در شهریور ۰۱, ۱۴۰۱ در: مقالات

  هنوز دیدگاهی برای این نوشته وجود ندارد

  چاپایمیل

  تکنیک جذب پول با آب یکی از از قوی ترین تکنیک های جذب پول است که من در این مقاله می خواهم به صورت کامل شما را با این تکنیک بسیار کاربردی آشنا کنم.

  حالا چرا تکنیک قانون جذب با آب؟

  همانطور که میدانید آب یکی از اصلی ترین چهار عنصر موجود در در طبیعت است. سطح انرژی و ارتعاش آب بسیار زیاد است.

  آب خاصیت بسیار شگفت انگیزی دارد که اگر به دنبال برآورده شدن آرزوها و اهداف خود هستید میتوانید از این تکنیک استفاده کنید.

  با این حال که بسیاری از افراد از من میپرسند که ” چگونه پول جذب کنیم ” من تکنیک های بسیار زیادی در زمینه جذب پول و ثروت برایتان قرار دادم که یکی از اصلی ترین تکنیک ها تکنیک جذب پول با آب است.

  در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا شما را با این تکنیک بسیار قدرتمند آشنا کنم. فقط ازتون می خوام که اگه میخواهید از این تکنیک استفاده کنید حتماً حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

  چون نکات بسیار کلیدی و مهمی را به شما میگم که اگر رعایت نکنید به او نتیجه‌ای که میخوای نمیرسید.

  تکنیک جذب پول با آب

  خوب بریم سراغ تکنیک قانون جذب با آب، اینم به شما بگم که اگه میخواین از این تکنیک استفاده کنید، این تکنیک برای هر چیز دیگری مثل جذب عشق، جذب سلامتی، جذب روابط و… میتونید استفاده کنید.

  طبق تحقیقاتی که توی اینترنت خوندم وقتی شما به آب جملات مثبت و خوب میگین بلور ها و مولکول های آب تغییر می کند. وقتی هم به آب جملات منفی میگین بلورهای آب حالت نامنظم و زشتی پیدا میکنند.

  از همین رو وقتی جملات مثبت و حال خوب کن را روی کاغذ می نویسید و به لیوان آب می چسبانید بلورهای آب یکدست و مرتب می شوند و برعکس!

  تا اینجا باید منظور من را کامل گرفته باشید. میخوام به شما نشون بدم که قدرت کلات چقدر تاثیر گذار است.

  اول قانون جذب پول کامل درک کنید!

  قبل از اینکه شما را با تکنیک قانون جذب با آب آشنا کنم می خواهم به شما بگویم که اصلاً قانون جذب چیست و چگونه عمل میکند؟

  برای این که بتوانید هر چیزی را در زندگی تان جذب کنید اول باید قانون جذب را درک کنید که من در ادامه به شما گفتم.

  قانون جذب یا law of attraction میگه وقتی به هر چیزی فکر می کنید یعنی دارید آن را وارد زندگیتان می کنید. برای اینکه ببینید دارید خواسته ها و اهداف تان را جذب کنید باید به احساسات تان توجه کنید .

  دقیقا احساسات شما مانند قطب نما عمل می کنند!

  وقتی به پول فکر میکنید و احساس خوبی دارید یعنی دارید پول را وارد زندگیتان می کنید و ارتعاش پول می فرستید و برعکس!

  وقتی هم دارید به پول فکر می کنید و حس و حال بدی دارید یعنی دارید ارتعاش بی پولی به کائنات خداوند می فرستید و فقر و بی پولی وارد زندگیتان می شود.

  حالا که قانون جذب را کامل درک کردید به سراغ تکنیک قانون جذب ثروت با آب برویم…

  چگونه جذب پول با آب امکان پذیر است؟

  شاید برایتان بسیار جالب باشد که شما وقتی از این تکنیک قانون جذب پول با آب استفاده می کنید، می توانید از کائنات خداوند درخواست پول و ثروت کنید.

  حالا این تکنیک به چه صورت است؟

  در این تکنیک شما وقتی می خواهید آب بخورید باید از جملات مثبت و حال خوب کن استفاده کنید.

  در این تکنیک شما لیوان آب را دست آن می گیرید و شروع به گفتن جملات مثبت می کنید طوری که انگار دارید با آب صحبت می کنید.

  حالا اگر از این تکنیک بخواهید برای جذب پول استفاده کنید باید از جملات تاکیدی مثبت که در مورد پول است استفاده کنید.

  مثلا میتونید از این جملات استفاده کنید..

  خدا روزی رسان بی حساب استمن پولدار هستممن ثروتمند هستممن پولدار ترین فرد هستمروز به روز پول و ثروت فراوانی وارد زندگی من میشودمن آهن ربای جذب پول و ثروت هستمجمع بندی

  اگه دنبال استفاده از تکنیک قانون جذب با آب هستید من در این مقاله شاه کلید اصلی این تکنیک را به شما گفتم که برای جذب هر چیزی می توانید از این استفاده کنید.

  برای این که بتوانید معجزات قانون جذب را در زندگی کامل درک کنید و بتوانید نتایج بسیار بزرگی بگیرید باید اول از همه یاد بگیرید که این قانون مهم جهان هستی چگونه کار میکند.

  بعد از اینکه قانون جذب را کامل درک کردید، وقتی تمرینات روزانه قانون جذب و انجام می دهید کم‌کم نتایجی که می خواهید وارد زندگیتان میشود .

  اگر فقط موضوع قانون جذب را یاد بگیرید و هیچ تلاشی نکنید مطمئن باشید که هیچ نتیجه نمی‌گیرید. تکنیک های زیادی در قانون جذب وجود دارد مثل تکنیک جذب ثروت با تسبیح یا جذب پول با تصاویر!

  ولی برای کسانی که به دنبال این هستند نتایج بزرگی از این قانون بگیرند باید از سفر قانون جذب را درک کنید و در زندگی تان پیاده سازی کنید.

  حالا برای درک کامل قانون جذب پیشنهاد می‌کنم بر روی بنر زیر کلیک کنید تا شما را با ۱۰ تا از پیشرفته ترین و قوی ترین تکنیک های قانون جذب آشنا کنم. شما با این ۱۰ تکنیک میتوانید در هر زمینه ای که می خواهید موفق شوید.

  منبع مطلب : modireafkar.ir

  برای ثروتمند شدن آب بنوشید!

  برای ثروتمند شدن آب بنوشید ثروتمند شدن ,دستیابی به موفقیت مالی,موفقیت های مالی,به سوی موفقیت مالی ,افراد موفق

  برای ثروتمند شدن آب بنوشید!

  مجموعه: برای زندگی بهتر

  ثروتمند شدن آرزوی هر انسانی است

  ثروتمند شدن آرزوی هر انسانی است. برای این که بتوانید ثروتمند شوید کافی است 20 نکته اصلی و طلایی را بدانید.

  در دنیای دیجیتال امروز، افراد بیش از پیش به این موضوع علاقه مند شده اند که چطور با استفاده از شیوه های نوآورانه از نظر مالی به موفقیت دست پیدا کنند و زندگی شان را به بهترین نحو تغییر دهند. در این مقاله کوشیده ایم ۲۰ نکته طلایی که افراد موفق به کار بسته اند را با هم مرور کنیم، به این امید که بتوانیم در آینده نزدیک به اهداف مالی مورد نظر دست یابیم.

  برای ثروتمند شدن از قید و بند زمان خارج شوید

  اگر تمام آنچه که انجام می دهید آن است که بر عدد ریالی که در قبال هر ساعت دریافت می کنید متمرکز شوید، برای تمام عمر باید حسرت بخورید. بیایید درسی که تیم فریس (Tim Ferriss) گرفته را با هم مرور کنیم؛ «4 ساعت در هفته» را به خود اختصاص دهید و با خود فکر کنید با انجام چه کاری می توانید بهترین دریافتی را در این مدت داشته باشید. یعنی ترغیب شوید به جای اینکه به کار کردن طولانی فکر کنید، کاری انجام دهید که هوشمندانه باشد.

  برای ثروتمند شدن از ترغیب خود غافل نشوید

  راستش را بخواهید، تا وقتی که از خود و کاری که از دستتان بر می آید (کالا یا خدمات خود) حرفی نزنید، نمی توانید به جامعه ای از مشتریان دست پیدا کنید. شاید گاهی صحبت کردن در این باره سختتان باشد، اما چه بخواهید و چه نخواهید این مورد بخش مهمی از کسب و کارتان است. از شبکه های اجتماعی، تبلیغات محلی و دیگر روش های بازاریابی برای ترویج خود کمک بگیرید. بیایید خجالت را کنار بگذارید و از جان و دل برای رونق بیشتر کسب و کارتان تلاش کنید.

  ثروت و ظاهر ثروتمند را با هم قاطی نکنید

  واقعیت آن است که برای رسیدن به اهداف مالی باید کمی از هزینه های اضافی کم کنید. نگران نباشید، قرار نیست سبک زندگی مرتاض‌های هندی را پیشه کنید، اما باید فکری به حال سیاه‌چاله هایی کنید که در جیب دارید! مواردی که باید فعلا از لیست امور روزمره‌تان حذف کنید عبارتند از خدمات زیبایی و بهداشتی خاص مثل آب گرم درمانی، غذا خوردن در کافه ها و رستوران های آنچنانی، دوری از هایپرمارکت های پر زرق و برق و دوری از ورزش های پرخرجی که یک خطر بالقوه برای سلامت مالی شما هستند!

  برای ثروتمند شدن فهرست کارهای روزمره خود را دست کاری کنید

  یا کار کنید یا بیاموزید! وقتی که کاری انجام نمی دهید، زمان خود را به آموختن صرف کنید و تا می توانید بیاموزید و مهم نیست این آموزش ها الان به درد شما یا کسب و کارتان می خورند یا خیر. برای سهولت کار می توانید از کتاب های صوتی و پادکست های تخصصی در حین رانندگی، دوش گرفتن و تمیز کردن خانه و زندگی استفاده کنید. شاید روزهای اول کمی سخت تان بیاید، اما بعد از گذشت چند وقت به آن عادت کرده و لذت خواهید برد. کاری که به مراتب بهتر از تماشای تلویزیون یا وقت گذاشتن برای سریال هایی ملودرام بی سر و ته است!

  پیشنهاد ویژه

  ترس از شکست در کنکور داری؟ اینجا به ترست غلبه میکنی

  16 روش زیبایی دندان که تا حالا نمی دونستی !!!

  کلکسیونی از بهترین کفش های مردانه در تمامی مدل ها*باتخفیف

  دعا برای پولدار شدناز هوش و قریحه‌تان پول در بیاورید

  مغزتان را به کار بیندازید. اگر توانایی منحصر به فردی در خود سراغ دارید، مطمئنا می توانید با همان کسب و کاری برای خود راه بیندازید و توانایی هایتان را به مردم بفروشید و به نان و نوایی برسید. فرقی نمی کند که یک برنامه نویس خبره باشید یا یک نقاش زبر دست یا حتی عکاسی که به خوبی با کادر بندی و چهارچوب های ثبت یک اثر هنری آشنا است، شما «می توانید» و «باید» دست به کار شوید و یک کار و کاسبی هر چند با درآمدی کم راه بیندازید. بکوشید از عشق و علاقه و اشتیاق و توانایی‌های‌تان پول دربیاورید.

  برای ثروتمند شدن از یک مربی کمک بگیرید

  یکی از کارهای مهمی که باید در برنامه روزانه برای رسیدن به موفقیت داشته باشید، شناسایی افراد موفق در حوزه کاری خودتان است. از آنها بیاموزید. خجالت را کنار بگذارید و با این افراد آشنا شوید، از آنها بپرسید. مهم نیست به چه روشی؛ ایمیل، نامه، پیامک یا حتی تماس تلفنی. از آنها بخواهید در رفع مشکلاتی که دارید کمک تان کنند و از راهنمایی های کلی و توصیه ها و نصایح شان به عنوان یک مربی با تجربه و موفق استفاده کنید. از آزموده های آنها بیاموزید.

  برای ثروتمند شدن آب بنوشید

  رفع نیازهای اساسی زندگی به ساده ترین شیوه ها می تواند شما را ثروتمند کند. اگر مصرف نوشابه های گازدار، قهوه و دیگر نوشیدنی های پرخرج و ناسالم را محدود کرده و به آب بسنده کنید، نه تنها سلامت عمومی تان را تضمین می کنید و از هزینه های دارو درمان در امان خواهید بود؛ بلکه اضطراب و نگرانی کمتری را تجربه خواهید کرد (هم به خاطر ماهیت مواد موجود در این نوشیدنی ها و هم اضطراب ناشی از نیازهای بهداشتی و درمانی) و مهم‌تر از همه مغرتان مثل ساعت کار خواهد کرد. و هر چه فکر بازتر و بهتری داشته باشید، احتمال موفقیت مالی تان به همان میزان افزایش خواهد یافت. مطمئن نیستید؟ امتحانش مجانی است!

  برای ثروتمند شدن بخشنده باشید

  دستیابی به موفقیت مالی به معنی داشتن حرص و طمع نیست! هرگز این فکر اشتباه را در ذهنتان راه ندهید که برای رسیدن به موفقیت باید چنین بود یا حتی بدتر از آن، هزینه موفقیت خود را بر دوش دیگری بیندازید. دست خیر داشته باشید و به مردمی که در جامعه اطرافتان زندگی می کنند، کمک کنید. لزوما این کمک به معنی پرداخت کردن پول بی زبان نیست. می توانید داوطلبانه در اقدام‌های خداپسندانه شرکت کنید، برای درماندگان وقت صرف کنید، سنگ صبور افرادی شوید که تنها هستند یا حتی برای کودکان کار که در برخی مراکز خیریه آموزش می بینند، دوره های آموزشی رایگان رایانه، زبان یا ریاضی برگزار کنید. از در میان گذاشتن تجربیات و موفقیت خود با دیگران شاد شوید و از این شادی نیرو بگیرید. با این کارها دوستان بیشتری خواهید یافت و موفقیت با داشتن آنها محتمل تر است.

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید